7 דרכים לקבל תשלומי מונרו באתר האינטרנט שלך

מונרו, אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק הופך בהדרגה למקובל על ידי רבים. אנשים וארגונים ציבוריים מקבלים גם את מטבע מונרו ישירות או דרך אתר האינטרנט שלהם / חנות עבור מוצרים או שירותים שניתנו. זה תרם להכנסת מונרו לאור הזרקורים ולמצבו לאימוץ המוני.

אם אתה רוצה להיות גם חלק מהקהילה של אלה שמקבלים את מונרו עבור מוצרים ושירותים מקוונים, כדאי לך לבחון כלים אלה כדי לדעת כיצד כל פונקציה וכיצד ליישם אותם באתר שלך..

לפני שתוכל לקבל את מונרו באופן מקוון, עליך להיות בעל אתר / אתר. זה נדרש מכיוון שזה הממשק שמתאר את המוצר או השירות שאתה מעביר תשלומים ואז סקריפט או תוסף API של מונרו יחובר לאתר כדי לעבד את התשלומים..

כמה דרכים ופלטפורמות מאפשרות לך לעבד תשלומי מונרו באופן אוטומטי ואנחנו נעבור על כל אחד מהם בפרטים.

כיצד תוכל לקבל תשלומי מונרו באתר האינטרנט שלך?

1. קבל תשלומי מונרו דרך כתובת הארנק שלך

תשלומי מונרו

אתה יכול גם לחסוך לעצמך מתח של הימנעות מתשלום דמי עיבוד על ידי פשוט כתובת ה- Monero Wallet שלך באתר שלך. מי שמשלם עבור המוצר או השירות שלך רק מעתיק אותו ואז מודיע לך לאחר שהוא שלח תשלומים מארנקי מונרו. כל מה שתידרש יהיה חשיש עסקה או מזהה תשלום כדי לאשר את התשלום באמצעות סייר הבלוקצ’יין של מונרו במצב שיש לך מספר רב של תשלומים של אותם סכומים..

2. תשלומי מטבעות

תשלומי מונרו

ה תשלומי מטבעות הפלטפורמה מאפשרת לך לקבל את מונרו ומעל 80 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באתר שלך תמורת תשלום של 0.50%. זה שימושי לבעלי חנויות מקוונות או לאלה שנותנים שירות כלשהו, ​​יכול להיות פרילנסר או משהו כזה. ההרשמה לפלטפורמה נותנת לך אפשרות לבחור אם ברצונך לקבל רק את מטבע מונרו או את כל המטבעות שהם תומכים בהם כיום. אתה יכול גם להמיר את מונרו למטבעות קריפטוגרפיים אחרים ולהיפך. אתה רשאי לבחור אם ברצונך שהתשלומים יתקיימו בקטע היתרה של תשלומי מטבע, או שיש לשלוח תשלומים באופן אוטומטי לכתובת הארנק שציינת. Coinpayments זמין עבור פלטפורמות מרכזיות כגון WHMCS, WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento ו- OSCommerce..

3. קואינגייט

תשלומי מונרו

ה מתלווה פלטפורמה היא פלטפורמה נוספת המסייעת לעבד את תשלומי Monero שקיבלת ומשלמת לך באירו, דולר או בביטקוין. שלבי ההרשמה הם פשוטים ותוך כמה דקות אתה מוכן להתחיל לקבל תשלומים. Coingate זמין גם עבור קופה בה תוכלו להשתמש בחנויות לא מקוונות.

4. תוסף Monero WooCommerce

זה זמין ב- GitHub ובהתאם לידיעתך ב- PHP; אולי תזדקק למתכנת PHP שיעזור לך להגדיר את הדברים. מדריך להורדה והתקנה ניתן למצוא כאן https://github.com/monero-integrations/monerowp. אם הגדרת כראוי, אתה מוכן להתחיל לקבל כמה מטבעות של מונרו בחנות WooCommerce שלך.

5. GloBee

ה GloBee פלטפורמה היא תוסף קל לשילוב עבור משתמשי BitPay. יש לו תוספים לפלטפורמות מסחר אלקטרוני יותר מפלטפורמת Coinpayments, כך שיש לך מגוון לעבוד איתו.

הרעיון שיש אתר שיעבד את התשלומים שלך חוסך ממך צורך לשלוח את כתובת Monero שלך בכל פעם שהלקוח שלך צריך לשלם. זה גם הופך אותך למקצועי יותר ואתה מקבל תשלום על ידי כל אחד, בכל מקום בעולם עם או בלי הודעתך.

6. PayKassa

PayKassa הוא שער תשלומים מקוון עבור מונרו ומטבעות קריפטו רבים אחרים המסייע למשתמשים לקבל באופן מיידי תשלומי XMR באתרי האינטרנט שלהם. כמו כן, למשתמשים יש אפשרות לבצע תשלומים בכמות גדולה באמצעות מערכות תשלום רבות. עד כה יש לפלטפורמה מעל 2,214 אתרים המשתמשים בשירותיה.

בפלטפורמה, משתמשים יכולים לאחסן, לשלוח ולהחליף מטבעות קריפטו בצורה מאובטחת. גישה לחשבון זמינה מסביב לשעון למשתמשים ללא קשר למיקומם ומכל מכשיר.

לוח המחוונים של PayKassa קל לניווט עבור המשתמשים ומאפשר להם לנהל את ה- Monero שלהם בארון אישי יחיד. כדי להבטיח שיש אבטחה מרבית, הפלטפורמה מבטיחה שכל שירותיה פועלים באמצעות חיבור SSL (HTTPS). כמו כן, מידע חיוני מוצפן באמצעות אלגוריתמי ההצפנה הטובים ביותר.

7. סלון של סאטושי (לאוסטרלים בלבד)

פלטפורמה זו משמשת כמתווך לתשלומים. תשלומים של מונרו שבוצעו באתר / בחנות מסתיימים בחשבון הבנק שלך. זה מקל מאוד על קבלת התשלום עבור כל הסחורה או השירות שנרכשו באתר שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner