אבני חן נסתרות של מטבע מס ‘4 – OneLedger (OLT)

אבני חן נסתרות של מטבע מס ‘4 – OneLedger (OLT)

OneLedger (OLT) הוא מופחת, פרוטוקול ספרים צולבים אוניברסלי שמרוויחים מרשתות צדדיות להגברת יכולת הפעולה ההדדית בין מערכות אקולוגיות שונות של בלוקצ’יין. מה זה אומר? זהו פיתרון בלוקצ’יין מסוג All-in-One הזמין למשתמשים, מפתחים ועסקים.

סקירת oneledger 696x462מָקוֹר: https://icobattle.com/

הרעיון של רשתות צד אינו פורץ דרך. כבר שמענו על ICOs דומים מכאלה אייון, ליסק, EOS, ארון, ו אייקון. עם זאת, OneLedger מסוגל להאפיל על כולם.

העבר נכסים דיגיטליים בין רשתות חסימות שונות

כיום חברות עושות שימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לייעל תהליכים ניהוליים, להפחית טעויות אנושיות, למזער את עלויות התפעול ולהגדיל את השקיפות. עם זאת, האימוץ המרכזי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין עדיין עומד בפני אתגרים. המעבר אינו קל, ועסקים ניגשים אליו בדרגות מהירות והצלחה שונות.

צילום מסך 2

מָקוֹר: https://oneledger.io

אחד האתגרים הללו הוא היעדר יכולת פעולה הדדית – חוסר היכולת של רשתות חסימות שונות לתקשר זו עם זו. למשל, אי אפשר לבצע עסקה מחשבון Ethereum ל BTC. תהליך זה כדי לעשות זאת כרוך בהעברה לשרשרת אחת לפני שליחת מטבעות. זה יקר, גוזל זמן וכולל עזרה משמעותית של צד שלישי (חילופי דברים, למשל). בעיות משמעותיות נוספות המונעות אימוץ מיינסטרים של טכנולוגיית בלוקצ’יין הן פריסת רשתות מרובות של dApps, מדרגיות ומערכות מדור קודם קיימות.

OneLedger הוא סטארטאפ בלוקצ’יין שנועד להציע פיתרון לבעיות אלה. זה מאפשר פעולות בין-ספרים. ניתן לסנכרן את הפרוטוקול שלו עם ספרים מבוזרים אחרים כגון אתריום, ביטקוין וכו ‘… התומכים בערוצי תשלום ובחוזי נעילת זמן חשיש (HTLC).

אתחול עסקי של OneLedger

OneLedger הוא פרוטוקול קונצנזוס בן שלוש שכבות המשתלב ביעילות עם חסימות שונות.

1. אתחול עסקי

השכבה הראשונה היא פרוטוקול קונצנזוס מבוסס תפקיד הניתן להגדרה – שם מתחיל חוזה כללי. החוזה נוצר ונפרס ברשת המפעילה קודי בלוקצ’יין שונים. בצמתים של ביטקוין החוזה משוכפל מחוזה הג’נסיס כאשר נוצרים צמתים. בצומת Ethereum, החוזה מתבצע בצורה של חוזה חכם.


2. קונצנזוס ערוצים

השכבה השנייה מכונה קונצנזוס הערוץ. תפקידה העיקרי הוא לבצע אינטראקציות בין צמתים, על פי תנאי החוזה. כדי להשיג את הקונצנזוס השני, מתבצעת הסכמה צדדית בין כל המשתתפים. הקונצנזוס מושג כאשר למעלה משני שליש מהמשתתפים הסכימו. לאחר השגת הסכמה, הנתונים נכתבים לבלוק ומשודרים לכל הצמתים (המשתתפים).

3. קונצנזוס שרשרת ציבורית

הרובד השלישי (האחרון) נקרא ‘הסכמת שרשרת ציבורית.’ זה נחוץ בכל פעם שמבקשים העברת נכסים דיגיטליים בין רשתות ציבוריות. כתוצאה מכך, הקונסנזוס של שרשרת הצד מתחיל בתחילת הקונצנזוס של שרשרת הצדדית. לאחר שליחת ההצעה לרשת הציבורית המתאימה, המאמתים מצביעים לנעול או לפתוח חסימה. אם יותר מ 75% מהשרשרת הצדדית של הצמתים המשתתפים מגיעים לקונצנזוס, החסימה שלפני הקונצנזוס מתווספת לפנקס.

האסימון

OneLedger עורכת בימים אלה הנפקת מטבע ראשונית עם מכסה קשיח של 15 מיליון דולר. מיליארד אסימוני OLT יוקשמו מראש. כל אסימון ימופה בתחילה לאסימון ERC-20 תואם אחד.

על פי הכלכלה האסימית של OneLedger, שלושה משתתפים ישתמשו ב- OLT.

משתמשים: אנשים או עסקים אשר / אשר נדרשים לשלם דמי עסקה לתומכי הרשת או לצמתים ב- OLT.

צמתים: דמי רשת עוברים לצמתים; משולם ב- OLT. המערכת האקולוגית של OneLedger מאפשרת לכל אחד להפעיל צומת בהתחלה. ככל שהמערכת מתבגרת, נדרש תשלום מסוים ב- OLT.

מפתחים: אלה יכולים להיות צוותים או תורמים בודדים. מפתחים יזדקקו לאסימוני OLT כדי לפרוס את המודולים שלהם בשוק המבוזר של OneLedger. החוזה החכם יגדיר את תנאי המכירה.

מפתחים ויועצים

הרעיון מאחורי OneLedger היה פרי מוחו של דייוויד קאו, יו”ר האיגוד המקצועי של בלוקצ’יין בסין (CCBPA). למר קאו ניסיון של יותר מ -13 שנים בארכיטקטורה ארגונית וטכנולוגיית בלוקצ’יין. הוא עבד גם ב זירוקס כיועץ למסחר מוביל ובמעבדת IBM טורונטו כמפתח מסחר ב- WebSphere.

המייסד והמנכ”ל של אמון 2 שלם, אלכס טוד, הוא גם יועץ הטכנולוגיה הראשי של OneLedger. סטיבן לי הוא המהנדס הראשי. הוא עבד כמהנדס תוכנה ב מיקרוסופט ו יבמ וכן יועץ בכיר ב דויטשה בנק.

הגרסה הראשונה של פלטפורמת OneLedger תצא לאור בשנת 2019.

מחשבות אחרונות

נראה כי OneLedger מספק פיתרון נהדר לצרכים עכשוויים ולוחצים במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין.

OverLedger, אייון, ו קוֹסמוֹס נחשבים למתחרים העיקריים של OneLedger בכל הנוגע ליכולת פעולה הדדית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map