BitMEX Exchange: מדריך מלא

יש חילופי מטבעות קריפטו שמטרתם לעזור למשקיעים לעשות בדיוק את זה, וזה נקרא בשם BitMEX. קיצור של Exchange Mercantile Exchange, BitMEX היא פלטפורמת מסחר חזקה מאוד / פלטפורמת המרת מטבע דיגיטלית המציעה למשקיעים גישה לשווקים גלובליים שונים באמצעות רק ביטקוין.

עם היקף מסחר יומי של למעלה מ- 35,000 BTC ומעל 540,000 גישה חודשית והיסטוריית מסחר של ביטקוין בשווי של יותר מ- 34 מיליארד דולר מאז השקתו, BitMEX היא בקלות אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות ביותר בביטקוין..

הפלטפורמה ידועה בכך שהיא מאפשרת למשתמשים שלה לבצע פעולות פיננסיות מורכבות כגון מסחר במינוף. בנוסף, BitMEX מציעה מגוון רחב של חוזים כגון Derivates, חוזים עתידיים וחיזוי, והיא הפלטפורמה היחידה שמציעה מה שמכונה “החלפת P2P מתמדת”.

החלפות תמידיות דומות מאוד לחוזים עתידיים, אך אין תאריך תפוגה משויך ואין שום הסדר. נכון לעכשיו, BitMEX מגיעה עם תמיכה בשלושה שווקי ביטקוין: ביטקוין / דולר (XBT), ביטקוין / CNY (XBX) וביטקוין / JPY (XBJ).

תכונות Exchange Bitmexתכונות של Exchange Bitmex

מינוף ומסחר שוליים ב- BitMEX

לסוחרים ניתנת האפשרות למנף את מיקומם בפלטפורמה. המשמעות היא שסוחרים יכולים לבצע הזמנות שגדולות יותר מהיתרה הקיימת. בדרך כלל שיטת מסחר זו מביאה לרווח גבוה יותר והיא נקראת “מסחר בשוליים”. ישנם שני סוגים של מסחר בשוליים הקשורים ל- BitMEX: שוליים חוצי ומבודדים.

הסוג הראשון מסוכן במידה מסוימת עבור סוחרים מכיוון שהוא מאפשר להם להשתמש בכל הכסף מהארנק כדי להחזיק בעמדתם. האחרון מעט יותר בטוח מכיוון שהוא מאפשר לסוחרים לבחור סכום כסף ספציפי מהארנק שיש להשתמש בו כדי להחזיק בתפקידו לאחר הוצאת צו..

הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להגדיר מינוף של 1: 100 בכל הקשור לביטקוין וביטקוין מזומן. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, רוב החילופים האחרים לעיתים רחוקות עולים על יחס 1:20.

כיצד להתחיל עם BitMEX

כדי להתחיל לסחור, יהיה עליך ליצור חשבון ב- BitMEX. אתה נדרש להירשם לאתר על ידי הזנת הדוא”ל שלך, שמך, ארץ המגורים, סיסמה שבחרת, על ידי מילוי CAPTCHA, ועל ידי קבלת תנאי השירות. הקפד לספק כתובת דוא”ל מקורית, ותצטרך לאמת את החשבון לפני שתשתמש בו.

למרות שאין מגבלות מסחר, ראוי לציין כי BitMEX אינה מתירה סוחרים מבוססי ארה”ב. היבט נוסף שכדאי להדגיש הוא העובדה שאין צורך בהגשת מסמכי KYC / AML.

אבטחת חשבונך

לאחר שנוצר חשבונך, הקפד לשמור על אבטחת חשבונך על ידי אבטחתו. הקפד להשתמש במנוע האימות הדו-גורמי המסופק הן לחילופי חילופי והן לחשבון דוא”ל. מיותר לציין שהסיסמה צריכה להיות חזקה, לפחות 20 תווים, עם שילוב של אותיות קטנות וקטנות, מספרים ותווים.

לוח מחוונים למסחר של BitMEX – מוסבר

BitMEX מספק למשתמשים שלה לוח מחוונים ידידותי למשתמש המסייע לכל אחד להפיק את המיטב מחוויית המסחר. כדי להקל על המשתמשים החדשים, חלקנו את הממשק לשלוש קטגוריות:

  1. מידע שוק
  2. פרטי חשבון
  3. כלי מסחר

הקטע השולט ביותר בממשק הוא מידע שוק סָעִיף. סעיף זה מורכב מהפלחים הבאים: סקירה כללית על שוק, בחירת שוק, מידע על שוק ופרטי חוזה שוק.

ניתן למצוא את סקירת השוק בחלקו העליון של הממשק, והיא מכילה סמלים של טיקים של כל השווקים הזמינים. מתחת, תוכלו למצוא את מבחר השוק המספק מידע שוק רלוונטי לגבי כל אחד מהשווקים הנבחרים. מידע השוק הוא ללא ספק החלק הגדול ביותר במקטע ממשק זה, וזה המקום בו תוכלו למצוא תרשימים, ספרי הזמנות והיסטוריית סחר עדכנית.

לבסוף, ניתן למצוא את פרטי חוזה השוק בפינה השמאלית התחתונה של הממשק. כאן תוכל לראות מידע על החוזה או על השוק שנבחר במקטע בחירת שוק.

לוח מחוונים של Bitmex Exchangeלוח מחוונים של Bitmex Exchange

ה פרטי חשבון החלק מורכב מחלקים כגון כרטיסיות לוח המחוונים, תצוגת היתרה וקטעי פרטי החשבון. שני הקטעים הראשונים הם די מובנים מאליהם, בעוד שקטע פרטי החשבון מאפשר לך להתאים אישית את חוויית המשתמש שלך, כמו גם לגשת לחשבון אחר / הגדרות קשורות..

ה כלי מסחר ניתן לטעון כי החלק המעניין ביותר בממשק כולו. הוא מורכב מהסעיפים ביצוע הזמנה, סקירת מיקום וניהול הזמנות ומיקומים. הראשון הוא המקום בו ניתן לבצע הזמנות על ידי בחירת הפרמטרים הנדרשים (כמות, מחיר וכו ‘). החלק השני מאפשר צפייה במגוון רחב של מידע כגון חוזים, מחיר כניסה, החזר הון (ROE), מחיר פירוק ומינוף בשימוש. ההזמנות הפעילות והפוזיציות הפתוחות יופיעו במגזר האחרון, הנמצא מתחת לסעיף מידע שוק.

לאחר רישום עסקאות, ניתן לצפות בהן בסעיף המסחר. BitMEX משתמש בטכנולוגיה הנקראת פירוק אוטומטי. בקיצור, הוא משמש כדי להבטיח סגירת עמדות מחוסלות גם בשווקים תנודיים.

BitMEX תומך בסוגים הבאים של הזמנות: הזמנת מגבלה, הזמנת שוק, הפסקת הגבלת הזמנה, הפסקת הזמנת שוק, הזמנת עצירה נגררת, קבלת צו הגבלת רווח וקבלת הזמנת שוק רווח.

בונוס: כיצד לחשב רווח של BitMEX

כמובן שהפלטפורמה מספקת לכם אפשרות לנהל הזמנות ומיקומן. כאשר אתה מבצע הזמנה, היא תוצג בחלק התחתון התחתון של לוח המחוונים למסחר. זה גם המקום שבו אתה יכול להציג את היסטוריית ההזמנות שלך, מילויים ותפקידים אחרים.

עמלות BitMEX

הפלטפורמה מספקת לסוחרים שלה לוח זמנים עמלה מקיף. כפי שפורט לעיל, BitMEX מציע מינוף של עד 100%. כמובן שאחוז זה משתנה ממוצר למוצר. למידע נוסף, תוכלו לבקר באתר מדור ייעודי באתר הפלטפורמה.

דמי ביטמקסדמי ביטמקס

למידע נוסף על הפלטפורמה, אל תהסס לגשת לפלטפורמה מִסְחָר, עתידיים, מחליף מדריכים המכסים מגוון מרשים של נושאים. תוכלו לקרוא על תכונות האבטחה כאן, ולגבי ה- API של הפלטפורמה כאן.

או פשוט עבור לקריאה הנוספת שלנו: מה זה Bitmex: כל מה שאתה צריך לדעת

אנו מקווים שמאמר זה יספק לך תובנות תקפות לגבי השימוש ב- בורסת מסחר של BitMEX שֵׁרוּת.

בהצלחה במסחר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner