6 פלטפורמות עצמאיות ועבודות שמשלמות בביטקוין!

העולם מתרחק בהדרגה מהתפיסה של 9-5, חליפות ועניבות ומשרות שכר חודשיות. בכל רחבי העולם, אנשים עודדו להיות סומכים על עצמם ומספקים את עצמם על ידי עבודה בנוחות בתיהם.

זה משתפר, המצאתם של מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין, את’ריום וכדומה שברה את המחסומים כיצד משלמים פרילנסרים לאחר שהם מעניקים את שירותיהם ללקוחות בקצה השני של העולם. השיטה המקובלת הייתה למצוא אנשים שיכולים לשלם בתקופתך – מה שאתה יכול לפדות בקלות – והשיטות הידועות היו בנק בנק, ווסטרן יוניון ופייפאל, שלכולם היו אתגרים משלהם..

כעת, פרילנסרים מסוגלים לנצל את היתרון שמציע מטבעות קריפטוגרפיים ללא גבול, מה שמקל על תשלום עבור שירותיהם, לא משנה היכן הם נמצאים בעולם. וכשהמטבעות הקריפטוגרפיים מבוקשים מאוד, קל מאוד למצוא עם מי להחליף או לסחור בבורסות מטבעות מטבעות מקומיים.

יותר ויותר פלטפורמות מופיעות מדי יום בהן פרילנסרים יכולים לעבוד ולקבל תשלום בביטקוינים ובצורות אחרות של מטבעות קריפטו לפי בחירתם. להלן מספר מקומות שבהם אתה יכול למצוא מעסיקים בחיפוש אחר עובדים וירטואליים או לפרסם הצעות של מה שאתה יכול להעביר בתמורה למטבעות קריפטוגרפיים..

6 משרות שמשלמות בביטקוין

מספר 1. CryptoGrind

אחד המקומות הטובים ביותר עבור פרילנסר לקבל תשלום בביטקוין הוא Cryptogrind. בפלטפורמה זו ניתנת למשתמשים אפשרות לדפדף בקטעים שונים של עבודות זמינות, תוך שימוש במילים בסיסיות או בתגי מילות מפתח. הפרילנסר מסוגל להקים פרופיל הכולל את קורות החיים שלו, מידע בסיסי וסוג השירותים שהוא / היא יכולים להעניק. אחד המאפיינים הייחודיים של הפלטפורמה הוא היכולת של פרילנסר שמכתיב את מחיר השירותים שלו.

הפלטפורמה משמשת גם כנאמנות בין מחפש העבודה (פרילנסרים) לבין המעסיק, תוך שהיא מחזיקה בסכום מוסכם עד למתן השירות במלואו והמעסיק מגניב עם העבודה על ידי ציון בלחיצת כפתור..

בניגוד לפלטפורמות עצמאיות אחרות, CryptoGrind גובה פחות יחסית עבור השימוש בפלטפורמה שלהם. יתרה מכך, אתה יכול להרוויח עמלה נוספת של 2% ממשתמשים שאתה מציג לפלטפורמה מכל מה שהם מרוויחים בפלטפורמה.

לכן, אם אתם מחפשים הכנסה נוספת או שיש לכם רק כמה שעות בכל יום, למה שלא תציעו את השירות שלכם בפלטפורמה הזו למישהו שזקוק לכך ולקבל תשלום בקלות.

# 2. XBT פרילנסר

בשונה מהראשון, פרילנסר XBT הוא לוח דרושים בו מעסיקים רשאים לפרסם הצעות וכל מי שיכול להציע את הצעות השירות. הצעות עבודה בפלטפורמה הן ממגוון קטגוריות, החל בכתיבה, תרגום, עיצוב ופיתוח אתרים, מתן מדיה חברתית ושלל אחרים..

הפלטפורמה מעודדת את המשתמשים להשתמש בתכונת שירות הנאמנות שלה על מנת להגן על מי שמספק את שירותיהם מפני הונאות.

הפלטפורמה קיימת די הרבה זמן וזכתה לתשומת לב רבה מצד קהילת הקריפטו. די קל למצוא את המשרה הרצויה שלך בפלטפורמה זו תלוי במה שאתה יכול להציע.

# 3. מטבעות

אין ספק שזו אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר של משרות מטבעות קריפטוגרפיה באינטרנט כיום. הפופולריות נובעת מכך שיש מספר לא מבוטל של מעסיקים בפלטפורמה זו, אשר כל הזמן מחפשים דרגות שונות של פרילנסרים במידה לא קטנה. מתכנתים, מעצבי אתרים, כותבי תוכן וכולם מבוקשים באופן קבוע בפלטפורמה.

שלא כמו XBT פרילנסר, מעסיקים נותנים פרטים מלאים כיצד להגיש מועמדות למשרות אלה כפי שפורסמו על ידי מעסיקים. אמנם זה עשוי להיות מסוכן במקרים מסוימים, אך אנשים הצליחו גם להיפגש עם מעסיקים אמינים באמצעות פלטפורמה זו..

פוסטר / מעסיק דרושים בדרך כלל יציין את אמצעי התשלום, שנמצא בדרך כלל במטבעות קריפטוגרפיים, אך לפעמים, כדי להיות בטוחים, מעסיקים יעדיפו לעבוד עם אנשים הרשומים בפלטפורמות עצמאיות אחרות כמו Fiverr ו- Upwork רק כדי לוודא שלא להיפגש עם אנשים שיגבו תשלום מראש עבור עבודה שתועבר ותעלם.

למרות זאת, מטבעות ניתן לומר שהוא אחד המקומות הטובים ביותר בהם מחפשי עבודה ומעסיקים נפגשים, ולרוב, המשרות המוצגות בפלטפורמה זו הן על בסיס ארוך טווח.

# 4. r / Jobs4Bitcoins

בניגוד לאחרים, זו קבוצה בפלטפורמת מדיה חברתית בשם Reddit, שהפכה פופולרית עם השנים על פרסום הצעות עבודה והצעת מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום, ובעיקר ביטקוינים למי שיכול להשלים את המשימה..

אם אתה מכיר קבוצות פייסבוק, אז תהיה לך הבנה טובה למדי של איך עובדות תת-ערכות.

ה r / Jobs4Bitcoins ל- sub-reddit כיום יש בסיס חברים המונה כ- 19,000 משתמשים מכל רחבי העולם. אף על פי שזו אינה פלטפורמה משל עצמה, היא הפכה פופולארית יותר מכמה פלטפורמות שם, מכיוון שהשיג למשהו לעשות לא כל כך מופרך והגיש מועמדות לעבודה הרצויה לך זה קל כמו לשלוח שיחת צ’אט..

בזמן כתיבת שורות אלה, העדכון האחרון של אפליקציית Reddit כלל תכונת התראות, ממש כמו זו של YouTube, למשתמשי Reddit. זה מועיל למי שאין את הזמן לבדוק תמיד את הפלטפורמה במרווחי זמן קבועים עבור משרות בהן הם זכאים. האפליקציה פשוט מודיעה לאנשים על מה שפורסם לאחרונה, והפרילנסרים יכולים לסנן בקלות את מה שהוא מעוניין ממה שהוא לא.

אם כי ניתן למצוא אנשים שרוצים לשלם בשיטות אחרות מחוץ למטבעות קריפטוגרפיים, אך תשלומים עבור שירותים כאן מוצעים בביטקוין, באת’ריום ובצורות אחרות של מטבע קריפטוגרפי, שני הצדדים מסכימים עליהם בשלב הראשוני..

# 5. משרות קריפטו

לוח דרושים פופולרי נוסף עבור עולם הקריפטו. בדיוק כמו לוחות עבודה אחרים, מעסיקים משתמשים ב משרות קריפטו פלטפורמה לאיתור מועמדים מוסמכים למשימות שונות שהם צריכים לבצע, בבסיסים במשרה מלאה או במשרה חלקית.

הפלטפורמה מתגאה בכ -5,000 חברים מה שהופך אותה למקום טוב למציאת משרות מבוקשות. המשרות שפורסמו משתרעות על הרבה קטגוריות. לאלו שיש להם רעיון די טוב כיצד לפתח יישומים מבוזרים ולתקן משימות אחרות הקשורות לבלוקצ’יין, Crypto Jobs הוא כנראה המקום הטוב ביותר להיות בו..

סופרים לא נותרים בחוץ, מכיוון שהביקוש הגובר לסופרים מנוסים ממשיך לעלות מדי יום. 2 מתוך 10 משרות המוצגות על גבי הפלטפורמה צריכות להוות משרה עבור אלה שיש להם כשרון לכתיבה וככזו דרך לעשות הכנסה ניכרת להעברת כישורי כתיבה דרך האינטרנט..

# 6. Cointelegraph

Cointelegraph ידוע בראש ובראשונה כשפרסם מאמרי חדשות עדכניים על התרחשויות בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו. לאחרונה, הפלטפורמה צללה לחבר את בסיס הקוראים שלהם עם פתיחות עבודה.

שלא כמו פלטפורמות אחרות, אתה יכול להיות בטוח שמשרות שפורסמו ב- Cointelegraph הן ממקורות מקוריים מכיוון שהן מאומתות כראוי לפני שהן משוחררות על הפלטפורמה.

מדור העבודה באתר ממוקם על תת הדומיין, jobs.cointelegraph.com. הפלטפורמה הפשוטה לשימוש לא רק מחברת אנשים למשרות הרצויות / מרוחקות, אלא גם מנחה משתמשים / מחפשי עבודה בשיטות עבודה מומלצות בעת חיפוש מקומות עבודה באינטרנט..

זו אחת הפלטפורמות האמינות ביותר, ידועה, מכובדת ונצורה על ידי מעסיקים המחפשים אנשים מוסמכים.

מה אתה צריך

עבודה מהבית מחייבת שיהיה לך חיבור אינטרנט עובד טוב, מחשב אישי, חשמל יציב ובעיקר ארנק מטבעות קריפטו לפי הצורך בכדי לקבל תשלומים באופן מקוון..

סוג ארנק המטבע הצפוני הנדרש תלוי באיזה מטבע / אסימון אתה מקבל. כדי להימנע מהתקנת מספר אפליקציות ארנק מטבעות בטלפון שלך, תוכל להתקין בקלות ארנק של צד שלישי שיכול להכיל מספר מטבעות כמו סֵפֶר שֵׁמוֹת, Coinomi, ועוד המון המון.

סוף סוף

הרשימה שהורכבה לעיל נבחרה נחשבת לעמידה במבחן הזמן. פלטפורמות עצמאיות רבות אחרות הגיעו ונסגרו, ומעטות נוספות לא ממש קיבלו את תשומת הלב הנדרשת.

אם אתה משתמש באחת מהפלטפורמות המפורטות לעיל, אתה יכול להיות בטוח שאתה קרוב יותר להתפרנס באופן מקוון בהתאם לשירות שאתה יכול להציע או לזמינות שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner