שפר את האנונימיות שלך בשוק המטבעות הקריפטוגרפי באמצעות BitMix

אנו מטפלים במטבעות קריפטוגרפיים במשך תקופות זמן ארוכות. בעוד שרבים מאיתנו יודעים שמטבעות דיגיטליים מאוד שימושיים, ישנם משתמשים הרואים שהם גם אנונימיים. עם זאת, זהו מושג שגוי מאוד שיש לאנשים פרטיים.

מטבעות וירטואליים אינם אנונימיים. ואכן, חילופים, ממשלות, האקרים וגונבים מסוגלים לחלץ את המידע שלך תוך כדי טיפול בנכסים דיגיטליים. זו הסיבה שחשוב מאוד שיהיו תכונות אנונימיות טובות יותר במרחב.

BitMix הוא אחד הפתרונות שמטרתם לספק למשתמשי הקריפטו את הפרטיות שהם זקוקים להם בכדי לבצע העברות וטיפול בכספיהם בשוק.

בעיות אנונימיות בשוק המטבעות

כאמור, משתמשים רבים סבורים כי טיפול בנכסים דיגיטליים יכול להיעשות באופן אנונימי. עם זאת, קבוצות פליליות שונות הצליחו לקבל נתונים יקרי ערך ופרטיים ממשתמשים המאפשרים להם לדעת מהו ארנקי הביטקוין (BTC) או ליטקוין (LTC) העיקריים שלך..

בורסות אוספות נתונים ממשתמשים כמו כתובות, שמות, כתובות IP, לוקליזציה, מידע כספי ועוד. זו הסיבה שחילופים עשויים לא רק לחשוף את כספי המשתמשים – אם הם מחזיקים אותם בארנקים חמים – אלא גם נתונים פרטיים.

ניתן לחלץ מידע פרטי זה ולהשתמש בו כדי למקד לקורבנות שבהמשך ניתן לפרוץ, לתקוף או לאיים. אם זה יקרה, משתמש זה בוודאי יבין כי מטבעות וירטואליים אינם אנונימיים.

יתר על כן, ממשלות יצרו קשר עם חברות כמו Chainalysis שמבצעות ניתוחי בלוקצ’יין במטרה לאתר עבריינים. למרות שזה יכול להיות שימושי מאוד ללכידת סוחרים בלתי חוקיים, הוא משמש גם לחקירת סוחרים רגילים.

הגברת האנונימיות עם BitMix

BitMix, אחד הטובים ביותר מערבלים של ביטקוין פופולריים ומשומשים בשוק הקריפטו יש פיתרון טוב מאוד לבעיה זו. BitMix מגן על משתמשי הצפנה לדאוג לפרטיותם. זה יצמצם את הסיכויים להתקפה על ידי האקרים.

ואכן, תוקפים לא היו מקבלים את המידע הפרטי שלך בעת רכישת הארוחה שלך באמצעות מטבעות וירטואליים. כל המידע אודות ההעברות והכספים שבבעלותך נשמר בבלוקצ’יינים ציבוריים.

BitMix הוא שירות קל מאוד לשימוש המספק פתרונות לאלו שצריכים לשפר את הפרטיות תוך שימוש בנכסים הדיגיטליים שלהם. BitMix מציע תמיכה במגוון רחב של שפות שלא להדיר אף אדם מכל אזור.

כרגע השפות הנתמכות כוללות: אנגלית, רוסית, הינדית, פורטוגזית, סינית, קוריאנית, אינדונזית, גרמנית, הולנדית ופולנית. בעתיד ניתן להוסיף שפות חדשות ל- BitMix.

אף על פי שביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בשוק, ביטמיקס מביאה בחשבון שיש משתמשים במטבעות וירטואליים אחרים שרוצים להגן על הנתונים הפרטיים שלהם. זו הסיבה שהם מציעים תמיכה לביטקוין, דאש (DASH) ו- Litecoin (LTC).

ראוי גם להזכיר כי BitMix מציעה תמיכה ב- Clearnet, Tor ו- NoJS (ללא JavaScript). זה שימושי במיוחד עבור המשתמשים הנמרצים והמתוחכמים ביותר שעובדים עם מגוון רחב של פלטפורמות.

כרגע, הסכום המינימלי לערבוב הוא 0.005 BTC או 0.015 LTC, ששווים כיום 46 $ ו- 1,04 $ בהתאמה. פירוש הדבר שמשתמשים אינם צריכים לנהל כמויות גדולות של מטבעות וירטואליים, אך באמצעות שליחת דולרים בודדים הם כבר יכולים להגן על הנתונים והפרטיות שלהם..

נהיה אנונימי עוד יותר

בלנדר הביטקוין BitMix הוא שירות שעובד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחלל. זו הסיבה שכל ההעברות מעובדות באופן מיידי והמטבעות יתקבלו על ידי הכתובת שבחרת לאחר האישור על ידי הרשת. הכונס ינקה את הכספים לחלוטין, ימנע ממוקד האקרים או פושעים.

כדי להגן על הפרטיות עוד יותר ולהציע אנונימיות מתקדמת למשתמשי הקריפטו, BitMix משתמש בהצפנת הכונן הקשיח ולעולם לא מאחסן יומנים. כל הערכים מוסרים לאחר 72 שעות או באופן מיידי עם בקשה בדף ההזמנה.

משתמשים יוכלו גם לבחור את העמלה שהם משלמים כדי להפחית את הסיכוי שיש לתוקפים לגלות את ההעברות שבוצעו. אם תוקף יודע את דמי השירות, הם יכולים לנתח בקלות את הבלוקצ’יין ולקבל את הסכום המדויק שהועבר על ידי המשתמש.

אנשים המשתמשים במיקסר ביטקוין של BitMix יקבלו גם קוד ייחודי שיאפשר להם לעולם לא לקבל אף אחד מהמטבעות הקודמים ששלחו לשמורות. זה יבטיח שמשתמשים יישארו אנונימיים לחלוטין בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים בעת הטיפול בכספים שלהם.

עבור סוחרים ופרטיים נמרצים יותר, אפשרות האקראי תהיה כלי טוב. ואכן, על ידי שליחת 0.1 BTC או 1 LTC בלבד, למשתמשים תהיה אפשרות לקבל יותר מעסקה אחת לכתובת היעד. זה מאוד שימושי כדי להגן על האנונימיות והפרטיות של המשתמשים מכיוון שזה מקשה הרבה יותר על מנתחי הבלוקצ’יין להבין כיצד מתנהלות העסקאות..

שירות ערבוב ביטקוין זה יספק לך הגדרות ידניות והתאמה אוטומטית. זה יעזור לך להשיג ביצועים מקסימליים תוך כדי ערבוב הכספים שלך. בנוסף לכך, מיקסר ביטקוין זה יציע גם תוכנית שותפה בה הם מספקים ללקוחות תשלומים מיידיים עבור כל עסקה אחת שמתבצעת על ידי משתמש מוזמן..

כל הכתובות שנוצרו על ידי BitMix מאושרות באופן דיגיטלי שהן נוצרות באופן אקראי על ידי שרת החברה.

לבסוף, ולפרויקטים של קריפטו המטפלים בכספי הלקוחות, הם מספקים ממשק API שמקל מאוד על המשתמשים לנקות את המטבעות שלהם, להגן על הנתונים הפרטיים שלהם ולהישאר אנונימיים תוך שימוש בנכסים הדיגיטליים המועדפים עליהם..

סיכום

במאמר זה, שיתפנו אתכם מהם היתרונות העיקריים בשימוש בפתרונות הניתנים על ידי BitMix וכיצד הם יכולים להיות שימושיים מאוד לשיפור האנונימיות בשוק הקריפטו.

על ידי טיפול בכספיך באמצעות בלנדר ביטקוין זה, ודאי תהיה בטוח שהכספים שאתה מבצע הם פרטיים. יתר על כן, כאשר תבצע עסקאות, תדע שהנתונים הפרטיים שלך מוגנים מפני האקרים או עבריינים.

אם אתה רוצה לדעת יותר על שירות ערבוב הביטקוין הזה אתה יכול לבקר באתר הרשמי של החברה:

ראשי: https://bitmix.biz/en

NoJS: https://bitmix.biz/en/nojs

TOR (מומלץ): http://bitmixbizymuphkc.onion

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner