סקירת Exchange KuCoin ומניות KCS

בורסת KuCoin היא פלטפורמת בלוקצ’יין הצומחת במהירות, אשר פורסמה רשמית ב -15 בספטמבר 2017 ורשמה עסקאות בשווי של יותר ממאה מיליון דולר מדי יום. קרא את סקירת חילופי KuCoin המלאה שלנו ובחר את בחירתך המושכלת.

סקירת חילופי KuCoin

המרת מטבעות ההחלפה של KuCoin

פיתוח הפלטפורמה החל כבר בשנת 2011; בניית הארכיטקטורה של המערכת להיות ניתנת להרחבה ואמינה מאוד. זה שוחרר לבסוף בשנת 2017; הפלטפורמה יכולה לבצע מעל 2 מיליון הזמנות בכל שנייה ללא דיחוי.

לפלטפורמה יש כמה מאפיינים ייחודיים שהניעו את מקום הבורסה במקום הראשון בשוק של 200 + מיליארד דולר. התכונות כוללות:

אבטחת מערכת יעילה: המערכת פועלת לפי פרוטוקול הצפנה סטנדרטי שמבטיח שכל נתוני משתמשים בפלטפורמה יישארו מוסתרים ממשתמשים אחרים. זה מספק סביבה בטוחה המאפשרת ביטחון מרבי לביצוע עסקאות בפלטפורמה.

תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים: פלטפורמת חילופי הבלוקצ’יין KuCoin תומכת בלמעלה מ -300 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים הכוללים BTC, ETH, NEO וכל אסימוני ERC20. אלה נותנים למשתמשים מגוון רחב של נכסים לסחור בפלטפורמה אחת.

קרא: כיצד לקנות NEO בבורסת KuCoin

תמיכת לקוחות מעולה: תמיכת הלקוחות של KuCoin זמינה בכל עת לסיוע בכל נושא שהוא. הבעיה נפתרת באופן מיידי באמצעות הפלטפורמה או באמצעות תקשורת בדוא”ל.

עסקאות הניתנות להרחבה: הפלטפורמה משתמשת במערכת אדריכלית רב-אשכולית ורב-שכבתית המסייעת לעבד יותר מעסקה אחת בו זמנית. תכונה זו מייצבת את המערכת גם כשיש תקלה בחומרה.

התכונות שהוזכרו לעיל היו הכוח המניע מאחורי הבורסה. עם זאת, הסיבה העיקרית מדוע KuCoin הפך להצלחה היא אסימון; מניות KuCoin.

אסימון מניות KuCoin (KCS)

kucoin kcs

האסימון היליד של בורסת KuCoin האם ה מניות KuCoin (KCS). מלבד היותו אסימון סחיר, זהו גם פרס למשתמשים חדשים וקיימים בפלטפורמת KuCoin. אסימונים של KCS מתוגמלים על הזמנת חברים לפלטפורמה ואף תמריץ גם לבעלי אסימונים / משקיעים.

קרא: כיצד לקנות מניות KuCoin (KCS) בבורסת KuCoin

לטוקני KCS יש היצע מרבי של 200 מיליון אסימונים, ו -35% מהם יחולקו בין המייסדים לבין 15% נוספים שיועברו ליועצים. 50% האחרים מיועדים לציבור.


35% הניתנים למייסדים ו- 15% המועברים ליועצים מחויבים לתקופת נעילה. חלקו של המייסד יהיה נעול לארבע שנים, עד ספטמבר 2021, ואילו 15% מהאסימונים המועברים ליועצים נעולים לשנתיים, עד ספטמבר 2019..

היתרונות של החזקת אסימונים של מניות KuCoin (KCS)

יש בונוס יומי המשותף בין אלה שרכשו ומחזיקים את אסימוני KuCoin (KCS) בבורסת KuCoin. בונוס זה יכול להיות כל מטבע בכלל ולא רק אסימוני KCS. התמורה מגיעה למחזיקי KCS המשתתפים במסחר בפלטפורמה. הבונוס הוא בצורה של דיבידנדים; מדובר בנתח של 50% מסך עמלות המסחר ששולמו במהלך היום, והוא מחולק בין מחזיקי KCS. הדיבידנדים עשויים לרדת עם הזמן למינימום של 15%.

סוחרי מטבעות קריפטו שיש להם הרבה אסימונים של KCS בארנקי ההחלפה שלהם מקבלים תמריצים נוספים. הדבר המרגש ביותר הוא שרק מי שמחזיק באסימני KuCoin מקבל את הבונוס והוא משולם בכל מטבע קריפטוגרפי שקיים בבורסה.

כאשר יותר ויותר אנשים נסחרים בפלטפורמה, הדיבידנד המשולם יהיה יקר יותר מכיוון ששווי המטבע הקריפטוגרפי מרקיע שחקים.

בעבר כתבנו מאמר על מניות KuCoin שבו תוכל לקבל מידע מפורט על כמה אתה מקבל תשלום כתמריץ להחזקת אסימוני KCS..

כיצד ואיפה ניתן לרכוש אסימוני KuCoin

אסימון מניות KuCoin זמין לרכישה על ידי החלפת מטבעות קריפטוגרפיים של BTC, ETH או BCH. אתה יכול לקנות כל אחד מהמטבעות האלה בפלטפורמת ההחלפה של צ’אנגלי. הם מאפשרים לקונים להשתמש בכרטיסי אשראי / חיוב לרכישת מטבעות אלה בפלטפורמה שלהם. לאחר שקניתם מטבעות אלו, יהיה קל לסחור בהם באסימני KCS.

קרא: כיצד לקנות ננו (XRB) בבורסת KuCoin

המקום הטוב ביותר להחליף את המטבעות / אסימונים שלך עבור אסימוני מניות KuCoin הוא על חילופי מטבעות חליפין של KuCoin.

הארנקים הטובים ביותר לאחסון אסימון מניות KuCoin שלך (KCS)

אסימון KCS הוא אסימון ERC20, כלומר ניתן לאחסן אותו בכל ארנקים תואמים של Ethereum ERC-20..

האפשרויות הטובות ביותר היו לשמור אותו בארנק חומרה כמו ספר חשבונות ננו ס ומכשירי טרזור.

יש לך גם אפשרויות ארנק תוכנה מצוינות כמו MyEtherWallet (MEW), שִׁוּוּי, MetaMask, ערפל, ו אמון ארנקי אתריום.

צוות חילופי KuCoin

להניע את הבורסה להיות אחד ממובילי שוק KuCoin מורכב מחברים מסורים ומנוסים שיש להם ידע נרחב בקריפטוגרפים ובטכנולוגיות הבסיסיות שלה..

מייקל גאם, מנכ”ל ומייסד, בעבר מומחה טכני שעבד ב- Ant Financial, KF5.com ו- MikeCRM.

אריק דון, שהוא ה- COO הנוכחי של KuCoin הוא אדם בולט בתעשיית האינטרנט ועבד גם עבור ארגוני IT כמו YOULIN nad KITEME כשותף בכיר.

חוויות וידע שונים שבידי חברי צוות הליבה מספרים רבות על עתידו של KuCoin, וזה חלק ממציאת מלוא הפוטנציאלים שלו..

צוות kucoin

מסקנת סקירת Exchange Exchange

ה חילופי KuCoin כיום מדורגת במקום ה -29 מתוך למעלה מ -200 פלטפורמות חילופי מטבעות פעילים ברחבי העולם ומחזיקה במסחר יומי של מעל 29.8 מיליון דולר כפי שצוין על ידי CoinMarketCap בזמן כתיבת שורות אלה.

כתוצאה מאימוץ גידול של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם, נוכל לראות את בורסת KuCoin עולה במעלה טבלת הדירוג לעשרת הראשונים, אולי אפילו יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map