כיצד מתכננים חברות ה- EEA להשתמש באתריום

הושק בשנת 2015, את’ריום התבססה במהירות כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים והיקרים ביותר בשוק. מה שהכי חשוב באת’ריום הוא העובדה שמדובר בהרבה יותר מסתם מטבע קריפטוגרפי.

תוכנן על ידי אחד המוחות המבריקים ביותר בדורנו, ויטליק בוטרין, ניתן לראות את אתריום כגרסה משופרת של מערכת התשלומים של ביטקוין. לפיכך, הוא מתגאה בכל היתרונות של ביטקוין (ביזור, אי-שינוי, אבטחה משופרת), אך הכוח האמיתי של את’ריום נובע מתכנותו.

ב- Ethereum, מפתחים יכולים להטמיע “הסכמים” בקוד ולבצע פעולות באופן אוטומטי. הסכמים דיגיטליים אלה הם “החוזים החכמים” המפורסמים, והם הסיבה העיקרית לכך שאת’ריום כל כך שימושי והוא יותר מסתם מערכת תשלומים. יש לו את המטבע המקורי שלו שנקרא Ether, הוא משתמש ב- EVM (Ethereum Virtual Machine) ומקבץ קודים שנכתבו בשפת האם של Ethereum, הנקראים Solidity..

אם אתה נלהב מאתריום, אולי שמעת על משהו שנקרא EEA כבר מאוחר. במאמר זה, אנו הולכים לסקור היבטים שונים של ה- EEA: מהי, מה מטרתה, מדוע חשוב, מי הם חבריה, אילו יתרונות יש לה וכיצד חברים מתכננים להשתמש ב- Ethereum..

מה זה EEA?

EEA מייצג הברית Ethereum ארגונית והיא קבוצה המורכבת ממספר חברות מכל הצורות והגדלים. ה- EEA הושק כבר בפברואר 2017 על ידי 30 חברות חברות מייסדות, הכוללות שמות גדולים של פורצ’ן 500, כמו מיקרוסופט, אינטל, ג’יי.פי מורגן, סנטנדר, ConsenSys, ING, UBS, BlockApps, BP, AMIS ו- Accenture, כמו גם. כמוסדות אקדמיים וכסטארטאפים שונים.

ברית אתריום ארגונית

מקור: entethalliance.org

המטרה של EEA

במילים פשוטות ככל האפשר, הברית של Ethereum Enterprise שואפת להקל ככל האפשר על כל גורם או חבר מעוניין לשתף פעולה ביישום תוכנה ויישומים עסקיים חדשים המופעלים באמצעות בלוקצ’יין Ethereum..

מטרה נוספת וחשובה מאוד של EEA היא להפגיש בין ארגונים, אנשים וחברות ולסייע לאת’רום למצות את הפוטנציאל האמיתי / המלא שלה, הן לגבי רשת תשלומים והן אמצעי חוזה dApp / חכם..

זה מאפשר למשתתפים ליצור בלוקצ’יין פרטי Ethereum פרטיים בהתאמה אישית, או אפילו ליישם בלוקצ’יינים פרטיים למעקב אחר ניהול שרשרת האספקה. זה נעשה באמצעות “קבוצות עבודה”. באתר EEA, לכל החברים הזדמנות להצטרף לקבוצות האמורות ולעבוד יחד על מנת לפתור בעיות. קבוצות אלה ניתנות באתר EEA ותוכננו במיוחד כדי לסייע ביצירת פתרונות המונעים על ידי Ethereum לשפע של אתגרים עסקיים שנועדו לשבש תעשיות שונות..

חברות ב- EEA

EEA היא כעת שיתוף פעולה של יותר מ -150 חברות, ועדיין יש מקום להרחבה. בתיאוריה, כל מי שיש לו את המשאבים ואת המוטיבציה לשפר את הבלוקצ’יין הפרטי והציבורי יכול להיות חלק מ- EEA.

כדי להיות חבר, עליך למלא טופס בקשה על ידי מסירת פרטים אישיים שונים, גודל החברה ופרטים רלוונטיים אחרים. על המועמדים להיות אנשים או ארגונים המקדמים ומאפשרים יישומים ארגוניים מבוססי Ethereum; עליהם להסכים עם כללי EEA, מדיניות זכויות קניין רוחני, מדיניות סודיות ואי גילוי נאות ומדיניות הגבלים עסקיים..

על כל הצדדים המעורבים לשלם דמי חבר שנתיים על מנת להישאר חלק מ- EEA. עבור אנשים פרטיים וקבוצות או חברות עם פחות מ- 50 אנשים, התשלום הוא 3,000 $ לשנה. עבור חברות המעסיקות בין 51 ל -500 עובדים, התשלום הוא 10,000 דולר לשנה. העמלה המקסימלית היא 25,000 דולר, והיא מיועדת לחברות המונות יותר מ -5,000 עובדים.

כחבר ב- EEA, תוכל ליהנות מקבוצות העבודה המרובות שלה, ליצור ולהשתתף בקבוצות עבודה, לקבל גישה לקוד פתוח, לארח פגישות ב- EEA, וכן ליהנות מהנחות שונות על חסויות EEA.

היתרונות של EEA

אחד היתרונות המוערכים ביותר של ה- EEA הוא העובדה ששיתוף הפעולה מציע מספר אירועים בכל שנה. אירועים אלה יכולים להיות הזדמנות נהדרת לדיון ברעיונות, נטוורקינג ושיתוף מחקרים בין המשתתפים.

רוב האירועים סובבים סביב נושאים כמו כיצד לעמוד בתקנות KYC ו- AML, כיצד ליצור dApps ב- Ethereum והבנת המצב הנוכחי של הפרויקט (Ethereum).

שאר היתרונות קשורים לחזון EEA לעתיד טוב ובהיר יותר. לדוגמא, היא מגדירה תקני קוד פתוח לפיתוח ותפעול הבלוקצ’יין של את’ריום על כל החברות החברות, וכן מתייחסת לדרישות הפריסה של הארגון וממנפת את הסטנדרטים הקיימים..

EEA אמור לסייע בקידום פיתוח המערכת האקולוגית של את’ריום ברמה העולמית. זה ממלא תפקיד גדול בתקינה של גישות לפרטיות, ומתן מתן אלגוריתמים קונצנזוס חלופיים.

העתיד של ה- EEA

מאז השקתו צפה ה- EEA צמיחה מדהימה של כמעט 500%. המשימה שלה היא לתקנן את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ופיתוח. למרות שהסיכויים שלה נראים טובים מאוד, ל- EEA יש שתי מתחרות גדולות: יבמ Hyperledger ו R3cev.

נראה כי ברית האת’רום הארגונית היא ארגון שהולך ומשפיע יותר בכל חודש שעובר. זה מועיל ביותר עבור Ethereum כפרויקט, כמו גם עבור כל מי שמתכנן להשקיע ב- Ethereum או מתכנן להשתמש בו למטרות עסקיות בעתיד..

מחשבות אחרונות

ללא ספק, הברית Ethereum Enterprise היא סיבה גדולה מדוע Ethereum הוא אחד הפרויקטים המשפיעים והמצליחים ביותר בבלוקצ’יין, מכיוון שהוא מבטיח שחלק מהחברות הגדולות בעולם מוכנות להשתמש בפלטפורמה. מכיוון שיותר ויותר מוסדות ועסקים מתחילים לראות את החשיבות של חוזים חכמים ואת הפוטנציאל של dApps, EEA ככל הנראה יגדל עוד יותר בשנת 2019..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner