ארנקי האסימון הבסיסיים הטובים ביותר (BAT) | ארנקי ה- BAT המאובטחים ביותר בשנת 2019

מחפש כמה מהארנקים הטובים ביותר של אסימון תשומת לב בסיסי להחזקת המטבע היסודי שלך? אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) הוא פרויקט מבוסס בלוקצ’יין שמטרתו לשפר באופן קיצוני את היעילות של תעשיית הפרסום הדיגיטלי. היא פועלת באמצעות בלוקצ’יין Ethereum וניתנת להחלפה בין מפרסמים, מפרסמים ומשתמשים.

מפתחי BAT מאמינים כי מפרסמים מאבדים נתח גדול מההכנסות שלהם בגלל האתגרים שמסבים כל הזמן את הענף. למשל, רק בעשור האחרון התעשייה איבדה כמעט 66% מהכנסותיה, מותאמת לאינפלציה. עם זאת בחשבון, בעלי אתרים ממשיכים להתמודד עם ירידה בהכנסות, מכיוון שהמשתמשים חשים שהפרתם הולכת וגוברת. כתוצאה מכך, יכולת המפרסמים להעריך את יעילות השירותים פוחתת.

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) הוא הפיתרון לבעיות אלה. האסימון מציע בורסת מודעות דיגיטלית מבוזרת ושקופה הפועלת בבלוקצ’יין. BAT משתף פעולה עם Brave, שהוא דפדפן מהיר ופתוח וממוקד פרטיות המונע מודעות צד ג ‘ועוקבים, ויוצר מערכת ספרים המודדת את תשומת לב המשתמשים לתגמל את בעלי האתרים על סמך תרומתם. בואו נסתכל איזה ארנק אסימון קשב בסיסי מתאים לקריפטוגרפיה שלכם.

אמיץ משתמש ב- BAT כדי לפצות את משתמשי הדפדפן על תשומת ליבם תוך שמירה על פרטיותם. ברגע שאתה מרוויח קצת BAT, אתה צריך ארנק כדי לשמור על בטיחותם. מדריך זה מספק את הארנקים הטובים ביותר של אסימון תשומת לב בסיסי, אותם תוכלו לשקול לצורך אבטחת ושמירת כספי ה- BAT שלכם.

ארנק אמיץ ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים

מקור: basicattentiontoken.com

ארנק אמיץ | ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים

אתר ארנק אמיץ:https://brave.com/download

אַמִיץ סוג ארנק: סיומת אינטרנט / כרום

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

פותח על ידי הקהילה האמיצה, הארנק האמיץ הוא ארנק האינטרנט הצפוני הרשמי והטוב ביותר עבור BAT. כדי להתחיל, אתה יכול להוריד את הדפדפן Brave ולהוסיף אותו כתוסף. לאחר שתוריד את הדפדפן Brave, תוכל פשוט להוסיף את אסימוני ה- BAT. אמיץ משתף פעולה עם מפרסמים מאומתים כדי לעזור למשתמשים להרוויח יותר הכנסות מאשר במערכת האקולוגית המודעת-טקית השבורה הנוכחית.

חשוב לציין, אין צורך ברישום למימון ארנק ה- BAT שלך. כבעלים, אתה יכול פשוט להוסיף כספים באמצעות Bitcoin, Litecoin, Ethereum או BAT באמצעות העברה לכתובת הארנק המתאימה. חשוב לציין כי ארנק Brave ממיר אוטומטית כספים שאינם BAT שנשלחו לארנק, ואת היתרה המוחזקת ב- BAT. אם ברצונך להמיר מטבע פיאט ל- BAT, תוכל להשתמש ב- לקיים תכונות או חילופי דברים אחרים. עם זאת, כאשר אתה משתמש בבורסות אחרות, עליך לשלם עבור הרשת וכל דמי חליפין שעשויים להיות מיושמים. חשוב לציין כי הארנק האמיץ אינו חד כיווני. ככזה, אינך יכול למשוך ממנו את כספי ה- BAT שלך. מטרתו העיקרית של הארנק היא לעבד את התגמולים עבור מפרסמים המצטרפים לתכנית תגמולים אמיצים.

ארנקי Ledger Nano S ארנקים בסיסיים לתשומת לב

מקור: tokenclub.co

ספר ספרים ננו ס

ארנק Ledger Nano S אתר אינטרנט: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

ספר ספרים ננו ס ארנק סוּג: חומרה

קלות שימוש: קל מאוד לשימוש

בטוח: מאוד בטוח

עֲלוּת: שולם

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה קריפטו שהוא עד כה הטוב בשוק מבחינת אבטחה. אם אתם מחפשים את אחד הארנקים הטובים ביותר של Basic Attention Toke להגנה על נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם, תוכלו לשקול את זה בארנק הראשון והיחיד המוסמך באופן עצמאי בשוק. ארנק Ledger Nano S פועל על שבב מאובטח המספק אבטחה מקסימאלית.

התכונות הבאות הופכות אותו לאחד הארנקים הטובים ביותר שיש לקחת בחשבון:

 • אבטחה ברמה העליונה: ראשית, ארנק קריפטוגרפי זה לעולם לא חושף את המפתח הפרטי שלך. המפתח נשאר בשבב מאובטח המוגן באמצעות PIN, בדומה לזה המשמש בדרכונים. חוץ מזה, הארנק של ננו S נהנה מהסמכה מלאה על ידי ANSSI, הסוכנות הצרפתית לאבטחת סייבר.
 • פַּשְׁטוּת: חוץ מזה, המכשיר פשוט מאוד לשימוש, עם שני לחצנים בלבד להפעלה. כל הפעולות שאתה מבצע מאושרות על גבי מסך התצוגה. זה מגיע גם עם Ledger Live אפליקציה, המאפשרת לך לנהל בקלות את כל עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.
 • גיבוי ושחזור: חשוב לציין שהכספים שלך נשארים בטוחים גם אם אתה מאבד את המכשיר. זה אפשרי עם אפשרות שחזור המשמשת כגיבוי למכשיר שלך, שבו תוכל להשתמש כדי לשחזר את חשבונך בכל פלטפורמת Ledger.

ארנק טרזור

מקור: toshitimes.com

ארנק BAT אטומי

ארנק אטומי

אחד הפתרונות הפופולריים לניהול אסימון תשומת לב בסיסי בשוק הוא ארנק BAT אטומי. Atomic הוא ארנק רב מטבעי שאינו משמורן התומך ב- BAT ובנכסים מובילים אחרים כמו Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Polkadot עם מעל 500 אסימונים. זה זמין לכל מערכות ההפעלה הגדולות, iOS ו- Android, ויש לו מגוון תכונות שכבר משכו יותר מ -500,000 משתמשים לאפליקציה.. 

כפי שכבר הוזכר, אתה יכול לנהל לא רק BAT, אלא גם את כל המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ו -500 אסימונים, ולהוסיף שאתה יכול לקנות, לשים ולהחליף אותם בממשק מאובטח אחד..

כדי לקנות את הקריפטו החביב עליכם, תוכלו להשתמש בכרטיס בנק עם 17 מטבעות פיאט מקומיים המקובלים ברחבי העולם. אם ברצונך להשתמש בהחלפה מיידית, תקבל cashback להחלפת מעל 60 זוגות קריפטו באופן אנונימי בכל פעם שתעשה זאת, רק אל תשכח להצטרף לתוכנית החברות של Atomic Wallet. כמו כן, הארנק מציע את אחד המאפיינים היפים ביותר של שנת 2020 שהוא הימור מבוזר. אתה יכול לקבל תגמולים עם ממשק API של 5-23% עבור הימורי XTZ, ADA, ATOM ושאר PoS פופולרי שקיבלו אותם ישירות מאמתרים ותומכים בבישול הרשת..

יתר על כן, Atomic לעולם לא מאחסנת ולא את הנתונים הפרטיים שלך או את הכספים שלך. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים במכשיר שלך, ורק לך יש שליטה מלאה בקריפטו שבבעלותך. כמו כן, אתה יכול להישאר אנונימי, מכיוון שלא נדרש KYC, אימות, יצירת חשבון כדי להתחיל להשתמש באפליקציה. אם יש לך שאלות, דאג לברר אותן מצוות התמיכה המצטיין הזמין עבורך 24/7.

ארנק טרזור ​​| ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים

ארנק טרזור אתר אינטרנט: https://trezor.io/

טרזור ארנק סוּג: חומרה

קלות שימוש: מאוד ידידותי למשתמש

בטוח: כן

עֲלוּת: שולם

Trezor הוא גרסה זולה יחסית של ארנק חומרה הצפנה, אך יש לו כמעט אותן תכונות כמו Ledger Nano S. זה מאפשר לך להישאר בשליטה מלאה על ביטוי הסיסמה והמפתח הפרטי שלך, מה שהופך אותו לבטוח ביותר ואחד מסימני הקשב הבסיסיים הטובים ביותר. ארנקים.

באמצעות משפט הסיסמה הזרעי הנלווה לארנק, תוכל לאחזר את כספיך גם אם תאבד את המכשיר. Trezor פשוט לשימוש, נראה טוב ויש לו תכונות שאפילו מתחילים יכולים להבין בקלות.

מפתחי טרזור ​​מאמינים שהמידע המאוחסן ברשת נוטה למניפולציות שונות של צד שלישי; לדוגמא, מישהו יכול להעתיק אותו ולגנוב אותו בקלות. חוץ מזה, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מקוונים חוו סדרה של פריצות, שהופכות אותם ללא אמינים למדי.

אתה יכול להימנע מבעיות אלה על ידי מעבר לאינטרנט במצב מחובר עם ארנק Trezor, שכן הוא הומצא להעניק למשתמשים חופש דיגיטלי על ידי אבטחת נכסיהם בצורה מאוד פשוטה. התכונות העיקריות כוללות:

התכונות העיקריות של טרזור:

 • אבטחה שקופהחוקרי אבטחה, כפי שאושר על ידי רישום הישג הארנק, מבקרים את ארנק טרזור.
 • תמיכת לקוחות 5 כוכבים: מומחים מוכנים לעזור לך בכל עת.
 • ממשק משתמש אינטואיטיבי ונוח: הארנק מיועד לביטחון ושקט הנפשי של המשתמש.

ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים של MyEtherWallet

מקור: chrome.google.com (אפליקציה)

MyEtherWallet (MEW)

MyEtherWallet אתר אינטרנט:https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet סוּג: חומרה

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

Myetherwallet אידיאלי לאחסון אסימוני ERC20. הארנק המקוון הפתוח של קוד הצפנה שומר את הנתונים בדפדפן של המחשב שלך, שם הוא נשאר בטוח. בנוסף, MEW עובד עם ארנקי חומרה אחרים, כמו Trezor ו- Ledger Nano S, מה שמקל על משתמשים שרוצים להיות בעלי שטח פעולה גדול יותר..

ארנק חומרה קריפטו זה מעמיד את קצה האצבעות של Ethereum בקצות האצבעות. עוצב על ידי צוות של חובבי מטבעות קריפטוגרפיים, ומביא את הדרך הבטוחה והאינטואיטיבית ביותר לניהול ואחסון מטבעות ה- ETH ואסימוני ERC20 שלך. לכל חשש שיש לך כמשתמש, הצוות תמיד נמצא שם כדי לעזור.

התכונות העיקריות של MEW:

 • תמיכה בארנק חומרה: MEW תומך בכל ארנקי החומרה העיקריים, כמו Ledger Nano S, Trezor, ואחרים.
 • לְהַחלִיף: בשותפות עם Bity, רשת קיבר, צ’אנגלי וסימפלקס, MEW מאפשרת לך להחליף בין מטבעות פיאט לבין מטבעות מטבעות מטבע, ETH ו- BTC, ETH ו- ERC20.
 • MEWconnect: אפליקציה נלווית זו מעניקה אבטחת ארנק חומרה לטלפון החכם אנדרואיד או iOS שלך.

ארנקים מטמסקי ארנקי תשומת לב בסיסיים

מקור: techllog.com

ארנק מטמאסק

ארנק מטמאסק אתר אינטרנט: https://metamask.io/

ארנק מטמאסק סוּג: סיומת אינטרנט / דפדפן

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

כמו ארנק אמיץ, Metamask הוא סיומת דפדפן נוספת שתוכל לשקול לאחסן את כספי ה- BAT שלך. הוא תומך בעיקר באסימני ERC20 ומאפשר לך להריץ יישומים מבוזרים ישירות בתוך הדפדפן שלך. חוץ מזה, אתה לא צריך להפעיל צומת מלאה של בלוקצ’יין את’ריום.

Metamask זמין לכל הדפדפנים, כולל Google Chrome, Opera ו- Mozilla. במילים פשוטות, התוסף הוא גשר המאפשר לך להציג את האינטרנט המופץ של מחר בדפדפן שלך היום.

תכונות עיקריות של Metamask:

 • קוד פתוח: ארנק האינטרנט זמין באופן מקוון וגישה חופשית אליו. תכונה זו מאפשרת גם למפתחים לבדוק את התוכנה ולעדכן אותה בהתאם.
 • הגדרות HD: Metamask מגיע עם הגדרות דטרמיניסטיות היררכיות, המאפשרות לך לגבות את חשבונך. באמצעות תכונה זו, יש לך ביטוי זרע שבו אתה יכול להשתמש כדי לשלוח מחדש את פרטי החשבון שאבד.
 • רכישת מטבע מובנית: Metamask נותן לך קישור ישיר עם שתי מרכזיות בהן אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לבחור להשתמש ב- Coinbase כדי לקנות Ether או ShapeShift לרכישת אסימונים של Ether ו- ERC20.

מאפיינים בולטים אחרים של Metamask כוללים שירות לקוחות מהשורה הראשונה, ממשק משתמש פשוט, אחסון מקומי מקומי וקהילה תוססת.

ארנק אמון

מקור: usethebitcoin.com

ארנק אמון | ארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים

ארנק אמון אתר אינטרנט: https://trustwallet.com

אמון ארנק סוּג: נייד

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

Trust הוא ארנק Ethereum מוביל התומך ב- ETH, אסימוני ERC223 החדשים ויותר מ -30,000 אסימוני ERC20, כולל BAT; זה הפך פופולרי עוד יותר לאחר שביננס רכשה אותו.

באמצעות ארנק Trust, המפתחות הפרטיים שלך נשארים מאוחסנים מקומית, מה שאומר שאתה האפוטרופוס היחיד של כספי ה- BAT שלך. יש לך גם אפשרות לקיים אינטראקציה עם בלוקצ’יין את’ריום ולהריץ יישומים מבוזרים (dApps).

התכונות העיקריות של ארנק Trust:

 • פשוט ואינטואיטיבי: יש לך כתובת ארנק קריפטו ניידת מאוחדת בה אתה יכול להשתמש כדי לנהל את Ethereum ואת כל האסימונים. עם אותה כתובת, אתה יכול להשתתף ב- ICOs או airdrops. ניתן גם לשלוח ולקבל את אתריום.
 • בטוח ומאובטח: ארנק אמון מבטיח שהעסקאות שלך יישארו אנונימיות בכל עת. האנונימיות שלך עומדת בראשונה, נשלטת על ידי העקרונות הבאים:

· סביבה ללא שרת המתמקמת באופן מלא כל יישום מותקן

· תשתית מבוססת לקוח שמבטיחה שכל המפתחות שלך יישארו במקום במכשיר שלך

· אבטחה בתקן בנק שמגנה על הנכסים הדיגיטליים שלך מפני איומים פוטנציאליים

· מערכת אימות ברמת היישום החוסמת כל גישה בלתי מורשית באמצעות מכשיר נעול

מחשבות אחרונות

פלטפורמת ה- BAT (Basic Attention Token) כבר פועלת, והשלב הראשון שכולל את הדפדפן Brave כבר הושלם. אמיץ מעלה על גבי מערכת ספר חשבונות המודד את תשומת לב המשתמשים ומתגמל את המו”לים במדויק. כדי להשיג זאת ביעילות, יש צורך בארנקי אסימון תשומת לב בסיסיים של כוכבים כדי להבטיח שהכספים יישארו מאובטחים ובטוחים, ותוכלו לבחור אחד שמתאים ביותר לצרכים שלכם מתוך מדריך זה..

אתה יכול לקנות אסימוני BAT ב- בינאנס (הבורסה המומלצת לסוחרי UTB).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner