הסבר על מינוף BitMEX 2019 – חלק א ‘

ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים מפורסמים בתנודתיות הרואה במחיריהם תנודות משמעותיות בפרק זמן קצר. ב- 17 בדצמבר 2017, מחיר הביטקוין זינק לכמעט 20,000 $ לפני שירד ביותר מ- 60% בשלושת החודשים הראשונים של 2018.

הירידה באה לאחר שהאוצר האמריקני וורן באפט וספקנים אחרים הזהירו כי שיגעון הביטקוין הוא בועה שבסופו של דבר תתרסק.

שימוש במינוף במסחר במטבעות קריפטוגרפיים

אם תרצה להרוויח כסף מהתנודתיות בשוק המטבע הקריפטוגרפי, כדאי לך לשקול BitMEX מינוף מסחר.

BitMEX היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים בעולם המציעים מוצרים פיננסיים שונים כמו מסחר בשוליים ביטקוין, את’ריום, ו ליטקוין.

האתר מציע גם נגזרות מטבעות קריפטוגרפיים ומוצרים פיננסיים אחרים למשקיעים. את הרעיון שמאחורי המסחר בשולי BitMEX ניתן להיתקל גם במסחר במניות או בחוזים עתידיים.

הפלטפורמה מאפשרת מינוף של עד פי 100 בעסק אחד. עם זאת, שימוש במינוף במסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות חרב פיפיות. זה יכול להוביל לרווחים משמעותיים או לפשיטת רגל מוחלטת. למעשה, מסחר מינוף הוא, מבחינה טכנית, סוג של הימורים לעומת השקעה.

זה יכול להיות מסוכן למתחילים להשתמש בשיטה זו מכיוון שבדרך כלל אין להם ניסיון בה. עם זאת, עדיין ניתן להשיג הצלחה ברמת מינוף נכונה וברמת ניהול סיכונים נכונה. הכלל הקרדינלי של הימורים הוא לעולם לא להמר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בנוחות.

כיצד עובד המסחר במינוף BitMEX

מסחר מינוף ב- BitMEX קל. ראשית, עליך להירשם ל- BitMEX חֶשְׁבּוֹן. הפלטפורמה מאפשרת ליצור חשבונות אנונימיים. מתן שמך האמיתי אינו חובה. על מנת להתחיל לסחור, תחילה עליך להפקיד סכום כלשהו של מטבע קריפטוגרפי.

תזכורת מהירה: אל תשלחו לייטקוין, ריפל או כל אלטקוין אחר, לא משנה איזה סוג חוזה תרצו לרכוש – הכסף שלכם יאבד. מקבלים ביטקוין בלבד. כמו כן, ניתן למשוך כספים רק בביטקוין.

לאחר אישור ההפקדות, תוכלו להתחיל לסחור במינוף של עד 100x. משמעות הדבר היא שאם יש לך 0.01 BTC בחשבונך, אתה יכול לקנות ביטקוין אחד בעסק אחד.

שים לב ש BitMEX עוסק במטבעות דיגיטליים בלבד. אינך יכול לקנות ולמכור עתידי ביטקוין באמצעות מטבעות פיאט כגון דולרים או יורו.

חוזים

BitMEX מציעה שני סוגים של חוזים, כלומר חוזה עתידי וחוזה תמידי.

חוזים עתידיים

חוזה עתידי הוא בעצם הסכם בין מוכר לקונה להחלפת נכס בנקודה מוגדרת בעתיד ובמחיר מוסכם. בנקודת זמן מוגדרת, נכס הבסיס יחליף ידיים.

בניגוד לרכישת מניות מסורתית, אינך הבעלים של המניה, כלומר אינך זכאי לדיבידנד. אינך רשאי להשתתף באסיפות. באופן דומה, חוזה עתידי של BitMEX מאפשר לסוחרים לסחור במטבעות מבלי שיהיה עליהם להחזיק בהם.

אך בניגוד להשקעה בבורסה המסורתית, אתה לא מרוויח רק כסף כשהמחיר עולה. עם BitMEX חוזים עתידיים, אתה יכול להרוויח כסף גם כאשר מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים צונח.

כמעט לכל הסחורות יכול להיות מוגדר חוזה עתידי עבורו. כל איש עסקים, למשל, משקיע נדל”ן, יצואן או חקלאי חזיר חשוף לסיכון. כדי למתן סיכון זה, הם יכולים לגדר באמצעות מכירה או רכישה של חוזה עתידי.

חוזה תמידי

חוזה תמידי דומה לחוזה עתידי אך אין לו תאריך ספציפי בעתיד בו הוא יפוג. כפי שהשם מרמז, חוזה תמידי מתחדש ברציפות. הוא מתחקה אחר מחיר נכס הבסיס ואמור להיות פחות תנודתי מאשר חוזים עתידיים קונבנציונליים. החוזים הנצחיים מתאימים ביותר למשקיעים ארוכי טווח.

חוזה יחיד בהחלפה תמידית לביטקוין שווה 1 דולר. המשמעות היא שאם יש לך 0.01 BTC בחשבונך השווה 50 $ מחיר במחיר שוק של 5000 $, אתה יכול לקנות 5000 חוזים במינוף 100x. במינוף פי 10 תוכלו לרכוש 500 חוזים. אם אתה חושב שהמחיר יעלה, אתה צריך לקנות יותר. אם אתה צודק, אתה יכול להחזיר ענק על הפקדת השוליים שלך.

אם אתה חושב שמחיר הביטקוין יירד בשלושת החודשים הקרובים בערך, אז אתה צריך לחסר.

לוקח תפקיד ארוך

כאשר אתה לוקח עמדה ארוכה על נכס, אתה קונה ביטקוין בשוק פתוח ואתה מצפה שהמחירים יעלו על פני תקופה סבירה. המשמעות היא שאתה קונה את הנכס, והרווח שלך מסתמך עליו שמרקיע ערך בערך.

היית בועט בעצמך עכשיו אם היית עובר זמן רב בסוף 2017 כאשר המחירים הגיעו לשיא של כל הזמנים של קרוב ל 20000 $ לביטקוין. כמובן, מומחים מראים כי מחיר הביטקוין יעלה על 20,000 דולר בשנים הקרובות.

אך מה שיותר מעניין ברכישה ומכירה של חוזה עתידי עם BitMEX הוא שאתה משלם רק עבור אחוז ממחיר החוזה. במילים אחרות, אתה קונה בשוליים. במילים פשוטות, אתה קונה את זה על כסף שאול.

אז נניח שקניתם 10 BTC בסביבות 19000 דולר בנובמבר 2017. הייתם יכולים למכור את המטבעות תמורת 19000 דולר למטבע באותה תקופה, ואז החזרם לנושה כ 6000 דולר למטבע כשהמחירים היו הגרועים ביותר בפברואר 2018 – מגרף רווח אדיר של 13,000 דולר על כל מטבע.

דוגמה נוספת: נניח שהמחיר הנוכחי של BTC הוא 6300 דולר ויש לכם 6300 דולר. החלטתם להשתמש במינוף פי 5. זה אומר שאתה יכול לקנות 5 BTC תמורת 6300 דולר. אם הביטקוין עולה רק ב 100 דולר, תקבל 500 דולר. זו סוג המתודולוגיה שהרבה אנשים מאמצים כרגע.

אם תשתמש במינוף פי 100 לרכישת 100 ביטקוין, תרוויח הרבה או תגרום להפסדים רבים. ואם השוק נע כנגד עמדתך, קרן הביטוח BitMEX מנצחת.

אותו היגיון מתקיים לקצר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner