מה זה GXChain (GXS) – כל מה שאתה צריך לדעת

מבוא ל- GXChain

מהמפתחים ב- Gongxinbao (GXB) מגיע GXChain, בלוקצ’יין ציבורי המציע פתרונות חילופי נתונים מבוזרים, בהיותו הבורסה הראשונה מסוגה בעולם.

חילופי הנתונים של GXS אינם מאחסנים נתונים אישיים במטמון, ומציעים ללקוחותיה פרטיות. בנוסף, הבורסה מגנה על זכויות יוצרים על נתונים, מונעת הונאת נתונים וזיופים ותומכת בעסקאות אנונימיות דו-צדדיות. חילופי הנתונים של GXS, אשר סוחרו ב- 24 בספטמבר 2017, יכולים לשמש להחלפת נתונים בכל ענף.

נכון לעכשיו, הפלטפורמה מציעה פתרונות עבור ארגונים העוסקים בהלוואות רשת, מימון לרכב, הלוואה אישית במימון באינטרנט ובבנקים. הם גם מספקים פתרונות להחלפת נתונים עבור מוסדות ממשלתיים ותעשיות חשובות הדורשות החלפת נתונים, כגון ביטוח, טיפול רפואי ולוגיסטיקה.

הטכנולוגיות שעומדות מאחורי GXChain

GXChain היא בלוקצ’יין שתומכת בפיתוח מספר רב של יישומים. בניגוד לרשתות ציבוריות אחרות, GXChain לא תומך רק חוזה חכם אוֹ בלוקצ’יין כשירות (BaaS) אך מספק גם שירותים בלעדיים רבים, כגון אימות מזהה, נתונים רב מימדיים, KYC, ו כניסה מהירה.

ל- GXChain יש כיום 100,000 TPS, שיכולים לתמוך ברוב היישומים העסקיים, והיא תומכת גם בהנפקת נכסים חדשים.

יישומים שנוצרו באמצעות GXChain יצמחו לחלק קריטי בייצור נתונים ובצריכתם. מפתחים ומשתמשים כאחד יכולים להפיק תועלת משימוש באפליקציה זו.

חילופי נתונים של GXS, היישום הראשון של הבלוקצ’יין, הם הוכחה להיתכנות של GXChain. עסקת נתונים בפלטפורמת חילופי הנתונים של GXB עברה עד היום 700 מיליון פעמים.

היישום השני המבוסס על GXChain, אפליקציה מבוזרת של GXB (Dapp), עוסק בניהול אשראי אישי ואימות אשראי פנים אל פנים.

GXChain מעסיקה הנציג הוכחת יתד (DPoS) למעקב שיא בבלוקצ’יין ו הוכחת נתח אשראי (PoCS) להסכמת חילופי נתונים.

DPoS היא מערכת קונצנזוס אלטרנטיבית המחייבת מחזיקי מטבעות להצביע ל”צירים “, שאחראים על אימות עסקאות וניהול הבלוקצ’יין. בעלי אינטרסים יכולים גם לייעד עדים, האחראיים ומתוגמלים על יצירת בלוקים חדשים.

PoCS הוא אלגוריתם קונצנזוס שתוכנן על ידי צוות GXB כדי להוות פיתרון לאי התאמה של חילופי נתונים בין חברות גדולות לחברות קטנות. כל ציון PoCS של חברי הברית יחושב לאחר השלמת חילופי הנתונים. המשמעות היא שציון ה- PoCS מבוסס על תקינות העסקה, והציון יוקצה לדמי העסקה. חברים עם ציון PoCS נמוך יותר ידרשו לשלם יותר דמי עסקה עבור הנתונים, בעוד שחברים עם הציון הגבוה יותר ישלמו פחות.

תכונות של GXChain

ל- GXChain יש את התכונות הבאות:

כוח עיבוד והרחבה

GXChain יכול להתמודד עם 10000-100000 עסקאות בשנייה, עם 3 שניות חסימה. בהתחשב בכך שהעסק ברשת מתגבר ללא הרף, ל- GXChain יש יתרון בכך שהוא יכול להתרחב אופקית, מה שמאפשר מהירות עסקה גבוהה עוד יותר מבלי לחייב מזלג קשה.

התאמת פרמטר בזמן אמת

GXChain יכול לשנות זמן חסימה, גודל חסימות, עמלת עסקה וכו ‘על ידי הצבעה, מבלי לדרוש מזלג כמו רוב הרשתות.

תמיכה בענפים מרובים

חילופי נתונים של GXB מאפשרים עסקאות או חילופי נתונים בענפים שונים. לעסקים ואנשים יש את היכולת לרכוש נתונים כאלה.

תמיכה בפיתוח אפליקציות

אפליקציות שפותחו ב- GXChain יתמכו בנתונים שונים ממספר תעשיות על חילופי הנתונים.

נכסים שהונפקו על ידי המשתמש

GXChain מאפשר למשתמשים ולחברות לפתח ולהנפיק נכסים דיגיטליים משלהם.

ערכת פיתוח GXChain

מפתחים יכולים גם להשתמש בשירותים מודולריים לפיתוח אפליקציות ב- blockchain, כגון DES, BaaS, Cli-API, API לניתוח סטטיסטי ו- API של Blockchain Explorer..

שירות חילופי נתונים (DES)

DES תומך חוזים חכמים, התומך בהסכם הנהלת חשבונות של שלושה צדדים, ופרוטוקול החלפת נתונים של עמית לעמית מבוסס על IPFS. הפרוטוקול מציע חילופי נתונים עקביים ומאובטחים, כמו גם רישום אוטומטי של ההיסטוריה של חילופי נתונים. ניתן להשתמש ב- DES להוכחת קיום קבועה ולהקלטת זכויות יוצרים בנתונים.

בלוקצ’יין כשירות (BaaS)

הבלוקצ’יין תומך גם בשירותי API. בזמן הזה, BaaS תומך באחסון נתונים, הוכחת קיום ואימות. GXChain יכול לשמש מפתחים לאחסון נתוני יישומים, ולהשיג פתיחות של חשבונאות נתונים.

Cli-API

מאפשר שימוש בארנק שורת פקודה, שיכול לבקר בפנקס ולעבד עסקה ישירות.

ממשק API לניתוח סטטיסטי

תומך בניתוח סטטיסטי של ספר החשבונות GXChain, ומאפשר פיתוח פונקציות להדמיית נתונים.

ממשק API לחוקר Blockchain

מאפשר אימות של מידע שונה, כגון פרטי חסימה, עסקה, חשבון חשבון ותמיכה במפתחים לשימוש בפרוטוקולי אינטרנט ו- API.

הקבוצה

מינקיאנג הואנג הוא המייסד והמנכ”ל, בעל ניסיון של יותר מ -10 שנים בחילופי נתונים, בלוקצ’יין וטכנולוגיה פיננסית. הוא התעניין לראשונה בקריפטוגרפיה בשנת 2012, ומאז החל מספר פרויקטים בשוק זה.

צוות GXChain

הוא היה ה- CTO לשעבר ב- Hakim Unique Internet Co Ltd, ומנהל השירותים הפיננסיים של HAKIM UNIQUE. הוא קיבל את התואר הראשון במדעי המחשב באוניברסיטת שאנדונג למדע וטכנולוגיה, ותואר שני בניהול במכללת פיננסים וכלכלה בהונג קונג..

גוג’ון טו הוא מייסד שותף וסגן נשיא, והוא יזם סדרתי, בעל ניסיון של למעלה מ -21 שנה בתחום אבטחת מידע, עסקאות פיננסיות ומדעי המחשב. גוג’ון הופעל כמנהל בכיר בחברת IT 3 הנסחרת בציבור. הוא קיבל את התואר הראשון במדעי המחשב ב אוניברסיטת הונאן.

על מטבע ה- GXS

GXchain הנפיקה את GXSshares (GXS) מטבע קריפטוגרפי משלהם, אשר לא רק בעל ערך מחזור, אלא הוא גם מטבע מטבעות מוצפן שפותח באמצעות יישומי GXChain.

GXS נדרש מהמשתמשים כאשר הם מפתחים ומאמתים את שירות היישומים ומשתמשים בשרשרת (כגון עמלת עסקה – העברות בתוך השרשרת) ב- GXchain. זהו האסימון היחיד עד כה המתפקד כאפליקציית שרשרת.

הצוות ירכוש חלק מאסימוני GXS במחיר השוק המשני באותה עת עם 10% מהעמלה וישרוף אותם..

תרשים gxchain

חיזוי מחיר

ל- GXS תנועה מאוד לא סדירה בשוק. היו בו קוצים חשובים אך גם רגעים בהם המחיר נותר יציב. זהו גרפיקה מעניינת מאוד שכדאי להעיף מבט ולהכיר ברגעים בהם המטבע יכול לחוות תנועה כלפי מעלה.

מבחינת BTC היא החלה להיסחר במחירים גבוהים מאוד, אך היא נותרה קבועה יחסית מאז אוגוסט 2017. מרבית מטבעות האלט נוטים לאבד חלק ממחירם בהשוואה ל- BTC.

נראה כי ל- GXS רמת תמיכה חשובה הממוקמת בסמוך ל -2.5 דולר והיא עשויה לעבוד בעתיד בכדי לקיים את המחיר. במקביל, נראה כי 5 דולר הוא רמת התנגדות שחצתה זה עתה בהצלחה כמה פעמים.

היכן לאחסן GXS

ניתן לאחסן מטבעות GXS רק בארנק ה- GXS שניתן ליצור על ה- אתר GXB.

היכן ניתן לרכוש GXS

כרגע ניתן לרכוש GXS בבורסות הבאות: OEX, Bit-Z, בינאנס, Gate.io, QBTC אוֹ אחד גדול, ועוד כמה אשר ניתן למצוא ב CoinMarketCap (CMC).

GXS נסחרת כיום ב 3.02 דולר, עם שווי שוק של 181,324,200 דולר, והיצע במחזור של 60,000,000 GXS מתוך היצע כולל של 100,000,000 GXS.

פְּסַק דִין

GXChainמטרתה ליצור רשת חילופי נתונים מהימנה וישימה, שתאפשר העברה ואחסון של נתונים פרטיים. סוג זה של נכס מציע יתרונות רבים לכל הצדדים המעורבים, מה שהופך אותו לנכס בעל ערך פוטנציאלי להעברת מידע אישי פיננסי ובנקאי.

צור קשר עם GXChain ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner