5 פרויקטים של Blockchain המשתמשים בבינה מלאכותית

לצד הופעת הבלוקצ’יין, בינה מלאכותית היא חידוש שעשוי לשנות את העולם. ככל שמטבעות קריפטוגרפיים הפכו פופולריים יותר בשימוש וביישום, כך גם מספר הפרויקטים מתמקדים באיחוי שתי הטכנולוגיות הללו.

פרויקטים של Blockchain המשתמשים בבינה מלאכותית (AI)

להלן חמישה פרויקטים מבטיחים של בלוקצ’יין המשתמשים בבינה מלאכותית:

SingularityNET

זֶה פרויקט בלוקצ’יין נודע ברחבי העולם בזכות יצירת הרובוט בשם סופיה, הרובוט הראשון שהיה אי פעם אזרחות. הודות לכך, זהו אחד הפרויקטים המוכרים והבולטים ביותר בכל הקשור לבלוקצ’יין ובינה מלאכותית.

סינגולריות היא שוק AI מבוזר שנוצר לפיתוח ומימון פרויקטים של AI. הוא מופעל על ידי רשת המורכבת מאלגוריתמים של בינה מלאכותית שמקורם בכל רחבי העולם.

פרויקט בלוקצ'יין באמצעות בינה מלאכותית

שוק פתוח זה מאפשר לבלוקצ’יין ולעסקים לפתח פרויקטים משלהם של AI על ידי קנייה ומכירה של אלגוריתמים ונתונים של AI. פרויקט בלוקצ’יין מבוסס שהובל על ידי חברי צוות בעלי ידע וניסיון רב בתחומי טכנולוגיית הבלוקצ’יין, AI ולימוד מכונה.

ד”ר בן גורטל – מייסדה – רוצה ליצור רשת בלוקצ’יין מבוססת AI, באמצעות SingularityNET, כדי לשמש כמוחה של סופיה.

SingularityNET הייתה מהותית להתפתחותה של סופיה, והייתה אחראית ליצירת ויישום מודולי השמיעה, האמפתיה והראייה שלה..

AICoin

AICoin היא פלטפורמה המאפשרת למשתמשיה לסחור ולהשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באופן שמייצר רווח עבור הצדדים המעורבים.

aicoin - blockchain & amp; בינה מלאכותית

באמצעות יישום של בינה מלאכותית, משקיעים יכולים לייצר הכנסות על ידי בידוד דפוסים ייחודיים רווחיים, אשר מיושמים לאחר מכן על כל עסקיהם..

המשקיעים נדרשים לרכוש אסימונים על מנת להשתתף. לאחר מכן בעלי האסימונים יכולים להצביע בעד סחר שהם מעדיפים באמצעות טכנולוגיית חוזה חכם משולב.

AICoin שואפת לייצר רווחים עבור המשקיעים שלה בטווח הקצר והארוך. המסחר מבטיח כי הרווחים נוצרים בתנאים קצרים, ואילו ההשקעה המחודשת וצמיחת המחירים האסימוניים מספקים הכנסה לתקופה ממושכת.

הביקורות על פלטפורמה זו היו חיוביות ביותר, ומשקיעים טענו כי הם הניבו תשואות של 100 אחוזים בין התקופות ספטמבר 2017 ליוני 2018.

הפרויקט מגובה על ידי צוות המורכב מאנשים מנוסים ומקצועיים אשר מסורים לחלוטין לתת למשקיעים את התוצאות הטובות ביותר האפשריות..

שרשרת DeepBrain

שרשרת DeepBrain (DBC) התחיל בתור ICO שהושק בבלוקצ’יין NEO. פלטפורמת מחשוב זו משתמשת בבלוקצ’יין ליצירת אלגוריתמים של AI. בשל העובדה שחישובי AI הם יקרים להפליא, היזמים ברשת DeepBrain Chain שואפים להוריד את העלויות הללו ב -70%..

מוח עמוק

הפלטפורמה מתארת ​​את עצמה כ”רשת עצבית מבוזרת “. רשת עצבית מייצגת את המערכת המורכבת של אלמנטים הנדרשים לעיבוד והעסקת נתונים. הצמתים של רשת שרשרת DeepBrain מספקים את הכוח החישובי הדרוש לבינה המלאכותית שלה. בתמורה לאספקת כוח חישוב זה, אסימני DBC מופצים לצמתים.

בנוסף לספק את הכוח החישובי הדרוש לפיתוח AI, פלטפורמת DBC תשמש גם כפלטפורמה מאובטחת למסחר נתונים. שוק זה יאפשר לכל אחד מהמשתמשים שלו לבצע רכישות ומכירות עם נתונים מבלי לדאוג לנושאים הקשורים לאבטחה.

באמצעות הטמעת טכנולוגיית הבלוקצ’יין, יימנעו סוגים שונים של שימוש לרעה בדליפות ודליפות.

הצוות העומד מאחורי שרשרת DeepBrain הודיע ​​לאחרונה כי תקופת הנעילה שלהם תוארך, כלומר אסימונים חדשים של DBC לא יונפקו בשוק במהלך אותה תקופה..

פקוליום

ה פקוליום הפרויקט הוא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שמטרתה לעודד אנשים להציל את נכסיהם. Peculium משיג זאת על ידי שילוב של חיסכון קונבנציונאלי עם מטבעות קריפטוגרפיים.

במקרה זה משתמשים בבינה מלאכותית כדי לייעל את הצלב מחיסכון מסורתי למטבעות דיגיטליים בכדי לסייע ללקוחות רגילים, כמו גם לסוחרים ולמתווכים מקצועיים, לבצע השקעות חוזרות נכונות.

לאחרונה הצליחה הפלטפורמה למשוך השקעות ראשוניות של 8.1 מיליון דולר. הפרויקט נתמך על ידי צוות סוחרים מומחים ומפתחי תוכנה.

רשת AI מטריקס

מַטרִיצָה הינה פלטפורמה מבוססת קוד פתוח המופעלת על ידי בלוקצ’יין שתתמוך בשימוש בחוזים חכמים ופתרונות למידת מכונה. תשתית הפלטפורמה פותחה והתבססה על מערכות AI, והטכנולוגיה תשמש לשיפור מתמיד של הפלטפורמה על ידי אופטימיזציה אוטומטית של רשתות הבלוקצ’יין שלה..

פרויקט AI של מטריקס בלוקצ'יין

מטריקס משנה את אופן ביצוע החוזים החכמים על ידי שיפור המהירות, הקלות, האבטחה והגמישות.

הפלטפורמה תשתמש גם בכוח הכרייה של רשת מטריקס לפתרון חישובי AI מורכבים ויקרים.

יוצר החוזים החכמים בשפה הטבעית מאפשר לכל אחד לפתח ולבצע חוזים חכמים בשפת האם שלהם (כלומר אנגלית, ספרדית, צרפתית וכו ‘). זה יאפשר לכל אחד ליצור ולהשתמש בחוזים חכמים לסוגים שונים של משימות. כבר הוכח שביצוע השפה הטבעית הסינית עובד ביעילות.

רשת ה- AI תפעל על בלוקצ’יין משלה. מערך המטריצה ​​אמור להיות מושק ברבעון השלישי של 2018. בינתיים, כל הגרסאות הנוכחיות של שירותיהם פועלות באמצעות הבלוקצ’יין של את’ריום. לאחר השקת המונטריום, המטריקס תעבור מלהיות אסימון מבוסס ERC-20 לקריפטוגרפיה מקורית משלה. אסימון MAN ישמש לביצוע יישומים וגישה לשירותי AI.

הפרויקט הוא גם חלק מיוזמת חגורה וכביש, אחד מפרויקטי התשתית הגדולים בסין. הפרויקט מתמקד בבניית תשתית שעליה נתיבי ים ויבשה חדשים ויעילים יאפשרו את התחבורה בין אירופה, סין, רוסיה ואפריקה..

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner