8 ארנקי XRP הטובים ביותר בשנת 2019 – כיצד לאחסן את האדווה שלך בצורה מאובטחת

במדריך זה של ארנקי ה- XRP הטובים ביותר בשנת 2019, נעבור דרך שבעה ארנקי קריפטו שבהם המשתמשים יכולים לאחסן את ה- XRP שלהם. עם זאת, חשוב לציין כי בניגוד לארנקי הביטקוין, שהם בדרך כלל בחינם, ארנקי Ripple דורשים מהמשתמשים 20 XRP להזמנת כתובת הארנק שלהם. זו הסיבה שחשוב לבחור את הארנק המתאים בפעם הראשונה כדי להימנע מלהוציא 20 XRP על מספר כתובות.

ארנקי אדווה מתחלקים בארבע קטגוריות. יש לנו ארנקי תוכנה הכוללים ארנקים ניידים וארנקים לשולחן העבודה. ואז יש ארנקי חומרה, ארנקי נייר, ולבסוף, ארנקים מוצעים שבהם המשתמשים יכולים לקנות ולאחסן XRP בפלטפורמות. בלי הרבה התעסקות, בואו נתחיל.

כיצד לרכוש אדווה (XRP)

XRP נרשם בהמון המון בורסות וניתן לרכוש אותו באמצעות מטבעות פיאט וגם להחליף אותו בכל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים המשמעותיים..

בין האפשרויות הרבות הזמינות לרכישת ה- XRP, בינאנס, בצ’אנגלי ו שינוי צורה הם כמה מהבורסות המובילות במטבעות קריפטוגרפיים שבהם אתה יכול לקנות בקלות Ripple עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. בניגוד לבורסות אחרות, החלפת מטבע אחד למשנהו ב- Changelly או shapeshift אינה דורשת ממך לשלוח כספים לפלטפורמה, או לרשום חשבון לשימוש בפלטפורמה. כל מה שנדרש הוא לשלוח (לכתובת שנוצרה על ידי פלטפורמות אלה) מטבעות / אסימונים מהארנק שבו יש לך את המטבעות שברצונך להחליף ל- XRP (יכול להיות Ether או Bitcoin) ואז אתה נכנס לארנק ה- Ripple שלך ​​איפה שאתה רוצה ה- XRP שלך מאוחסן. המטבעות יועברו מיד אל ללא כל פעולה נוספת, עליך לקבל את מטבעות ה- Ripple במסגרת הזמן המשוערת.

בעבר כתבנו מאמר על המקומות הטובים ביותר לקנות אדווה; אולי כדאי לבדוק את זה.

אם אתה רשום בבורסת Binance, עיין במאמר שלנו כיצד לקנות XRP מ- Binance.

מיטב ארנקי ה- XRP

להלן הבחירות המובילות בארנקי Ripple ללא סדר מסוים:

ספר החשבונות ננו ס

מכשיר Ledger Nano S הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפיים לחומרה למספר מטבעות קריפטוגרפיים – כולל Ripple (XRP). מה שהופך את Ledger לארנק מושלם הוא העובדה שהוא נותן למשתמשים שליטה מוחלטת בנכסי המטבע הקריפטוגרפי שלהם. לא רק שזה נותן לך גישה למפתחות הפרטיים שלך אלא גם שומר על ביטויי המפתח המשמשים לגישה לארנק שלך מוצפנים ישירות במכשיר. אף אחד לא יכול לקבל גישה למפתחות האלה אלא אם כן תגיד להם.

נוסף על כך שהמפתחות הפרטיים שלך מאובטחים, ישנן תכונות אבטחה נוספות שהופכות את Ledger להתאמה מושלמת לאחסון מטבעות ה- Ripple שלך.

עסקאות במכשיר דורשות אימות פיזי על ידי לחיצה על הכפתורים במכשיר לפני תחילתם. מה שאומר שאף אחד לא יכול להעביר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך אם הם לא נמצאים בארנק שלך. זה נותן לך ביטחון מסוים להיות בטוח במקרים בהם תוקפי סייבר פגעו במחשב שלך.

בעל ספר חשבונות הוא לא רק כדי לאחסן את האדווה, אלא גם הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. המשמעות של רכישת ספר חשבונות היא חסכונית מכיוון שאינך צריך לקנות ארנקים נוספים כדי להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

ארנק הטוסט

ארנק טוסטים הוא ארנק תוכנת Ripple XRP עם קוד פתוח בחינם עבור iOS, דְמוּי אָדָם, חלונות, מק ומכשירי לינוקס.

קל להשתמש בטוסט, וגם מתחילים וגם גיקים יכולים בקלות למצוא את דרכם ביישום. הארנק גם נותן לך גישה למפתחות הפרטיים שלך שמספקים לך שליטה מוחלטת על ההשקעה שלך. ארנק הטוסט זמין גם עבור דפדפני Chrome.

ארנק גארדה

ארנק Guarda הוא אחד הארנקים המתקדמים והמוכרים לאחסון לא רק XRP אלא גם מספר רב של נכסים דיגיטליים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.. גווארדה הוא ארנק מבוסס מטבע רב באינטרנט המאפשר לאנשים לקבל, לאחסן, לשלוח ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים. 

כאשר XRP הופך בשימוש נרחב ברחבי העולם על ידי חברות ומשתמשים, Guarda פועלת במטרה להיות מסוגלת להציע את הפתרונות הטובים ביותר למשתמשים המבקשים שירותים עבור XRP. אחד היתרונות העיקריים שיש לארנק זה הוא שאתה יכול לאחסן מטבעות דיגיטליים אחרים ולא רק XRP. באמצעות ממשק פשוט, ארנק Guarda עוזר למשקיעים להתמודד עם הכספים שלהם במטבעות וירטואליים. 

הארנק זמין למשתמשי שולחן עבודה וניידים. באמצעות פיתרון לא משמורני זה, למשתמשים תהיה אפשרות לאחסן בבטחה את נכסיהם הדיגיטליים ולהיות מוגנים מפני התקפות והאקרים של צד שלישי. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים פגיעים לנושאים אלה והדבר הטוב ביותר לעשות עבור מחזיקי XRP הוא לרכוש את המטבעות הרצויים ולשלוח אותם לארנק קריפטו בהקדם האפשרי.. 

חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים לאחסון בנכס הדיגיטלי של Guarda כוללים ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) ורבים אחרים. 

יתר על כן, הארנק שיתף פעולה עם קרנות שונות, כולל Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance ו- Bitcoin Gold, בין היתר. למרות שמחזיקי XRP ימצאו את הארנק הזה מאוד שימושי, אפשר גם לאחסן מגוון רחב של נכסי קריפטו. 

מיטב ארנקי ה- XRP: ארנק הדפדפן Exarpy

לא כל ארנקי האינטרנט בטוחים, אך עם התכונות האלו אקסארפי מספק, זה בטוח נראה בטוח אם אתה מקיים את כל הכללים שצוינו. זה לא כל כך ארנק אינטרנט, אם כי ניתן לגשת אליו באמצעות דפדפן אינטרנט, עדיין ניתן לגשת לתכונות של ארנק זה כשהוא מנותק מהאינטרנט.

Exarpy הוא ארנק Ripple שאינו מתארח המשמש לאחסון, שליחה וקבלה של כל כמות מטבעות Ripple ללא כל מעורבות של צד שלישי..

שימו לב כי השימוש בארנק זה כרוך בעלות, שכן הוא גובה 0.025 אדוות עבור כל עסקה וזה כולל את העמלה עבור רשת אדווה גם כן..

בורסת Gate.io

מדוע הזכרנו, את Gate.io זה בגלל קלות השימוש בו. חשוב לציין כי שמירת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בבורסה אינה הרעיון הטוב ביותר. עליך להשתמש בבורסות כדי לקנות או למכור תוך כדי להחזיק את המטבעות / אסימונים בארנק שיש לך שליטה מלאה עליו. אם תשתמשו בבורסות כדי לשמור על האדווה, וודאו שלא מדובר בכמות אדירה; כזה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

בורסת Gate.io מציע א יישום סלולרי לצד פלטפורמת האינטרנט שמאפשרת שליחה וקבלה של מטבעות Ripple בכל המכשירים.

מיטב ארנקי ה- XRP: Binance

בינאנס היא חילוף נוסף, כמו שער.יו. זו אחת מהבורסות המהימנות שיש בתכנון תוכניות לביזור.

Binance היא בורסה בצמיחה מהירה שהושקה בשנת 2017 ותופסת את תשומת ליבם של מיליוני משתמשי מטבעות קריפטו ברחבי העולם.

קנו XRP ב- Binance עוד היום!

אחסון ה- XRP שלך (Ripple) ב- Binance מעניק לך את היתרון בהמרת המטבעות שלך למטבעות קריפטוגרפיים אחרים ובחזרה בקלות. עם זאת, אתה לא צריך להחזיק יותר מדי ממטבעות ה- Ripple שלך ​​בבורסה; אתה תמיד יכול להעביר לארנק חומרה או תוכנה שיש לך שליטה מוחלטת עליו.

עיין במדריך זה כיצד לקנות XRP ב- Binance

ארנק אטומי

מיטב ארנקי ה- XRP

מדובר בחינם ללא משמורת ארנק שולחני התומך ב- XRP ובכמה וכמה מטבעות קריפטו אחרים. לא רק הארנק מאפשר למשתמשים לנהל את XRP, אלא הוא גם מסייע להם להחליף את המטבע באמצעות מנוע חילופי מובנה המופעל על ידי צ’אנג’לי. כמו כן, משתמשים יכולים לקנות XRP באמצעות כרטיס אשראי.

התכונות מוצעות בממשק פשוט המסופק על ידי זרע מנמוני. בפעם הראשונה שמשתמשים משיקים את היישום, הזרע נוצר והם נדרשים לאחסן אותו בבטחה. הדבר הנהדר בארנק זה הוא שמשתמשים הם בשליטה מלאה בכספים שלהם והמפתחות הפרטיים שלהם מוצפנים במכשיר.

ארנק נייר

מיטב ארנקי ה- XRP

למרות שארנקי נייר מהווים צעד אחורה בהתחשב בקיומם של ארנקי חומרה, הם עומדים בקנה אחד איתם בכל הנוגע לאחסון כספים בבטחה. ארנקי נייר הם רק פיסת נייר המכילה עליהם את המפתחות הציבוריים והפרטיים של הארנק. מעניין שהמפתחות נוצרים בעיקר במצב לא מקוון, וזה מקשה על גורמים חיצוניים ובעיקר האקרים לדעת על קיומם..

החיסרון העיקרי שלהם הוא בכך שפיסת הנייר עלולה להיעלם בקלות, ללכת לאיבוד או להיפגע ממים או מאש. כדי לגדר את זה, משתמש יכול להזמין ארנק עם חותם חסין טמפר ולהמשיך לרבד אותו ואז לאחסן אותו בכספת או אפילו לטמון אותו בגינה שלו..

סיכום

בדוק בעיון את כל הארנקים שהוזכרו לעיל, וכנראה שתרצה לעשות מחקר נוסף על האופן שבו כל אחד מהם עובד על ידי צפייה בסרטונים על יוטיוב.

ככל שהזמן עובר, אמורים להיות יותר ארנקים המשלבים את Ripple ביישום שלהם כדי שיהיה נגיש בקלות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner