מדריך: איך לקנות NEO ב- Bittrex

אם אתה כאן, אתה כנראה מחפש לקנות Neo בבורסת ביטרקס. NEO מכונה על ידי רבים “האת’ריום הסיני”. וכשאת’ריום נאבק בכל שוק הדובים האחרון, יתכן ש- NEO יכולה לבצע מהלכים כדי להפוך לפלטפורמת החוזים החכמה מספר 1 בתחום הבלוקצ’יין. או לפחות מטבע החוזים החכם החשוב ביותר.

למרות הפרופיל הגבוה והמעריצים המהירים שלה, NEO אינה זמינה כמו מטבעות גדולים אחרים. זה אפשרי, אם אתה יודע לאן ללכת. מדריך זה יוביל אותך לתהליך שלב אחר שלב של רכישת NEO בורסת ביטרקס.

מה זה NEO?

NEO היא פלטפורמת חוזה חכמה, בדומה לאת’ריום, EOS או Cardano. הרעיון שלהם הוא לאפשר לאנשים לבנות יישומים מבוזרים, לתמוך בתחומים כמו זהות דיגיטלית ושימושים תעשייתיים בבלוקצ’יין. היו כבר מספר פרויקטים של ICO ובלוקצ’יין מוצלחים שנבנו על רשת NEO, על ידי בסיס נלהב של מפתחי NEO.

נקודת ההבדל הגדולה ביותר עבור NEO ביחס לפלטפורמות אחרות היא המודל האסימוני שלה. בתור התחלה, אסימון ה- NEO אינו מתחלק. המשמעות היא שתוכלו לסחור רק באסימונים שלמים – אסימונים לא ניתנים לפיצול ל- 0.5 או 0.25 NEO, למשל, כפי שאתם יכולים לעשות עם אסימונים כמו ביטקוין ואת’ריום..

כדי לאפשר פעולות מיקרו-טרנסקשן בפלטפורמת NEO, יש לה אסימון משני, GAS, המשמש לתשלום עבור דברים כגון דמי שימוש (כמו ETH ב- Ethereum). אנשים המחזיקים ב- NEO יזכו בהתמדה ב- GAS ביחס לאחזקות ה- NEO שלהם, וההשקעה ב- NEO תהיה גם דרך להרוויח הכנסה קריפטו פסיבית..

במקום היצע אסימונים שתמיד עולה, כמו במטבעות כרייה כמו ביטקוין, ל- NEO יש היצע קבוע של 100 מיליון אסימונים. מכאן שככל שהרשת גדלה ורואה שימוש רב יותר, האסימון יעלה באופן טבעי בערכו בגלל מחסור.

עכשיו, בואו נראה איך להתחיל להשקיע ב- NEO.

שלב 1: הירשם ל- Bittrex

אם עדיין לא עשית זאת, תצטרך להירשם לחשבון Bittrex. לחץ על “הירשם” בדף הבית שלהם כדי להתחיל.

bittrex 1

שלב 2: אמת את חשבונך

לפני שתוכל להתחיל לסחור, ביטרקס דורשת ממך לאמת את חשבונך.

יהיה עליך ליצור פרופיל, כולל שמך, תאריך הלידה וכתובת המגורים שלך. יהיה עליך גם להגיש צורת זיהוי אחת (דרכון, רישיון נהיגה או תעודה לאומית) ותמונת סלפי נוכחית.

התהליך בדרך כלל קצר מאוד ויכול לארוך מספר דקות עד לאימותו בהצלחה. למרות שהאתר אומר שזה יכול לקחת עד 24 שעות במקרים מסוימים.


שלב 3: הפקדת ביטקוין או את’ריום

מקומות מעטים מאפשרים לך לרכוש NEO עבור מטבעות פיאט כגון USD או EUR, וזה כולל ביטרקס. אז תצטרכו לרכוש ביטקוין או Ethereum תחילה, ואז לסחור ב- NEO ב- Bittrex.

אם אין לך אף אחד מהמטבעות האלה, אנשים מרוב המקומות בעולם יכולים לקנות עם כרטיס אשראי או חיוב Coinmama, בצ’אנגלי אוֹ Coinbase.

ברגע שיש לך ביטקוין או את’ריום, יהיה עליך להעביר את המטבעות שלך לחשבון ביטרקס שלך. לשם כך לחץ על “ארנקים” בסרגל הניווט העליון.

העמוד הבא יציג את כל יתרות הארנק האישיות שלך ב- Bittrex. חפש את המטבע שברצונך להפקיד (BTC, למשל). לחץ על הסמל הירוק לצד שם המטבע כדי לבצע הפקדה.

bittrex 2

אם זו הפעם הראשונה שאתה מפקיד מטבע מסוג זה, תצטרך ליצור כתובת ארנק. לחץ על “כתובת חדשה” והמתן מספר רגעים כאשר ביטרקס יוצר עבורך ארנק חדש. לאחר השלמתו, העתיקו את כתובת הארנק ככתובת השליחה של הביטקוין / אתריום שלכם.

ביטרקס 3

בהתאם לעומס הרשת, ייתכן שתצטרך להמתין מספר רגעים כדי לראות את המטבעות בארנק ביטרקס שלך.

שלב 4: מצא את BTC או ETH זוג עבור NEO ב- Bittrex Exchange

לאחר השלמת ההפקדה שלך, תוכל לסחור ב- NEO בבורסת ביטרקס.

לחץ על “שווקים” כדי לעבור למסך ההחלפה.

ביטרקס 5

מטבעות עם זוגות דולר יופיעו בחלק העליון. גלול מטה לקטע “שוקי ביטקוין” (או “שווקי אתריום”, אם אתה סוחר עם אתריום). הזן “NEO” בסרגל החיפוש, וצמד עבור NEO יופיע.

ביטטרקס ניאו

לחץ על BTC / NEO או ETH / NEO כדי להעלות את מסך ההזמנה של NEO.

שלב 5: בחר כמה לקנות NEO

ממסך המסחר, גלול מטה למקום שבו הוא מציג את האפשרות לקנות או למכור NEO ב- Bittrex. ודא שנבחר “קנה”.

ביטטרקס ניאו 2

יהיו לך מספר אפשרויות הזמנה. אפשרות ברירת המחדל היא “Limit” – אתה מכניס כמה NEO אתה רוצה לקנות, בכמה, וביטרקס תנסה לבצע את המסחר הזה. לחלופין, תוכלו לבחור בהזמנה “מותנית”. פירוש הדבר שאתה בוחר כמה NEO לקנות, ואומר לביטרקס לבצע את המסחר רק אם המחיר נמוך / גדול מהמחיר שציינת..

להזמנת הגבלה:

  • הגדר את כמות ה- NEO שתרצה לקנות
  • הגדר את “מחיר הצעת המחיר” שלך – העלות ב- BTC / ETH שבה ברצונך לקנות (בחר “אחרון” כדי לקחת את המחיר העדכני ביותר)
  • בדוק את כמות ה- BTC / ETH שההזמנה שלך תעלה (שיש לך מספיק כספים לכיסוי ההזמנה)
  • בחר כמה זמן תרצה שביטרקס תנסה לבצע את ההזמנה שלך. הם יוכלו לבצע את המסחר שלך רק אם מישהו אחר נסחר בכיוון השני (כלומר NEO-BTC או NEO-ETH). אפשרות ברירת המחדל פירושה ש- Bittrex ימשיך לנסות למצוא שותף למסחר עד להשלמת ההזמנה הכוללת שלך, או שתבטל את ההזמנה. אחרת, תוכל לבחור לבטל את ההזמנה אם לא ניתן יהיה להשלים אותה מיד.

הזמנות מותנות פועלות באותה צורה. ההבדל היחיד הוא לבחור במצבך (גדול יותר משווה או פחות, או פחות משווה).

שים לב כי ביטרקס גובה דמי משיכה של 0.025 NEO. מכיוון ש- NEO היא מטבע מטבע שאינו ניתן לחלוקה, תוכלו להוציא מספר שלם בלבד. אם אתה מחזיק 100 NEO, למשל, זה יהפוך ל- 99.975 NEO עם עמלת העסקה, שלא תוכל להוציא.

זכור זאת, הוסף 0.025 לסכום ה- NEO שאתה רוצה לקנות, כדי להבטיח שתוכל למשוך את הסכום הכולל בארנק שלך מאוחר יותר.

שלב 6: קנו NEO!

לאחר שתסיים את תנאי המסחר שלך, לחץ על “קנה NEO”. וסיימת! ביטרקס תודיע לך לאחר סיום המסחר שלך בהצלחה.

שלב 7: משוך את אסימוני ה- NEO שלך לארנק NEO מאובטח (והתחל להרוויח GAS!)

השיטה הטובה ביותר בקריפטו היא תמיד להחזיק את המטבעות בארנק מאובטח, מחוץ לבורסה, כאשר לא נסחרים. זה חשוב עוד יותר עבור NEO, מכיוון שהוא מאפשר לך להרוויח GAS (כסף בחינם !!!) רק מהחזקת NEO.

כדי למשוך את המטבעות, תזדקק לארנק התומך ב- NEO (וב- GAS). האפשרות המאובטחת ביותר היא ארנק חומרה כמו ספר חשבונות ננו ס. אפשרות זולה יותר היא ארנק NEON, ארנק שולחני עבור Windows, Mac ו- Linux, תוצרת קבוצת המפתחים NEO עיר ציון.

כדי לבצע נסיגה מ- Bittrex, לחץ על “ארנקים”. כעת חפש NEO – הארנק אמור להציג את היתרה החדשה עם מטבעות ה- NEO שרכשת לאחרונה. לחץ על הסמל האדום כדי למשוך.

bittrex neo 3

מהמסך הבא, הכניסו את כמות ה- NEO שתרצו להוציא (זכרו שזה יכול להיות רק יחידות שלמות), ואת כתובת היעד (מארנק ה- NEO שלכם). בדוק שהכתובת נכונה ולחץ על “משיכת NEO” להשלמה.

ביטרקס ניאו לסגת

אז זהו זה! עכשיו אתה יודע לקנות NEO ב- Bittrex, אחת מחליפות המטבעות הפופולריות ביותר. ראה כאן למדריך שלנו לרכישת NEO מה- Binance Exchange.

אנדרו הוא סופר ומשווק דיגיטלי מניו זילנד, שמקורו כיום בדרום מזרח אסיה. לצד עבודתו בתחומים רבים במרחב המסחר האלקטרוני, לאנדרו יש עניין רב בקריפטו, במיוחד אלטקוינים ופרויקטים המתמקדים באימוץ קריפטו רגיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map