כל מה שאתה צריך לדעת על מטבע קריפטוגרפי Aion | מדריך למתחילים בשנת 2018

אייון היא פלטפורמת בלוקצ’יין רב-שכבתית מהפכנית שנוצרה כדי לפתור את הבעיה הדוחקת של יכולת הפעלה מוגבלת בין רשתות חסימות קיימות, אך עדיין מסוגלת לטפל ביישומים משלה. הוא תומך בארכיטקטורות בלוקצ’יין מותאמות אישית, והוא מספק יכולת פעולה הדדית בין רשתות.

פרויקט Aion מגיע בתקופה מתאימה מאוד, בתקופה בה יש מספר הולך וגדל של רשתות חסימות. לפיכך, יכולת פעולה הדדית חשובה יותר מעולם. יכולת פעולה הדדית תרחיב את אופקיהן של מספר פלטפורמות בלוקצ’יין אחרות, שלא לדבר על אלו של חברות מוכוונות ארגוניות.

אייון משווקת את עצמה כבלוקצ’יין פתוח של הדור השלישי. אם המושג הזה נשמע קצת זר, בואו נסתכל על הדורות הקודמים של הבלוקצ’יין. כפי שאנו בטוחים שרובכם יודעים, הביטקוין הוא עדיין מלך כל המטבעות הקריפטוגרפיים, והוא נחשב לבלוקצ’יין מהדור הראשון. Ethereum הוא הדוגמה הטובה ביותר לבלוקצ’יין דור שני. בעוד שביטקוין הציג את כל מושג הקריפטו לעולם, את’ריום לקחה את הדברים צעד נוסף עם יצירת חוזים חכמים והמערכת האקולוגית המגוונת שלו..

אייון

הקבוצה

את הפרויקט מוביל מתיו ספוק, מנכ”ל Nuco וחבר הנהלה ב- EEA. שמות גדולים אחרים כוללים את ג’ין טו, ה- CTO של Nuco, בעל ניסיון של יותר מ -15 שנים בהנדסת ארגונים ויותר מארבע שנים בתעשיית הבלוקצ’יין, ופיטר וסנס שהקים יחד את קרן הביטקוין..

קְבוּצָה

איך אייון עובד

עם Aion, משתמשים או כמעט כל סוג של בלוקצ’יין יכולים לאחד, לדבר ולגדול. המונח הראשון מתייחס ליכולתו של אייון להקל על התקשורת בין רשתות חסימות הודות למערכת גישור מוכוונת ביצועים. הנתונים מועברים באמצעות כלות מרובות המחברות בין זוגות שרשרת שונים.

על מנת להתמודד עם הבעיה המרכזית של מדרגיות, Aion מתגאה במכונה וירטואלית בעלת ביצועים גבוהים המטפלת בביצוע ובהתאמה. Aion מאפשרת למשתמשים גם לעצב רשתות חסימות, כולל אלגוריתמים של קונצנזוס ומכונות וירטואליות. היתרון העיקרי הוא שלא נתקלים בנתוני פעולה הדדית עם חסימות אחרות.

בלב פרויקט Aion הוא Aion-1, הדור השלישי של בלוקצ’יין שמנהל יישומים חזקים ומחבר בין רשתות אחרות..

במילים פשוטות ככל האפשר, Aion-1 הוא הבלוקצ’יין שמאחורי רשת Aion המאפשר לכל סוג של בלוקצ’יין להעביר מידע דיגיטלי באופן ללא הפרעה לגופים מחוץ לשרשרת המרכזית ולרשת חיצונית. רכיב Aion-1 מספק את התשתית הנדרשת לפיתוח יישומים צולבים. בעזרת הרכיב, משתמשים יכולים לפרוס את הרשתות המותאמות אישית שלהם.

aion2

אסימון AION

האסימון הוא מקור הכוח של הבלוקצ’יין. הוא משמש לאבטחת הרשת, ליצירת חסימות חדשות וכן לייצור רווחים מגשרים בין-שרשרתיים. אסימון AION הוא למעשה אסימון ERC-20. למעשה, האסימון מוצע תחילה כאסימון ERC-20 בבלוקצ’יין את’ריום, ורק אז ניתן לשנות אותו לאסימון הרשמי של רשת AION. כשזה קורה, האסימון יכול לזרום באופן חופשי בין שתי רשתות חסימות.

הדבר הטוב ביותר בכך הוא שמשקיעים אינם נדרשים לשנות את אסימון Aion Ethereum שלהם (ERC-20) עבור אסימון Aion-1, מכיוון שהם תמיד יהיו ניתנים להחלפה..

מצב השוק

האסימון שוחרר לפני שנה, באוקטובר 2017. המטבע הגיע לשווי השיא שלו אי שם בסביבות דצמבר אשתקד, כאשר מחיר המטבע עלה אי שם מעבר לסימן 10 דולר. נכון לעכשיו, AION מדורגת במקום ה -60 במקום CoinMarketCap, עם היוון כולל של 181,932,474 $ והיצע במחזור של 167,480,575 AION מתוך היצע כולל של 465,934,587.

שׁוּק

ארנקי AION

כאמור, אסימון AION הוא למעשה אסימון אתריום. פירוש הדבר שניתן לאחסן אותו בכל כתובת Ethereum. חלק מהארנקים הטובים ביותר לאחסון אסימונים של אייון הם ספר חשבונות ננו ס, טרזור, ארנק הערפל, ג’קסקס, MyEtherWallet, MetaMask, ו imToken.

קונה אייון

על מנת לקנות AION, תצטרך לרכוש תחילה מטבעות קריפטוגרפי אחר, רצוי ביטקוין או את’ריום. למרבה המזל, AION נתמכת על ידי כמה חילופי קריפטו פופולריים מאוד כמו BitForex, בינאנס, אתינקס, ליקווי, ו רשת בנקור. מידע נוסף זמין באתר מדור שווקים ב- CoinMarketCap.

מפת דרכים והעתיד

על פי הפרויקט מפת דרכים, שנת 2018 סימנה את תחילתו של שלב 1 שכלל את אלגוריתם ההסכמה שהוכנה לעבודה, גשר אסימונים מתפקד, תקשורת בין-רשתית והמכונה הווירטואלית עם תאימות מקור ה- EVM שלה. בין שלב 1 לשלב השני, הצוות מקווה לשחרר את הנייר הטכני Aion Machine Machine, את Aion Proof-of-Intelligence Paper ו- Aion Bridging Paper. שלב 2 עוסק בעיקר במעבר לעבר ארכיטקטורת ה- EVM המתוקנת. נייר הרשת המשתתף של Aion אמור לסכם את 2018 עבור הצוות.

שלב 1

שנת 2019 צפויה להיות שנה גדולה עבור פלטפורמת אייון. השנה תחל בנייר הכלכלה Aion Network, ולאחריו השקת שלב 3 שצפוי לסמן את השלמת תשתית הרשת. התפתחויות עתידיות אחרות כוללות יצירת גרסת AVM 2, מערכת קונצנזוס מאמת מלאה, וגישור רשת משתתף.

שלב 2

השקעה ותחזיות

בהתחשב במספר החסימות ההולך וגדל כל הזמן, יש סיכוי טוב שאייון, עם הגישה הייחודית שלה לפתור בעיות פעולה הדדיות, תהפוך להיות מעט הכרח עבור הקריפטוספירה בתקופה שלאחר מכן. זו בדיוק הסיבה שמטבע זה יכול בהחלט להראות את אחת מעליית המחירים הגדולה ביותר שראתה הקריפטוספירה.

הפניות שימושיות ונוכחות ברשתות החברתיות

לקבלת מידע נוסף אודות הפרויקט, המשתמשים מוזמנים לבדוק את אתר רשמי וה נייר לבן. הפניות שימושיות אחרות כוללות את מדור הבלוג הרשמי, ה מאגר GitHub, טוב כמו ה טוויטר, פייסבוק, מִברָק, מַחֲלוֹקֶת, ו יוטיוב ערוצים.

סיכום

Aion הוא ללא ספק פרויקט קריפטוגרפי מעניין מאוד, מכיוון שהוא מטרתו לפתור את אחת הבעיות הגדולות ביותר הקשורות בדרך כלל לבלוקצ’יין – יכולת פעולה הדדית. כמובן, יהיה צורך בעבודה רבה יותר עד לסיום פרויקט אייון. עם זאת, דבר אחד בטוח, יהיה מעניין לראות כיצד אייון מנסה, ובתקווה מצליח, להפוך את יכולת הפעולה ההדדית בין רשתות חסימות למציאות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner