מדריך: מה זה ICON (ICX)

לקרן ICON הקוריאנית יש פרויקט שלטענתם “יקשר את העולם יתר על המידה”. על רקע הבטחה זו, המטבע הקריפטוגרפי המקושר לפרויקט זינק לערך במחזור כולל של יותר מ -4.5 מיליארד דולר בנקודה הגבוהה ביותר שלו. הכל חודשים ספורים לאחר השקת האסימון.

למד מה בדיוק ICON מתכננת לעשות עבור קהילת הבלוקצ’יין, ומדוע אנשים רבים חושבים שהפרויקט הזה כל כך מיוחד.

חיבור העולם באמצעות חוזים חכמים

מאז התפוצצות הבלוקצ’יין בשנתיים האחרונות נוצרו מספר עצום של פלטפורמות ורשתות בלוקצ’יין (מעל 2000 מטבעות קריפטוגרפיים רשומים ב- CoinMarketCap בעת כתיבת שורות אלה). אין ספק, ישנם יתרונות רבים לתחרות בין רשתות שונות. אבל זה גם מהווה חסם משמעותי לאימוץ הבלוקצ’יין.

תאר לעצמך: אתה משתמש בשירות המחייב אותך לשלם באמצעות ביטקוין, אחר המשתמש ב- Litecoin, ואחר באמצעות Dash. עכשיו אתה צריך להחזיק את כל המטבעות השונים האלה. תאר לעצמך שאתה מנסה להשתמש בתוכנה המבוססת על Ethereum, עם חומרה הפועלת ב- NEO, וסוגיות התאימות הצידה המתעוררות. זו תפיסה מאוד פשוטה של ​​הפרויקט של ICON, אך בכל זאת דוגמה למקרה השימוש בו.

ICON קיים לקשר בין “קהילות” של בלוקצ’יין באופן שכל אחת מהן תואמת זו את זו. הקהילות מהוות את “הרפובליקה של ICON”. אוסף רשתות המנוהלות באופן עצמאי, אך גם משמש כצמתים של רשת ICON. באמצעות חוזים חכמים מורכבים יותר מאלו שפיתחו פלטפורמות קיימות, כל רשת תוכל לפעול בפני עצמה. תוך שמירה על היכולת לעבוד אחד עם השני.

רשת ICON תאפשר לאנשים ליצור יישומים מבוזרים (dApps) בעלי יכולת פעולה בכל רשתות הקהילה של ICON. בנוסף, ל- ICON יש מרכזיה מבוזרת מובנית המאפשרת החלפות סמלים ותאימות בין רשתות שונות. לדוגמה, זה יאפשר לבעלי ביטקוין לשלם עבור משהו ב- Ethereum, על ידי פעולה כמתווך להחליף בין מטבעות שונים..

היסטוריה קצרה של ICON

מקורו בדרום קוריאה והוקם על ידי DAYLI Financial Group, אחת מחברות הפינטק הטובות באסיה, בשווי של כ -4 מיליארד דולר. החברה מחזיקה גם בבורסת הקריפטו הקוריאנית Coinone, שרואה בממוצע סביב היקף המסחר של 10-30 מיליון דולר, עם תמיכה ב -16 מטבעות קריפטוגרפיים וב- Won הקוריאני..

הפרויקט נמצא בפיתוח במשך קצת יותר משנתיים עד כה. ה- ICO המצליח מאוד שלהם ברבעון הרביעי של 2017 הביא אותם לגיוס של יותר מ -40 מיליון דולר. זמן לא רב לאחר מכן, אסימון ה- ICX עלה והפך לאחד משלושת המובילים בעולם על ידי שווי שוק. ICX הגיעה למחיר של יותר מ 12 $ בנקודה הגבוהה ביותר שלה עד כה, בינואר 2018.

הגרסה הראשונה של רשת ה- ICON הושקה בתחילת 2018. נכון לכתיבת שורות אלה, ה- Blockchain של ICON ממוצע מעט מתחת ל -1000 עסקאות ביום. בחודש שעבר היא הודיעה על שותפות עם SK, ספקית הטלקום הגדולה במדינתה.

אסימון ה- ICX

בדומה ל- ETH בפלטפורמת Ethereum, ICX הוא האסימון המשמש בבלוקצ’יין ICON. כל השירותים והפעילויות משולמים באמצעות ICX, כך שערך המטבע קושר את עצמו לרמת האימוץ ש- ICON מסוגלת להשיג. ככל שהשימוש ב- ICON עולה, כך הדרישה ל- ICX, וכך מחיר המטבע. מכיוון שלא ניתן לכרות את המטבע, ייתכן שמחסור יעלה את המחיר באופן משמעותי בזמן.

א החלפת סמלים מסימני ERC-20 לאסימון יליד הבלוקצ’יין של ICON התחיל ביוני 2018 ונמשך עד סוף השנה. נכון ל- 21 בספטמבר, 84% מהאסימונים הוחלפו. כל אסימונים שלא יוחלפו לפני המועד האחרון יישרפו – סימן טוב לכך שאפשר להגדיר את המחיר לעלות.

מחיר ICX


ICX התנהגה כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים בשוק בשנים האחרונות. לאחר שחרורו, עלה המחיר מעל 12 $ לתקופה קצרה, על פי CoinMarketCap. זה קרה בינואר 2018, כאשר רוב המטבעות הווירטואליים בשוק חוו עליות מחירים אדירות. 

עם זאת, המטבע הדיגיטלי לא הצליח לעמוד ברמת מחירים זו ובסופו של דבר הוא נכנס לשוק דובים. מחיר ICX צנח בתחילת פברואר השנה ל -0.182 דולר. זה מראה שהמטבע הדיגיטלי חווה תיקון של מעל 98% בשנה.

זה מייצג תנועה שחווה גם כל שוק הקריפטוגרפים בשנת 2018. אסימונים של הצעות מטבע ראשוניות (ICO) הושפעו גם מכל שוק הדובים. רבים מהפרויקטים הללו הפסיקו לפעול ומספר רב של מטבעות נמחקו מהמרכזיות או פשוט ננטשו. בנוסף לכך, נכסים דיגיטליים גדולים כמו ביטקוין (BTC) צנחו בכ- 85% משיאי כל הזמנים. 

מאז אוגוסט 2018 נסחרה ICX מתחת ל -1.8 דולר ומעלה 0.18 דולר. מאז נובמבר 2018, ICX הגיעה לשיא של 0.45 $, כלומר התנודתיות הופחתה. יהיה חשוב מאוד ל- ICX לקבל תמיכה ממשקיעים ותוכל להשאיר את שוק הדובים הנוכחי מאחור. למרות שאלטקוינים אחרים הצליחו לעלות בחודשים האחרונים, הביטקוין מגדיל את הדומיננטיות שלו בשוק (מעל 69%) וזה משפיע על מטבעות קטנים יותר..

איפה אני יכול לקנות ICX?

ישנן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים שיאפשרו לך לרכוש ICX. עם זאת, ישנם כאלה שיש להם נזילות טובה יותר מאחרים. לדוגמא, על פי CoinMarketCap, הבורסה עם הנזילות הגדולה ביותר עבור ICX היא LATOKEN עם שני זוגות מסחר שונים: ICX / BTC ו- ICX / USDT. שני זוגות המסחר הללו מייצגים 32 אחוזים מכל נפח המסחר של ICX ברחבי העולם. 

עם זאת, לבינאנס, אחת מבורסות הקריפטו הגדולות בשוק, יש גם ארבעה זוגות מסחר שונים המהווים כמעט 7% מסך היקף המסחר של ICX בשוק הקריפטו. צמדי מסחר אלה כוללים ICX / BNB, ICX / BTC, ICX / ETH ו- ICX / USDT. יתר על כן, הם מייצגים 0.16% מסך היקף המסחר בפלטפורמת Binance. 

Binance היא אחת מהבורסות עם הנזילות הגדולה ביותר עבור אלטקוינים. זה מאפשר למשקיעים לסחור במספר רב של מטבעות מבלי לחשוש מהנזילות שלהם, שהיא בדרך כלל מהגבוהות בשוק.. 

אחת הדרכים לרכישת ICX באמצעות Binance היא על ידי שליחת כספים לבורסה. משתמשים יכולים לשלוח BTC, ETH, BNB או USDT לפלטפורמת Binance ולהחליף אותם ב- ICX. עם זאת, Binance השיקה שירות חדש המאפשר למשתמשים לרכוש נכסים דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי. משתמשים שבוחרים באפשרות זו יכולים לקנות ישירות אתריום, ביטקוין או מטבע בינאנס ולהחליף כספים אלה עבור ICX ברגע שהם מקבלים אותם בפלטפורמה.. 

האפשרות השנייה היא אולי הדרך המהירה ביותר לרכוש ICX. תוכלו לעשות זאת ישירות באמצעות כרטיס אשראי ומיד לאחר שתקבלו את הכספים ניתן להחליף אותם במטבעות ICX. זה יעזור לך להימנע מרכישת כספים בבורסות אחרות ולשלוח אותם לבינאנס. 

לאחר רכישת ICX ב- Binance או בורסה אחרת, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למשוך את הכספים לארנק קריפטוגרפי פרטי בו אתה מחזיק את המפתחות הפרטיים.. 

המטרה הסופית של ICON

חיבור מחדש של העולם הוא דבר לא קטן. זו הסיבה שבעוד ש- ICON מתחילה להשיג יותר שותפויות, נראה שהם עדיין דרך להשיג את מטרתם.

עם הזמן, קרן ICON מקווה לחבר לא רק את רשתות הבלוקצ’יין בעולם, אלא לספק אינטראקטיביות בין כל מיני קהילות ברשת אחת (לא רק פלטפורמות בלוקצ’יין). העתיד האידיאלי עבור ICON יהיה לקשר בין תעשיות כמו פיננסים, ביטוחים, בריאות, ביטחון, מסחר ועוד.

ל- ICON שאיפות גבוהות מאוד והוא פרויקט שיכול לשנות את העולם בזמן. עקוב אחר ההתפתחות שלהם אתר רשמי, ועיין במדריך שלנו כדי לראות כיצד לקנות אסימוני ICX ב- Binance.

המתחרים של ICON

ישנם מתחרים רבים שיכולים בסופו של דבר לקחת חלק משוק ICON במרחב הקריפטוגרפי. שניים מהפרויקטים הללו כוללים את Cardano (ADA) ו- Cosmos (ATOM), שנמנות בין 25 המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר בחלל. 

למרות ש- Cardano היא כעת המטבע הקריפטוגרפי ה -13 בגודלו בשוק, היא חווה כמה בעיות בשנים האחרונות. לא היה מוצר עובד שיאפשר לנכס הדיגיטלי להמשיך ולגדול ולהתרחב. עם זאת, נעשו מאמצים מסוימים בחודשים האחרונים מצד קרן Cardano, IOHK וצ’רלס הוסקינסון לשיפור מצב זה.. 

גם Cardano וגם ICON עבדו על שותפויות שונות עם חברות במדינות שונות בכדי להשתמש בטכנולוגיות אלה, לשפר את הענפים שלהן ולהציע שירותים ומוצרים טובים יותר למשתמשים.. 

ראוי לציין כי Cardano עובדת על פתרונות שיהיו מהמתקדמים בשוק, בהשוואה לחסימות אחרות כמו Ethereum (ETH) או Bitcoin (BTC).. 

ICON חייבת להמשיך לעבוד על הפתרונות השונים שהיא מציעה כרגע כדי להיות מסוגלת להגיע לקארדנו, או לפחות להיכנס ל 25 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר. עם זאת, ל- ICX שווי שוק של 101 מיליון דולר בלבד לעומת 1.3 מיליארד דולר של Cardano. המשמעות היא ש- ICON הוא רק 7.8% משווי השוק של Cardano. 

אתה יכול ללמוד עוד על Cardano במדריך שלנו על מה זה Cardano (ADA). 

בינתיים, קוסמוס הוא גם אחד מפרויקטי המטבע הדיגיטלי שצפויים להיכנס לראשונה 20. זה נובע מהגישה שהצוות שעומד מאחורי פרויקט זה החליט לנקוט. קוסמוס מציעה אפשרות לחבר חוסמי רשת שונים עם גישה חדשנית המשתמשת ביישום אזורים. 

יחד עם זאת, קוסמוס משתמשת בפרוטוקול הקונצנזוס הפרקטיבי של סובלנות תקלות ביזנטית המסייע לה להיות אחת הרשתות המהירות והיעילות ביותר בחלל. כוחו של מטבע זה הוא שהוא הושק לפני מספר חודשים והוא הצליח להגיע לראשון 25 בתוך פרק זמן מהיר. בינתיים, ICON נותרה רחוקה מהעמדות הבכירות ועם שווי שוק נמוך משמעותית. 

ICON רוצה להתמקד ביצירת רשת של חסימות פעולה הדדיות לארגונים שונים ברחבי העולם. על ידי שימוש באלגוריתמים של AI, מפתחי ICON הבטיחו לשלב אסטרטגיות מסחר שונות במכונות עצביות אוטודידקטיות. 

חלק מהחששות שיש למבקרים לגבי ICON קשורים לריכוז פרויקט קריפטוגרפי זה. הצוות שעומד מאחורי ICON עבד על יצירת פתרונות מבוססי AI הנחוצים, שעשויים להיות בעלי הטיה מסוימת לתוצאות מסוימות. 

עם זאת, ICON הוא אחד הפרויקטים הראשונים המציעים פתרונות לא רק למשתמשים אלא גם לארגונים כמו בתי חולים, מוסדות ובתי ספר. על ידי הבאת טכנולוגיית הבלוקצ’יין לתעשיות אלה, יתכן שניתן יהיה לשפר את שירותיהם ואת אופן פעולתם של ארגונים אלה.

למרות שמתחרים אלה עובדים קשה בכדי להשיק מוצר אמיתי לשוק, נותר לראות האם ICON תוכל להציע פתרונות טובים יותר או מתקדמים יותר מהפרויקטים הנ”ל..

סיכום

ICON היא פלטפורמת בלוקצ’יין שרוצה לחבר את העולם היפר על ידי בניית רשת מבוזרת של חברות ואנשים פרטיים. הפלטפורמה נמצאת בפיתוח כבר כמה שנים והמטבע הדיגיטלי ICX היה בין 100 הנכסים הדיגיטליים המובילים במשך תקופה ארוכה, למרות שוק הדובים של 2018. 

משתמשים יכולים להשתמש ב- ICON להעברת לא רק כסף אלא גם מידע שניתן לטפל בו באמצעות רשת בלוקצ’יין. יחד עם זאת, יש לה קהילה גדולה במדינות רבות, כולל דרום קוריאה. 

ICON תצטרך להתמודד עם רבים מהאתגרים שמשפיעים כרגע על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בחלל. אם היא מסוגלת להתמודד איתם ביעילות רבה יותר מאחרים, כולל מתחרותיה, היא בהחלט תהפוך לאחת המובילות בשוק הקריפטו.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map