מדריך: 8 ICOs להשגיח עליהם ברבעון הרביעי של 2019

ברשימת ICOs זו תוכלו למצוא את מיטב ה- ICO הקרוב ביותר שיושק בקרוב. אם ICO כלשהו נראה לך מרגש, אל תשכח לחקור עוד על זה ולהיות חלק מהמכירה הקרובה אם אתה מעוניין. 

EMO ICO

ICOs

EMX הינה בורסת נגזרים המציעה גישה לשווקי נגזרים גלובליים של 1,200 טריליון דולר לסחורות, מניות ומטבעות. פלטפורמה זו מאפשרת לסוחרים לסחור בחוזים עתידיים ובחוזים קבועים על זהב, יורו, אלטקוין, מניות בארה”ב ועוד. 

פלטפורמה זו שואפת להמציא מחדש את שווקי הנגזרים הקיימים בעולם. זה יחולל מהפכה בכל שוק המסחר על ידי הפיכתו לזול יותר, קל יותר והוגן יותר. 

EMX מתכוונת להוריד משמעותית את עלויות המסחר על ידי מינוף מטבע דיגיטלי ועיצוב יעיל. פלטפורמה זו תהפוך את התפקידים המסורתיים של המתווך, הבורסה והמסלקה לתהליך יעיל יותר. זה יאפשר הפחתת עלויות הכרוכות בניהול סיכונים ויעיל את תהליכי הסימון, הסליקה וההסדר. 

מכירת האסימונים של EMX תחל ב -9 בספטמבר 2019 עד ה -16 בספטמבר 2019. 

ROKKEX ICO

ICOs

אסימונים של RKX הם אגרות חוב תמידיות מובנות שנותנות תביעה נגד המנפיק בגין 15% מהרווח הגולמי של המנפיק. ככזה, ריבית משתנה מחוברת לאיגרת החוב (אסימון) ההופכת את התוצאה הכספית לאמינה ברווחיות פעילות המנפיק. התשלום למחזיקי האסימונים יתבצע מדי רבעון. 

אסימון זה מספק אבטחת תוכנה בדרגה צבאית בכדי לספק סביבה דמוית פורט נוקס לסוחרים. זהו מנוע התאמה רב עוצמה, KYC בעזרת AI, יכולת הרחבה חזקה ותמיכת לקוחות 24/7 למסחר טוב יותר. 

הרעיון הזה היה שולב ברבעון השני של 2018, ופיתוח ה- MVP נעשה ברבעון השלישי של 2018. ה- ICO אמור להיות מושק ברבעון הרביעי של 2019, שם הוא יכלול איתור תבניות ומניעה של מניפולציות בשוק במרמה. 

EMJAC ICO 

ICOs

זהו פרויקט DLT האנרגיה המתחדשת הירוק הראשון בעולם. מטרתו להפוך לפלטפורמה הדיגיטלית הראשונה בעולם הממירה פסולת לאנרגיה מתחדשת ירוקה. 

פלטפורמה זו תמנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לפתור את מאגר הצמיגים הפסולת העולמי. היא תשיג זאת על ידי יצירת ערך לצמיגי הפסולת. הצמיגים יעוקבו מהמקור למפעל המיחזור. 

הפרויקט ישלב את מערכת הבלוקצ’יין Ethereum, הידועה בגישה המבוזרת שלה שמפעילה חוזים חכמים כדי לגשר ולהגן על הקשר בין EMJAC ומחזיקי האסימונים. 

באמצעות טכנולוגיה זו, הפלטפורמה תשפר את העקיבות של ניהול צמיגי הפסולת העולמית כדי להפחית את השלכתם הבלתי חוקית, להבטיח את האחריות על הלוגיסטיקה והייצור, ולהגן על הסביבה.. 

תאריך ההתחלה של ה- ICO הוא 11 בספטמבר 2019. נכון לעכשיו מוצעים 350 מיליון אסימונים, ואסימונים אחרים יופצו 30 יום לאחר סיום מכירת האסימונים.. 

ICO של רשת הוק

זה המובילים בעולם המופצים Internet of Things אינטליגנטי, המשלב מחשוב קצה וטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לספק לחברות דור חדש של תשתית טכנולוגית IoT עם עלויות גישה נמוכות יותר וזמינות יעילה יותר. 

על ידי הפיכת המודל הכלכלי החדש, רשת הוק משלבת מזהים דיגיטליים וטכנולוגיות הצפנה מרובות כדי לאפשר למסופים חכמים, האינטרנט של הדברים ומשתמשים לנוע ללא הפרעה ברשת, מה שמבטיח אבטחת נכסים ונתונים. 

הפלטפורמה מאמינה שעידן תפיסת המודיעין האוניברסלי הגיע. 

כבר יש תוכניות להתחיל מפגש עולמי של IEO באוקטובר 2019 כולל השקת ה- Dapp הראשון. האנשים שעומדים מאחורי הפרויקט צופים כי הבורסות המובילות יתחילו לסחור ב- HAW באותה תקופה.  

ICO של EasyGuide (GCD)

 זהו ICO שמטרתו להביא פתרונות בלוקצ’יין לחטיבת הפלטפורמות. 

EasyGuide הוא פתרון בלוקצ’יין מבוזר המאפשר למטיילים למצוא מטיילים אחרים ממדינות שונות, להצטרף לחברות של אנשים בעלי תחומי עניין דומים, וליצור יחד מסלולי תיירים ולחלוק בבטחה את העלויות של ארגון זה.. 

הפלטפורמה תשתמש בביקורות ובדירוגים כדי לקבץ מטיילים על פי פרמטרים אלה שתואמים ומרכיבים הצעות אישיות לכל אחד מהם. פלטפורמה זו שואפת לעזור לתיירים עצמאיים לחבר במהירות ובנוחות את מסלול הרעיון עם המטיילים הנכונים. 

בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין, EasyGuide יאפשר לקבוצות אלו מכל רחבי העולם לחלוק בבטחה את עלויות הנסיעה ולבחור שירותים נחוצים במקום אחד.. 

ICG של EasyGuide יחל ב -10 בספטמבר 2019 ויסתיים ב -10 באוקטובר 2019. סך של 6,500,000,000 GCD ייווצר ויהיה מנוצל במהלך ה- ICO. 

בנוסף, מכירת אסימונים של GCD תחשב להצלחה אם הם יצליחו להגיע לתקרה רכה של 3 מיליון דולר. עם זאת, המכירה עשויה להסתיים מוקדם אם הם יצליחו להגיע לתקרה קשה של 15 מיליון דולר. במהלך תקופת ה- ICO, המשקיעים יכולים לקנות GCD ב 0.002 דולר לאסימון. 

Gingr ICO 

זֶה פּלַטפוֹרמָה יביא פתרונות בלוקצ’יין לתחום הבידור והאירועים. 

פלטפורמה זו מאפשרת הזמנה ישירה מקצה לקצה לזנות באמצעות טכנולוגיית חוזה חכם של בלוקצ’יין ומטבעות דיגיטליים. הפלטפורמה ידידותית למשתמש והומוריסטית ומאפשרת דרך קלה לשלם לעובדי מין. 

Gingr הוא ה- ICO הראשון בשוויץ שאושר כחוק, והוא מטרתו לשבש את שוק 186 מיליארד דולר באמצעות GGC. 

ה- ICO יתחיל ב -1 באוקטובר 2019 ויסתיים ב -31 באוקטובר 2019. בסך הכל קיימים 2, 000,000,000 מטבעות GGC, וחמש מאות מיליון יועברו במהלך תקופת ה- ICO. 

ה- ICO ייחשב כמוצלח אם יגיעו למכסה רכה של מיליון יורו. עם זאת, אם תושג מכסה קשה של 20, 450, 000 אירו מוקדם, ה- ICO ייסגר. 

במהלך תקופה זו יתאפשר למשקיעים לרכוש על מטבע GGC במחיר של 0.1364 דולר. 

ICO לשיקום וירטואלי (VRH)

זֶה פּלַטפוֹרמָה ממנף את ההתקדמות בטכנולוגיות הבלוקצ’יין, בינה מלאכותית ומציאות מדומה לשיקום פסיכולוגי של אוכלוסיות שוליות. 

הפלטפורמה הוקמה בשנת 2017, והייתה הראשונה למסחור את השימוש ב- AI ו- VR לצורך התמכרות ושיקום מתקנים. פלטפורמה זו נחשבת כמובילה בתחומה. 

הצוות שעומד מאחורי VRH זכה בפרסים והכרה עולמיים מממשלת קנדה וארה”ב, וול סטריט ג’ורנל ואו”ם. 

הפיתרון שלה מבטיח לעזור בניהול כאב, במניעת הפרעות בשימוש בחומרים, בשיפור מיומנויות התקשורת של אנשים אוטיסטים ובשיקום עבריינים חוזרים.. 

 VRH רואה חשיבות עליונה בפרטיות ובאבטחת המידע של הפרט ומנסה לפתור בעיה זו. 

נכון לעכשיו, הנתונים של אנשים אלה נחשפים לעולם, וכשהם מתאוששים, קשה להם להתקבל או ליתר דיוק, להשתלב בחברה.. 

כדי לפתור בעיה זו, הפלטפורמות מבקשות להשתמש בכתובת ארנק לזיהוי אנשים אלה במקום שמותיהם האמיתיים. המידע האמיתי היחיד שייאסף הוא גילם, מין, גזע, ביומטריה ומעקב עיניים. 

ה- ICO יחל ב -2 באוקטובר 2019 ויסתיים ב -12 באוקטובר 2019. במהלך תקופה זו ייווצרו בסך הכל 400,000,000 VRH, ו -240,000,000 ייעזרו במהלך הצעת המטבע. 

ה- ICO ייחשב כמוצלח אם יצליחו להגיע לתקרה רכה של 5 מיליון דולר. עם זאת, אם יצליחו להגיע לתקרה קשה של 20 מיליון דולר, המכירה תיסגר. 

בנוסף, משקיעים יכולים לרכוש את האסימון במחיר של 0.1 דולר במהלך תקופת ה- ICO. 

COOEX ICO 

 זוהי פלטפורמה דיגיטלית הכוללת אחת המאפשרת לסוחרים לסחור במטבעות דיגיטליים, להעתיק מיומנויות מסחר ולהשלים עסקאות זה של זה במסגרת קבוצות ההשקעה שלהם.. 

במילים אחרות, לפלטפורמה זו יש מסחר חברתי, מסחר בשוליים ושערי תשלום, אשר יפעלו בבלוקצ’יין שקוף, מבוזר וחסר אמון.. 

המטרה העיקרית של פלטפורמה זו היא ליצור ממשק שבו סוחרי קריפטו, סוחרים, מפתחים, חובבי טכנולוגיה ויזמים יכולים להתחבר. עבור התחייבות זו, מציעה הפלטפורמה את המטבע שלה, CoVEX Exchange. 

ה- ICO יחל ב -1 בנובמבר 2019 ויסתיים ב -1 בדצמבר 2019. בסך הכל ייווצרו 15 מיליון COVEX, וסכום זהה ינוצל במהלך אותה תקופה.. 

אם תושג מכסה רכה של מיליון דולר, ICO זה ייחשב מוצלח. עם זאת, המכירה תיסגר ברגע שתגיע לתקרה קשה של 40 מיליון דולר. במהלך תקופה זו יימכר מטבע COVEX אחד ב -0.85 דולר. 

אם אתה מתכנן להשקיע ב- ICOs הקרובים, ודא שאתה מבין תחילה מה הם מציעים ומעקב אחר כל החדשות הקרובות לגבי אותם.

מַעֲנָק

להלן רשימה של כמה ICO מעניינים אחרים שכבר התקיימו השנה.

1. ICO של רשת Geon

תאריך התחלה של ICO: 31 בינואר 2019

תאריך סיום של ICO: 31 במרץ 2019

גאון היא פלטפורמה שמטרתה להגדיר מחדש את המציאות על ידי הרחבתה באמצעות הטמעת טכנולוגיית מציאות רבודה (AR). הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים שלה ליצור גאונים אמיתיים שיאפשרו להם להעביר ערך בקלות. באופן זה, Geon מאפשר את האינטראקציה בין B2C ו- C2C בצורה חסרת תקדים. משתמשים יכולים לארגן תנאים ולהגדיר אתגרים הנדרשים לסיים לפני העברת הערך.

המטבע המקורי של הפלטפורמה הוא ה- Geon Token (GEON). GEON הוא אסימון מבוסס ERC20, המונפק על ידי את’ריום בלוקצ’יין. משתמשים יכולים להשתמש ב- GEON לרכישת מטבעות Geon והחלפת ערך עם משתמשים אחרים, בין עסקאות אחרות.

רשת geon ava

מקור: lamtuan.com

2. ICO של MenaPay

תאריך התחלה של ICO: 15 בינואר 2019

תאריך סיום של ICO: 15 במרץ 2019

MenaPay הוא שער תשלומים מבוסס בלוקצ’יין במזרח התיכון ובאפריקה. מטרת הפלטפורמה היא להחליף את שיטות התשלום המסורתיות במטבע קריפטוגרפי המופעל באופן מלא על ידי בלוקצ’יין.

MenaPay תשמש כפלטפורמה המחברת לקוחות ישירות עם סוחרים באמצעות בלוקצ’יין. סוחרים יוכלו לשלב את הטכנולוגיה של MenaPay בפלטפורמה שלהם. רוב הסוחרים נזהרים מקבלת קריפטו כתשלום בפלטפורמה שלהם בגלל בעיות במזומן ואי יציבות מחירים.

לפיכך, היזמים יצרו את MenaCash. מטבע זה יכול להיחשב מטבע יציב, מכיוון שערכו מגובה 100% בדולר האמריקני. הקריפטו ישמש כמטבע לעסקאות בפלטפורמת MenaPay. בפלטפורמה זו, לכל מטבע Menaash יש ערך של דולר אחד.

3. HotCoin ICO

תאריך התחלה של ICO: 21 בינואר 2019

תאריך סיום של ICO: 21 במרץ 2019

תאריך התחלה של PRE-ICO: 07 בינואר 2019

תאריך סיום PRE-ICO: 21 בינואר 2019

HotCoin הוא פתרון תשלומים המאשר נגישות, פרטיות ואמון בתעשיית הבידור למבוגרים של מיליארדי דולרים רבים.

פלטפורמת hotcoin

מקור: www.hotcoin.org

HotCoin (HCN) משתמש באלגוריתם הבלוקצ’יין ERC20 של Ethereum, אשר נועד להבטיח אנונימיות למשתמשים אשר ניגשים למוצרים ושירותים המוצעים על ידי תעשיית הבידור למבוגרים. הצוות העומד מאחורי הפרויקט טוען כי ניתן כבר להשתמש באסימון שלהם למטרה זו, ומאפשר למשתמשים להשתמש באתרים ושירותים למבוגרים בלבד.

הם גם שואפים ליישם מוצרים אחרים, כולל ארנק HotCoin, שער תשלומים, כמו גם פתרונות VR ו- AR.

4. קרן OCEAN פוסידון

תאריך התחלה של ICO: 16 בפברואר 2019

תאריך סיום של ICO: 24 במרץ 2019

אוקיינוס ​​פוסידון הוא עמותה המבקשת לספק פתרונות מהפכניים לעצירת שינויי האקלים.

הפתרון הראשון של פוסיידון – פלטפורמה המופעלת על ידי AI ובלוקצ’יין הנקרא להפחית – מקשר משתמשים למערכת אשראי פחמן, שיכולה לסייע באיזון פליטת CO2.

להפחית את המשתמשים לאזן מחדש את השפעת האקלים של כל עסקה, ובאמצעות טכנולוגיה חדשה ניתן לעשות זאת בקנה מידה קטן (סחר בגרמים במקום בטונות).

בניגוד לרוב הפרויקטים המשתמשים בבלוקצ’יין של את’ריום, אסימון ה- OCEAN של פוסידון ישתמש בפלטפורמת Stellar, אשר הם מצאו שהיא פלטפורמת הבלוקצ’יין הכי ידידותית לסביבה, מכיוון שהיא אינה דורשת מנגנון קונצנזוס שצורך כמות עצומה של אנרגיה..

5. ICO של RAWG

תאריך התחלה של ICO: 1 במרץ 2019

תאריך סיום של ICO: 15 במרץ 2019

תאריך התחלה לפני המכירה: 22/05/2018

תאריך סיום למכירה מוקדמת: 01/03/2019

RAWG, מכונה באופן לא רשמי ‘IMDb של משחקים’, הוא מאגר משחקי וידאו ופלטפורמת גילוי הכוללת יותר מ -50,000 כותרים מכל פלטפורמות המשחק הפופולריות ההופכת את כישורי המשחק שלך למוצרים ושירותים..

תגמולים יינתנו לגיימרים באסימוני RAWG על הישגים במשחק מהמשחקים האהובים עליהם. עבור המשתמשים, ניתן להשתמש באסימונים לתביעת הצעות מיוחדות מצד שותפי RAWG ולהמירם למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מפרסמים יכולים גם להשתמש באסימני RAWG כדי לקנות מודעות בפלטפורמת RAWG, על מנת להגיע לשחקנים.

מחיר אסימון RAWG קשור למחיר עבור מודעה המוצבת ב- RAWG – 100 אסימונים יסמנו 1,000 הופעות ממודעת באנר.

rawg

מקור: producthunt.com

6. היעזר ב- ICO 

תאריך התחלה של ICO: 15 בינואר 2019

תאריך סיום של ICO: 15 בפברואר 2019

אספקת אסימון ICO: 835,000,000 AVL

תאריך התחלה לפני המכירה: 15 בנובמבר 2018

תאריך סיום לפני המכירה: 15 בדצמבר 2018

אספקת אסימון לפני מכירה: 70,000,000 AVL

מחיר: 1 AVL = 0.03 דולר

AvailCom הינה פלטפורמה המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ’יין אשר יכולה לשמש לכל השכרת נכס, החל מדירות ובתים למכוניות ואופניים, עם אפשרות לשלם במטבע פיאט ללא ריבית נוספת למחיר..

AvailCom היא פלטפורמה שתאיץ את תהליך החיפוש וההשכרה של כל נכס ללא מפתחות, תוך ביטול הצורך של הפרעה מצד שלישי. על ידי שימוש בשירות זה, כל אחד יוכל לנהל משא ומתן ולהשכיר נכס ללא תשלום מהבעלים מבלי שיצטרך להתמודד עם ביורוקרטיה מחניקה ועיכובים בזמן..

7. HyperionX (TREE) ICO

תאריך התחלה של ICO: 20 בפברואר 2019

תאריך סיום ICO: 2019-12-31

מחיר אסימון: עץ 1 = 0.04 דולר ארה”ב

HyperionX היא קהילה אורגנית ייחודית ושוק שמעודד את המשתמשים לצפות במודעות ולהשלים סקרים.

המטרה של HyperionX היא לבנות משהו יותר מסתם שוק פשוט המחלק תגמולים. הצוות מאמין שטכנולוגיות מתפתחות כמו בלוקצ’יין ישנו ישירות את האופן שבו אנו מתקשרים עם החברה וכיצד אנו רואים את עבודותינו. המטרה שלהם היא לבנות שוק חופשי ומערכת אקולוגית מבוזרת שבה אנשים יוכלו ליצור תוכן ולקבל אסימונים לביצוע פעילויות שונות..

מכיוון שמשתמשים ימשיכו להשתמש ב- HyperionX, הם יפתחו תכונות חדשות ויישומים מבוזרים שייצרו דרכים חדשות לאינטראקציה עם הקהילה..

היפרונקס

מקור: www.hyperionx.org

סיכום

אם ברצונך למצוא סטארט-אפים חדשים נוספים, בדוק אלה רשימת ICO. CryptoTotem משווה דירוגים שונים של סוכנויות האנליטיקה המובילות ויש להם בסיס נתונים של 5400+ פרויקטים של קריפטו.

אם אתה מעוניין להיות מעורב ב- ICO, אנא עשה מחקר משלך. אתה יכול לקרוא סיקור נוסף על ICOs מהאתר שלנו בניתוח המאקרו שלנו של השוק, או במאמר זה על ה- ICOs של Vechain. לבסוף, הנה ניתוח נוסף של איך מחירי ETH משפיעים גם על המערכת האקולוגית של ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner