כיצד לקנות אסימונים של EOS ב- Binance

EOS הוא המטבע השישי בגודלו בעולם לפי שווי שוק, עם היצע סמלי כולל בשווי כמעט 5 מיליארד דולר בשלב זה. ככל שהשימוש בבלוקצ’יין וביישומים מבוזרים במיינסטרים גדל, מטבע ה- EOS יכול בקלות לעלות עוד יותר בערכו. המטבע כבר איים על מנהיגי השוק באפריל 2018, כשפרץ לזמן קצר על 21 דולר. תוכל לקרוא את מאמר חיזוי המחיר של UseTheBitcoin EOS לניתוח נוסף.

קרא לפני כן מדריך כיצד לקנות מטבעות EOS על הפופולרי בינאנס לְהַחלִיף.

מה זה EOS?

נוצר על ידי חברת Block.one, EOS היא פלטפורמה הדומה מאוד לאת’ריום. כפלטפורמת חוזה חכמה, כל מיני משתמשים מסוגלים לבנות יישומי בלוקצ’יין ברשת EOS. המטרה היא להיות גמישים יותר וניתנים להרחבה מאשר רשת את’ריום.

סימן ההיכר של EOS עד כה היה מכירת האסימונים שלה, שנמשכה כמעט שנה וגייסה יותר מ -4 מיליארד דולר, והפכה אותה ללא ספק למכירת האסימונים הגדולה ביותר שנערכה עד כה. במקביל למכירת האסימונים הסתיימה באמצע שנת 2018, הצוות השיק את ה- EOS-minet והריץ החלפת סמלים מסימני מציין המיקום ERC20 לאסימוני EOS מקוריים. מאז, מספר dApps ו- ICO כבר הושקו בבלוקצ’יין EOS.

עכשיו בואו נראה איך תוכלו לקנות את אסימוני ה- EOS הראשונים שלכם.

שלב 1: הירשם לחשבון ב- בינאנס

מדריך זה יעבור כיצד לקנות אסימונים של EOS בבורסת Binance עם BTC או ETH. בשלב זה, למעט מאוד מרכזיות יש זוגות EOS ו- Fiat.

אם עדיין לא עשית זאת, הצעד הראשון הוא ליצור חשבון Binance. התהליך צריך להיות מהיר וקל והוא פתוח לאנשים כמעט בכל מקום בעולם.

רישום בינאנס 3

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתוכל להתחיל לסחור, תצטרך להגיש מספר מסמכי אימות לצוות Binance. נצל הזדמנות זו כדי להגדיר אמצעי אבטחה עבור חשבונך, כגון אימות דו-גורמי.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך

לאחר הגדרת חשבונך, שלח כמה מטבעות BTC או ETH לארנק Binance שלך. אם אין לך אחד משני המטבעות האלה, או שאתה רוצה להשקיע יותר בקריפטו, אתה יכול לקנות קריפטו בכרטיס אשראי ממספר אתרים, כגון Coinmama אוֹ בצ’אנגלי.

לביצוע הפקדה, עבור לראש הדף ובחר “כספים” ואז “הפקדות”.


פינוח פיקדונות 3

בחר איזה מטבע אתה מפקיד מהתפריט הנפתח. כעת תקבל כתובת ארנק שתשלח אליה את המטבעות שלך. הקפד לשלוח רק את המטבע שצוין (כלומר BTC לארנק BTC, או ETH לארנק ETH). כל מטבע אחר שתשלח לכאן עלול ללכת לאיבוד.

שלב 4: המתן לאישור

תלוי בעומס הרשת, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שתעבור העסקה שלך. המתן עד שבינאנס יאשר שהעסקה הושלמה בהצלחה לפני שתתקדם.

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

לאחר שהמטבעות נמצאים בארנק הבינאנס שלך, עבור לחלק ההחלפה באתר. כדי להגיע לכאן, עבור לראש הדף ובחר “החלפה”, ואז “בסיסי”.

עכשיו עבור לצד הימני של הדף. בחר את המטבע שאיתו אתה סוחר (BTC, ETH, USDT או BNB) והקלד EOS בסרגל החיפוש. לחץ על הזוג שעולה (למשל EOS / BTC או EOS / ETH).

eos binance 1

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

בסעיף המסחר, Binance מציע כלים רבים ונתונים שיעזרו לכם לסחור בצורה חכמה יותר. יש להם היסטוריית מחירים והזמנות ותרשימי מחירים חיים הניתנים להתאמה אישית. ניתן גם לבצע הזמנות הגבלה. בהזמנות הגבלה, אתה מגדיר את המחיר שבו ברצונך לקנות (או למכור) EOS, ביחס ל- BTC / ETH. לאחר שהמחיר יגיע לנקודה זו, בינאנס יבצע את הזמנתך.

שלב 6: בחר את כמות ה- EOS לרכישה

מתחת לתרשימי המחירים בחר כמה EOS ברצונך לקנות. הגדר את המחיר שאתה רוצה לקנות, או בחר “שוק” לקנות במחיר הנוכחי (מומלץ לסוחרים מתחילים).

eos binance 2

שלב 7: קנו EOS!

לחץ על הכפתור הירוק “קנה EOS”, וסיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק EOS מאובטח

הנוהג הטוב ביותר בקריפטו הוא לשמור את המטבעות בארנק מאובטח, מחוץ לבורסה, כאשר לא נסחרים. באופן זה יש לך שליטה מלאה על אבטחת האסימונים שלך, בניגוד לסמוך על אמצעי האבטחה של הבורסה.

לשם כך תזדקק לארנק קריפטו התומך ב- EOS. ה SimplEOS ארנק ו גריימאס בוחר אוסוס ארנק הם שני ארנקים שולחניים המיוצרים רק עבור EOS. לחלופין ה- אינפיניטו ארנק הוא ארנק נייד לאנדרואיד ו- iOS התומך במספר מטבעות שונים.

לרמת האבטחה הגבוהה ביותר, ייתכן שתרצה להשקיע בארנק חומרה כגון ספר חשבונות ננו ס.

כדי למשוך את אסימוני ה- EOS שלך מביננס, עבור אל “קרנות” ואז “משיכות”.

בחר EOS מהתפריט הנפתח. לאחר מכן הכניס את כתובת הארנק מארנק ה- EOS שלך, כמו גם את כמות ה- EOS שתרצה להעביר. בדוק שוב את הכתובת הנכונה ולחץ על שלח.

….וזה הכל! כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל להשקיע במערכת האקולוגית של EOS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map