מה זה BitShares (BTS) – כל מה שאתה צריך לדעת

נוצר כבר בשנת 2014 על ידי ילד הפלא הקריפטו דן לרימר, BitShares (BTS) הוא אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין הוותיקים ביותר, מכיוון שהיה נהוג לקרוא בשם ProtoShares (עם אסימון ה- PTS הסמוך).

המטרה העיקרית של הפלטפורמה היא להקל על עסקאות פיננסיות ואינטראקציות בעניין מבוזר באמצעות בורסה מתקדמת טכנולוגית שתומכת הן ביצירת מטבעות קריפטוגרפיים והן במסחר. בקיצור, הוא נועד לעזור לכל אלה ברחבי העולם שאין להם גישה ישירה לשירותים פיננסיים קלאסיים.

בעיקרו של דבר, BitShares מספקת הזדמנות ייחודית עבור “הלא בנקאי” להפוך לבנקים שלהם הודות לכלים מאובטחים ומבוזרים המגובים בטכנולוגיות בלוקצ’יין..

BitShares

הכל על גרפן

עובדה מעניינת נוספת היא ש- BitShares מבוסס על גרפן, קוד פתוח, יישום C ++ blockchain שנועד לשמש כמנגנון קונצנזוס. אתה יכול לראות כמה מתועלת העולם האמיתי של גרפן מאחורי פרויקטים כגון Steemit.com ו PeerPlays.com.

עובדה ראויה לציון היא כי גרפן יכול להתמודד עם עד 100.000 עסקאות לשנייה וזמן החסימה שלה הוא 1.5 שניות בלבד. לפיכך, BitShares מסוגלת להתמודד עם יותר עסקאות בכל שנייה בהשוואה לשירותים הפיננסיים של מאסטרקארד וויזה. עד היום BitShares עדיין מחזיקה בשיא המספר הגדול ביותר של עסקאות ביום אחד, איפשהו בסביבות 920.000 עסקאות נרשמו ב- 13 בספטמבר 2017.

בורסת הנכסים המבוזרת של BitShare

ה חילופי BitShares תוכנן להבטיח את ההגנה על כל העסקאות שלה, מבלי שיהיו מגבלות המסחר והמשיכה האופייניות. זו אחת מהבורסות הזולות ביותר שיש לכל הסוחרים זכויות ויתרונות שווים.

בבורסה המבוזרת של BitShares תוכלו לסחור במהירות ובזול בשני סוגים של נכסים: סמארטקוין ונכסים שהונפקו על ידי משתמשים.

כדי לשים את זה בפרספקטיבה, נכסים מבוססי קריפטו אלה עוקבים אחר נכסים בעולם האמיתי כמו הדולר האמריקני, הידוע גם בשם bitUSD. בקשר לסמארטקוינים, שים לב שמטבעות אלה מתוכנתים להיות תמיד בערך אותו ערך בערך העולם האמיתי של הנכס שלהם. הם תמיד משקפים את ערך הפיאט שלהם. לדוגמה, bitUSD אחד מתוכנן להיות בעל אותו ערך כמו דולר אמריקאי אחד.

נכסים שהונפקו על ידי משתמשים נוצרים על ידי משתמשי הפלטפורמה. כל מי שבבעלותו BTS יכול להנפיק את הנכס שלו. נכסים אלה הם אסימונים מותאמים אישית שניתן לרשום בפלטפורמה. החלק הטוב ביותר הוא שמשתמשים מקבלים שליטה מלאה על אופן יצירתם של נכסים אלה, מכיוון שהם יכולים לבחור את המבנה המשויך שלהם כמו גם את ערכם. מי שיוצר נכס חייב לציין גם את השם, ההפצה, התיאור ומידע נדרש אחר.

הבורסה כוללת תמיכה בנכסים העוקבים אחר אינפלציה, מניות, אגרות חוב ואפילו מדדים. אתה יכול לסחור כמעט בכל דבר, בתנאי שלנכס שלך יש מספיק עניין. כמה דוגמאות רלוונטיות הן מטבעות קריפטוגרפיים, מטבעות פיאט, זהב, גז, נפט וחומרים יקרים אחרים.

דחברות אוטונומיות מבוזרות (DAC)

המינהל הפנימי של BitShares נשלט על ידי מה שמכונה Decentralised Autonomous Company (DAC), מסגרת שתוכננה במיוחד כדי לעזור לבעלי BitShares להחליט על עתיד ה- BTS. BitShares עצמה יכולה להיחשב DAC, מכיוון שהיא נועדה להבטיח מספיק פיצוי לכל האנשים המעורבים בפיתוח הפלטפורמה.


כל חבר יכול למעשה להיות שכיר, מכיוון שמחזיקי מטבעות BitShares יכולים להחליט כיצד יוקצו הכספים בפלטפורמה. ככל שמישהו ייצר יותר מטבעות, כך ישקלו את הצבעתם. ישנם שלושה סוגים של עובדים: עדים, צירים ועובדים.

הוכחת יתרה מוסמכת (DPoS)

הסוג הראשון של העובדים, העדים, הם אלה שמשלמים תשלום עבור עיבוד עסקאות ואבטחת הרשת. לעומת זאת, הנציגים אינם בתשלום, אך הם מחזיקים בעמדתם על סמך תרומתם, כלומר הם יכולים להציע עדכונים שונים לפלטפורמה כולה. לבסוף, העובדים הם אלה שיכולים להציע פרויקטים, ואם וכאשר מצביעים על הפרויקטים שלהם, הם מתחילים לקבל תשלום כדי להמשיך עם פיתוחם..

כדי לפשט עוד יותר את הכל: עדים מבצעים את “ההרמה הכבדה”, העדים והעובדים מקבלים שכר על ידי הבלוקצ’יין, והעדים נשואים באחריות..

הוכחה לעבודה מסורתית (PoW) (המשמשת את רוב המטבעות הקריפטוגרפיים, כולל ביטקוין) כבר נחשבת לפיתרון מיושן מכיוון שהוא משתמש במשאבי מחשוב משמעותיים. BitShares משתמשת במודל קונצנזוס Deloated Proof of Stake (DPoS). זה נועד לשפר את העיצוב של Proof of Stake (PoS) ולבטל את הצורך במודל PoW.

תשלומים מתוזמנים ב- BitShares

יתרון אחד ראוי לציון שיש ל- BitShares על פני פלטפורמות חוזה חכמות אחרות הוא התמיכה בתשלומים מתוזמנים המאפשרת לך להגדיר משיכה מורשית מחשבונך. יתרה מכך, הפלטפורמה מתהדרת גם בתמיכה בתשלומים חוזרים, מה שגורם לתשלומי מנוי חודשיים להראות כמו טיול בפארק.

כל שעליך לעשות על מנת להגדיר תשלומים חוזרים הוא להעניק הרשאות משיכה ולבחור את מגבלת המשיכה לתקופה.

תוכנית תגמול הפניות

בדומה לרוב פלטפורמות הבלוקצ’יין, BitShares מציעה גם תוכנית הפניות עם תגמולים. זה נועד להועיל לפלטפורמה ולכל מי שכבר נמצא ברשת שמצליח להכניס יותר אנשים, כביכול. התוכנית מעניקה לך 80 דולר ארה”ב עבור כל חבר Lifetime שאתה נרשם אליו. סכום של 80 דולר ארה”ב הוא מהעמלה של 100 דולר ארה”ב כל חבר Lifetime צריך לשלם כאשר הוא נרשם.

הפניה

טהוא הצוות

הנציג הציבורי של BitShare הוא דן לרימר, היוצר שלה. כפי שצוין לעיל, BitShares הוא DAC, ולכן אין זה מפתיע כי מעט מאוד ידוע על שאר הצוות. בתיאוריה, כמעט כל משתמש העוסק באופן פעיל בפלטפורמה באמצעות יצירה, הצבעה, הימור ופיתוח הוא חבר.

כיצד לקנות BitShares BTS

אתה יכול לרכוש BTS ב- בורסת נכסים של BitShares עצמה על ידי סחר בכל מטבע קריפטוגרפי אחר עבורה, או ישירות מכמה מהבורסות הפופולריות ביותר. אלו כוללים ZB.COM, בינאנס, הואובי, פולוניקס, Gate.io ו רבים אחרים.

מסקנות וסיכונים כרוכים בכך

BitShares היא ללא צל של ספק פלטפורמה חזקה מאוד המבוססת על ארכיטקטורה מחושבת היטב ומציעה למשתמשים בה הרבה שירותים פיננסיים מבוזרים שימושיים. היא מספקת למשתמשיה את האפשרות להנפיק סמארטקוין (bitAssets), יש לה פוטנציאל לטפל ביותר מ 100.000 עסקאות בשנייה, והיא מוסיפה שכבת ממשל נדרשת באמצעות אלגוריתם ה- Deloated Proof of Stake (DPoS)..

עם זאת, כרגע שום אסימון אינו חסין מירידות ערך רדיקליות. הסיכון ל”אירוע ברבור שחור “עדיין קיים מאוד ובמקרה שזה יקרה, הפלטפורמה עלולה לאבד את היכולת לבצע עסקאות יציבות בקנה מידה גדול..

אם שום דבר אחר, BitShares הוא אמירה אמיתית לפיה עסקים יכולים להתנהל בפועל בשיטה מבוזרת. עם זאת, מדובר בטכנולוגיה ניסיונית, כך שעדיין יש דרך ארוכה עד ש- BitShares יהפוך לבלתי-מורגש לאירועים בלתי צפויים כאלה, ל- FUD ואפילו להפרות אבטחה והתקפות..

אנשי קשר של BitShares ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map