כיצד לקנות IOTA (MIOTA) ב- Binance

נכון לכתיבת שורות אלה, ישנם 14 מטבעות עם שווי שוק של למעלה ממיליארד דולר. בעוד שרבים מבין 14 המטבעות הללו מתחרים ישירות זה בזה, IOTA (קריפטו אסימון MIOTA) מציע ארכיטקטורה והצעת ערך ייחודית הרבה יותר. ככזה, כל מי שמעוניין להחזיק בתיק מגוון, או סתם שרוצה להיות בחזית ההתפתחות הטכנולוגית המלהיבה, צריך לשקול לקנות ב- IOTA..

מדריך זה יראה לכם כיצד לקנות את מטבעות ה- MIOTA הראשונים שלכם באחת הבורסות הגדולות בעולם, בינאנס.

מה זה IOTA?

IOTA היא פלטפורמת ספר ספרים מבוזרת המתכוונת להניע את כלכלת האינטרנט של הדברים (IoT). ובכן … מה ה- IoT?

האינטרנט של הדברים הוא הרשת בה כל מיני מכשירים מתקשרים זה עם זה, חולקים נתונים ומבצעים פעולות אוטומטיות. טלוויזיות חכמות, בתים חכמים ו- Alexa של אמזון הן רק ההתחלה. רבים מאמינים של- IoT יש פוטנציאל כמעט בלתי מוגבל להתרחב, ולהקיף את כל הדברים בחיי היומיום שלנו.

מכשול אחד לקידום ה- IoT הוא היכולת של מכשירים לבצע פעולות מיקרו שקופות ביניהן ללא תשלום עמלות משמעותיות עבור כל עסקה. זו הבעיה ש- IOTA מחפשת לפתור, עם מטבע ה- MIOTA.

כדי לאפשר מיקרו-עסקאות מיידיות בתשלום אפס, יש לתקן את נושא המדרגיות עם פלטפורמות בלוקצ’יין מסורתיות. IOTA עושה זאת בארכיטקטורה שונה מזו של הבלוקצ’יין המשמש את אנשי הביטקוין ואת’רום. מבנה הגרפיקה האקיקלית המכוונת שלהם (DAG) (המכונה “סבך”) מאפשר לעסקאות להתנהל במקביל זו לזו ומבחינה תיאורטית מימדים לעבוד מהר יותר עם יותר פעילות ברשת..

רשת מטבעות קריפטו זו אינה משתמשת במערכת הבלוקצ’יין המסורתית בה משתמשים מטבעות וירטואליים אחרים. ואכן, הוא משתמש במונח הנ”ל שנקרא סבך. באופן זה, נפתרות בעיות המדרגיות שהשפיעו על רשתות מטבעות אחרות. 

IOTA היא כיום המטבע הקריפטוגרפי ה -19 בגודלו בשוק עם הערכת שווי של 671 מיליון דולר. אפשר לרכוש קריפטוגרפיה זו תמורת 0.241 דולר. 

אם אתה רוצה ללמוד עוד על IOTA (MIOTA) כתבנו מדריך למתחילים ל- IOTA.

עכשיו בואו נראה איך תוכלו לקנות אסימונים של IOTA.

שלב 1: הירשם לחשבון ב- בינאנס

בשוק הקריפטו קיימות מספר בורסות, אך בינאנס הוא בהחלט אחד המוכרים והגדולים בעולם. הבורסה לא מציעה כרגע שירותי מסחר בקריפטו אלא גם מוצרים רבים אחרים לכל מיני משקיעים ברחבי העולם. יתר על כן, Binance היא גם אחת מהבורסות עם הנזילות הגדולה ביותר עבור נכסים דיגיטליים קטנים יותר ואלטקוינים אחרים. 

נכון לרגע כתיבת שורות אלה, בינאנס היה נפח מסחר של 649 מיליון דולר ב -24 השעות האחרונות וניתן לסחור ב- IOTA כנגד Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Tether (USDT). IOTA מייצגת 0.12% מסך נפח המסחר של הפלטפורמה.

עדיין לא רבים מהבורסות הגדולות של פיאט מציעות אפשרות לקנות אסימוני IOTA במטבע פיאט (USD, EUR, JPY). אז מדריך זה יתמקד בסחר בביטקוין או באת’ריום עבור IOTA.

אם עדיין לא עשית זאת, הירשם לחשבון ב- Binance. ההחלפה פתוחה לאנשים כמעט בכל אזור בעולם, ולא אמורה לארוך זמן רב.

רישום בינאנס

שלב 2: אמת את חשבונך

Binance ידרוש ממך למסור מספר מסמכי אימות לפני שתוכל להתחיל לסחור. תהליך האישור הוא בדרך כלל מהיר, אך במקרים מסוימים עשוי להימשך עד יממה.

בנוסף, הגדר אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC, ETH, BNB או USDT לחשבון הבינאנס שלך

לאחר שנרשמתם, יהיה עליכם לשלוח את ביטקוין, את’ריום, מטבע בינאנס או קשירה לארנק הביננס שלכם. אם אתה לא מחזיק אף אחד מהמטבעות האלה, אתה יכול לקנות בכרטיס אשראי או חיוב מאתרים כמו Coinmama אוֹ בצ’אנגלי, או ממחלפת פיאט כמו Coinbase.

לביצוע הפקדה, עבור לתפריט שבראש הדף, בחר “כספים” ואז “הפקדות”.

חפש בתפריט הנפתח את המטבע שברצונך להפקיד. Binance ייתן לך כתובת ארנק שאליה תשלח את המטבעות שלך. וודא שאתה שולח רק את סוג המטבע הנכון (כלומר BTC לארנק BTC). כל מטבע אחר שנשלח לכאן עלול ללכת לאיבוד.

משקל פיקדונות 1

שלב 4: המתן לאישור

עסקאות מסתיימות לרוב במהירות רבה, אך במקרים מסוימים עשויות להימשך מספר שעות תלוי בעומס הרשת באותה עת.

ודא שהעסקה שלך הושלמה בהצלחה לפני שתמשיך.

שלב 5: מצא ובחר את הצמד המסחרי הרצוי

לאחר שהפקדה שלך עברה, עבור לחלק ההחלפה של Binance. לחץ על “החלפה” מהתפריט שלמעלה, ואז על “בסיסי”.

ממסך ההחלפה, מצא את התיבה בצד ימין. בשדה החיפוש בחר את המטבע שהפקדת קודם לכן וחפש את IOTA. לחץ על הצמד העולה (IOTA / BTC, IOTA / ETH, IOTA / BNB או IOTA / USDT).

בינאנס יוטה 1

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציע נתונים רבים, כגון גרפים בזמן אמת והיסטוריית הזמנות, שיעזרו לך לעקוב אחר ביצועי המטבע ולקנות בזמן הטוב ביותר.

הבורסה תאפשר לך גם להגדיר גבולות קנייה או מכירה. זה אומר שאתה יכול לשים במחיר (ב- BTC, ETH, BNB או USDT) שבו אתה רוצה לקנות. ברגע שהמחיר יגיע לנקודה זו, הבורסה תבצע את המסחר שלך באופן אוטומטי.

ישנם כלים רבים ושונים המאפשרים לסוחרים ולמשקיעים חוויית מסחר טובה יותר בשוק.

ביוטה יוטה 3

שלב 6: בחר את כמות ה- IOTA לרכישה

הכניסו את המחיר שעבורו תרצו לקנות IOTA, או בחרו שוק לקנות במחיר הנוכחי (מחיר השוק בסדר למתחילים).

עכשיו בחר כמה IOTA לקנות. אתה יכול לבחור סכום ספציפי ב- IOTA, או 25%, 50%, 75% או 100% ממטבעות BTC / ETH / BNB / USDT בארנק Binance שלך..

שלב 7: קנו IOTA!

לחץ על הכפתור הירוק הגדול כדי להשלים את העסקאות שלך!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק IOTA מאובטח

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא לשמור את המטבעות בארנק מאובטח שאתה שולט בו, ולא בבורסה. אז כשתסיים לסחור, תמיד משוך את המטבעות שלך.

יש בחלל ארנקי קריפטו שונים שיאפשרו לך לאחסן את כספיך בבטחה. זה חשוב מאוד מכיוון שבורסות מושפעות בדרך כלל מפריצות ומתקפות שעלולות לגרום לאובדן מטבעות וירטואליים מהמשתמשים. ארנקי חומרה נחשבים לבטוחים ביותר לאחסון מטבעות דיגיטליים.

לשם כך תזדקק לארנק התומך ב- IOTA. מכיוון ש- IOTA הוא פרויקט חדש יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים בעלי ערך גבוה, עדיין אין כל כך הרבה אפשרויות ארנק. ה ארנק אטומי ו ארנק GUI IOTA קל הן אפשרויות מוצקות עבור שולחן העבודה, ואילו ארנק טריניטי או הפקיד ארנק אנדרואיד IOTA הן שתי אפשרויות ניידות עבור משתמשי Android.

כדי למשוך מטבעות לארנק משלך, לחץ על “כספים” ואז על “משיכות”.

ביוטה יוטה 4

בחר IOTA מהתפריט הנפתח. הוסף את הכתובת מארנק ה- IOTA שלך, בדוק שוב שהיא נכונה ולחץ על שלח. בדוק ב- Binance אישור לכך שנסיגתך הצליחה.

Binance מאפשרת גם למשתמשים לרכוש כמה מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיסי אשראי. זה חשוב למשתמשים שרוצים לקבל גישה לשוק הקריפטו בצורה מהירה וקלה. עם זאת, ישנם מטבעות דיגיטליים שזמינים לרכישה בשיטה זו. 

…וזה הכל! עכשיו אתה יודע איך להפעיל את אסימוני ה- IOTA הראשונים שלך בינאנס.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner