6 המקומות הטובים ביותר לקנות ליטקוין ואיך

Litecoin (LTC) הוא אחד האלטקוינים המובילים בשוק כבר שנים רבות. זו כנראה הסיבה העיקרית לכך שתרצה לרכוש ליטקוין לתיק שלך. האמת היא שעם למעלה מחמש שנים כאחד המתחרים המובילים של ביטקוין, רבים כלל לא יראו בכך אלטקוין. במאמר זה אנו נראה לך כיצד ואיפה לקנות ליטקוין בצורה הטובה ביותר, כך שתוכל להתחיל להשתמש במה שעשוי להיות המטבע הדיגיטלי של העתיד..

מה זה ליטקוין?

אחד המזלגות המוקדמים ביותר של ביטקוין, ליטקוין נועד ליצור שיטת תשלום חלופית מהירה וזולה יותר. תוך שיתוף רבים מהפרטים הטכניים של ביטקוין, תהליכי הרשת של ליטקוין נחסמים מהר יותר. כתוצאה מכך, זה עשוי להיות אטרקטיבי יותר עבור מקרים לשימוש מסחרי רגיל. כמו ביטקוין, גם ליטקוין פועלת באמצעות אלגוריתם כריית הוכחה. עם זאת, משתמשים בכל רחבי העולם מתחזקים את הרשת על ידי מתן כוח מחשוב.

מאז שחרורה בשנת 2011, ליטקוין השקיעה חלק ניכר מקיומה כאחד המטבעות היקרים ביותר לפי שווי השוק. במשך מספר שנים היא החזיקה במקום השני מאחורי הביטקוין, לפני עליית את’ריום ב -2016.

כיום יש היצע במחזור של למעלה מ -58 מיליון ליטקוין. למעלה מ- 200 עסקים ברחבי העולם מקבלים ליטקוין, על פי נתוני ה- קרן ליטקוין.

בחמישה באוגוסט, ליטקוין חווה מחצית שבה התגמולים שקיבלו הכורים לעיבוד עסקאות צומצמו מ- 25 LTC לבלוק ל- 12.5 LTC לבלוק. זה מאוד שורי עבור הנכס הדיגיטלי שממשיך להתרחב ברחבי העולם.

היכן אוכל לשמור את הליטקוין שלי?

כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולאריים והוותיקים ביותר, כמעט כל ספקי הארנקים המובילים תומכים ב- Litecoin.

אם כולכם ב- Litecoin, או אם אתם מעוניינים בכריית Litecoin, קרוב לוודאי שתרצו להוריד את הרשמי ליטקוין ליבה ארנק. אפשרות נוספת היא Loafwallet, ארנק ליטקוין עצמאי בעל קוד פתוח שנבנה על ידי מייסד Litecoin, צ’רלי לי.

כדי לשמור את Litecoin ואת כל המטבעות האחרים שלך במקום אחד, אתה צריך לקבל ארנק רב מטבעות מאובטח ובעל מוניטין. ג’קסקס ו Coinomi מציעים ארנקים נהדרים וידידותיים לניידים או שולחניים. בעוד שארנק חומרה כמו ספר חשבונות ננו ס מספק את האבטחה האולטימטיבית לקריפטו שלך.

6 המקומות הטובים ביותר לקנות ליטקוין

דילוג על המתווך וכריית ליטקוין בעצמך לוקח משאבים ניכרים והשקעה משמעותית מראש. אם אתה צריך לשים את היד על Litecoin ולהשתתף בכלכלה הדיגיטלית עכשיו, הנה חמש מהדרכים הטובות ביותר להתחיל.

בינאנס

כיצד לקנות ליטקוין ב- Binance Exchange

Binance היא אחת הבורסות הגדולות והפופולאריות ביותר בשוק הקריפטו והיא מאפשרת למשתמשים לקנות ליטקוין וגם מגוון רחב של מטבעות וירטואליים. הפלטפורמה מציעה שבעה זוגות מסחר שונים עבור Litecoin, כולל Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), USD Coin (USDC), Ethereum (ETH), ו- Paxos Standard (PAX). Litecoin מהווה יותר מ -5% מסך מחזור המסחר בבורסת Binance.

בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו מציעה גם פלטפורמת מסחר בסיסית ומתקדמת במטרה לעזור למשתמשים להתמודד עם נכסים דיגיטליים בהתאם לצרכיהם. מספר רב של צמדי מסחר בבורסה זו הופך אותו למועיל מאוד עבור אותם סוחרים שרוצים לרכוש ליטקוין וגם אלטקוינים אחרים.


ברגע שהמשתמש ירכוש את המטבע הווירטואלי, הוא יכול לשלוח אותו לארנקו לאחר תשלום עמלת משיכה קטנה.

Coinbase

כיצד לקנות ליטקוין ב- Coinbase

אחת מחילופי הקריפטו המובילים בעולם, Coinbase היא נקודת הכניסה הטובה ביותר עבור מישהו שמתחיל בקריפטו מקומת הקרקע. הם מציעים למשתמשים אפשרות לרכוש כמה מטבעות קריפטוגרפיים גדולים ישירות עם דולר או יורו. אלה כוללים Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Ethereum Classic.

הוא אמנם לא מציע תכונות רבות כמו חילופי קריפטו אחרים, אך הפשטות של חווית המשתמש שלהם הופכת אותו לנגיש כל כך למתחילים המעוניינים להרטיב את רגליהם. Coinbase גם שומר את הכספים בארנק בפלטפורמה שלהם (וזה לא אידיאלי). אך כל הכספים מבוטחים על ידי Coinbase מפני איומי אבטחה.

קראקן

קנו Litecoin בבורסת קראקן

קראקן היא בורסה מתוחכמת, המאפשרת למשתמשים לקנות ליטקוין או מטבע מטבע אחר, ולסחור בהצפנה בשוליים. משתמשים יכולים לקנות כמה מטבעות ישירות עם פיאט, כולל זוגות USD ו- EUR עבור Litecoin.

Kraken מציע גם זוגות ביטקוין לדולרים קנדיים, לירות בריטיות ויין יפני. כך שמשתמשים במטבעות אלה יכולים להיכנס לליטקוין על ידי רכישת ביטקוין, ואז לסחור עבור LTC באותה פלטפורמה.

חותמת ביט

קנו Litecoin בבורסת קראקן

פועל מאז 2011, מבוסס אירופה חותמת ביט היא פלטפורמה שנבנתה בזמן למשתמשים המעוניינים לסחור במטבעות גדולים עם נזילות גבוהה. משתמשי Bitstamp יכולים לשלם בדולר ארה”ב או יורו עבור ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, אדווה וליטקוין.

לאחר שקנית את Litecoin שלך, Bitstamp מציעה אפשרויות ברמה גבוהה לסחור בכל המטבעות הללו עם BTC, כולל הזמנות הגבלה והפסד הפסד (הגדרות אוטומטיות לרכישה / מכירה כאשר מטבע מגיע למחיר ספציפי). עם זאת, אם ברצונך לסחור בליטקוין עם אלטקוינים אחרים, תצטרך לעבור לבורסה אחרת, כגון בינאנס.

Coinmama

קנו Litecoin ב- Coinmama

בניגוד לרבים מהאחרים ברשימה זו, Coinmama אינו חילופי דברים. במקום זאת, זהו אתר פשוט וקל לשימוש בו אנשים יכולים לקנות ליטקוין או אחרת באמצעות כרטיס אשראי.

יהיה עליך למצוא בורסה אחרת כדי להתחיל לסחור, או אם ברצונך להחליף כל אחד מהקריפטו שלך בחזרה ל- fiat. אבל הנוחות של Coinmama הופכת את זה למקום נהדר לקנות את הקריפטו הראשון שלך.

נכון לעכשיו, משתמשי Coinmama יכולים לקנות Litecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Qtum ו- Cardano..

הואובי

קנו Litecoin בבורסת Huobi

הואובי הייתה אחת מחילופי הקריפטו המובילים בעולם כבר מספר שנים. נוסדה בסין בשנת 2013, וממוקם כיום בסינגפור, עם משרדים בכל רחבי העולם. ל- Huobi אפשרויות אינטרנט ומובייל, שבשניהם משתמשים יכולים לקנות כמה מטבעות באמצעות פלטפורמת “Huobi OTC” שלהם.

נכון לעכשיו, אינך יכול לקנות ליטקוין ישירות עם פיאט. מטבעות נתמכים לרכישת OTC הם BTC, ETH, USDT, EOS ו- HT, האסימון המקורי של Huobi. עם זאת, תוכלו לקנות בקלות כל אחד מהמטבעות הללו ואז להמיר ב- Litecoin ב- Huobi Pro, פלטפורמת חילופי הקריפטו הפופולרית שלהם..

היתרון הגדול של Huobi הוא מספר עצום של מטבעות הזמינים למסחר – כמעט כל מטבע קריפטוגרפי שכדאי לדעת עליו, החל מביטקוין, Ethereum ו- Litecoin וכלה ב- Neo, Tron, VeChain ועוד רבים ורבים. הם גם מאפשרים לך לגדר עמדות במהלך נפילה על ידי המרה לקשר וממנו.

אז למה לחכות?

יש הרבה דרכים קלות, בטוחות ובטוחות לשים את היד על Litecoin. העסקאות הזולות והמהירות שמעניקה ליטקוין הפכו אותו לחלופה פופולרית לביטקוין במשך שנים. בעוד שהדמיון בקוד אומר שהוא חולק רבים מאותם תוצאות חיוביות.

אם אתה רוצה להיכנס לשוק האלטקוין, או שאתה מתכנן לשלם עם קריפטו עם סוחרים מתקדמים ברחבי העולם, בדוק באתרים אלה והתחל להשתמש עוד היום ב- Litecoin..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map