סקירת Crypto.com | מדריך שלם

Crypto.com כבר בשוק כבר כמה שנים. עם זאת, אנו מאמינים כי למשתמשים בקריפטו מגיע סקירה נכונה של Crypto.com. זו הסיבה שב- UseTheBitcoin החלטנו ליצור סקירה מלאה של Crypto.com עם כל המידע הדרוש. 

בסקירה זו של Crypto.com נעבור על כל התכונות המוצעות על ידי הפלטפורמה, על פתרונותיה וכיצד החברה מסייעת לכל המערכת האקולוגית של הצפנה לצמוח. יתר על כן, נסיים במסקנה של Crypto.com שתסכם את התוכן שנסקר במדריך זה.

אם אתה משקיע או סוחר, Crypto.com בהחלט תהיה אחת הפלטפורמות הטובות ביותר עבורך. מדריך זה יתמקד בכל המוצרים והשירותים המוצעים על ידי Crypto.com. זה יעזור לך להבין כיצד חברה זו מחוללת מהפכה בשוק המטבע הווירטואלי ובבלוקצ’יין. 

בוא נלך לסקירת Crypto.com שלנו

מה זה Crypto.com?

Crypto.com היא חברה שקשורה לקריפטוגרפים ולבלוקצ’יין שמטרתה להאיץ את מעבר העולם למטבעות וירטואליים. החברה מציעה למשתמשים אפשרות לעבד תשלומים, להשתמש בכרטיס חיוב המופעל באמצעות קריפטו ולהפוך מטבעות קריפטוגרפיים לזמינים לכולם. 

כחברה שהוקמה בשנת 2016, היא הצליחה להשיג מספר מדהים של משתמשים. לאחר ארבע שנים בשוק, יותר מ -3 מיליון משתמשים נהנים כעת מהפתרונות שמספק Crypto.com. 

מנכ”ל החברה הוא קריס מרשק. הוא נחשב לבונה חברות מנוסה והוא גם המנכ”ל לשעבר של קבוצת אנסגו ומייסד BEECRAZY. סמנכ”ל הכספים הוא רפאל מלו, מומחה פיננסי עם ניסיון של למעלה מ -15 שנה בתשלומים ניידים. 

בין חברי הצמרת האחרים בצוות ניתן למנות את גארי אור (CTO), בובי באו (ראש פיתוח תאגידי), ברנד דיהל (EVP, ראש פתרונות עסקיים גלובליים) ורבים אחרים. בעוד שלפרויקטים אחרים של קריפטו אין מנהיגות ברורה, Crypto.com מונחה על ידי כמה מהמובילים המצליחים ביותר בתעשיית הקריפטו.. 

חברי צוות crypto.com

זה מראה בבירור שהצוות נבנה בקפידה עם מנהיגים מומחים בענפים שונים. בהשוואה לפרויקטים אחרים של הצפנה, הצוות שמאחורי Crypto.com בהחלט מוכן ומוכן להציע פתרונות מצוינים.  

עם זאת, לחברה מערך ערכים המאפשר לה להתמקד במטרתה: האצת המעבר בעולם למטבעות וירטואליים..

הערכים העיקריים של החברה כוללים את הדברים הבאים:

 • תחשוב ברור
 • היה בעל תושייה
 • הישאר נחוש
 • תחלום בגדול & היה החלטי
 • לפעול כבעלים
 • הישאר צנוע

הוועדה המייעצת של Crypto.com הוקמה גם על ידי אישים בולטים בענפים שונים. אנטואן בלונדו הוא יו”ר הוועד המייעץ. הוא המייסד והשותף המנהל של Alpha Intelligence Capital. זוהי קרן הון סיכון עולמית המתמקדת בחברות טכנולוגיה של בינה מלאכותית ומכונת למידה. 

חברים אחרים במועצה המייעצת כוללים את רוב ביר, עיצוב הארגון & קנה מידה, Chien-Liang Chou, הנדסה, כריס קוראדו, טכנולוגיית מסחר ודימיטרי צמדוס, כישרון. צוות המומחים הזה הולך להיות מוכן לעבוד זה לצד זה עם הצוות של Crypto.com ולעזור לחברה להתקדם עם מטרתה.. 

לבדיקה זו של Crypto.com, אנו ניקח בחשבון את מרבית השירותים המוצעים על ידי פלטפורמה זו. אנו סבורים כי סקירה של Crypto.com צריכה להיות הוגנת על ידי הבנת המוצרים שהם מציעים כרגע.

מטבע ה- CRO

מטבע Crypto.com Coin (CRO) הוא כיום אחד הגדולים בעולם. אסימון CRO הוא המטבע המקורי של המערכת האקולוגית Crypto.com. השירותים המוצעים על ידי Crypto.com יגובו על ידי נכס דיגיטלי זה. הבנת מטבע הקריפטו של CRO היא דבר חשוב מאוד בביקורת Crypto.com. 

נכס דיגיטלי זה שוחרר לשוק בסוף שנת 2018. המטרה הייתה להשיק אותו כדי להאיץ את אימוץ המטבעות הווירטואליים. באמצעות בלוקצ’יין CRO החברה מפעילה את מגוון השירותים הרחב שלה. 

בנוסף, אסימון CRO פועל כהסדר מטבע מתווך בין נכסים עבור שרשרת Crypto.com. כרגע יש עשרות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים התומכים באסימון CRO. בעתיד, פלטפורמות אחרות יכולות להוסיף נכס דיגיטלי זה למטבעות הרשומים שלהם. חלק מהבורסות התומכות כיום ב- CRO כוללות את ביט’ומב, UPbit, ZB.com ורבים אחרים. 

באמצעות אסימון CRO, משתמשים יכולים ליהנות מעמלות מוזלות במספר רב של פתרונות המוצעים. יחד עם זאת, הם יכולים לצפות שיהיו להם רווחים גבוהים יותר אם הם ישקיעו את המטבעות שלהם במערכת האקולוגית Crypto.com. 

משתמשים יכולים גם לקבל גישה לכרטיס הוויזה ולאפליקציית תשלום הקריפטו הנייד. בנוסף, יש מגוון רחב של שירותים פיננסיים שיאפשרו למשקיעים לקבל שיעורי מועדף על Crypto Earn ו- Crypto Credit.. 

בזמן כתיבת פוסט זה, לנכס הדיגיטלי CRO מחיר של 0.066059 דולר. יש לה גם שווי שוק של 1.41 מיליארד דולר, מה שהופך אותו למטבע הווירטואלי ה -19 בגודלו בעולם. 

טבלת מחירים של CRO ב- crypto.com

מוצרים ושירותים של אפליקציות Crypto.com

Crypto.com מציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים. אלה כוללים כרטיס חיוב של מטבעות קריפטוגרפיים, קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים, משיכת כספים לארנק ולחשבונות הבנק שלך, קבלת הכנסה פסיבית באמצעות Crypto Earn, הלוואות והלוואות באמצעות Crypto Credit, כריית נזילות באמצעות Supercharger, ועוד הרבה דברים אחרים..

מרבית פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיה מנותחים על פי המוצרים והשירותים שלהם. על ידי הוספתם לבדיקת Crypto.com שלנו, אנו יכולים לקבל מושג ברור לגבי מה החברה מציעה. 

בוא נעבור אחד אחד דרך הפתרונות והמוצרים האלה כדי להבין אותם טוב יותר. 

כרטיס חיוב במטבעות קריפטוגרפיים

Crypto.com הייתה אחת מחברות ההצפנה הראשונות המציעות כרטיס חיוב של קריפטו. כרטיס חיוב הקריפטו Crypto.com הוא אחת הדרכים המתקדמות ביותר להשתמש במטבעות הדיגיטליים שלך. תוכל להוציא קריפטו, בכל מקום ברחבי העולם בו מתקבל כרטיס החיוב VISA של Crypto.com. 

ישנם יתרונות רבים בשימוש בכרטיס החיוב המסופק על ידי Crypto.com. עם זאת, ההטבות יחולקו לשכבות שונות. מה זה אומר? שלתלות ב- CRO שתמשיך, יהיו לך תגמולים שונים. 

עם כרטיס VISA החינמי של Crypto.com, תקבל 1% תגמולי CRO על כל רכישה שתבצע. עם זאת, התגמולים עולים ל -8% אם אתה מהווה סכום של עד 5,000,000 CRO בחשבון Crypto.com שלך. זה מסיבי אם אתה מחזיק גדול של אסימוני CRO. הבנת האופן בו עובד כרטיס ה- VISA של Crypto.com הייתה חלק מרכזי בסקירה זו של Crypto.com. 

הדרגים הם כדלקמן: 

 • חינם: אין צורך להניח מטבעות CRO. 1% CRO תגמולים על הוצאות כרטיסים. ללא תשלום משיכות חודשיות של כספומט עד 200 דולר. שערי חליפין בין בנקאיים עם מגבלה חודשית של 2,000 דולר.
 • 5,000 נתח CRO: 2% CRO תגמולים על הוצאות כרטיסים. Spotify 100% בחינם. ללא תשלום משיכות חודשיות של כספומט עד 400 $. שערי חליפין בין בנקאיים עם מגבלה חודשית של 4,000 $. 
 • 50,000 נתח CRO: 3% CRO תגמולים על הוצאות כרטיסים. Spotify 100% בחינם. נטפליקס 100% בחינם. גישה לטרקלין שדה התעופה. ללא עמלת מגבלת משיכה חודשית של כספומט 800 דולר. שערי חליפין בין בנקאיים עם מגבלה חודשית של 10,000 $. 
 • 500,000 נתח CRO: 5% תגמולי CRO על הוצאות כרטיסים. ספוטיפיי 100% בחינם. נטפליקס 100% בחינם. פריים 100% בחינם. 10% הנחה ב- Expedia. חבילת קבלת פנים סחורה בלעדית. צברו ריבית בונוס בפלטפורמת Crypto.com. שירות פרטי Crypto.com עם עסקאות חסימת OTC של CRO, דוחות מחקר, שירות ירושה, גישה לאירועים בתעשייה ושירות לקוחות עדיף. גישה לטרקלין שדה התעופה, כולל אורח אחד בחינם. ללא עמלת מגבלת משיכה חודשית של כספומט בסך 1,000 דולר. שערי חליפין בין בנקאיים מגבלה חודשית של 20,000 $. 
 • נתח CRO של 5,000,000: 8% פרסי CRO על הוצאות כרטיסים. Spotify 100% בחינם. נטפליקס 100% בחינם. פריים 100% בחינם. 10% הנחה ב- Expedia. חבילת קבלת פנים סחורה בלעדית. ריבית בונוס בפלטפורמת Crypto.com. שירות פרטי Crypto.com עם עסקאות חסימת OTC של CRO, דוחות מחקר, שירות ירושה, גישה לאירועים בתעשייה ושירות לקוחות עדיף. שותפות סילון פרטי. גישה לטרקלין שדה התעופה, כולל אורח אחד בחינם. ללא עמלת מגבלת משיכה חודשית של כספומט בסך 1,000 דולר. שערי חליפין בין בנקאיים ללא הגבלה.

תגמולי CRO

אתה יכול לראות את כל הפרטים של היתרונות של כרטיס ה- VISA ההצפנה של Crypto.com ב- אתר רשמי

קנה ומכור מטבעות מטבעות

ניתן גם לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות האפליקציה Crypto.com. האפליקציה Crypto.com זמינה באתר חנות אפליקציות ובתוך גוגל פליי. ביישום זה תוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במחיר “האמיתי” שלהם. 

היישום הרשמי של Crypto.com מציע פתרונות קנייה ומכירה של 7 מטבעות פיאט ויותר מ -80 מטבעות קריפטוגרפיים. במקביל, האפליקציה תאפשר לך לנהל ולהוציא את הכספים בכרטיס VISA. 

על מנת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באפליקציה זו, יהיה עליכם להשלים את חשבונכם. אתה יכול לעשות זאת באמצעות כרטיס חיוב או אשראי, העברה בנקאית או אפילו מטבעות וירטואליים אחרים. לאחר שתבצע צעד זה, אתה תהיה מוכן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. לסקירה זו של Crypto.com זה בהחלט דבר חשוב. 

ניתן למשוך את הכספים שיש לך בחשבונך לכתובת ארנק חיצונית. עם זאת, תצטרך לשלם על כך סכום קבוע קטן. אם ברצונך לשלוח מטבעות וירטואליים למשתמש אחר באפליקציית Crypto.com, תוכל לעשות זאת באופן מיידי ובחינם. 

באמצעות אפליקציית Crypto.com תוכל גם לעקוב אחר מספר רב של מטבעות. זה יאפשר לך לקבל מידע יקר ומדויק על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים. ניתן לפקח על יותר מ 200 מטבעות, כולל מחירים, נפח מסחר, שווי שוק ועוד. 

העמלות עבור הפקדה, החלפה והעברת כספים למשתמשים באמצעות ארנק Crypto.com הם 0.00%. העמלות על העברות לכתובות חיצוניות ישתנו בהתאם למטבע הדיגיטלי. קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים היא בהחלט חשובה לבדיקה מלאה של Crypto.com. 

להרוויח קריפטו

שוק המימון המבוזר (DeFi) גדל במהלך השנה האחרונה. בעוד שהמימון המסורתי איפשר לאנשים לחסוך כסף ולהשקיע חיסכון, הוא הופך כעת פחות שימושי ובלעדי. 

עם שוק DeFi, למשתמשי מטבעות קריפטו מכל רחבי העולם תהיה גישה למגוון רחב של פתרונות. פירוש הדבר שהם יוכלו להרוויח ריבית על המטבעות הווירטואליים שלהם לאורך זמן. 

עם זאת, בדרך כלל קשה להשתמש בפלטפורמות DeFi עבור משקיעים מסורתיים. זו הסיבה שחברות כמו Crypto.com מציעות פתרונות לקבלת הכנסה פסיבית באמצעות מטבעות וירטואליים. 

משתמשים ב- פלטפורמת להרוויח קריפטו יכול להרוויח עד 6.5% בע”מ על הקריפטו שלהם ועד 12% p.a. למוצרי משטחים. הריבית משולמת על בסיס שבועי בקריפטוגרפיה שלך. פירוש הדבר שאם הפקדתם BTC, תקבלו מטבעות BTC. 

משתמשים שמשקיעים במטבע הווירטואלי CRO יוכלו לקבל תעריפים טובים עוד יותר. זהו אחד היתרונות הרבים של החזקת מטבע הקריפטו CRO. עם סכום של 25,000 CRO ומעלה, המשתמשים יכולים להרוויח את שיעורי הריבית הבאים:

השוואה בין יתרונות ההימורים לבין ההימורים ב- crypto.com

נכון לעכשיו, Crypto.com מציע למשתמשים להרוויח תגמולים במגוון רחב של מטבעות וירטואליים. מטבעות אלה כוללים Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Litecoin (LTC), בין היתר. Teos (XTZ), MakerDAO (MKR) ו- Decentraland (MANA) כלולים גם. 

תומכים גם ברוב מטבעות היציבה כגון מטבע דולר (USDC), קשירה (USDT), Binance USD (BUSD), Paxos Standard (PAX) או TrueUSD (TUSD). בעתיד, Crypto.com רוצה להוסיף תמיכה למספר גדול יותר של מטבעות ואסימונים. זה ימשוך יותר משתמשים ומשקיעים. 

מטבעות מטבע ממלאים תפקיד חשוב מאוד בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. הם מאפשרים למשקיעים לקבל גישה למספר רב של מוצרים פיננסיים. זו הסיבה שבסקירה זו של Crypto.com אנו לוקחים בחשבון את זמינות המטבעות. 

אשראי קריפטו

אשראי קריפטו הוא אחד הפתרונות השימושיים ביותר שמציע Crypto.com. אשראי קריפטו הוא דרך נהדרת לקבל הלוואה מיידית. על מנת לעשות זאת, יהיה עליך להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים בלבד. הדבר הטוב בהלוואה זו הוא מיידי לחלוטין. אתה יכול להשתמש בו ברגע שאתה מקבל אותו ואין צורך בבדיקת אשראי.

שירותים פיננסיים קרובים יותר לכולם עם פלטפורמות כגון Crypto.com. באמצעות אשראי Crypto תוכלו להשתמש במטבעות הווירטואליים שלכם כבטוחה ולקבל הלוואה מיידית. אתה יכול לקבל TUSD, PAX, USDC או אפילו USDT שאתה יכול להוציא ברגע שאתה מקבל את זה. הכספים יופקדו מיד בארנק הצפנה שלך. 

זכור, עם המטבע הדיגיטלי CRO תהיה לך הנחות על ההלוואות שלך. אתה יכול להשתמש ב- CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, EOS ובמטבעות וירטואליים רבים אחרים הנתמכים על ידי Crypto.com. ישנן כבר כמה חברות המציעות שירות מסוג זה. סקירה זו של Crypto.com כוללת אשראי Crypto כחלק חשוב במשרד זה. 

באמצעות אשראי Crypto תוכלו לשלם מתי שתרצו ולא יהיו מועדי הצהרה. לדוגמה, אתה יכול להפקיד 5,000 דולר ב- BTC ולקבל 2,500 דולר ב- PAX, TUSD, USDC ו- USDT. ניתן גם להשתמש במטבעות הווירטואליים הנ”ל כבטוחה. אם אתה מהווה יותר מ- 25,000 CRO (נכון להיום ~ 16,500 $), תוכל לקבל ריביות שנתיות נמוכות יותר. 

יחס הפקדה לאשראי ב- crypto.com

בעוד ששוק המימון המבוזר (DeFi) יכול להיות קשה לשימוש, Crypto.com מביא לכולם הזדמנויות פיננסיות. זו הסיבה ש- Crypto.com מספקת את אותם פתרונות וגישה לעולם הפיננסי אך בצורה ידידותית למשתמש. 

Crypto Pay

בעזרת פתרון Crypto Pay של Crypto.com תוכלו להתחיל לקבל תשלומי קריפטו עוד היום. סקירה זו של Crypto.com תכלול את כל המוצרים והשירותים המוצעים על ידי החברה. Crypto Pay הוא חלק מפתרונות הליבה שמפעילים את המערכת האקולוגית Crypto.com. 

עם Crypto Pay, אתה יכול להיכנס לכלכלת הקריפטו ולהתחיל לקבל ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים. הכל יכול להיעשות באמצעות שילוב אתרים ובכמה צעדים פשוטים. אם אתה כבר משתמש בפתרון זה, תשלם עמלות נמוכות או ללא עמלות כלל. 

זה הרבה יותר טוב משימוש בספקי שירותים אחרים הקשורים לקריפטו. אתה יכול לשלם דמי עיבוד אפסיים עבור התנחלויות במטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, תוכלו לחסוך עד 80% בתשלומים לעומת מעבדי תשלום טיפוסיים. 

בנוסף, אינך צריך לחשוש מבעיות תנודתיות או המרה בקריפטו. אנו מקלים עליך להבין את הסקירה הזו של Crypto.com. תקבלו תשלום בקריפטו ותקבלו את מטבע הפיאט המועדף עליכם. פירוש הדבר שכל תהליך התשלום יהיה חלק מאוד לכל הסוחרים המקוונים. 

חלק מהחברות שכבר יישמו את Crypto Pay של Crypto.com כוללות בין היתר WooCommerce, Ecwid, Opencart, Loveit ו- nopCommerce.. 

לבסוף, אתה יכול גם להשתמש ב- Crypto Pay כדי להוציא את הנכסים הדיגיטליים שלך. בכל עמוד הנתמך על ידי Crypto Pay, תוכל להשתמש ביישום שלך ולשלם בכמה צעדים בלבד. זה יאפשר לך לעשות מאמץ מקוון ולקבל cashback נדיב. 

הזמינו חבר וקבלו תגמול

Crypto.com גם מאפשר למשתמשים להמליץ ​​על השירותים ולקבל תגמול על כך. אתה יכול לקבל תגמול של עד 2,000 דולר ב- CRO עבור כל חבר שאתה מפנה לבורסת Crypto.com. במקביל, אתם עומדים ליהנות מ -50% מדמי המסחר שלהם. 

כרגע אין מגבלות הפניה. זה אומר שאתה יכול להפנות כמה חברים שאתה רוצה. בנוסף לכך, תקבל את הבונוסים מיד בחשבונך לאחר שהתקיימו כל התנאים. 

יהיה לך חשבון ייעודי באינטרנט שיאפשר לך לנתח את ביצועי ההפניות שלך. זה ייתן לך מושג ברור לגבי הכספים שקיבלת, כולל עמלת דמי המסחר. בונוס ההפניה יעמוד על 2,000 דולר עבור אותם משתמשים שהשקיעו 5 מיליון CRO ומעלה. 

כפי שניתן לראות בהמשך, ככל שתחום ה- CRO שלך גדול יותר, כך תגמוליך יהיו גדולים יותר.

בונוסי הפניה ב- crypto.com

חילופי Crypto.com

ה חילופי Crypto.com כולל מספר מאפיינים ופתרונות. זהו אחד החלקים החשובים ביותר בסקירה זו של Crypto.com. 

הדבר הראשון שעליך לקחת בחשבון הוא שהבורסה של Crypto.com מופעלת על ידי CRO. המאפיינים העיקריים שלו כוללים נזילות עמוקה, עמלות נמוכות וכמה ממחירי הביצוע הטובים ביותר. 

הבורסה Crypto.Com הושקה בסוף שנת 2019 והיא מאפשרת למשתמשים לקבל את המחירים התחרותיים ביותר למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בהתאם לנפח המסחר שלך למשך 30 יום ולהתחזקותך ב- CRO, תוכל גם להפחית את דמי המסחר שלך. 

ראוי להזכיר כי מרכזיית Crypto.com עובדת עם ממשק API REST ו- Websocket מאוחד. זה יהפוך אותו לידידותי מאוד למשתמש גם לסוחרים מומחים וגם למצטרפים חדשים בשוק. יתר על כן, היא גם מאפשרת למשתמשים לסחור עם שוליים ונגזרים.

ברגע כתיבת פוסט זה ישנם 44 זוגות מסחר שונים. השווקים יוקמו על ידי שלושה מטבעות קריפטוגרפיים: BTC, USDT ו- CRO. USDT הוא המטבע הדיגיטלי עם המספר הגדול ביותר של זוגות המסחר בפלטפורמה זו. USDT הוא כיום המטבע הווירטואלי עם הנפח הגדול ביותר בכל רחבי העולם. 

באמצעות חילופי Crypto.com, יהיה עליך לאמת. על מנת לעשות זאת, תוכל לבחור את האימות שברצונך לקבל. רמת הזיהוי “הבסיסית” תאפשר לך גישה לרוב השירותים על ידי מתן דוא”ל, מספר טלפון ושמך בלבד. עם האימות המתקדם תהיה לך מגבלת משיכה של 100 BTC. עם זאת, יהיה עליכם להגיש זהות לפלטפורמה. 

בסעיפים הבאים בסקירת Crypto.com תוכלו להבין אילו מהשירותים האחרים שמציעה חברה זו.

סינדיקט Crypto.com סקירה

סינדיקט Crypto.com הוא פתרון שיאפשר לפרויקטים של קריפטו לאסוף כספים מבסיס המשתמשים של Crypto.com. משתמשים בבורסת Crypto.com שרוצים להשתתף במכירות סמלים אלה יוכלו לעשות זאת. יתר על כן, אם אתה מעריך CRO, תהיה לך עדיפות במכירות אלה. 

מקדמי האסימונים הולכים להקצות חלק מהאסימונים שלהם בהנחה של 50%. מטבעות אלה ניתנים לרכישה על ידי המשתמשים ב- Crypto.com. כל הכספים שנאספו יוחזרו לפרויקטים של קריפטו. לשם ביצוע סקירה זו של Crypto.com, עקבנו מקרוב אחר אופן פעולתו של הסינדיקט. 

ראוי לציין כי לפרויקטים אלה של קריפטו יתרונות רבים. לדוגמא, הם יוכלו לשלב את האסימונים שלהם בכרטיס ה- VISA של Crypto.com. הם יכולים להוסיף אותו גם לסעיף ההלוואות המיידיות ולהציע תמיכה ברשת Crypto.com Pay.

הכספים שמשתמשים יוכלו לקנות בשיטה זו יהיו תלויים בסכום ההשקעה שלהם. הטווח נע בין 10,000 ל -50 מיליון אסימונים של CRO. ההקצאה הנמוכה ביותר תהיה 1,000 דולר וההקצאה המקסימלית תהיה 200,000 דולר. 

למרות שלא כל הפרויקטים יהיו רווחיים לטווח הארוך, זוהי דרך נהדרת עבור משתמשים לקבל גישה לאסימונים מוזלים בשוק הקריפטו. בטווח הארוך, הדבר עשוי להשפיע לטובה על המשקיעים. 

מגדש על של Crypto.com

יש עוד דברים בסקירה זו של Crypto.com המקושרים לבורסה. אחת הפלטפורמות הללו ידועה בשם מַדחֵס. פתרון ה- Supercharger הוא פלטפורמת כריית נזילות מאובטחת המאפשרת למשתמשים להפקיד אסימונים ולכרות מטבעות אחרים של DeFi. 

בחודשים האחרונים החל שוק הפיננסים המבוזר להציע למשתמשים אפשרות לכרות אסימונים. זה מתרחש על ידי מתן נזילות לבריכות כביכול. בריכות אלה מאפשרות לסוחרים להחליף מטבעות בקלות מבלי שיהיה עליהם להשתמש בבורסה מסורתית. 

עם Supercharger, למשתמשים תהיה אפשרות להשתתף בשוק DeFi. אתה יכול להפקיד ולמשוך כספים מבריכת ה- Supercharger בכל עת במהלך “תקופת הטעינה”. לאחר שתקופת הטעינה תפוג, תקופת התגמול תחל. הזמן שבין תקופת ההשקעה לתגמול עומד על 60 יום. 

עד כה, Polkadot ו- Uniswap הוצעו למשתמשים בפלטפורמת Crypto.com. משתמשי אפליקציית Crypto.com (למעט אזרחי הונג קונג, סין וארה”ב) יוכלו להשתתף באירועים אלה. כל משתמש מאומת של Crypto.com Exchange רשאי גם להשתתף באירועי Supercharger. 

למשתמשים תהיה אפשרות לבצע מספר הפקדות החל מ- 100 CRO. במהלך “תקופת הטעינה” המשתמשים יפקידו וימשכו אסימונים מהבריכה כרצונם. במהלך “תקופת התגמול”, המשתמשים יקבלו את התגמולים על ציון הנזילות שנצבר ב”תקופת הטעינה “. התגמולים יחולקו באופן שווה על בסיס יומי. 

חישוב ציון הנזילות יימדד באמצעות תמונות שונות. הנזילות שמספק כל משתמש תימדד מדי שעה. הדוגמה שניתנה על ידי Crypto.com היא הבאה:

“אליס מספקת נזילות כדלקמן:

 • 100 CRO מיום 1 עד יום 10 למשך 24 שעות ביום
 • היא מושכת ממנה 100 CRO ומיום 11 ועד יום 20 מספקת 0 CRO
 • היא מפקידת 200 CRO במשך 10 שעות ביום מיום 21 עד יום 30
 • סך הנזילות שלה שסופק יהיה (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44,000 “

לסיום, כל תרומות המשתמשים יסוכמו. נתח הנזילות למשתמש יהיה שווה לסך הנזילות המסופק למשתמש חלקי סך הנזילות מכל המשתמשים..

התגמולים שהתקבלו יחושבו בהתאם לחלקם בסך הנזילות. כלומר, אסימון התגמול המופץ יהיה שווה לאסימון התגמול במאגר זה כפול נתח נזילות למשתמש. 

אם אתה רוצה לקבל את התגמול שלך זה ייקח רק כמה שניות. עליך לעבור לאפליקציית Crypto.com ולבחור בדף פרטי האירוע של Supercharger. אם אתה מקבל לפני היום הראשון של חלוקת התגמול, תקבל את התגמול המלא עבור הימים הנותרים של תקופת התגמול. אם לא תקבל את חלוקת התגמול לפני שתתחיל, תאבד את החלק הזה של התגמול. 

סקירת Crypto.com: יתרונות ההימור וה- CRO

הקצאת CRO באמצעות אפליקציית Crypto.com תאפשר לך לקבל יתרונות רבים. במקביל, תוכל להשקיע בנכס הדיגיטלי CRO אם אתה מאמין שמחירו יכול לצמוח. הימור CRO הוא אחת הדרכים הרבות לקבל תגמול על השתתפותך במרחב. 

 • בהתאם לרמת ההימור שלך, אתה יכול לקבל כרטיס VISA מתכתי פרימיום
 • אתה יכול לקבל יתרונות של ארנק Crypto כגון הנחות, cashback נוסף לכרטיס ועוד רבים אחרים
 • אתה יכול להשיג אפריל טוב יותר בסעיף Crypto Credit ובפלטפורמת Crypto Earn

ישנם פתרונות רבים אחרים במערכת האקולוגית Crypto.com שיעניקו לך תגמולים. אתה רק צריך לעבור את הסקירה הזו של Crypto.com ולבדוק מה מטבע הקריפטו CRO מאפשר לך לעשות. בעיקרון, זה מגביר את היתרונות שלך בשימוש בפלטפורמת Crypto.com. 

ככל שההתחלה שלך גדולה יותר, כך ההטבות שתקבל על המוצרים והשירותים של Crypto.com יהיו גדולים יותר. 

סקירה של Crypto.com על DeFi, DeFi Wallet ו- DeFi Swap

כפי שכבר הזכרנו בסקירה זו של Crypto.com, שוק DeFi מושך אליו מספר רב של משקיעים. זו הסיבה ש- Crypto.com פועל בכדי להציע פתרונות הקשורים DeFi למשתמשים. 

בחלק זה של סקירת Crypto.com נעבור על שניים משירותי DeFi השימושיים ביותר. אנחנו מדברים על ארנק DeFi ו- DeFi Swap של Crypto.com. השתתפות פעילה בשוק DeFi בהחלט חשובה עבורנו. זו הסיבה ששקלנו זאת לבדיקת Crypto.com. 

סקירה של Crypto.com על ארנק DeFi 

ארנק ה- DeFi של Crypto.com הוא פתרון מבוזר ומאובטח להחזקת הקריפטו שלך. בעוד שרוב הפלטפורמות במרחב הצפנה מציעות פתרונות משמורת, Crypto.com מרחיק לכת עוד יותר. זו הסיבה שהם החליטו להציע ארנק DeFi. 

עם ארנק ה- DeFi של Crypto.com, המשתמשים יהיו בשליטה מלאה בקריפטו שלהם. זהו “המפתחות שלך, הקריפטו שלך” האמיתי. אתה הולך להיות הבעלים האמיתי של המטבעות שלך. בלי מתווכים. אתה יכול לנהל בקלות BTC, ETH, CRO, LTC, XRP ו- XLM. אתה יכול גם להחזיק אסימוני ERC-20 בארנק DeFi שלך. בעתיד ניתן להוסיף לארנק זה מטבעות חדשים. סקירת Crypto.com של מוצרי DeFi שלהם תשתפר אם החברה תוסיף מטבעות וירטואליים חדשים. 

באמצעות ארנק DeFi של Crypto.com, תקבל גישה לשירותים פיננסיים מגוונים של קריפטו. פתרונות אלה יסופקו על ידי Crypto.com ופלטפורמות אחרות. יתר על כן, Crypto.com הופכת את האבטחה בראש סדר העדיפויות שלה. המשמעות היא שהמפתחות הפרטיים שלך מוצפנים במכשיר שלך באמצעות Enclave Secure. זה מוגן על ידי אימות ביומטרי וגם אימות 2-F.

משמורת היא ההבדל העיקרי בין אפליקציית Crypto.com לארנק DeFi של Crypto.com. ארנק Crypto.com DeFi הוא ארנק שמור על ידי המשתמש. אתה האפוטרופוס האולטימטיבי של כספיך. תקבל גישה ושליטה מלאה במפתחות הפרטיים שלך בקריפטו. זהו אחד החלקים החשובים ביותר של מטבעות וירטואליים. אתה הבעלים האמיתי של המטבעות שלך. זה בהחלט חשוב לסקירת Crypto.com שלנו. 

אפליקציית Crypto.com היא תיווך נכסי קריפטו הפועל כאפוטרופוס. זה שונה לחלוטין מארנק DeFi של Crypto.com. פתרון זה מאחסן את הקריפטו עבורך ובשבילך. תוכל להשתמש בכספים אלה, לנהל אותם ולטפל בהם, אך לא תהיה לך שליטה על המפתחות הפרטיים שלך. 

Crypto.com מאמינה שזכות אדם לשלוט בכסף שבבעלותנו. אף אחד אחר לא יכול להחליט בשבילך. זו הסיבה שהם החליטו ליצור ארנק שנותן למשתמשים שליטה מלאה במטבעות שלהם. אם אתה רוצה להיות מעורב בשוק DeFi, עליך להשתמש בארנק זה. אם במקום זאת, תרצה לסחור בנכסים דיגיטליים, אפליקציית Crypto.com תהיה הבחירה הנכונה עבורך. 

סקירה של Crypto.com על DeFi Swap

החלפת מטבעות קריפטוגרפיים הפכה לאחד הנושאים החמים ביותר בנכסים הדיגיטליים בחודשים האחרונים. משתמשים יכולים להחליף את הכספים והמטבעות שלהם בקלות באסימונים אחרים בכמה צעדים פשוטים. הכל מבלי להסתמך על חילופי ריכוז. במקביל, הם יכולים לחוות ולכרות אסימונים חדשים רק על ידי מתן נזילות לבריכות. 

החלפת DeFi נוצר על ידי Crypto.com למשתמשים לקבל גישה לשירותי מימון מבוזרים כולל חקלאות והחלפת מטבעות. ההבדל העיקרי בין פרוטוקולי DeFi אחרים הוא הדרך בה משתמשים מקבלים תמריץ. פלטפורמה זו תופעל על ידי המערכת האקולוגית Crypto.com והמטבע הווירטואלי CRO. 

בפרוטוקול זה, ספקי נזילות יתמרצו באמצעות פתרון חדש בשם Triple Yield. ספקי נזילות יתמרצו באמצעות חלוקת דמי החלפה, תשואת CRO DeFi לסטריטי CRO ו- LP ותשואת בונוס LP לבריכות נבחרות.. 

כפי ש- Crypto.com מדווח, קיימות 5 פונקציות שונות באמצעות פרוטוקול זה. 

הראשון שבהם נקרא Swap. משתמשים יוכלו להחליף (להחליף) אסימונים בתשלום עמלת החלפה של 0.3%. זו תהיה אחת הדרכים הקלות ביותר להגיע למספר גדול של אסימונים. החלפה כיום חשובה מאוד עבור מטבעות קריפטוגרפיים. זו הסיבה שהוספנו זאת לביקורת שלנו ב- Crypto.com.

הפונקציה השנייה היא הבריכה. לכל אחת ממאגרי הנזילות יש עתודות לשני אסימונים שונים של ERC-20 (המבוססים על פלטפורמת Ethereum) ומנפיקה אסימון ERC-20 שהוא חלק מהמאגר.. 

הפונקציה השלישית מכונה Boost. ספקי נזילות יכולים בקלות להגדיל, לתבוע ולהציג את תשואת CRO DeFi ואת תשואת LP בונוס. ככל שהתמריץ המסופק למשתמשים גדול יותר, כך החוויה תהיה טובה יותר.

הפונקציה הרביעית הולכת לאפשר למשתמשים לאמוד את תשואת ה- CRO DeFi שלהם באמצעות APY. הם יקבלו את כל המידע המפורט שהם חייבים כדי להבין את אופן פעולתה של הפלטפורמה.

לבסוף, הפונקציה האחרונה היא ניתוח. זה קשור גם לפונקציה הקודמת. משתמשים יכולים להציג את הנתונים הכוללים והאסימונים בפרוטוקול CRO DeFi Swap. זה כולל נזילות, נפח מסחר וכל הנתונים הזמינים. 

ראוי להזכיר כי הפרוטוקול עובד על גבי חוזים חכמים הפועלים על בלוקצ’יין את’ריום. יתר על כן, מדובר בתוכנת קוד פתוח המורשית תחת ה- GPL. אם יש לך ספקות אתה תמיד יכול לבדוק את ניירת הדאפי להחלפה של DeFi

מחירים Crypto.com 

מחירים Crypto.com זו הדרך הנכונה להתחיל את היום שלך. דף זה עומד לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם אודות מטבעות וירטואליים. אתה יכול לראות את המחיר של המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם, איך הם מתנהגים ודברים רבים אחרים. לקחנו את זה בחשבון כדי לעשות את הסקירה Crypto.com. 

מחירים Crypto.com

אם אתה משקיע או סוחר, עליך להיות בעל מידע רב ערך אודות השוק. עם זאת, למצוא את כל הנתונים שאתה צריך יכול להיות קשה איכשהו. זו הסיבה ש- Crypto.com חשב על זה והחליט ליצור פלטפורמה חדשה וייחודית להצגת מידע הקשור לקריפטו.

ברגע שיש לך גישה לדף, תוכל לראות מי היו המובילים ביותר. זה מתייחס למטבעות המובילים עם עליות המחירים הגדולות ביותר בשעות האחרונות. אם מטבע קריפטוגרפי נע ב -50%, ייתכן שהוא יוצג בדף המחירים הראשי של Crypto.com. 

על ידי שימוש במחירי Crypto.com, תהיה לך גם אפשרות לקבל מידע רב ערך על כל אחד מהמטבעות הווירטואליים בשוק. אתה יכול, למשל, לראות את המחיר של כל נכס, את אחוז השינוי ב -24 השעות האחרונות ועוד. אתה יכול גם ללחוץ על האפשרות “סחר” אם ברצונך לקנות או למכור מטבע וירטואלי ספציפי.

זו הסיבה שאנחנו מאמינים שמחירי Crypto.com היא דרך נהדרת עבור משקיעים לקבל גישה למטבעות הווירטואליים המועדפים עליהם ולהתחיל לסחור בהם בכמה לחיצות בלבד. בעתיד ניתן להוסיף מידע חדש למחירי Crypto.com. דף זה נחשף לאחרונה ותכונות רבות נוספות הולכות להיות מיושמות. 

מסקנת סקירת Crypto.com

בסקירה זו של Crypto.com עברנו על השירותים העיקריים שמציעה הפלטפורמה. שיתפנו גם מידע על המוצרים הזמינים ב- Crypto.com. כל המגמות החדשות והמרתקות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים ניתן למצוא בסקירה זו של Crypto.com. 

חלק מהמוצרים המאומצים ביותר כוללים את כרטיס ה- VISA של Crypto.com ואת פלטפורמת ה- Earn של Crypto.com. זה מראה שמשתמשים מחפשים דרכים חדשות להרחיב את הכספים והאפשרויות שלהם.

אנו סבורים כי סקירה זו של Crypto.com צריכה להסתיים בפסק דין ברור לגבי הפתרונות שמציע Crypto.com. אנו רואים בסקירה זו של Crypto.Com כי המשרד מוביל בשוק וניתן לראות זאת באופן בו הוא מאיץ את מעבר העולם לקריפטו.. 

אמנם לפני זמן רב היה קשה לחשוב על כרטיס חיוב בקריפטו, אך כיום זו מציאות. ואכן, חברות אחרות עוקבות אחר הדוגמה וההובלה של Crypto.com בענף תחרותי זה. 

לא משנה אם אתה סוחר או משקיע. Crypto.com עומדת להציע את השירותים שאתה מחפש. יחד עם זאת, אם אתה מתלהב ממטבעות וירטואליים, Crypto.com יהיה מוכן גם להציע לך את המוצרים שאתה צריך. 

עם זאת, סקירה זו של Crypto.com סבורה שהחברה בהחלט בחזית להאצת המעבר העולמי לקריפטוגרפי. אֵיך? עם כל הפתרונות, השירותים והמוצרים המוצעים למשתמשי הצפנה מכל רחבי העולם. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner