מה זה Fusion (FSN) – כל מה שאתה צריך לדעת

מה זה פיוז’ן?

היתוך הוא פרויקט המורכב מפלטפורמה פיננסית מבוססת בלוקצ’יין הכוללת כלול, המציעה שירותים רוחביים, חוצי ארגון ומקורות נתונים באמצעות העסקת חוזים חכמה. FUSION הוקמה על ידי מנכ”ל BitSE, חברת דגירה שפיתחה את QTUM Blockchain ואת Blockchain VeChain, פרויקטים של קריפטו ששניהם מצליחים.

פיוז’ן רוצה לפתור את הנושאים העיקריים שטכנולוגיית הבלוקצ’יין חווה כעת, כלומר יכולת פעולה הדדית ומדרגיות. הפרויקט נועד גם לאפשר העברת מטבעות קריפטוגרפיים משכבות ערך שונות ברשתות שונות, וכתוצאה מכך בלוקצ’יין שמאגד את כל האסימונים והמטבעות..

פיוז’ן משתמש במנגנון ההיברכי ההיברידי ההיברכי (HHCM) הלווה דברים מ- PoW ו- PoS. במקביל, היא משתמשת במחשוב מקביל על ידי קיבוץ צמתים יחד, ויוצרת פלטפורמה יעילה ובטוחה.

הטכנולוגיות מאחורי היתוך

האינטרנט של הערכים (IoV)

צוות Fusion השתמש בעיתון הלבן שלו במונח Internet of Values ​​המתייחס בעיקר לעניינים הקשורים לקריפטוגרפים, כגון החלפה וניהול של נכסים דיגיטליים בצורה מאובטחת וללא מתווכים..

ניהול זכויות השליטה המבוזרת (DCRM)

ניהול הזכות שליטה מבוזרת הוא שכבת אבטחה המגנה על כל נכסי המטבעות הנעולים בבלוקצ’יין Fusion. אחסון מבוזר ושילוב של מפתח פרטי מבטיח שאף אחד לא יוכל לקבל גישה למפתח הפרטי השלם, כלומר אף צומת יחיד לא יוכל להשיג שליטה על הנכסים הדיגיטליים..

dcrm

חוזה פיננסי חכם פיננסי

החוזה הקריפטו-פיננסי החכם (CSC) הוא החוזה החכם המשלים עסקה פיננסית בין אחד ממספר המטבעות הקריפטוגרפיים הממופים ברשת FUSION על ידי פעולת נעילה..

מנגנון ההפעלה המרובה (MTM)

יחד עם מנגנון הפעלת העסקאות המסורתי, FUSION שילבה טריגרים מבוססי זמן ואירועים בחוזים החכמים שלה. שלושת מצבי ההפעלה הללו נבעו ממצבים פיננסיים שונים ותוכננו לענות על הבקשות של חוזים פיננסיים חכמים מורכבים.

מנגנון ההסכמה ההיברידית ההיררכית (HHCM)

ה- HHCM עושה שימוש הן ב- PoW והן ב- PoS, תוך שימוש במחשוב מקביל כדי לאמץ מנגנון קונצנזוס מתאים בשכבות שונות, כך שהוא יכול לקבץ צמתים ולהשיג איזון מספק בין יעילות, אבטחה, קנה מידה והיבטים אחרים..

פונקציות CryptoFinancial

ה- DCRM מאפשר לנכסים דיגיטליים שונים לתקשר בפלטפורמת Fusion. כתוצאה מכך, ל- CSC (חוזה חכם קריפטו-פיננסי) יכולת ליישם פונקציות בדרגת מורכבות גבוהה יותר כמו רב תפקידים, רב-אסימונים והפרדת תועלת..

רב תפקידים היא יכולתו של חוזה חכם לתמוך במספר סוגי חשבונות שונים ולהגדיר בו זמנית את האינטראקציות בין משתמשים שונים לבין חוזים חכמים שונים.

רב-אסימונים כרוך בהגדרה בו זמנית של הקשר בין מספר נכסים דיגיטליים שונים על ידי חוזה חכם, לאחר שהנכסים ממופים ל- FUSION באמצעות תהליך הנעילה.

הפרדת תועלת פירושו שניתן להפריד בין השימושים והבעלות על נכסים דיגיטליים. חוזים חכמים מסורתיים יכולים רק להעביר אסימונים מצד אחד למשנהו בכללותו, ואינם מאפשרים לצד אחד לקבל בעלות על הנכס הדיגיטלי בעוד שהצד השני משיג את תועלת השימוש של הנכס הדיגיטלי, כלומר הבעלות והשימוש אינן נפרדות. מאידך, חוזה חכם קריפטופי פיננסי מגדיר בקלות יותר משני חשבונות משתמש או חשבונות חוזיים בחוזה אחד, ולכן הוא יכול להגדיר חשבונות בעלות ולעשות עסקאות פיננסיות באופן עצמאי..

שימוש במקרים לחוזים Fusion Smart

חוזים חכמים FUSION יכולים לשמש כמערכת נאמנות לחוזים פיננסיים מסוימים בין צדדים. ניתן להתאים את החוזה החכם תוך כדי ביצוע ההסכם, אך לאחר הסדר החוזה, לא ניתן לשנות את תוכנו. הם יכולים לשמש, למשל, כדי להכשיר הסכם הלוואה בין לקוח לבנק.

עם החוזה החכם FUSION, המוסד הפיננסי שמנפיק את ההלוואה אינו צריך להסתמך על הרשויות או על הלווה כאשר הוא חותם על ההסכם. אם הלווה לא יחזיר לו את הזיכוי, המוסד הפיננסי יקבל את המשמורת על הבית באופן אוטומטי (כמפורט בהסכם).

הקבוצה

BitSE, החברה שעומדת מאחורי פרויקט Fusion, הוקמה בשנת 2013 על ידי דג’ון צ’יאן, ואחראית גם על יצירת QTUM ו VeChain. QTUM ו- VeChain הם שני יסודות בלוקצ’יין שהתפתחו למיזמים עצמאיים.

צוות הליבה של FUSION מורכב מ- 22 חברי צוות במשרה מלאה, מהם 14 בעלי מומחיות בתחומים טכנולוגיים שונים.

דג’ון צ’יאן הוא המנכ”ל והמייסד של BitSE, והוא גם יוצר Qtum ו- Vechain. בעבר היה מנהל סניף ב- IBM. הוא קיבל תואר ראשון במדעי המחשב באוניברסיטת פודאן.

צוות היתוך

ד”ר ג’יאנגאנג וו אחראי על פיתוח הקרן, בעל תואר דוקטור במתמטיקה והנדסה פיננסית, באוניברסיטת שנחאי למימון וכלכלה. הוא עובד גם כחוקר בבית הספר הבינלאומי לעסקים בסין אירופה, ומרצה בבית הספר לניהול של אוניברסיטת שנחאי.

טיפול בתקשורת בקרן הוא נועם כהן, שהיה בעבר סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי באורבוטק. יש לו ניסיון של יותר מ -15 שנים בשיווק עבור ארגונים רבים מתעשיית הטכנולוגיה. הוא בעל תואר ראשון בהנדסה אלקטרונית מהטכניון (חיפה, ישראל) ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת INSEAD.

על אסימון FSN

האסימון המקורי של פלטפורמת Fusion, FSN, ישמש בתשלום דמי רשת. חוזים חכמים מחייבים FSN על מנת שהם יבוצעו, בדומה לאופן השימוש ב- ETH ברשת את’ריום.

כרגע, מחיר פיוז’ן הוא 5.43 דולר ארה”ב, עם שווי שוק של מעל 161,063,619 דולר והיצע במחזור של 29,684,331 מתוך סך של 57,344,000 אסימונים..

היכן לאחסן FSN

אסימון FSN הוא ERC-20, כך שכל ארנק תואם ל- ERC-20 יוכל לאחסן FSN.

איפה ניתן לקנות FSN

נכון לעכשיו, ניתן לרכוש את אסימון FSN ב- ביבוקס, קריפטו, IDEX, ו Cobinhood. אתה יכול לבדוק CoinMarketCap (CMC) כדי להתעדכן.

חיזוי מחיר

ל- Fusion (FSN) היסטוריה קצרה בשוק הקריפטו, שלא מאפשר לנו לחזות בטווח הארוך. ל- Fusion Cryptocurrency יושק ה- Fusion Minet לפני 30 ביוני. אנו יכולים לצפות לעלייה קטנה במחיר בשל כך.

כרגע אנו יכולים לראות כי המחיר גדל במונחים של דולרים דולר ו- BTC. בחודש מרץ נסחרה בסביבות 1.6 דולר והיא הגיעה בחודש מאי ל 9.6 דולר, עליית מחירים חשובה בזמן קצר מאוד.

חשוב לעקוב כיצד ישמור השוק בחודשים הקרובים כדי להבין מהם רמות ההתנגדות והתמיכה לטווח הארוך בהן מטבע קריפטו זה פועל..

פְּסַק דִין

FUSION הוא פרויקט שמטרתו להקל על תהליך העסקה בין נכסים דיגיטליים במערכת האקולוגית של הצפנה, המשמש כתשתית לאינטרנט הערכים. הביקוש בשוק ל- IoV גדול, ובשל כך הביקוש לאסימוני FSN יגדל.

קשר פיוז’ן ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner