למעלה 6 פלטפורמות ה- Airdrop של Crypto שכדאי להכיר

Airdrops הם בעיקר הפצת אסימונים למחזיקים קיימים או חדשים כאסטרטגיה שיווקית לקידום מוצר, שירות, מטבע או החלפה.

לאחרונה, מעשה זה נעשה חשוב יותר ויותר וככל שיותר אנשים, ובמיוחד אנשים חדשים, נדרש הצורך בפלטפורמה שתפרסם באופן קבוע טיפות אוויר אלה..

פלטפורמות ה- Crypto Airdrop המובילות

להלן פלטפורמות מומלצות בהן תוכלו לקבל התראות על אירועי איירדרופ ולדעת בדיוק מה עליכם לקחת חלק בהפצת האסימונים..

99airdrops.com

פלטפורמת 99airdrops

פלטפורמת איירדרופ קריפטו זו שהושקה בשנת 2018 עשתה שם והודיעה למשתמשים על טיפות אוויר. אין ספק שזה אחד המקומות הטובים ביותר לקבל מידע על טיפות אוויר, אך חשוב מכך, כיצד להשתתף בהם. כל מידע מועמד לרשותך, כל המידע הרלוונטי שיסייע להנחיית הגאולה וכן כתבות חדשות שונות ברחבי אוויר האינטרנט מתפרסמות..

הפלטפורמה קלה לשימוש; אפילו מתחיל חדש יכול לפלס את דרכו. הצוות שמאחורי הפלטפורמה, ללא ספק, בעל ניסיון רב.

פלטפורמת 99airdrops מרהיבה בעבודה. האלגוריתם שמאחורי הפלטפורמה פותח כדי לקחת בחשבון כל פעילות ברחבי האינטרנט, בעיקר פייסבוק, Reddit ועוד שלל פעילויות אחרות. מדדים אלה מנותחים על מנת לדעת את תקפותה של תוכנית האוויר-דרופ.

הפלטפורמה נותנת רק מידע על פרויקטים תקפים. במטרה לשפר את הפלטפורמה, אתר 99airdrops יכול לחזות מחירים עתידיים על סמך קריטריונים ספציפיים.

הפלטפורמה היא אחת הפלטפורמות הטובות והמהירות ביותר בכל הנוגע להודיע ​​למשתמשים על טיפות אוויר חדשות. המנוי שלהם לניוזלטר בדוא”ל הוא גם די שימושי. דרך נוספת להשיג עדכון בפלטפורמה היא באמצעות סימניות באתר ובדיקה קבועה. אם אין לך זמן לעשות זאת באופן ידני, שתי האפשרויות הראשונות יהיו ההימור הטוב ביותר שלך.

פלטפורמת 99airdrops ממיינת אירועים קרובים לפי זמן, לפחות, תקבלו הודעה 24 שעות לפני ש- airdrop מתחיל להתעדכן באירועי airdrop הקרובים. יתרה מכך, הפלטפורמה מתגמלת את משתמשיה במטבעות קריפטוגרפיים מדי שבוע.

אין ספק שהפלטפורמה היא מהטובות ביותר שאתה יכול להירשם אליה תמורת קצת כסף נוסף בחינם. 99airdrops כולל את כל מה שאתה צריך לדעת על מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. זה המדריך האולטימטיבי; כל מה שאתה צריך בנוגע לטיפות אוויר.

התראה איירדרופ

התראה איירדרופ

באמצעות AlertAirdop תוכלו לקבל מטבעות בחינם כמעט על בסיסים יומיים. התכונות הרבות שלו מקלות על חובבי מטבעות קריפטו הרבה יותר לעקוב אחריהם.

בדיוק כמו 99airdrops.com, גם פלטפורמה זו מעוצבת ומסודרת היטב. ניתן לסנן את טיפות האוויר המוצגות באתר על סמך אירועים עכשוויים או מתמשכים לאלה המסתיימים בקרוב.


הרבה יותר, זה קריפטו איירדרופ לפלטפורמה יש הרבה יותר תכונות בהשוואה לפלטפורמות אווירדרופ אחרות.

מטבע איירדרופ

מטבע איירדרופ

מטבע איירדרופ הוא אתר ייעודי המתעדכן באופן קבוע בכדי למסור הודעות airdrop מובילות. הממשק הנקי שלו נותן למשתמשים את כל מה שהם צריכים לדעת על אירועים קרובים וגם מידע על תביעת טיפות אוויר.

משתמשים חדשים במטבעות קריפטוגרפיים אינם נותרים מאחור, האתר לא רק חולק הזדמנויות אוויר-דרופ אלא גם מחנך משתמשים חדשים לעולם הקריפטוגרפי ידע נאות שגורם להם להדביק את שאר העולם במהירות האפשרית..

הפלטפורמה בבעלות ומנוהלת על ידי חובב מטבעות קריפטוגרפיה הידוע בשם מידאס. אתה יכול לתמוך בפלטפורמה זו על ידי כריית מטבעות קריפטוגרפיים עבורם בכוח המחשוב שלך.

פדיקט איירדרופ

פדיקט איירדרופ

פלטפורמה זו גם עושה את רשימת הפלטפורמות המהימנות המובילות בהן מובטח לך שחרורים מדויקים של איירדרופ.

הפלטפורמה משתמשת במערכת דירוג כדי לדרג טיפות אוויר מובילות וגם מפרידה בין טיפות אוויר לא מהימנות.

קשה לפספס אירוע כלשהו שכן טיימר הספירה לאחור מביא לידיעתך כמה זמן נותר להתחיל.

Crypto Airdrop (ערוץ טוויטר)

טוויטר הוא אחד המקומות הטובים ביותר לקבל מידע באינטרנט. לעומת זאת, הערוץ הזה נועד לעזור לחובבים ומומחים כיצד להשיג טיפות אוויר קריפטו.

המשמעות היא שהפלטפורמה אולי לא תהיה מסוגלת למסור פרטים באופן ספציפי, אך אתה יכול להשתמש בה כדי לפקוח עין על טיפות האוויר העדכניות ביותר הזמינות לכל רגע מסוים..

ERC20 Airdrops (ערוץ הטלגרם)

כאילו יש אפליקציית טוויטר. מי שלא נמצא בטוויטר או מי שמעדיף להשתמש ביישום הטלגרם לטוויטר גם לא נותר בחוץ.

הפלטפורמה מנחה את המשתמשים בכל צעד שצריך לנקוט לפני שהם שותפים. אפילו טירונים חדשים לא יתקשו לעקוב אחריהם, ובעזרת מעט עזרה הם בקרוב יגיעו לגבהים הטובים ביותר שלהם.

עוד על טיפות אוויר

סביר להניח שתחשבו שזה רק אסימוני ה- Ether (ETH) ו- ERC-20 המופצים באופן קבוע. זה לא נכון. אף על פי שזו התפוצה השלטת של מטבעות הקריפטו נכון לעכשיו, כמזלגות פרויקט, לפעמים, יש צורך להעביר את האסימון ואחת השיטות הטובות ביותר, מלבד מכירת אסימונים היא להטיל אותו בחשבונות המשתתפים..

תלוי איזה מטבע קריפטוגרפיה אתם מחפשים להשיג, ייתכן שתזדקקו לארנק מטבעות מטבעות מסוג ERC-20. הבחירה המובילה שתגיע ללב תהיה MyEtherWallet. עם זאת, אם airdrop אינו אסימון שתואם ERC-20, יהיה מידע כיצד להשיג את הארנק הדרוש..

Airdrops הם בהחלט לא דרכים להרוויח כסף מהיר, אך עם הזמן, ייתכן שתראה את אותם מטבעות שלא היו שווים כמעט כלום בשלב חלוקת האסימונים בשווי אלפי דולרים בשנים הקרובות, שכן הפלטפורמה שהיא אמורה לרוץ ממשיכה לגדול.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map