מיטב ארנקי המטבעות DASH ב- 2019 | כיצד לשמור על DASH שלך בטוח

Dash היא אחת הרשתות הדיגיטליות הפופולריות עם תכונות הדומות לאלה של ביטקוין, אך הן מתקדמות יותר. הוא מציע ממשל מבוזר, עסקאות מיידיות ופרטיות. Dash נותן למשתמשים את החופש להעביר את הכסף בארנקי ה- Dash שלהם כרצונם. אם אתה רוצה לתפוס כוס קפה, לשלם את חשבון הטלפון שלך או לפצל המחאה, פשוט גש לארנק ה- Dash שלך ותוכל לעשות זאת בכל עת ובכל מקום ברחבי העולם.

הצטרף לעתיד המטבע הקריפטוגרפי וסחר במטבעות המועדפים עליך כמו DASH בינאנס!

החשוב מכל, שירותי DASH זולים אך באיכות טובה. הוא נהנה מקבלה עולמית, המשמשת אנשים פרטיים ועסקים. חלק מהתכונות הבולטות שהופכות אותו לשיטת תשלום מועדפת הן העמלות הנמוכות וזמן העסקה המיידי שלה. מדריך זה עוסק בארנקים הטובים ביותר של Dash, בהם תוכלו להשתמש כדי לאחסן את המטבעות שלכם.

תמונה 3 4

מקור: docs.dash.org

Core Core (מומלץ בקרב ארנקי DASH)

אתר ארנק DASH: https://www.dash.org/

סוג ארנק DASH: שולחן עבודה

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: חינם

אם אתם מחפשים ארנק מעולה של Dash, Dash Core הוא אחת האפשרויות שיש לקחת בחשבון. ארנק זה הוא לקוח P2P בעל תכונות מלאות, עם תכונות כגון InstantSend, PrivateSend, כמו גם ממשל וניהול masternode. Core Core מאפשר למשתמשים לשלוט באופן מלא במטבעות ה- Dash שלהם ולאמת בקלות את קוד המקור והבינארי. חשוב לציין, זה מגיע עם אימות מלא ללא צורך לסמוך אם העסקאות עברו ביעילות. Dash Core הוא הארנק השולחני המאובטח ביותר אך דורש שטח דיסק רב.

Dash תוכנן לפתור את הבעיות שהיו למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כגון עמלות עסקאות גבוהות יותר או זמני עיבוד ארוכים יותר. הארנק אינטואיטיבי ומאובטח, ומעניק למשתמשים שליטה מלאה במזומן הדיגיטלי שלהם. זה מתחבר לרשת Dash ישירות, ולכן משמעות הדבר היא דרך מאובטחת מאוד לשליחה, קבלה ואחסון של מטבעות Dash. התכונות הבולטות כוללות:

  • שליחה וקבלת תשלומי Dash בשניות, גם באופן מקוון וגם לא מקוון;
  • תשלום מהיר באמצעות זיהוי Face ID;
  • משפט התאוששות פשוט שיכול לעזור בהשבת כספים בהעדר המכשיר;
  • הצפנת חומרה מובנית לאחסון בטוח ומאובטח.

בסך הכל, ארנק Dash Core הוא קוד פתוח וחינמי, מה שאומר שמשתמשים לא ייגבו עמלות או עלויות נוספות לשימוש בו.

תמונה 4 4


מקור: finder.com

ארנק DASH Guarda 

אתר ארנק גארדה: https://guarda.co/

סוג ארנק גארדה: שולחן עבודה, נייד, הרחבה של Google Chrome באינטרנט

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

משתמשי DASH שרוצים למקם את כספם בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים לעשות זאת בידיעה כי ניתן להגן על נכסיהם כראוי מפני פריצות והתקפות. באמצעות ארנק Guarda DASH, המשתמשים יוכלו לאחסן, להחליף, לשלוח ולקבל מטבעות DASH בצורה מהירה וקלה. 

Guarda הוא ארנק מוכר רב-קריפטו, רב פלטפורמות ולא משמורן המאפשר למשתמשים להתמודד עם המטבעות הווירטואליים שלהם. נכון לעכשיו, ארנק זה תומך לא רק ב- DASH אלא גם בנכסים דיגיטליים רבים אחרים, כולל מטבע Binance (BNB), ביטקוין (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC) וביטקוין זהב (BTG) ), בין היתר. ישנם מעל 40 נכסים שונים הזמינים בפלטפורמה זו. 

ניתן להשתמש בארנק גם במגוון רחב של פלטפורמות. זה מאוד חיובי מכיוון שהוא עוזר למשתמשים להתמודד עם הנכסים הדיגיטליים שלהם דרך כל מכשיר. ניתן להשתמש בארנק Guarda דרך אתר, יישום סלולרי, תוסף של Google Chrome או שולחן עבודה. 

הבורסות הושפעו ממספר רב של התקפות ופריצות שפגעו במוניטין שלהן בשנים האחרונות. הדבר הטוב ביותר לעשות עבור משתמשי DASH הוא להרחיק את מטבעותיהם מחילופי הצפנה. Guarda תאפשר להם לא רק לנהל את כספיהם אלא גם לטפל ברוב נכסי הצפנה האחרים שלהם בפלטפורמה אחת בלבד. 

ארנק אטומי

ארנק אטומי

הושק בשנת 2018, Atomic הפך פופולרי ארנק דאש מציע מגוון רחב של תכונות, שירות תמיכה מעולה ונגישות מכל מערכות ההפעלה הגדולות, כולל iOS ו- Android. 

Atomic הוא ארנק תוכנה רב-מטבעי מבוזר המאפשר לך לנהל DASH כמו BTC, ETH, XMR, LTC, XRP ושאר מטבעות קריפטוגרפיים מובילים עם 500 אסימונים. אתה יכול לקנות, להחליף ולהפקיד אותם שלא עוזבים את האפליקציה, ולכן, בצורה קלה ובטוחה. כמו כן, כמה תכונות כמו החלפה מעניקות לך cashback עבור כל נכס שהוחלף אנונימית אם אתה מצטרף לתוכנית הנאמנות של הארנק. 

כדי להרחיב את ה- DASH או את התיקים האחרים, אתה יכול פשוט לקנות קריפטו בתוך הארנק. הוא תומך בכרטיסי בנק של 17 מטבעות פיאט מקומיים עם USD, GDP, EUR, RUB, JPN, ואחרים ברחבי העולם. כדי לקבל הכנסה פסיבית מקריפטו, אתה יכול לבדוק את ההימור המבוזר שכבר היו בו 10 נכסי PoS פופולריים. אפריל הוא 5-23% בהתאם לכל נכס. 

לבסוף, Atomic Wallet הוא יישום מאובטח ואמין שמוערך על ידי יותר מ -500,000 משתמשים בכל רחבי העולם. המפתחות הפרטיים שלך מוצפנים במכשיר שלך, ורק לך יש שליטה מוחלטת עליהם ועל הכספים שלך. כמו כן, זה אנונימי מכיוון שאין צורך באימות, KYC או יצירת חשבון כדי להתחיל להשתמש בארנק עם הפונקציות הבסיסיות שלו. אחרי הכל, שירות הלקוחות של Atomic תמיד שם בשבילכם, כשהוא מוכן לתת מענה מועיל ומהיר 24/7.

ארנק DASH של Coinomi

אתר ארנק DASH: https://coinomi.com/

סוג ארנק DASH: נייד

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בינוני

עֲלוּת: חינם

Coinomi הוא אחד הארנקים הטובים ביותר של Dash, אידיאלי לאחסון רב-מטבעי. הארנק מגיע ללא שום ביורוקרטיה של KYC, מה שאומר שתוכלו לגשת לכספים שלכם בכל עת ללא כל הגבלה. אין שיוך IP, אין מעקב אחר עסקאות ואין קישור זהות.

בכך שהם מסתירים את ה- IP שלהם, שרתי הארנק הופכים את בקשות המשתמשים לאנונימיות כדי שיוכלו לבצע עסק ללא דאגות. חוץ מזה, למשתמשים יש את ההזדמנות לבצע המרה קרוס אלטקוין באופן מיידי ופרטי בארנק. זה אפשרי באמצעות שילוב של שותפים להחלפה אסטרטגיים, כמו Changelly ו- ShapeShift.

בכל הקשור לאבטחה, הארנק משתמש בפרוטוקול הארנק הדטרמיניסטי (BIP44) היררכי, המאפשר לו לשמור על הכל נגיש ומאובטח, עם משפט סיסמה חזק אחד הדורש גיבוי חד פעמי בלבד.

עם זאת, הארנק לא מתחבר ישירות לרשת Dash, ולכן המשתמשים צריכים לסמוך על שרת הספק כדי להבטיח שהתשלומים יישלחו או יתקבלו. כמו כן, מומלץ למשתמשים לוודא שהארנק לא מכיל קוד זדוני בזמן ההורדה, מה שעלול לפגוע בשלמות המכשיר. חשוב לציין כי Coinomi תמיד מחדש והארנק אידיאלי גם למשתמשי קריפטו מתחילים וגם מנוסים.

תמונה 6 6

מקור: unhashed.com

Jaxx Liberty DASH Wallet

אתר ארנק DASH: https://jaxx.io/support.html

סוג ארנק DASH: שולחן עבודה / נייד

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: חינם

Jaxx הוא אחד הארנקים הנהדרים של Dash, אידיאלי עבור משתמשי הצפנה המעוניינים במכשיר רב-מטבעי המשרת יישומים שולחניים וניידים כאחד. ארנק Jaxx Liberty הוא תוצר של מבוזרת, חברה מקנדה. כרגע הוא מכיל יותר מעשרה מטבעות קריפטוגרפיים, והרשימה ממשיכה לגדול. בעזרת ארנק זה, מחזיקי מטבעות Dash יכולים להחזיר את כספם בקלות באמצעות מפתח זרעי גיבוי בן 12 מילים.

החשוב מכל, Jaxx מאפשרת למשתמשים לשלוט על המפתחות הפרטיים שלהם ולייצא או לייבא מפתחות בכל עת. הארנק מגיע עם קהילה פעילה של מפתחים המעניקה לו ממשק קל לשימוש. עם שילוב ShapeShift, משתמשים יכולים להמיר מטבעות קריפטוגרפיים בארנק בקלות.

Jaxx אמנם לא תומך בתכונת DASH InstantSend או PrivateSend, אך הוא עובד היטב עם מערכות הפעלה שונות עבור מכשירים שולחניים וניידים כאחד. משתמשים ב- Linux, Windows ו- Mac יכולים להשתמש בארנק בדיוק כמו אלה המשתמשים במכשירים התומכים ב- Android ו- iOS. למשתמשי הרחבת דפדפן הארנק תואם גם ל- Chrome וגם ל- Firefox.

עם זאת, הארנק הזה מגיע עם שני חסרונות עיקריים; עליכם לבטוח בשרת הספק שישלח או קיבל תשלומים. אתה גם צריך להיות בטוח שהארנק לא מגיע עם קוד זדוני בזמן ההורדה.

תמונה 1 8

מקור: toshitimes.com

טרזור

אתר ארנק DASH: https://trezor.io/

סוג ארנק DASH: חומרה

קלות שימוש: בינוני

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: שולם

טרזור ​​הינה חברה מוכרת המפתחת ארנקי קוד פתוח של חומרה, עם גישה ישירה לרשת P2P. הארכיטקטורה של הארנק מאפשרת לו לאחסן מפתחות פרטיים בהצפנה ולבצע עסקאות מאובטחות מבלי לחשוף את המפתחות הפרטיים של המשתמשים. לכן, למשתמשים יש שליטה מלאה על מטבעות ה- DASH שלהם. הוא מציע אימות תשלום פשוט, כלומר משתמשים יכולים לאשר באמון מינימלי, בין אם התשלומים נשלחו או התקבלו.

פותח בשנת 2013 על ידי SatoshiLabs הצ’כית, ארנק Trezor הוא מכשיר נייד בעל גוף פלסטיק ואלומיניום חזק ועמיד. עבור וריאציה אסתטית, הארנק זמין בשלושה צבעים – שחור, לבן ואפור. חוץ מזה, מסך ה- OLED שלו מאפשר למשתמשים לראות בבירור את הקוד בן 9 הספרות וגם את ביטוי הסיסמה בן 24 המלים. לכן, משתמשים יכולים לשמור על כספם ובטוחם בסביבה לא מקוונת.

Trezor הוא ארנק רב-מטבעי ותומך במטבעות קריפטו רגילים שונים, כולל Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Litecoin ו- Zcash בין היתר. למרות שהוא אינו תומך ב- InstantSend או בתכונה PrivateSend, ארנק Trezor מכובד מאוד, מה שהופך אותו לאחד מהארנקים הטובים ביותר של DASH שיש לקחת בחשבון..

תמונה 5 1

מקור: tokenclub.co

ספר חשבונות ננו ס

אתר ארנק DASH: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

סוג ארנק DASH: חומרה

קלות שימוש: קל

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: שולם

מלבד ארנק Trezor, ארנק חומרה נוסף שיש לקחת בחשבון הוא Ledger Nano S, שהוא ארנק החומרה הפופולרי ביותר בשוק. ארנק זה מתאים למשתמשים המתמודדים עם כמויות עצומות של מטבעות DASH. זה מאפשר להם לאחסן את מטבעות ה- DASH שלהם בבטחה לצד מטבעות ואסימונים דיגיטליים אחרים. ה- Nano S הוא ארנק רב-מטבעי.

כדי להתחיל בעבודה, הארנק מספק למשתמשים בפעם הראשונה פרפרזה, בה הם משתמשים ליצירת מפתחות פרטיים בודדים. מכיוון שמשתמשים הם בעלי המפתחות הפרטיים שלהם, הארנק כל כך מאובטח שהם יכולים אפילו להשתמש בו במכשיר שנפרץ. על מנת להשתמש בארנק לשליחת DASH לכתובות אחרות, המשתמשים צריכים לחבר את הארנק לגרסת אינטרנט של ארנק ספר החשבונות..

עם מסך ה- OLED הקטן שלו, הוא מאפשר למשתמשים לשלוט בעסקאות שלהם. בסך הכל, זה די קל לשימוש אפילו למתחילים, והארנק מאוד מכובד ותואם רשת. יש לו רק שני כפתורים לשליטה קלה. ההתקנה קלה ואורכת כ -3 דקות. לאחר הגדרת הארנק, המשתמשים צריכים להתקין את Ledger Live – אפליקציית שולחן העבודה המאפשרת למשתמשים להתחבר למכשיר על מנת לשלוח או לקבל תשלומים.

תמונה 2 6

מקור: Captainaltcoin.com

סֵפֶר שֵׁמוֹת

אתר הארנק: https://www.exodus.io/

סוג ארנק: שולחן עבודה

קלות שימוש: קל

בטוח: בטוח מאוד

עֲלוּת: חינם

אקסודוס הוא ארנק רב מטבעות מתאים עם פונקציות החלפה מובנות. הארנק מספק הצפנה מלאה לנתוני העסקה ולמפתחות הפרטיים שלך, כך שאתה האדם היחיד שיש לו גישה לכספים שלך. אין חשבונות, אין שיתוף מידע ואין שרתים של צד שלישי. מכשיר שולחן עבודה זה תואם למערכות הפעלה Windows, Linux ו- Mac – מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית בקרב ארנקי Dash.

הדבר הראשון שאנשים רבים אוהבים בארנק אקסודוס הוא שהוא סופר קל לשימוש. למשתמש שרק מתחיל ואולי שולח או מקבל בפעם הראשונה, חשוב לשלוט בשלבים הבסיסיים. לשם כך נדרש מכשיר עם ממשק משתמש קל להבנה ולניווט.

Exodus מגיע עם ממשק משתמש יפה שמספק למשתמשים פירוט מלא של תיק העבודות שלהם. החשוב מכל, המשתמשים לא צריכים להיפרד מכסף כדי להשיג את הארנק – הוא לגמרי בחינם וזמין להורדה בכל עת. בנוסף ל- DASH, הארנק תומך במטבעות קריפטוגרפיים רגילים אחרים, כולל ביטקוין, את’ריום, ליטקוין ועוד. אקסודוס היה הארנק הראשון ששילב את ShapeShift להחלפה קלה של מטבעות קריפטוגרפיים במכשיר. תכונה זו מאפשרת למשתמשים להמיר את המטבעות שלהם זה לזה בצורה מאובטחת תוך שניות ספורות.

מחשבות אחרונות

מרחב הצפנה מתפתח, וגורמים רבים משפיעים על בחירת הארנק הדיגיטלי. למרבה המזל, DASH כבר בוגר, ולמשתמשים יש מספיק אפשרויות בכל הנוגע לבחירה בין ארנקי Dash. ארנקי חומרה, כמו Trezor או Ledger Nano S, הם אידיאליים עבור משתמשים שרוצים לאחסן כמויות גדולות של DASH לאורך זמן. ארנקי חומרה, אמנם קצת יקרים, אך מספקים אחסון בטוח ומאובטח.

ל המחזיקים כמויות קטנות של DASH לטווח קצר בלבד, ארנקים ניידים כמו Coinomi יהיו רעיוןl. ארנקים כאלה מאובטחים ובטוחים, אך עשויים להוות אתגרים אם במקרה פוגעים בטלפון או מאבדים אותם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map