רשימה ומדריך של שותפויות IOTA

IOTA הוא ספר חשבונות מבוזר אשר נוצר כדי להקל על תקשורת ועסקאות בין מכונות המחוברות למערכת האקולוגית Internet of Things (IoT). להלן רשימה של שותפויות IOTA, המסייעות להניע את המטבע הקריפטוגרפי ואת החברות הללו באמצעות שימוש חדשני בטכנולוגיית Tangle.

1. מיקרוסופט

IOTA הודיעה, בנובמבר 2017, כי השיקה את שוק הנתונים הראשון בעולם בנושא נתונים של IoT, יחד עם מיקרוסופט.

הרעיון היה לייצר רווחים מנתונים, שהם המשאב העיקרי של כלכלת ה- IoT. זה יאפשר לבעלי העניין לשתף באופן מאובטח את הנתונים שלהם ולייצר רווחים. “ניתן לייצר רווחים מכל סוג של נתונים,” אמר דייוויד סונסטבו, מייסד שותף ב- IOTA. “אם יש לך תחנת מזג אוויר שאוספת למשל נתונים על רוח, טמפרטורה, לחות וברומטריה, אתה יכול למכור את זה לגורם שעושה מחקר אקלימי.”

אך מאוחר יותר בדצמבר 2017, IOTA הצהירה כי אין לה כרגע שום שותפות רשמית עם מיקרוסופט. הדיון התלקח כאשר מומחה הבלוקצ’יין של מיקרוסופט, אומקר נאיק, הצהיר בתכתובת דוא”ל עם IOTA:

“אנו שמחים לשתף פעולה עם קרן IOTA וגאים להיות קשורים ליוזמה החדשה של שוק הנתונים. טכנולוגיה זו מהדור הבא תאיץ את העולם המחובר והאינטליגנטי ותעבור מעבר לבלוקצ’יין שיעודד פתרונות, יישומים ופיילוטים של העולם האמיתי ללקוחותינו “.

הידיעה הובילה לעלייה ניכרת במחיר מטבע הקריפטוגרפיה של MIOTA, והעלתה 500% מסביבות $ 1 ליותר מ- $ 5 בשווי הגבוה ביותר בדצמבר 2017..

למרות שאין שותפות רשמית, שתי החברות ממשיכות לעבוד יחד על סדרת יישומי חדשנות טכנולוגית עם רשת Tangle של IOTA..

מיקרוסופט

מקור: www.microsoft.com

2. פולקסווגן

עולם המנוע רואה יותר ויותר התקדמות טכנולוגית, ו- IOTA נותנת יד עוזרת לתהליך. טכנולוגיה ללא נהג היא יישום של שוק הנתונים של IOTA, שכן המכוניות מתמודדות עם תנאי נהיגה שונים בכל רחבי העולם. ניתן להכניס את הנתונים החושיים למסד הנתונים כדי לשפר את איכות המוצרים העתידיים של היצרן.

מכיוון שמנהל הדיגיטל הראשי (CDO) של פולקסווגן, יוהאן יונגווירט, הצטרף למועצת הפיקוח של קרן IOTA, ניתן להסיק כי שתי החברות עובדות בצמוד זה לזה..

פולקסווגןהשותפות עם IOTA פורסמה בינואר 2018. Jungwirth אחראי על הובלת פולקסווגן בתהליך הטמעת הטכנולוגיה הדיגיטלית..

הוכחה לתפיסה הכוללת ניסויים חיים ברשת IOTA כבר הושקה על ידי פולקסווגן.


“פולקסווגן, יחד עם @iotatoken יציגו ב- # cebit18 הוכחה לתפיסה כיצד ניתן לתעד בצורה מאובטחת את העברת התוכנה באופן מהיר לרכב לכלי רכב באמצעות הסבך #. דוגמה מצוינת כיצד ניתן להשתמש בעתיד בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת. “

קבוצת פולקסווגן כוללת 12 מותגי רכב, ביניהם למבורגיני, פורשה, בנטלי, אודי & בוגאטי.

IOTA כבר משתפת פעולה עם פורשה בפרויקט תוכנית 4, שגובה על ידי הפלטפורמה Startup Autobahn. IOTA ופורשה יעבדו יחד עם סטארט-אפים אחרים על תוכנית המשלבת ניידות חכמה.

“סטארט-אפ אוטובאן היא פלטפורמת החדשנות האולטימטיבית המאחדת חברות טכנולוגיה עם המומחיות הטכנולוגית של עמק הסיליקון & מיטב ההנדסה הגרמנית ”, קבע IOTA בציוץ.

3. DnB

בתחילת יוני הודיעה IOTA כי חתמה על הסכם עם הקבוצה הפיננסית הגדולה ביותר בנורבגיה – DnB. DnB הביעה את התעניינותה בטכנולוגיה מבוססת בלוקצ’יין ונכסי קריפטו במקרים רבים לפני כניסתם לשותפות זו.

השותפות תתמקד בגיבוש מודלים עסקיים חדשים, מערכות לניהול פרטיות נתונים והאקתונים קולקטיביים צולבים.

  “מכיוון שנראה כי התקשורת והתשלום של Internet of Things (IoT) ומכונה למכונה (M2M) עבור מיקרו-שירותים יעלו בעתיד, אנו חושבים כי העיסוק בטכנולוגיה מבוססת Ledger מבוסס כמו IOTA מעניק לנו ניסיון רב וידע בנושא זרמי הכנסות עתידיים ומודלים עסקיים. אנו מצפים לצלול לחלל IOTA “- הצהיר לאסה מהולם, ראש DLT ב- DNB.

DnB

מקור: slush.org

4. בוש

בוש הינה חברת הנדסה ואלקטרוניקה רב-לאומית שבסיסה בגרמניה, שהיא כיום הספקית הגדולה ביותר של רכיבי רכב בעולם כולו. בוש רואה בטכנולוגיית IOTA אמצעי פשוט באמצעותו הם יכולים לאסוף מיקרו-תשלומים ומידע.

כיום יש ל- Bosch מעורבות גדולה במרחב ה- IoT ומספר מוערך של 15.6 מיליארד מכשירים יחובר לאינטרנט העניינים עד 2020.

החברה הגרמנית הודיעה על שותפותה עם פרויקט IOTA ב -17 באוקטובר 2017.

“יש פוטנציאל רב באמצעות טכנולוגיות Ledger Ledger להפוך כל פרויקט IoT לבטוח, יעיל יותר ולספק שקיפות מוגברת לצרכני פתרונות ה- IoT. המטרה שלנו היא להגדיל את האימוץ של טכנולוגיית Ledger Ledged בכל אזור המערב התיכון כאשר פתרונות IoT ומודלים עסקיים ממשיכים לצמוח “, הצהיר דניס בוקר, ראש מחלקת ה- IT העולמית של Bosch ב- Connectory Chicago..

“IOTA ובוש היו בדיאלוג על ההתכנסות בין האינטרנט של הדברים לטכנולוגיית Ledger Distribved של IOTA מאז סוף 2015 ובנו מערכת יחסים חזקה”, אמר דייוויד סונסטבו, מייסד IOTA. “שיתוף הפעולה הרשמי שלנו במעבדה זו לחקר חפיפה זו מבטא את מטרת הגופים לאפשר מערכת אקולוגית פתוחה ומאובטחת של IoT.”

5. פוג’יטסו

בספטמבר נכנסה קרן IOTA לשותפות עם פוג’יטסו, ספקית מובילה של מוצרי ושירותי IT. פוג’יטסו חשף את היתרונות של טכנולוגיית IOTA ביריד הסחר התעשייתי הגדול ביותר בהנובר מסה, גרמניה; ההפגנה החיה נערכה ב -23 באפריל.

מערכת פוג’יטסו שהוצגה בהנובר היא מערכת מבוססת סבך אשר תוגול במפעל החכם אוגסבורג של פוג’יטסו. IOTA תוארה כ”תקן פרוטוקול חדש בכל מה שקשור למוצרי ושירותי IT. “

רולף ורנר, ראש תחום העסקים במרכז אירופה של פוג’יטסו, אמר כי הסבך שלה מסוגל להתגבר על המגבלות המסורתיות של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר..

“הטכנולוגיה החדשה חסכונית באנרגיה, מציעה עסקאות חשמליות וקנה מידה טוב מאוד, מה שהופך אותו למתאים מאוד להפוך לסטנדרט התעשייתי של מערכות אוטומטיות וכלכלה רחבה יותר בין מכונה למכונה.” – הסביר ורנר.

פוג'יטסו

מקור: wikipedia.org

אאודי

על מנת לבנות מערכת אקולוגית ללא ניידות, קרן IOTA החלה לעבוד עם אאודי דנקוורקשטאט, טנק החשיבה של אודי. המטרה היא לחקור את מקרי השימוש השונים של טכנולוגיית Tangle, לבנות אב טיפוס ברמה נמוכה ולאסוף משוב לקוחות. המידע היה מְשׁוּחרָר בפוסט בבלוג של ראש הניידות והרכב בקרן IOTA אליסה מאס ביולי 2018. 

זה מראה שיש הרבה יצרני רכב שמעוניינים ליישם רעיונות חדשניים לפרויקטים שלהם ולהציע פתרונות ניידות חדשים. פרוטוקול הקוד הפתוח של IOTA עובד כמאיץ לרעיונות עסקיים הדורשים אמון בנתונים, בהרחבה ובתקשורת ועסקאות בין מכונה למכונה. 

באמצעות IOTA, אאודי תוכל לתקנן ולפתח פתרונות DLT חדשים באמצעות סבך IOTA. 

סינופאק

גם ל- SinoPac וגם ל- IOTA Foundation חתם מזכר הבנות כבר ביוני 2018 בו שתי החברות יחקרו את נוף החדשנות הדיגיטלית החדשה המתאפשרת באמצעות פתרון ה- Tangle של IOTA. 

לדברי הולגר קוטר, מנהל השותפויות בקרן IOTA, ה- IOTA Tangle הוא ספר החשבונות הראשון בעל קוד פתוח ומבוזר שנבנה כדי לעודד את עתיד האינטרנט של הדברים. SinoPac היא אחת מחברות האחזקות הפיננסיות הגדולות ביותר הממוקמות בטייוואן שפועלת באזור אסיה הפסיפי. 

באמצעות מזכר ההבנות (MoU), שתי החברות יבדקו טכנולוגיות בלוקצ’יין והפצת חשבונות ספרים באמצעות סבך IOTA. SinoPac עבדה גם על פתרון נוטריון בשם iCertificate המשתמש ב- Tangle של IOTA וביכולות אי-השינוי שלו בנתונים. שירות הסמכת נוטריון זה חל על מסמכים דיגיטליים שונים עבור חברות פרטיות וציבוריות כאחד. 

וילפריד פימנטה דה מירנדה, ראש פיתוח עסקי בקרן IOTA נורבגיה, הגיב על כך:

“IOTA שמחה לראות את SinoPac מעלה את פלטפורמת ההסמכה הנוטריונית שלהם לשלב הבא. זה לא רק מחסל את הפוטנציאל של IOTA להשתמש בסבך במגוון רחב של מוצרים ושירותים ארגוניים, אלא גם מדגים את השימוש הגובר והמעשי בעולם האמיתי בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר במגזר הפיננסי. “

מעבדת ENGIE CRIGEN

מעבדת ENGIE CRIGEN, מרכז המחקר הארגוני של קבוצת ENGIE, חתמה על מזכר הבנות (MoU) עם IOTA כדי לשתף פעולה בניסויים עם סבך IOTA בתחום האנרגיה ותחומי ה- IoT הקשורים אליו. המידע היה מְשׁוּחרָר בפוסט בבלוג של וילפריד פימנטה, מנהל פיתוח עסקי בקרן IOTA, ב- 6 בספטמבר 2019. 

מעבדת ENGIE CRIGEN בחנה מקרי שימוש ב- IOTA והפעילה יוזמות חדשניות פתוחות יחד עם חברות וגורמים אחרים הקשורים למערכת האקולוגית של IOTA. המשרד ניהל את הוכחת הרעיון של Data Data וניסוי פנימי עם סבך IOTA. 

IOTA תבדוק ותבדוק גם את השימוש האפשרי בטכנולוגיית Tangle וכיצד לשפר את התהליכים העסקיים של ENGIE. פיליפ קלבז, מנהל מעבדת המחקר, מעבדת מדעי המחשב ובינה מלאכותית במעבדת ENGIE CRIGEN, אמר כי הם ימשיכו בשיתוף הפעולה הפורה שלהם עם IOTA על ידי חיזוק קשריהם עם קרן IOTA.

כפי שהסביר מר קלבז, עבודות רבות והוכחות קונספט כבר מומשו במעבדה והן היו רוצות להשתתף בפרויקטים גדולים יותר במדינות אחרות, כולל צרפת.. 

מעבדת ENGIE CRIGEN היא המרכז התאגידי הקבוצה למחקר ופיתוח ומומחיות ברמה גבוהה המוקדש למקורות אנרגיה חדשים, כולל מימן, ביוגז וגם LNG. 

יגואר לנד רובר 

יגואר לנד רובר גם שותפה עם קרן IOTA במטרה לאפשר לנהגים להרוויח מטבעות קריפטו תוך כדי יישום “ארנק חכם” החדשני. המשתמשים יוכלו להרוויח זיכויים בגין שיתוף מידע אודות פקקים, בורות ועוד. ניתן להשתמש בכספים אלו אוטומטית לתשלום אגרה, חניה וגם טעינה חשמלית. זה היה דיווח מאת קארה הארבור, ראש הנציבות של קרן IOTA ב- 29 באפריל 2019. 

המטרה העיקרית היא להשיג את חזון Destination Zero של יגואר לנד רובר, כולל אפס תאונות, אפס עומסים ואפס פליטות. משתמשים יוכלו להרוויח זיכויים על ידי דיווח אוטומטי על נתוני מצב הדרך, כולל עומסי תנועה לספקי ניווט ולרשויות המקומיות. ניתן להשתמש בזיכויים אלה לתשלום עבור קפה, אגרה או דמי חניה עבור טעינה חכמה של רכבים חשמליים. 

לשם כך, “הארנק החכם” ישתמש בטכנולוגיית ההצפנה העדכנית ביותר שמספקת קרן IOTA. 

ניק רוג’רס, מנכ”ל הנדסת מוצרים, יגואר לנד רובר, אמר כי מרכז פיתוח התוכנה שלהם בשאנון עובד עם מטבעות קריפטוגרפיים לשיפור חייהם של אנשים. נהגים יוכלו לשתף נתונים ולשלם באמצעות טכנולוגיות מחוברות. 

בעניין הוא הגיב:

“יגואר לנד רובר מאמצת טכנולוגיית ניידות אוטונומית, מחוברת, מחשמלת ומשותפת כשאנו מנסים להפוך את המכוניות לבטוחות יותר, נקיות וחכמות יותר עבור כולם.”

AKITA פתרונות בלוקצ’יין

חברת הבלוקצ’יין AKITA יצרה שלושה סוכני מכונות חכמות שונות (SMA) המופעלות באמצעות טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT). במקרה זה, מכשירים אלה מופעלים על ידי רשת IOTA Tangle שתוכננה להתאים לצרכי האינטרנט של הדברים (IoT). 

באמצעות רשת Tangle ניתן לבצע אוטומטיות מיקרו-עסקאות בזמן אמת המבוססות על אלפיות שניות ו- RSS RSS של Bluetooth. שלושת פתרונות ה- SMA שיצרה AKITA כוללים מכונית, מערכת חניה מתקרבת וגורם מיסים ממשלתי וירטואלי. 

ברגע שהמכונית מגיעה למצב חניה טיימר מתחיל ב- SMA למדידת משך החניה המדויק. ברגע שהמכונית עוזבת, הטיימר נעצר. המכונית תעביר כספים אוטומטית למכונת החניה. בדוגמה בה השתמשו, המכונית חנתה שעתיים, 47 דקות ו -23 שניות, ושלחה 10043 IOTA למכונת החניה שם שנייה אחת הייתה שווה ל- IOTA 1.  

ישות המס הממשלתית הווירטואלית מאפשרת העסקה מיידית של כסף ממכשיר אחד למשנהו. במקרה זה, העסקה הקודמת כללה מס של 5% שהועבר ממכשיר החניה לממשלה ללא שימוש בנייר כלשהו. 

פוסט הבלוג שפרסם AKITA Blockchain Solutions קורא כדלקמן:

“תרחיש זה מדגים רק את תחילתה של כלכלה ישירה בין מכונה למכונה. הטכנולוגיות הנדרשות קיימות כבר היום והוכחת הקונספט שלנו (PoC) עם אבות-טיפוס משולבים של חומרה בשידור חי של IOTA הראשי מראים שזה אפשרי. “

אליאנדר

אליאנדר, מפעילת רשת אנרגיה הולנדית יצרה הוכחת תפיסה בה ניתן להשיג נתוני מונים חכמים באמצעות Raspberry Pi ולפרסם אותם באמצעות המסרים המאומתים IOTA Masked Authenticated. תהליך שיתוף זה יכול לעזור למעבר האנרגיה. במקומות רבים, כאשר לאנשים יש אפשרות לגשת לנתוני צריכת האנרגיה בזמן אמת, זה יכול לסייע באיזון הרשת. 

עם זאת, לא ניתן לשתף נתוני אנרגיה מבלי לדבוק בהם. התקנה הכללית להגנת נתונים (GDPR) נכנסה לתוקף כבר ב- 25 במאי 2018, והגנה על אזרחי אירופה ונתוניהם. 

לסבך של IOTA יש תכונה בשם Masked Authenticated Messaging (MAM) המאפשרת לפרסם ולהביא גם הודעות מוצפנות. ניתן להשתמש ב- MAM לגישה ולבקרת שלמות נתונים. 

על פי פוסט בבלוג שפרסם מהנדס התוכנה Erwin Rooijakkers, נתוני האנרגיה יכולים לשמש את כל המשתמשים שסומכים עליהם. זה יכול לעזור לבעלים לשלוט במידע שלהם, וכל אחד יכול ליצור שירותים סביבו. 

באמצעות IOTA, ניתן לשפר את מהירות ההוכחה לעבודה (PoW) לפרסום הודעות MAM. בנוסף אליו, ניתן לתקן החלפת מפתחות וסיבוב מקשים. 

אייברי דניסון

אברי דניסון ו- IOTA עובדים יחד במטרה להניע את שקיפות שרשרת האספקה ​​על ידי מינוף רשת הסבך של IOTA. באמצעות תווית שניתן לסרוק בפשטות באמצעות טלפון חכם, הצרכנים יוכלו להבין כיצד המוצר נע מאז שנוצר עד שהגיע לקונה. 

זֶה מספק צרכנים עם אפשרות לקבל מידע על כל שרשרת האספקה, כולל האותנטיות של המוצר ותעודות הקיימות שלו. יתר על כן, למותגים תהיה נראות מלאה של המסע של המוצר שלהם ברחבי שרשרת האספקה. 

ישנם הרבה פתרונות שכבר יושמו בשוק ו- IOTA היא ללא ספק מהמובילות בשוק.

למד עוד

למד עוד על פרויקט IOTA במדריך למתחילים זה, המפרט את היסטוריית הפרויקטים ושימוש באסימונים ועוד!

מעוניין להשקיע ב- IOTA? בצע קודם כל את בדיקת הנאותות שלך. קרא את מאמר חיזוי המחירים שלנו ב- IOTA, כמו גם כיצד שותפויות יכולות להעלות את מחיר ה- MIOTA.

אתה יכול לקנות MIOTA ב- Binance עם מידע במדריך זה, ולאחסן את MIOTA ב- Ledger.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map