הארנקים הטובים ביותר (ICX) לאחסון ICX בשנת 2019

ICON הוא אסימון המבקש לחבר יתר על המידה את העולם כולו על ידי יצירת רשת מבוזרת שבה רשתות חסימות שונות יכולות לתקשר זו עם זו בדומה לאופן שבו אינטראקציות חכמות מודרניות קשורות זו לזו דרך האינטרנט. רשת ICON מורכבת ממגוון רחב של מוסדות, כגון חברות ביטוח, בתי חולים, אוניברסיטאות, מוסדות פיננסיים, ורבים אחרים.

השתמש ב- Binance כדי לקנות או לסחור ב- ICON ICX היום!

למרות ש- ICON עדיין חדש בשוק הקריפטו, הוא ללא ספק מהפכני מכיוון שהוא מדורג כיום בין שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם על פי גודל השוק שלו..

על מנת לרכוש ICX, אתה זקוק לארנק בטוח וידידותי למשתמש כדי לאחסן את האסימונים בצורה מאובטחת. עם זאת, בחירת ארנק מתאים יכולה להיות משימה מאתגרת במיוחד עבור משתמשי הצפנה החדשים.

מדריך זה מכיל את מיטב ארנקי ה- ICON המבוססים על תכונותיהם, בהם תוכלו להשתמש במיוחד לאחסון ICX.

מקור: tokenclub.co

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס אתר אינטרנט: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

ספר חשבונות ננו ס סוג ארנק: חומרה

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: שולם

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה ששם דגש עצום על אבטחה. ארנק החומרה הקריפטו מתוכנן כהתקן USB שניתן לחבר אותו ליציאת ה- USB של המחשב האישי. משמעות הדבר היא כי המטבעות הקריפטוגרפיים מאוחסנים במצב לא מקוון כאשר אין האקרים או צדדים שלישיים בלתי מורשים שיכולים לגשת אליהם.

Ledger Nano S מצויד במסך תצוגה לאימות קל של פעולות רגישות. ביצוע עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הארנק אינו מצריך מומחיות טכנית או ידע מכיוון שכל הפעולות במכשיר מופעלות ידנית על ידי שני כפתורים בלבד..


כאמצעי אבטחה נוסף, Ledger Nano S משתמש בשבב מאובטח כדי לאשר את תקינות המכשיר בכל פעם שהוא מחובר ליציאת USB; זה מבטל את הצורך בהנחת מדבקה נגד טמפו כדי להגן על הארנק. השבב המאובטח נועד להתנגד לכל התקפות על ידי בידוד בטוח של כל המפתחות הפרטיים במכשיר.

הארנק מופעל על ידי מערכת ההפעלה הייחודית, BOLOS, שפותחה על ידי Ledger. הפונקציה העיקרית של BOLOS היא להציב מגנים על כל אפליקציה במכשיר המשתמש על מנת להבטיח שהם לא יוכלו לגשת למידע הרגיש של הארנק..

חוץ מזה, ספר חשבונות ננו ס תומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ICON, המאפשר למשתמשים לנהל מטבעות שונים באמצעות ארנק יחיד.

ארנקי אייקון

מקור: chrome.google.com (אפליקציה)

ארנקי ICONex

ICONex אתר אינטרנט: https://icon.foundation/

ICONex סוג ארנק: תוסף Chrome / נייד

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

שולם: חינם

ארנק ICONex, שהושק בפברואר 2018, הוא הארנק הרשמי של ICON והוא נגיש דרך סיומת כרום וכן באמצעות יישום סלולרי התואם למכשירי iOS ואנדרואיד. מלבד ICON, ארנק הארכת הכרום וארנק הקריפטו הנייד תומכים במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים, כגון אתרים ואסימני ERC20 אחרים מבוססי Ethereum..

באמצעות ICONex ניתן ליצור ארנקים מרובים המופרדים לפי שמות ומכילים כתובות בודדות למשלוח וקבלת כספים. לאחר שתיצור ארנק ICONex, תקבל Keystore לשמירה, אשר יהיה קובץ הגיבוי של הארנק למקרים שבהם הארנק נמצא בסכנה..

לאחר מכן, תקבל מפתח פרטי אקראי שיהיה בשליטתך המלאה. יתר על כן, כדי למנוע גישה לא מורשית לארנק, אתה יכול להגדיר אותו באמצעות קוד PIN בן שש ספרות, שיידרש בכל פעם שאתה פותח את הארנק. אם ברצונך להעביר אסימונים של ERC20 למטבעות מיינט, תוכל להשתמש בתכונת החלפת האסימונים המתקדמת.

תכונות נוספות של ICONex כוללות ממשק ידידותי למשתמש. הארנק הפונקציונלי במלואו כולל רק כמה כרטיסיות למעבר, ומשתמשים יכולים לייצא את כל הארנקים שלהם לצורך העברה צולבת קלה של מטבעות קריפטוגרפיים..

מקור: chrome.google.com (אפליקציה)

ארנקי ICE של MyEtherWallet

MyEtherWallet אתר אינטרנט: https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet סוּג: אינטרנט

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

MyEtherWallet הוא ארנק מטבעות קוד פתוח וארנק צדדי לקוח המאפשר למשתמשים ליצור אינטראקציה עם Ethereum Blockchain תוך הקפדה על הישארות בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלהם. עם זאת, חשוב לציין כי גם אם אתה יכול ליצור ארנקים בדפדפן אינטרנט עם MEW, זה לא ארנק מקוון שכן כל נתוני המשתמש והכספים מאוחסנים בצורה מאובטחת במחשב המשתמש ולא בשרתים שלהם..

תהליך ההתקנה ב- MyEtherWallet הוא פשוט יחסית מכיוון שלא נדרש פרטים אישיים, וזה יתרון עבור משתמשים המעדיפים אנונימיות ופרטיות. הארנק מוכן לשימוש לאחר הורדתו.

יתר על כן, ארנק האינטרנט תומך במגוון רחב של אסימונים מבוססי את’ריום, כגון אסימונים ETH, ETC, EOS ו- ERC20 באמצעות ממשק יחיד. זה גם תואם לארנקים אחרים של חומרת הצפנה, כמו Geth, Mist, MetaMask, Jaxx Wallet, Ledger Nano S hardware and the TREZOR..

MEW מספק למשתמשים את היכולת ליצור ארנקים של מטבעות קריפטו וליזום עסקאות לא מקוונות, וזה בטוח יותר מאשר באמצעות דפדפן אינטרנט. ישנן הנחיות רבות ומבחר שאלות נפוצות באתר שלהם שיכולות לספק מידע נוסף למשתמשים שאולי לא מכירים את אופן הפעולה של MyEtherWallet..

ארנקי אייקון

מקור: steemit.com

ארנק Eidoo

ארנק Eidoo אתר אינטרנט: https://eidoo.io/

איידו סוג ארנק: שולחן עבודה ונייד

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

Eidoo הוא גם ארנק מטבעות קריפטוגרפי וגם ארנק קריפטו נייד התואם למכשירי Android ו- iOS. מלבד היותו אחד הארנקים הטובים ביותר של ICON, Eidoo מאפשר למשתמשים לנהל ביעילות סוגים אחרים של מטבעות קריפטוגרפיים, כגון אסימונים BTC, ETH, ERC20 ו- ERC223..

Eidoo אינו ארנק אפוטרופוס, כלומר הוא אינו שומר על הבעלות על המפתחות הפרטיים מכיוון שהם מוצפנים בתוך האפליקציה כאשר הבעלים הוא היחיד שיכול לפענח אותו. כדי להשתמש בארנק רב הצפנה, הבעלים אינם נדרשים למסור את כל המידע האישי שלהם. זהו גם ארנק דטרמיניסטי היררכי, בו משתמשים יכולים לאחסן את האסימונים שלהם באמצעות משפט סיסמה יחיד.

Eidoo משולב בבורסת קריפטו היברידית הכוללת ממשק בטוח ונוח לשימוש וספר הזמנות אינטואיטיבי למסחר צולב חלק בין ETH ונכסי ERC20 אחרים..

יתר על כן, ל- Eidoo יש רשימה מתעדכנת לעתים קרובות של ICOs נבחרים. הרשימה מכילה מידע על כל ICO ומשתמשים יכולים להשתתף ב- ICO ישירות מהאפליקציה. כל ה- ICO הרשומים תואמים לתקנות המקומיות.

מאפיינים אחרים של Eidoo כוללים את היכולת לטפל בכתובות Ethereum ו- Bitcoin של אנשי הקשר של המשתמש בצורה פשוטה וסטנדרטית, זיהוי אוטומטי של כל האסימונים הנתמכים על ידי Ethereum Blockchain, והיסטוריית עסקאות ברורה עבור Ether, BTC וכל משתמש של כל משתמש. אסימונים אחרים.

ארנקי אייקון

מקור: trustwallet.com

אמון בארנק הסלולרי

אמון בארנק הסלולרי אתר אינטרנט: https://trustwallet.com/

אמון בנייד סוג ארנק: נייד

קלות שימוש: כן

בטוח: כן

עֲלוּת: חינם

אמון הוא ארנק קריפטוגרפי נייד המאחסן ICON כמו גם אסימונים ERC20 ו- ERC223. ממשק Trust הוא קל לשימוש ומספק לבעלים גישה לדפדפן dApp מובנה, אחסון מטבעות והגדרות מתקדמות. כל המפתחות הפרטיים מאוחסנים באופן מקומי ב- Trust, והאתר מגן עליהם באמצעות תכונות אבטחה מובילות בתעשייה הדומות למה שנמצא בסמארטפונים מודרניים..

ארנק הקריפטו הנייד יישם אמצעי אבטחה מתקדמים כדי להבטיח שכל הנכסים המאוחסנים יהיו בטוחים ככל האפשר. למשל, ל- Trust יש תמיכה בטביעות אצבע וקוד PIN שמונע גישה לא מורשית לארנק. האפליקציה גם מודיעה למשתמש בכל פעם שהכתובת משמשת. בנוסף לאמצעים אלה, Trust משתמשת במפתח התאוששות המשפר את אבטחת הכספים.

אמון הוא ידידותי למשתמש מכיוון שמשתמשים יכולים לתמרן בקלות בין התכונות השונות של האפליקציה באמצעות הכרטיסיות. חשוב לציין, הבעלים אינם נדרשים לספק מידע אישי כלשהו בכדי להתחיל להשתמש בארנק המטבעות. זה הופך את Trust לאחד מארנקי ה- ICON הטובים ביותר בשוק.

יש שוק dApp בארנק שבו מפתחי יישומים מבוזרים יכולים להגיש את הפרויקטים שלהם ברגע שהם מאומתים. הארנק משתמש באסימון כדרך לעודד קהילה בריאה בשוק.

מחשבות אחרונות

זו הייתה רשימת ארנקי ICON הטובים ביותר שלנו. זכרו, כדי להבטיח את אבטחת אסימוני ה- ICX שלכם, עליכם להוריד את הארנקים הללו מהמקורות הרשמיים שלהם לאחר ביצוע מחקר מפורט בנוגע לארנק מבחינת ספקו, כל הפרות אבטחה קודמות וביקורות בלתי תלויות ממשתמשים אחרים. עליך גם לוודא כי אתה מיישם את תכונות האבטחה הקיימות, כמו הגדרת מספר PIN בחשבון ומאפשר אימות דו-גורמי..

בנוסף, חשוב שכל המכשירים שישמשו לגישה לארנקי הצפנה יעברו הגנה על אנטי-וירוס. אתה אף פעם לא צריך לשתף את המפתחות הפרטיים שלך עם אף אחד ולהבטיח שהארנק שתבחר יאפשר לך לשמור על שליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map