9 ארנקים נהדרים לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים של טרון (TRX) | כיצד לאחסן TRX אסימון בטוח בשנת 2019

TRON היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין המתמקדת בבידור תוכן. והכי חשוב, משתמשי TRON יכולים לפרסם, להחזיק ולאחסן נתונים ללא תשלום. מאז יוני 2018, כאשר הרשת השיקה את הרשת הראשית שלה, TRONIX (TRX) היא האסימון המקורי ברשת TRON, כיום (מרץ 2019) בעשירייה הראשונה 20 על פי גודל השוק. המקום הבטוח ביותר לאחסון אסימוני TRX הוא באחד מארנקי TRON הבאים.

עם כמה אסימונים של TRX מתחת לחגורה שלך, עליך לאחסן אותם בצורה מאובטחת ובטוחה. לכן, אתה זקוק לארנק TRX אמין וטוב ביותר, באופן מקוון או לא מקוון. לפני שתאפס ארנק מסוים, עליך לשקול שמלבד בחירת ארנק טוב, עליך לאמץ שיטות עבודה טובות שיעזרו לך לשמור על אחזקותיך ובטוחות..

להלן ארנקי הטרון הטובים ביותר להחזיק את ה- TRX שלך בבטחה לשימוש מאוחר יותר.

ארנק Ledger Nano מופיע כאחד מארנקי טרון הטובים ביותר

מקור: tokenclub.co

1. ספר חשבונות ננו ס

אתר ארנק טרון: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

סוג ארנק טרון: חומרה

קלות שימוש: פשוט, אך לא כל כך קל למשתמשים חדשים

בטוח: מאוד בטוח

עֲלוּת: שולם

מבחינת אבטחה, ארנק חומרה הוא הטוב ביותר. Ledger Nano S הוא אחד מארנקי TRON הטובים ביותר שקיימים בשוק, מכיוון שהוא גם האמין ביותר. הוא קטן, נייד ומתחבר בקלות ליציאת ה- USB של המחשב. באמצעות ארנק זה תוכלו לאחסן בקלות את המפתחות הפרטיים שלכם בצורה לא מקוונת.

הארנק מגיע עם מאפייני אבטחה מוצקים, כמו מסך מובנה, שבב נעול מאובטח וביטוי לשחזור גיבוי, שימושי אם המכשיר אבד. חשוב לציין כי ארנק Ledger Nano S הוא מכשיר רב-מטבעי, המסוגל להכיל יותר מ -700 נכסים דיגיטליים אחרים. כל הגורמים הנחשבים, ארנק זה מספק אבטחה אופטימלית עבור כספי ה- TRX שלכם. המפתח הפרטי המעניק גישה למטבעות שלך נותר מוגן באמצעות השבב המאובטח הניתן לנעילה בדיוק כמו זה המשמש בדרכונים.

חוץ מזה, העובדה שהוא מכיל יותר מקריפטוגרפיה אחת הופכת אותו לאופציה הטובה ביותר עבור משתמשים שרוצים לנהל מספר נכסים באמצעות ארנק חומרה אחד..

דבר חשוב נוסף שיש לציין לגבי ארנק לדג’ר הוא שהוא לא בחינם. עליך להיפרד מכסף (כמעט 100 דולר ארה”ב החל מנובמבר 2018) כדי לרכוש את המכשיר. עם זאת, הערך קטן בהשוואה לביטחון ולבטיחות שהוא מספק.


מקור: vimeo.com

2. ארנק גארדה

אתר ארנק טרון: https://guarda.com/

סוג ארנק טרון: שולחן עבודה, ארנק נייד

קלות שימוש: פשוט

בטוח: לבטח

עֲלוּת: חינם

Guarda הוא ארנק רב מטבעי שאינו משמורן, שיאפשר לך לאחסן מטבעות TRX בבטחה מבלי שתצטרך לדאוג להאקרים או להתקפות של צד שלישי. הדבר המעניין ביותר בארנק זה הוא שהוא מציע תמיכה בנכסים דיגיטליים רבים ושונים יותר מ- TRX. 

לדוגמה, חלק מהמטבעות הווירטואליים הללו כוללים XRP, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) ו- Zcash (ZEC), בין היתר. 

משתמשים יכולים להוריד את הארנק הזה במכשירים הניידים שלהם, כולל iOS ו- Android. מי שרוצה להשתמש בו במחשב השולחני שלהם יכול להוריד את ארנק Guarda עבור Mac OS. באמצעות ארנק נכסים דיגיטלי זה, אנשים יכולים לשלוח, לאחסן, לקבל ולהחליף מספר רב של נכסים דיגיטליים תוך הגנה על מטבעות ה- TRX שלהם. 

ארנק זה הוכר על ידי קרנות שונות הקשורות לקריפטו, כולל צ’אנגפנג ג’או, קרן Zcash, מייסדי Bitcoin Gold ואתר האינטרנט הרשמי של Ethereum Classic. זו לא משימה קלה לפתח ארנק מטבעות קריפטוגרפי עם תמיכה במטבעות וירטואליים רבים שאינו משמורן ומאפשר למשתמשים להחליף את נכסיהם.. 

זהו אחד מארנקי TRX הטובים ביותר הקיימים בשוק למשתמשים הדורשים לא רק אחסון עבור כספם אלא גם פונקציות אחרות.. 

3. ארנק Altcoin.io

אתר ארנק טרון: https://www.altcoin.io/

סוג ארנק טרון: אינטרנט לקוח שולחן עבודה

קלות שימוש: פשוט

בטוח: לבטח

עֲלוּת: חינם

הארנק Altcoin.io הוא בורסת מטבעות מבוזרת. חוץ מזה, הוא מאפשר למשתמשים לגשת לשירות הארנק החלופי האטומי שלו. ארנק זה תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, את’ריום, EOS ורבים אחרים.

האמת לגבי חילופי הצפנה היא שהם מטרה רכה להאקרים, מה שמוביל להפרות אבטחה מאסיביות וגניבת כספים. חילופי קריפטו מסורתיים גם מחייבים את המשתמשים למסור את נכסיהם לצד שלישי, מה שמעלה את השאלה לגבי אמון.

בבורסה מבוזרת אין מתווך ולכן התקשורת היא בין המשתמש לפלטפורמה. מכיוון שמשתמשים הם בשליטה בכספים שלהם, הפלטפורמה פחות חשופה לפריצות הנפוצות בבורסות מסורתיות.

תוך שימוש בטכנולוגיית החלפת האטום, Altcoin.io הוא אחד מהבורסות המבוזרות בהן תוכלו לאחסן את אחזקות ה- TRX שלכם..

תמיכת לקוחות מהשורה הראשונה: הפלטפורמה מתמקדת בתמיכת לקוחות. יש במקום צוות תמיכת לקוחות 24/7 שמאזין לכל חשש מלקוחותיהם. חוץ מזה, אפשר להגיע לבורסה באמצעות פלטפורמות מדיה חברתית כמו טלגרם, טוויטר ופייסבוק. עם הרבה ארנקי טרון לבחירה, זה היבט מועיל שיש!

יתרונות הארנק כוללים היעדר מתווך, מה שמקטין את הסיכויים לפריצה. הממשק ידידותי למשתמש, והלקוחות שולטים בכספים שלהם. למרות זאת, לפלטפורמה יש כמה חסרונות כמו שהיא חדשה ועדיין בבנייה.

ארנק טרזור ​​ל- TRON המופיע כאחד מארנקי טרון הטובים ביותר

מקור: toshitimes.com

4. טרזור

אתר ארנק טרון: https://shop.trezor.io/

סוג ארנק טרון: חומרה

קלות שימוש: פשוט

בטוח: לבטח

עֲלוּת: שולם

מלבד Ledger Nano S, אפשרות נוספת לארנק חומרה היא Trezor. ארנק זה הוא יצירה של מעבדות סאטושי מצ’כיה. ארנק החומרה תומך ביותר מ -700 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל TRX. בעזרתו משתמשים יכולים לאחסן את המפתחות הפרטיים שלהם באחסון קירור במצב לא מקוון. לאחר העסקה, המכשיר מתחבר לגשר טרזור, שבסופו של דבר מתקשר עם הדפדפן שבחרת.

באותו אופן כמו ארנק Ledger Nano, ארנק Trezor דורש מהמשתמשים לספק מידע באמצעות שני כפתורים. זה פשוט, עם ממשק ידידותי למשתמש. עם זאת, הארנק זמין במחיר, בהתאם לגרסה שאתה רוכש.

לדוגמה, אם אתה הולך על Trezor דגם T, זה מגיע עם מסך מגע מובנה המאפשר למשתמשים להקיש מידע במהירות במכשיר. גרסה זו יכולה לתמוך גם במטבעות שנעדרים במהדורה ברמת הכניסה. לדוגמא, Trezor Model T תומך ב- XRP וב- Monero (XMR) של Ripple. היתרונות הבולטים של הארנק כוללים:

 • גיבוי קל וסופי של הארנק: הוא מגיע עם זרעי התאוששות סטנדרטיים, המאפשרים למשתמשים לשחזר את הארנק כולו עם זרע בן 12 מילים.
 • אחסון בטוח של סיסמא: מנהל הסיסמאות של Trezor נועל סיסמאות בנפרד באמצעות מקשים דיגיטליים.
 • אבטחה שקופה וביקורות חיוביות של לקוחות

ארנק אטומי מופיע ברשימת ארנקי טרון הטובים ביותר

מקור: medium.com

5. ארנק אטומי

אתר ארנק טרון: https://atomicwallet.io/

סוג ארנק טרון: לקוח שולחן עבודה

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

הארנק האטומי מאפשר למשתמשים לקנות, למכור ולאחסן יותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חילופי החלפות אטומים מובנים. המטבעות העיקריים הנתמכים כוללים Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, XLM, ורבים אחרים. משתמשים יכולים להחליף את נכסיהם באמצעות טכנולוגיית Atomic Swap שאינה משמורת, באמצעות פנקס הזמנות מבוזר. בנוסף, הארנק מגיע עם שירות רב עוצמה, מבוקש, המאפשר למשתמשים למזער את המאמץ בו הם משתמשים כדי לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלהם. זה הופך את הארנק Atomic לשקוף ואמין. הדגשים הבאים הופכים את Atomic לאחד הארנקים הטובים ביותר של TRX.

 • טכנולוגיית החלפת אטומים: הארנק משתמש בטכנולוגיית החלפת אטומים כדי לאפשר למשתמשיו לבצע חילופי רשתות, המסייע להם להימנע מסיכונים של צד שלישי. חוץ מזה, יש לה בורסות מובנות ShapeShift, Changelly ו- ChangeNOW לתמיכה במטבעות שלא נתמכים בטכנולוגיית ההחלפה..
 • לבטח: משתמשי הארנק נהנים מהצפנה חזקה של המפתחות הפרטיים שלהם, כמו גם מפתרונות ללא משמורת המובילים לרמת אבטחה ללא פשרות. בסופו של דבר, למשתמשים יש שליטה מלאה בכספים שלהם.
 • רב נכסים: הארנק האטומי נועד להכיל יותר מ -300 נכסים דיגיטליים. זה הופך אותו לארנק נוח לאחסון אחזקות ה- TRX שלך. נכון לעכשיו, הוא תומך בביטקוין, Litecoin, Ether, XMR, TRX, ורבים אחרים. הם ממשיכים לעדכן את הרשימה ובסופו של דבר יכללו עוד.
 • רכישת קריפטו: עם הארנק Atomic, המשתמשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Litecoin או TRX באמצעות כרטיסי הבנק שלהם. הארנק מקבל מטבעות עולמיים עיקריים, כגון USD, EUR, כמו גם כל מטבע מקומי אחר ברחבי העולם.

פקיד טרונסקאן טרון מופיע כאחד מארנקי טרון הטובים ביותר

מקור: coinbureau.com

6. ארנק נייד TRON

אתר ארנק טרון: https://developers.tron.network/docs/android-wallet

סוג ארנק טרון: אינטרנט

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

ידוע גם בשם ארנק Android TRON, ארנק זה הוא בחירה עדיפה עבור משתמשים רבים בזכות התכונה הרב-תכליתית שלו. הוא מגיע עם ממשק משתמש מעשי יחד עם ארנק קר מובנה המאפשר למשתמשים לאחסן ולאבטח את מטבעות ה- TRX שלהם. עם תכונות אציליות כאלה, זה בהחלט אחד הארנקים הטובים ביותר של TRON.

ארנק אנדרואיד TRON הוא מכשיר נייד עם הצפנה מלאה באמצעות סיסמה. זרע התאוששות בן 24 מילים מספק שכבת אבטחה נוספת ומאפשר למשתמשים לשחזר את הסיסמה שלהם. הארנק פופולרי מכיוון שהוא הארנק המומלץ ביותר עבור משתמשי אנדרואיד.

באמצעותו, משתמשים יכולים לייבא ארנק עם המפתח הפרטי שלהם או ביטוי השחזור בן 24 מילים. הם יכולים גם לייבא כתובות ציבוריות בלבד. פונקציות הארנק כוללות:

 • חיבור אישי ויכולת להתחבר לכל צומת
 • בדוק כמות קפואה
 • בדוק איזון TRX ואסימונים
 • שלח אסימונים של TRX וקבל באמצעות קוד QR

חוץ מזה, הארנק משמש גם כחוקר בלוקים, דרכו משתמשים יכולים לראות את החסימות והעסקאות האחרונות. הם מסוגלים להציג מועמדים מייצגים, צמתים מחוברים, הפצות אסימונים וחשבונות.

טרונסקאן רשום כאחד מארנקי טרון הטובים ביותר

מקור: Reddit.com

7. TronScan

אתר ארנק טרון: https://tronscan.org/#/wallet/new

סוג ארנק טרון: אינטרנט

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בינוני

עֲלוּת: בחינם, להורדה

ידוע גם כאחד מארנקי TRON העיקריים, TronScan הוא ארנק מקוון TRX המספק אחסון קל ומהיר למטבעות TRX. תחילת העבודה עם הארנק היא קלה עם תהליך הרשמה פשוט. משתמשים יכולים לשמור עותק של המפתח הפרטי שלהם באופן אוטומטי וממשק הארנק קל לניווט, אם כי לא ממש קל לצפייה..

הנתונים לגבי עסקאות, יתרות חשבונות ואחרות מוצגים על המסך ונגישים בקלות. חוץ מזה, משתמשים שרוצים להקפיא את מטבעות ה- TRX שלהם יכולים לעשות זאת באופן מיידי וללא טרחה. עם זאת, למרות התכונות האמינות שלהם, ארנקים מקוונים חשופים לפריצות. עבור הארנק TronScan, אתה רק צריך לשמור את המפתחות הפרטיים שלך בסוד.

באמצעות ארנק זה, משתמשים יכולים לגשת למטבעות ה- TRX שלהם מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט ודפדפן. זה אולי לא ארנק ה- TRX המאובטח ביותר, אך הממשק קל למשתמשים לנווט ולאחסן את הנכסים שלהם.

זה תמיד לא רעיון טוב לשחרר מספר גדול של מטבעות לארנק מקוון, בגלל הפגיעות הכוללת שלהם. עליכם להתחיל בכמות קטנה של מטבעות TRX ולהגדיל את הסכום רק כאשר אתם בטוחים שהכספים בטוחים. חוץ מזה, מומלץ גם לאמץ שיטות עבודה מקוונות טובות ולשמור על המפתח הפרטי שלך בבטחה.

8. ארנק יציאת מצרים

אתר ארנק טרון: https://www.exodus.io

סוג ארנק Tron: אינטרנט לקוח שולחני

קלות שימוש: פשוט

בטוח: מאובטח

בחינם

Exodus הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי שהושק עוד בשנת 2016 ומציע פתרונות למשתמשי מטבעות קריפטו שרוצים לאחסן מטבעות דיגיטליים. למרות שהארנק מציע תמיכה במטבעות וירטואליים רבים ואינו מתמקד אך ורק בטרון, ישנם כמה תכונות החסרות ממנו. 

שימוש בארנק זה יספק למשתמשים דרך מאובטחת להחזיק את מטבעות TRX שלהם ויש להם גם מטבעות וירטואליים אחרים ביישום אחד בלבד. חלק מהתכונות שחסרות כוללות תמיכה ב- TRC Token ו- dApps. 

ארנק שולחני זה יספק למשתמשים את האפשרות לשמור על אסימוני ה- TRX שלהם בצורה קלה מבלי שיהיה עליהם להשתמש בארנקים שונים לניהול המטבעות הווירטואליים שלהם.. 

9. ארנק Bitpie

אתר ארנק טרון: https://bitpie.com/

סוג ארנק טרון: לקוח נייד

קלות שימוש: פשוט

בטוח: מאובטח

בחינם

ארנק זה לא ידוע כל כך על ידי רוב המשתמשים, אך יש לו תכונות רבות ושונות שיהיו שימושיות מאוד עבור חובבי טרון. הארנק תומך ב- TRC-10 וגם באסימונים TRC-20. לנכסים דיגיטליים כגון ה- Tether (USDT) שהושק ברשת Tron או ה- BitTorrent Token (BTT). 

Bitpie מאוד שימושי גם עבור מי שמעוניין במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כולל EOS. הסיבה לכך היא שיש להם תמיכה גם בשלושה שווקי dApp: Tron, Lapp (הקשורים לרשת הברק) ו- EOS. המשמעות היא שאנשים פרטיים יוכלו להשתמש בקלות ביישומים המבוססים על רשת Tron ודורשים מהמשתמשים ארנק TRX. כל התכונות הללו הופכות את Bitpie לארנק גמיש ורב-תכליתי למשתמשי Tron. 

קנה TRX לארנקי טרון שלך

רוצה ללמוד עוד על TRON? קרא על האופן שבו העסקאות של טרון עברו מטבעות מרכזיים אחרים במאמר המעמיק שלנו. אתה יכול גם לקרוא על האופן שבו הועלה מחירו של טרון מוקדם יותר השנה עם השמועה על שותפות גדולה.

מעוניין להשקיע בטרון? תרצה להתחיל במאמר חיזוי המחירים שלנו ב- Tron וכן בקריאת האנליסטים שלנו על מסחר ב- TRX בניתוח הטכני שלנו ב- Tron..

המקום הטוב ביותר לקנות, לסחור או להחליף TRX נמצא במקום בינאנס. לאחר מכן, תוכלו להשתמש באחד מארנקי הטרון הנהדרים המפורטים לעיל לצורך שמירה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map