6 המזלגות הקשים החשובים ביותר של יוני 2018

מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית Blockchain הגיעו לכמה מונחים טכניים, שהמזלג הקשיח הוא אחד מהם. כשמדובר במזלגות קשים, זה מתייחס לפיצול מפרוטוקול בלוקצ’יין קיים או לשינוי שהופך את החסימות / העסקאות הקודמות לפסולות. לפעמים זה דורש שדרוג צומת או משתמש כדי לתמוך בגרסה החדשה.

עם זאת, ישנם מעט פרויקטים שתזמנו מזלג קשה לחודש יוני. להלן שישה פרויקטים שכדאי לכם להיזהר מהם:

המסטרנוס של HempCoin (THC) & מזלג קשה

תאריך מתוזמן: זמן מה לפני סוף הרבעון השני (ביום 30 ביוני או לפני כן)

HempCoin היא מטבע קריפטוגרפי המקשר בין חקלאי קנאביס ומוכרים מקומיים. הסמל, THC מייצג את המטבע הקריפטוגרפי. למרות שלא נקבע תאריך ספציפי נכון למועד כתיבת שורות אלה, הפרויקט יעבור שינוי טכנולוגי. הגרסה החדשה של האסימונים תהיה אנונימית וגם תטמיע הצוות תכונה של צומת ראשי.

הפרויקט שקיים מאז 2014 צוות הפרויקטים שלו עובד על ביצוע הפלטפורמה ברמה הגבוהה ביותר. יש ארנק רשמי עבור משתמשי המחשב HempCoin עבור Windows הזמין להורדה באתר הרשמי. המטבע נסחר גם עבור BTC בפלטפורמת חילופי המטבעות הביטראקס.

מכיוון שתעשיית המריחואנה צומחת במהירות, HempCoin בהיותו מטבע ספציפי נישה נועד להקל על עסקאות בתעשייה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ואפליקציות ידידותיות למשתמש..

מזלג קשה של BitShares (BTS)

תאריך מתוזמן: 07 ביוני 2018

BitShares מחזיקה את שחרור הליבה ביוני. כפי שהוכרז על ידי צוות הליבה, תהיה מהדורה חדשה של תכונות בתוך שלושה שבועות, ומזלגות קשיחים אמורים להיות פעמיים בשנה, ביום חמישי הראשון של יוני ודצמבר..

פלטפורמת BitShares הינה פלטפורמת חילופי מבוזרים בקוד פתוח הפועלת על בלוקצ’יין. המטרה להקמת פרויקט זה היא לבטל את הסיכונים הכרוכים בבורסות ריכוזיות. בדרך זו, ישנם פחות מצבי פריצה, והאפשרות שאנשים יאבדו את כספם לבורסות צד ג ‘אינה קיימת. ניתן לגשת לפלטפורמה דרך הדפדפן או להוריד אותה למכשיר משתמש.

ניתן לסחור ב- BitShares (BTS) בכמה בורסות הכוללות בין היתר Exchange Exchange Assets Exchange, CoinEgg, Binance, Poloniex, Huobi, Livecoin, Indodax. ניתן להחליף BTS בפלטפורמות אלה בקלות ל- BTC, ETH, BNB, STEEM ושאר מטבעות קריפטוגרפיים.

מזלג קשיח DigiByte (DGB)


תאריך מתוזמן: ביום 21 ביוני או לפני כן.

קרן DigiByte תכננה מזלג קשה בקיץ 2018. המזלג הקשיח הקרוב יביא שינויים באלגוריתמי הכרייה ברשת כדי לשמור על ידידותיות של GPU..

הפרויקט שיצא לאוויר מתישהו בשנת 2014 נולד מתוך הצורך לפתור את מה שנתפס כאתגר משמעותי בביטקוין שהוא ריכוז כוח הכרייה עקב מכשירי כרייה מיוחדים, ASIC בין היתר..

DigiByte דומה ל- Ethereum במובן זה שלא רק מטבע קריפטוגרפי שנאמר שתומך בעסקאות בינלאומיות בתכונה הבאה, אלא זו גם פלטפורמה שאפליקציות מבוזרות מפותחות ומופעלות באמצעות חוזים חכמים.

ניתן לסחור ב- DigiByte (DGB) עבור BTC, ETH, LTC ו- EUR בחלק מהבורסות כמו Bittrex, Poloniex, Kucoin, HitBTC, Upbit, Livecoin, Cryptopia וכן הלאה. משתמשים יכולים להוריד בקלות את ארנק הצפנה של DigiByte מהאתר הרשמי עבור כל פלטפורמה או מכשיר זמין.

מזלג קשה של ZenCash (ZEN)

תאריך מתוזמן: 26 ביוני 2018

במטרה להילחם בכריית ה- ASIC החדשה של Equihash שאמורה להישלח בסוף יוני, הצוות נע במהירות, ומציע מזלג קשה; שינוי ברשת שיהפוך את כורי ASIC לחסרי תועלת ברשת. השדרוג החדש יתמוך בכורי GPU בלבד, שהייתה התוכנית המקורית של הפרויקטים.

ה ZenCash נאמר שהוא פלטפורמת המטבע הווירטואלית, העברת המסרים והתוכן המקודדת TLS מקצה לקצה ואנונימית וגם ארגון אוטונומי מבוזר. הוא הושק בשנת 2017; זה היה מזלג של ZClassic שהוא מזלג של ZCash.

ניתן לאחסן את אסימוני ZenCash שלך במחשבים אישיים, בארנק אינטרנט, במכשירי Android וגם בארנקי נייר.

ניתן לרכוש אסימונים של ZenCash ב- Binance, Bittrex, Upbit, OKEx, Cryptopia, COSS Trade Satoshi ו- OpenLedger DEX..

מזלג קשיח ETP (ETP)

תאריך מתוזמן: בתאריך 30 ביוני או לפני כן.

מטאורס לגלגל את האיטרציה הראשונה של המזלג הקשיח שלה בקרוב. כפי שהסביר הצוות, המזלג הקשה הזה צפוי להפחית את פעולותיהם של שחקנים גרועים במערכת האקולוגית.

ספר החשבונות הציבורי עם קוד פתוח שואף לספק נכסים דיגיטליים וזהויות דיגיטליות למשתמשים בו. באמצעות Blockchain-as-a-Service (BaaS), הצוות מאפשר גישה נוחה לשירותים פיננסיים דיגיטליים ללא עלות. למרות שהפרויקט הושק בשנת 2016, הוא לא עלה לאוויר עד מתישהו בפברואר 2017.

על אף שהם מאוחסנים בארנקי צד שלישי כמו BitGo וארנק ענן, הצוות פיתח גם את הארנק הרשמי של האסימון למכשירים ניידים ושולחניים..

ניתן לסחור באסימני ETP בבורסות מטבעות מטבעות TOPBTC, Bit-Z, Bitfinex, QBTC, HitBTC, RightBTC, TDAX ו- CoinBene..

Bytom (BTM) החלפת Mainnet, תמיכה ב- PoW

תאריך מתוזמן: בתאריך 30 ביוני או לפני כן.

כפי שמצוין במפת הדרכים של הפרויקט, תהיה החלפה מלאה של MainNet, ותומך באופטימיזציה של שבויי מלחמה וישולבו.

Bytom היא פלטפורמת בלוקצ’יין ליישומי נכסים פיננסיים ודיגיטליים. Bytom שואפת לספק פלטפורמה המאפשרת החלפה וגיוון של נכסים דיגיטליים.

BTM אסימונים מאוחסנים בארנק הרשמי של Bytom אשר זמין במערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux.

הצוות ביצע עבודה מדהימה ברישום אסימון ה- BTM בכמה מרכזיות הכוללות, Bibox, OEX, RightBTC, Huobi, OKEx, EXX, Gate.io, CoinTiger ועוד רבים אחרים..

כאשר הכל ילך כמתוכנן, ביטום תציג דור חדש של עולם מסומן עם נכסים וירטואליים המייצגים כמעט הכל. למרות שהפרויקט עדיין נמצא בשלבי אלפא, הוא נראה מבטיח על סמך מה שיושם עד כה.

סיכום

מזלגות אלה מיועדים להפוך את כל הפלטפורמות לטובות יותר עבור כולם ברשת שלהם. ייתכן גם שהמזלגות הללו עוברות לתאריכים מאוחרים יותר, זה נותר לצוות להחליט. כדי לעקוב אחר פעילויות של כל קהילה, עליך להצטרף לפורומים פרטיים כדי להתעדכן בזמן האירועים.

אתה יכול לרכוש ZEN מ חילופי בינאנס, אחת מחילופי המטבעות הטובים ביותר שקיימים בשנת 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map