איך לקנות Dogecoin?

ישנן דרכים רבות ושונות בהן ניתן לקנות Dogecoin (DOGE). מטבע קריפטוגרפי זה הושק כ”מטבע בדיחות “בדצמבר 2013. עם זאת, הוא צמח במהירות והפך לאחד הגדולים מבחינת הערכת השוק בעולם. 

זה מה שדוחק משקיעים רבים לשקול ברצינות לקנות Dogecoin. לאורך השנים הוכיח כי יותר מבדיחה, המטבע הווירטואלי הזה כאן כדי להישאר. במדריך זה תלמדו כיצד לקנות Dogecoin, הפלטפורמות הטובות ביותר לעשות זאת ועל מה מטבע קריפטוגרפי זה.

מה זה דוגקוין?

אם אתה רוצה לדעת כיצד לקנות dogecoin, עליך לדעת אילו תכונות של מטבע וירטואלי זה. Dogecoin הוא אחד הנכסים הדיגיטליים הפופולאריים ביותר בעולם. המאפיין העיקרי הוא שהלוגו שלו מציג כלב שיבא אינו ממם האינטרנט “Doge”.

שֶׁלָה אתר רשמי טוען כי Dogecoin הוא מטבע דיגיטלי מבוקר, עמית לעמית. באמצעות הנכס הדיגיטלי ניתן לשלוח ולקבל העברות כספים מקוונות. זה דומה לביטקוין אך בצורה מהירה וזולה יותר.

אחד הדברים המשמעותיים ביותר ב- Dogecoin הוא הקהילה שלו. זו קהילה תוססת, ידידותית ומצחיקה שמשתפת ממים ומדברת על מטבעות קריפטוגרפיים. אחד הדברים המעניינים שצריך להזכיר לגבי Dogecoin קשור לפעילויות שיצרה הקהילה.

לוגו Dogecoin עם כמה מטבעות מאחור

לדוגמא, הם יצרו קמפיין גיוס תרומות עבור צוות הבובסליד הג’מייקני שיצא לאולימפיאדת החורף בסוצ’י. כל קהילת דוגקוין הצליחה לגייס DOGE בשווי 50,000 דולר.

קח בחשבון שמחיר האסימון נוטה להיות תנודתי מאוד. לפעמים זה יכול להיות אפילו יותר תנודתי מביטקוין. לדוגמא, במהלך שוק השוורים של 2017, DOGE הצליחה לעלות על 0.017 דולר למטבע. זה אפשר לנכס הדיגיטלי להפוך לאחד הגדולים בעולם.

כעת, כשיש לנו מידע נוסף על מטבע וירטואלי זה, בואו נלך כיצד לקנות Dogecoin.

איך לקנות Dogecoin?

אם אתה תוהה איך לקנות מניות dogecoin, תן לי לומר לך שלא תוכל. כפי שהזכרנו בסעיף הקודם, Dogecoin הוא מטבע קריפטוגרפי ולא מניה. זו הסיבה שתצטרך למצוא דרכים שונות כיצד לקנות נכס דיגיטלי זה.

למרבה המזל, השוק מציע מגוון רחב של פתרונות למשתמשים לקבל גישה למטבע הווירטואלי הזה. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר. הם מהירים, קלים לשימוש, ואפשר אפילו לקשר אותם לחשבון בנק. זה יהפוך את כל חווית הקנייה למשימה קלה.

כמובן, אתה יכול גם לרכוש Dogecoin מאנשים אחרים. אבל זה לא יכול להיות הטוב ביותר או הפיתרון האידיאלי. בדרך כלל קשה למצוא את האדם הנכון לעשות זאת. יתר על כן, המחיר יכול להיות שונה במקצת מהמחיר שתמצאו באמצעות חילופי קריפטו.

בינאנס

Binance היא כיום בורסת מטבעות חליפין מובילה. פלטפורמה זו מציעה תמיכה למגוון רחב של נכסים דיגיטליים, כולל Dogecoin. Binance תהיה הדרך הקלה ביותר עבורך לקבל גישה ל- DOGE.

לבינאנס יש את התשובה לשאלה ‘איך לקנות דוגקוין עם ביטקוין?.’אתה יכול לקנות Dogecoin באמצעות ביטקוין ונכסים דיגיטליים אחרים כגון USDT או BUSD. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות USDT ו- BUSD אם יש לך אותם. אלה מטבעות נייר קשורים למחיר הדולר האמריקני. יתר על כן, ל- Binance נפח מסחר גדול, כלומר אתה יכול לקנות או למכור כמויות גדולות של DOGE.

החלפת מטבעות קריפטוגרפית זו תהיה גם אפשרות טובה עבור אותם משקיעים שתוהים כיצד לרכוש ביטקוין עם דוגקוין. ואכן, באמצעות Binance תוכלו להפקיד את ה- DOGE שלכם ומיד לאחר הרכישה ביטקוין, המטבע הווירטואלי הגדול בעולם.

כיצד לקנות Dogecion עם ביטקוין ב- Binance

Binance פועלת בשנים האחרונות בכדי להפוך את חוויית המסחר לנוחה הרבה יותר. משתמשים יכולים להשתמש במטבעות פיאט לרכישת ביטקוין (בכמה תחומי שיפוט) ולקנות דוגקוין עם ביטקוין. בנוסף לכך, Binance תמיד פתוחה להציע למשתמשים אפשרות להשתתף בפעילויות קהילתיות שונות.

ראוי לציין כי Binance השיקה גם מדור חדש לסוחרים המאפשר למשתמשים לקנות נכסים דיגיטליים ממשקיעים אחרים. פתרון peer-to-peer (P2P) הפך פופולרי מאוד בחודשים האחרונים. אתה בהחלט יכול לקנות Dogecoin באמצעות אפשרות זו שתמצא בסעיף “Buy Crypto” בבורסה.

תוכל להציע הצעה עבור ה- DOGE שתרצה לרכוש. יתר על כן, קיימות אפשרויות שונות. חלק מהמוכרים מעוניינים לקבל תשלום במזומן, חלקם משתמשים באמצעות חשבון בנק. יתר על כן, ההצעות בפלטפורמה זו הולכות להיות שונות בהתאם לאזור שלך. זה משהו חשוב שעליך לקחת בחשבון אם אתה רוצה לקנות DOGE או כל מטבע מטבע אחר.

Coinbase

Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים והפופולריים ביותר. היתרון העיקרי של פלטפורמה זו קשור לכמה קל למשתמשים לקנות ולמכור מטבעות וירטואליים. בשנים האחרונות הפכה Coinbase לפלטפורמה המועדפת על ידי משתמשים חדשים

אם תהיתם איך לקנות Dogecoin ב- Coinbase, החדשות הרעות הן שזה לא אפשרי. נכון לעכשיו, Coinbase אינו מציע תמיכה ל- Dogecoin. פירוש הדבר שמשתמשים המעוניינים לקבל גישה ל- Dogecoin יצטרכו לעשות זאת באמצעות פלטפורמה אחרת.

עם זאת, ישנן כמה דרכים כיצד לקנות Dogecoin ב- Coinbase. תמיד תוכלו לרכוש ביטקוין (BTC) ומטבעות וירטואליים אחרים ולשלוח אותם לבורסה שתתמוך בדוגקוין. זה יכול להיות שימושי אם אתה רוצה לקנות Dogecoin באמצעות PayPal.

כיום, בורסות בדרך כלל לא מציעות למשתמשים אפשרות לקנות מטבעות וירטואליים עם חשבונות ה- PayPal שלהם. עם זאת, Coinbase מאפשר לאנשים בכמה תחומי שיפוט לקשר את חשבונות ה- PayPal שלהם לבורסה. זה יאפשר לך להעביר כספים ל- Coinbase, לרכוש נכס דיגיטלי כגון BTC, להעביר אותו לפלטפורמה אחרת ולקנות Dogecoin.

למרות שזה יכול להישמע איכשהו מסובך, זה לא. זה עלול לקחת זמן עם הצעדים השונים שעליך לנקוט, אולם זו יכולה להיות דרך מצוינת לדעת כיצד לקנות Dogecoin באמצעות PayPal..

Dogecoin, איך לקנות את זה בשיטות אחרות?

ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שבהם אתה יכול לקנות DOGE. הכל יהיה תלוי בבורסה שאתה אוהב ובפלטפורמות הזמינות באזור שלך. בכל אחת מהבורסאות שהזכרנו לעיל, המשתמשים יכולים לקנות Dogecoin בתוך דקות ספורות אם הם כבר משתמשים רשומים.

כמה פלטפורמות גדולות אחרות התומכות ב- DOGE כוללות את Bittrex, BitMax, Bitcoin.com Exchange, HitBTC, Huobi Global, OKEx, Poloniex, YoBit ורבים אחרים. כמה מזוגות המסחר הפופולאריים ביותר לסחר doge כוללים בין היתר DOGE / USDT, DOGE / USD, DOGE / BTC, DOGE / TRY או DOGE / LTC.

שיטות אחרות לרכישת Dogecoin כוללות PayPal ו- Bitcoin. תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת בחלקים הבאים במאמר זה.

כיצד לקנות Dogecoin באמצעות PayPal?

הסברנו לך כיצד לקנות Dogecoin ב- Binance. זה יעזור לך מאוד להיות מסוגל לקבל גישה ל- DOGE באמצעות PayPal. על מנת לעשות זאת, יהיה עליך לחבר את חשבון ה- PayPal שלך לחשבון Coinbase.

זה יאפשר לך להפקיד כספים ל- Coinbase ולקנות Bitcoin. הדרך הטובה ביותר לקנות Dogecoin באמצעות PayPal היא שימוש ב- BTC כנכס מתווך. זה יהיה זול יותר מאשר עם נכסים דיגיטליים אחרים כגון את’ריום.

לאחר שרכשתם את ה- BTC באמצעות חשבון Coinbase שלכם, יהיה עליכם לשלוח אותם לביננס. לבינאנס צמד מסחר שהוא DOGE / BTC. זה יעזור לך להבין כיצד לקנות Dogecoin באמצעות PayPal.

לוגו של PayPal עם רקע לבן

ההעברה תעבור כמה דקות. אם אתה יודע איך ביטקוין עובד, זה לא אמור להיות בעיה בשבילך. כאשר קרנות BTC יגיעו לחשבון Binance שלך, תוכל לקנות Dogecoin באמצעות Bitcoin.

זכור שכדי למשוך את כספיך מ- Coinbase תצטרך לשלם עמלה קטנה. יתר על כן, העברת ה- BTC תכלול גם עמלות. לבסוף, ביצוע עסקאות הן ב- Coinbase והן ב- Binance יגרום לך לשלם עמלות. זה אומר שאם אתה רוצה לקנות Dogecoin עם PayPal לא יהיה לך המחיר הטוב ביותר.

קנו Dogecoin באמצעות ביטקוין

כפי שראינו, ניתן לקנות Dogecoin באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים שונים. קניית Dogecoin בביטקוין תדרוש מכם ביטקוין מראש. אתה יכול לקבל BTC בארנק או בבורסה שלך. עם זאת, אם אתה רק רוצה לסחור בזוג המסחר DOGE / BTC, אתה יכול לקנות ביטקוין ולהתחיל בכך.

תוכל לקנות Dogecoin באמצעות ביטקוין בכמה בורסות. הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם ויש לו נזילות גדולה. זה אומר שאתה יכול להפקיד בקלות BTC בבורסה עם צמד המסחר DOGE / BTC ולקנות Dogecoin עם Bitcoin. זה יכול לקחת רק כמה דקות, תלוי אם אתה צריך לקנות ביטקוין לפני כן או לא.

אם כבר יש לך ביטקוין בבורסה, אתה יכול פשוט ללכת לצמד המסחר DOGE / BTC ולהתחיל לסחור. Binance היא אחת מהבורסות שמציעות לך אפשרות זו. BitMax ו- Bittrex עוזרים גם למשתמשים לקנות Dogecoin באמצעות Bitcoin.

יהיה עליכם לבחור את המחיר שתרצו לשלם עבור ה- DOGE אותו תרצו לקנות. קח בחשבון שאולי לא תוכל לקנות DOGE אחד בלבד. יתכן שתצטרך לרכוש מטבעות נוספים על מנת שהעסקה תבוצע על ידי הפלטפורמה. קח בחשבון כי פלטפורמות מסחר מסוימות לא יאפשרו לך לבצע הזמנות בסכומים קטנים.

קנו ביטקוין עם דוגקוין

אתה יכול גם לקנות ביטקוין עם Dogecoin. זה הולך להיות דבר פחות נפוץ. סוחרים בדרך כלל מחזיקים בתיק שלהם במטבעות USDT, ביטקוין או פיאט ולא ב- DOGE. עם זאת, יתכנו שם כמה אוהדי DOGE שרוצים לדעת לקנות ביטקוין עם Dogecoin, וזה בסדר גמור.

התהליך הולך להיות פשוט מאוד. קודם כל, אתה צריך להחזיק DOGE בארנק או להחליף עם צמד המסחר DOGE / BTC. כפי שאתה יכול לראות, צמד המסחר יהיה זהה כאילו אתה רוצה לקנות Dogecoin עם Bitcoin. עם זאת, הפעם תקנה ביטקוין במקום למכור אותו עבור מטבעות DOGE.

שנית, יהיה עליכם לפתוח את צמד המסחר הנכון. כפי שציינו זה עתה, צמד המסחר שעליך לחפש הוא DOGE / BTC. ניתן למצוא זוג מסחר זה בפלטפורמות כמו Binance, Bittrex ו- BitMax.

לבסוף, כעת תצטרכו לבצע הזמנה ב- DOGE לרכישת ביטקוין. בדרך כלל ניתן להשתמש בהזמנות בשוק ולהגביל. הזמנות מגבלות יאפשרו לכם לקבוע מחיר בו תרצו לקנות ביטקוין והזמנות שוק יבוצעו מיד.

מילות אחרונות כיצד לקנות Dogecoin

קניית Dogecoin היא דבר קל לעשות אם אתה יודע באילו מרכזיות להשתמש. יתר על כן, המנגנונים שתיארנו קשורים לאופן הרכישה של Dogecoin הם השיטות המהירות והקלות ביותר לעשות זאת.

יחד עם זאת, אם חיפשתם מידע כיצד לרכוש מניות Dogecoin, כעת אתם יודעים שאי אפשר לעשות זאת. Binance הולכת להיות הפלטפורמה הטובה ביותר להשיג גישה וחשיפה ל- DOGE. Coinbase, במקום זאת, יהיה פיתרון נהדר עבורכם לקנות Dogecoin באמצעות PayPal (אם למשל יש לכם את הכספים שלכם בחשבון הזה).

קנייה של Dogecoin מאנשים אחרים עשויה שלא להיות הדבר הטוב ביותר לעשות זאת בהתחשב באילוצים שיש לעשות זאת. עם זאת, זו יכולה להיות אפשרות גם אם הפתרונות שלעיל אינם זמינים באזורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner