ארנקי האונטולוגיה הטובים ביותר (ONT) בשנת 2019 | כיצד להפקיד ONT תוך שמירה על בטיחותו

אונטולוגיה היא רשת מבוססת בלוקצ’יין התומכת בכמה שפות תכנות וכלי פיתוח ליצירת יישום מבוזר. בבלוקצ’יין אונטולוגיה, מספר מערכות בלוקצ’יין יכולות לפעול, מכיוון שהמסגרת יכולה להתאים אישית בלוקצ’ינים ציבוריים לפיתוח יישומים. חוץ מזה, ONT מאפשר שיתוף פעולה בין רשתות רשת שונות באמצעות קבוצות פרוטוקולים. אם אתה שומר על אסימוני ONT, דאג לאבטח אותם בארנקי הטכנולוגיה הטובים ביותר.

עם תכונות מובילות, כמו VBFT ו- Sharding, אונטולוגיה מבקשת לעודד את הפיתוח של יישומי בלוקצ’יין עבור מיליוני משתמשי בלוקצ’יין ברחבי העולם. עם זאת, רשת האונטולוגיה המבוזרת רוצה ליצור פלטפורמה סטנדרטית ליישומים שונים בסביבה ידידותית למשתמש, אינטראקטיבית ומונעת על ידי בלוקצ’יין. להלן הארנקים הטובים ביותר של אונטולוגיס, האידיאליים לקבלת, שליחה ואחסון של המטבעות הווירטואליים.

ארנק ONTO | ארנקים של אונטולוגיה

עַל גַבֵּי אתר הארנק: https://onto.app/

עַל גַבֵּי סוג ארנק: נייד

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

אפליקציית ONTO היא ארנק אונטולוגיה מבוזר הכל כלול המספק גישה לרשת אונטולוגיה. אפליקציה זו אידיאלית לבניית זהות דיגיטלית אישית, לאחסון נכסים דיגיטליים, ורבים אחרים. חוץ מזה הוא מספק עסקאות פרטיות ומאובטחות המגובות באלגוריתמים הצפנתיים.

אחת התכונות הטובות ביותר של ארנק ONTO היא שהוא לא שומר את הנתונים שלך. כל המידע שאתה מספק אם לצורך אישור או אימות נשאר בטלפון שלך. המשמעות היא שלאף אדם אחר אין גישה למידע שלך אלא אם כן אתה מאשר אותו.

חוץ מזה, למזהה ONT, שעוזר לך לנהל את זהותך ואת האימות וההרשאה הקשורים אליו, אין שום קשר עם הארנק. גם הארנק וגם תעודת הזהות שייכים למודולים פונקציונליים שונים. ארנק הקריפטו הנייד עוזר לך בעיקר לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלך כאשר המזהה דואג לזהות, לאימות ולאישור.

דבר נוסף שיש לציין לגבי ארנק ONTO הוא מגבלות העסקה שלו. ראשית, כל העסקאות שמבוצע על ידי הארנק חייבות להיות מספר שלם. רשת אונטולוגיה משתמשת במודל אסימון כפול הכולל את ONT (המטבע) ו- ONG (אסימון השירות לשירותים ברשת). בהקשר זה, עסקת ה- ONT המינימלית היא 1 ONT, בעוד שעסקת ה- ONG המינימלית היא 0.0000000001.

ארנקים של אונטולוגיה

מקור: Medium.com


OWallet

אתר OWallet: https://github.com/ontio/OWallet/releases

OWallet סוּג: שולחן עבודה

קלות שימוש: לא ממש קל למתחילים

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

OWallet הוא אחד הארנקים הטובים ביותר של אונטולוגיה ותומך במערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux. הארנק הרשמי של מטבעות קריפטוגרפיים תומך הן במטבע ONT והן באסימון ONG. ארנק זה כל כך מקיף שתוכלו להשתמש בו גם לניהול ארנק רגיל וגם לניהול ארנקים המבוססים על טכנולוגיית ריבוי חתימות. בנוסף, הוא יכול להתחבר לארנקי חומרה שונים, כמו Ledger, Trezor, ואחרים.

בשלב הבא, בכוונת OWallet לכלול יותר יישומים במערכת שלה, שיאפשרו למפתחים להציע שירותים מקיפים, כולל קריאה והידור חוזה חכם..

OWallet נותן לך שלוש אפשרויות לחקור על פי בחירתך. אתה יכול להשתמש בו כארנק בודד, כארנק משותף או כארנק תומך בחומרה. כפי שצוין קודם לכן, הוא תומך במכשירי Windows ו- MacOS.

בהתבסס על האפשרויות שהוא מציע, הורדת ה- OWallet עשויה להיות מעט מאתגרת למתחילים. הארנק האישי כולל תכונות נפרדות, כמו בחירת נתיב הקובץ של Keystone, בחירת דואר אלקטרוני וסיסמה ויצירת הארנק. לאחר שהארנק האישי יעלה, דף הבית יתן לך פרטים לגבי כתובת הארנק, המפתח הציבורי, יתרת הנכסים ONT ו- ONG, מחיר היתרה ב- ONT בדולר ועוד..

תמונה שהודבקה 0 6

מקור: chrome.google.com (אפליקציה)

ארנק גארדה

אתר ארנק גארדה: https://guarda.co/

סוג ארנק Guarda: נייד, שולחן עבודה, אינטרנט

קלות שימוש: קל לשימוש

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

Guarda הוא אחד הארנקים הידידותיים ביותר והקלים לשימוש להחזקת אסימונים של ONT. משקיעים ימצאו שרבים מהתכונות שמציע ארנק זה מושכות מאוד. ואכן, הארנק מציע תמיכה רב-מטבעית ביותר מ -40 מטבעות דיגיטליים שונים בענף, כולל ביטקוין (BTC), ליטקוין (LTC), את’ריום (ETH), XRP, מטבע בינאנס (BNB), ביטקוין מזומן (BCH) ו Bitcoin Gold (BTG), בין היתר. 

יחד עם זאת, Guarda מציעה פלטפורמות רבות ושונות למשתמשים להתמודד עם מטבעות ה- ONT שלהם בקלות. משתמשים יכולים להוריד ארנק שולחני, גרסה ניידת של ארנק Guarda או פשוט להוריד תוסף שייפתח בדפדפני המשתמשים. 

למרות שהבורסות שיפרו את אבטחתן לאורך זמן, הם נותרים מאוד לא בטוחים עבור אנשים להחזיק במטבעות הווירטואליים שלהם. זו הסיבה שארנקים כמו Guarda התמקדו בביטחון ובפשטות למשתמשים שלהם להרגיש בטוחים ונוחים תוך כדי התמודדות עם מטבעות ONT שלהם.. 

יתר על כן, בשוק תחרותי ביותר, למשתמשים יש תיקי מגוון. המשקיעים אינם מחזיקים במטבע וירטואלי אחד בלבד, אך בדרך כלל הם מחזיקים ביותר מאחד. Guarda תהיה בחירה טובה עבור אנשים שרוצים להחזיק את הנכסים הדיגיטליים שלהם באותו מקום מבלי להחליף ארנקים ויישומים כל הזמן. 

יתר על כן, Guarda נחשב לאחד הארנקים היוקרתיים ביותר בתעשיית הקריפטו. ואכן, צ’אנגפנג ג’או ראה את ארנק Guarda כפרויקט שתמך בבורסה המבוזרת של Binance (DEX) עוד מההתחלה.. 

מיוחד #FF, ארנקים התומכים ב- @ Binance_DEX מההתחלה:

@MithioOfficial

@Enjin

@פִּנקָס

@coolwallet

@CoinomiWallet

@atomicwallet

@Zel_Core

@InfinitoWallet

@Mathwallet

@cryptocom

@ GuardaWallet

@SpendCard

@ TrustWalletApp https://t.co/pgmQfXqdkO

– CZ Binance (@cz_binance) 19 באפריל 2019

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק אטומי הינה יישום תוכנה שאינו משמורן ונחשב לאחד הפתרונות הפופולריים ביותר לניהול אונטולוגיה. נוסד בשנת 2018 על ידי מייסד שותף של חילופי צ’אנג’לי & המנכ”ל לשעבר קונסטנטין גלאדיץ ‘, Atomic הגדילה את בסיס המשתמשים שלה ל -500,000 איש בכל הפלטפורמות הנתמכות, כולל מערכת הפעלה שולחנית מרכזית, iOS ו- Android. 

הארנק מציע לבעלי הקריפטו לא רק תכונות בסיסיות כמו שליחה וקבלה של ONT, BTC, ETH, LTC, XMR, BNB ועוד 40+ חסימות נפרדות ומעל 500 אסימונים, אלא גם קנייה, החלפה והכנסת הנכסים הדיגיטליים ביחיד. , ממשק מאובטח וידידותי למשתמש. בנוסף, אתה יכול לקבל cashback עבור השימוש בבורסה האנונימית המיידית שלה (60+ זוגות קריפטו) שלוקחת חלק בתוכנית החברות של Atomic. אם ברצונך לרכוש קריפטו, ניתן לרכוש 19 נכסים מובילים בכרטיס בנק של USD, EUR, GDP, ועוד 14 מטבעות פיאט מקומיים בכל רחבי העולם. כמו כן, אתה עלול להימשך למשך הארנק. זה מבוזר, מה שאומר שאתה מקבל תגמולים עם 5-23% אפר ישירות מאמתים ותומך בביזור הרשת. נכון לעכשיו, ישנם 10 נכסי PoS, כולל XTZ, ATOM, ZIL, KMD ו- AWC, האסימון המקורי של Atomic. 

לבסוף, כדי להתחיל להשתמש בארנק האטומי, אינך נדרש ליצור חשבון, לעבור אימות או KYC, ולכן אתה נשאר אנונימי. בינתיים הכספים שלך נמצאים בשליטתך בלבד מכיוון שהמפתחות הפרטיים מוצפנים במכשיר שלך, ולאף אחד אין גישה אליהם מלבד אתה. אחרון חביב, אם יש לכם אי פעם בעיה עם Atomic שלכם, פנו לשירות התמיכה שישמח לתת לכם מענה קוהרנטי ומהיר תוך כ- 10-25 דקות 24/7.

ארנק ציאנו | ארנקים של אונטולוגיה

אתר ארנק Cyano: https://github.com/OntologyCommunityDevelopers/cyano-wallet/

ציאנו סוג ארנק: אינטרנט

קלות שימוש: קל

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

Cyano הוא סיומת אינטרנט עבור רשת אונטולוגיה התומכת בדפדפני Chrome ו- Firefox. התוסף מאפשר לך ליצור ארנק עם ביטוי מזכרונים, מוצפן לחלוטין עם מפתח פרטי. אתה יכול להיכנס לארנק האינטרנט שלך באמצעות ביטוי המימנון, חשבון מאוחסן או מפתח פרטי.

יחד עם זאת, כשאתה משתמש ב- Cyano, עליך להיזהר ולקחת בחשבון טיפים חשובים לאבטחה, כגון חלוקת הנכסים שלך בין ארנקים קרים לחמים, בדיקת יתרות בקביעות ושימוש בארנק חומרה קריפטו לאחסון הקור שלך. חוץ מזה, הימנע משימוש ברשימת ההיתרים החכמה בארנק הקר שלך. הארנק מתחבר בקלות עם שני ארנקי החומרה העיקריים – Ledger ו- Trezor.

ארנק Cyano תואם לכל רשתות ONT, ומאפשר לך לעבור ביניהן מ- Test ל- Main ו- Private באמצעות TLS. Cyanoalso מגיע עם תמיכה ב- ONT ID, תמיכה ב- dAPI ברשת אונטולוגיה, כמו גם בתמיכה בכתובת NEO ו- ONT, בה תוכלו להשתמש בחשבונות רגילים וגם בחשבונות Ledger..

באמצעות סיומת Cyano תוכלו לבצע את הפעולות הבאות:

· צור ארנק עם ביטוי מזכרונים

· הצפן מפתח פרטי

· ייצא או ייבא ארנק

· התחבר באמצעות ביטוי זיכרון, מפתח פרטי או חשבון מאוחסן

· תמיכת Ledger ו- Trezor

· תמיכת אסימונים של OEP-4 ורבים נוספים

תמונה מודבקת 0 9

מקור: tokenclub.co

ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס אתר הארנק: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

ספר חשבונות ננו ס סוג ארנק: חומרה

קלות שימוש: קל

בטוח: די בטוח ומאובטח

עֲלוּת: שולם

ארנק Ledger Nano S מציע את רמת האבטחה הגבוהה ביותר בחשבון, מה שהופך אותו לאחד מארנקי החומרה הטובים ביותר של אונטולוגיה. באמצעותו תוכלו לשלוח, לקבל ולאחסן את מטבעות ה- ONT ואת אסימוני ה- ONG שלכם בבטחה. חוץ מזה הוא מקבל מספר מטבעות כולל מטבע ONT ואסימון ONG. מומלץ לאשר את מחיר הארנק של Nano S מהאתר הרשמי שלהם כדי למנוע סיכוי לשלם גבוה יותר.

אם אבטחת הכספים שלך היא בראש סדר העדיפויות שלך, עליך לשקול להחזיק את ארנק Ledger Nano S. פונקציונליות החומרה מבטיחה שתמיד תהיה בשליטה על הכספים שלך.

בנוסף, ה- Nano S הוא קטן, נייד ותואם USB. בזמן שהוא מתחבר למכשיר שלך דרך יציאת ה- USB, הוא לא קוצר את המפתח הפרטי שלך. המפתח הפרטי נשאר תמיד באחסון לא מקוון, המאובטח ומוגן באמצעות PIN. אחד המאפיינים הבולטים של ארנק ה- Nano S הוא קלות השימוש. ארנק החומרה של קריפטוגרפי כולל תצוגת OLED מובנית עם כפתורים בצדדים, מה שמקל על התפעול גם למתחילים. חשוב לציין, הארנק של Nano S מאפשר לך לאמת עסקאות באופן ידני, מה שאומר שאתה יכול לבדוק את מצב הכספים שלך בכל עת.

תמונה מודבקת 0 8

מקור: Infinitowallet.io

ארנק אינפיניטו | ארנקים של אונטולוגיה

אינפיניטו אתר הארנק: https://www.infinitowallet.io/

אינפיניטו סוג ארנק: נייד

קלות שימוש: קל

בטוח: די בטוח ומאובטח

עֲלוּת: חינם

אינפיניטו הוא עוד ארנק אונטולוגיה נהדר, אידיאלי לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. הארנק הסלולרי רב המטבעות תומך בכל הנכסים הדיגיטליים העיקריים, כגון ביטקוין, את’ריום, BCH, DASH ורבים אחרים. הוא תומך גם בכל אסימוני ERC20 ברשת את’ריום ואסימני NEP5 בבלוקצ’יין NEO.

הארנק ידידותי לנייד, מה שהופך אותו לבחירה האידיאלית עבור משתמשים בדרכים. כרגע הוא זמין עבור מכשירי iOS ואנדרואיד של אפל. בנוסף, הפלטפורמה היא רב לשונית, עם 12 שפות נתמכות ויותר. אינפיניטו מאמצת את טכנולוגיית ה- Touch ID, שהיא אחת התכונות האחרונות עבור ארנקים ניידים. כמה משיאי הארנק הזה כוללים:

· אבטחה ברמה העליונה שמספקת שילוב של סיסמה, ביטוי סיסמה ומזהה מגע.

· פלטפורמה רב לשונית, המאכלסת 12 שפות

· אין שרתים מרכזיים

עם זאת, זה לא הכל; אינפיניטו מגיעה עם מצוינות טהורה שנדירה ברוב הארנקים הניידים. למשל, הארנק מיועד לשימוש יומיומי. ככזה, יש לו תכונה לניהול אנשי קשר, המאפשרת למשתמשים לאחסן את כל אנשי הקשר שלהם ברשימה אחת ונוחה לשימוש, בדיוק באותו אופן שמספרי הטלפון הנייד זמינים ברשימה אחת. זה, בסופו של דבר, משפר את הפונקציונליות של הארנק.

מאפיין חשוב נוסף בארנק זה הוא מיטוב מחירים. טכנולוגיה זו מאפשרת, במיוחד, למשתמשים חדשים לבחור את החיובים הטובים ביותר בכל פעם שהם מבצעים עסקה. בסופו של דבר, עסקאות מסתיימות מהר יותר מבלי שאף אחד מוציא יותר מדי כסף.

תמונה מודבקת 0 3

מקור: play.google.com

או3 ארנק | ארנקים של אונטולוגיה

או3 אתר הארנק: https://o3.network/

או3 סוג ארנק: נייד ושולחן עבודה

קלות שימוש: קל

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

ארנק ה- O3 תומך בכל הפלטפורמות הגדולות, כולל מערכות ההפעלה אנדרואיד, iOS, Windows ו- Mac. זה מאפשר לך לעקוב אחר כל מטבעות ה- ONT שלך, אסימוני ONG כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים במקום נוח אחד. הארנק השולחני של קריפטו מציע הרבה תכונות מגניבות. לדוגמה, הוא יכול להשתלב ישירות עם Switcheo Exchange מלבד ניטור מרחוק של האיזון בארנקי האחסון הקרים שלך. לתת לכם את ההזדמנות לפקח על כתובת האחסון הקרה שלכם הוא תכונה מגניבה שמשפרת את הפונקציונליות של הארנק. זו הסיבה שכדאי לשקול זאת אם אתם מחפשים אחר ארנקי האונטולוגיה הטובים ביותר בשוק כיום.

בנוסף, זה משפר את האבטחה מכיוון שאף אחד לא ניגש לארנק האחסון הקרה ברשימת המעקב שלך. אתה יכול להוריד את ארנק הצפנה הנייד מ חנות האפליקציות של אפל אוֹ חנות הגוגל סטור. האפליקציה משמשת ברחבי העולם עם דירוגים חיוביים מצד משתמשים.

איך זה עובד

לאחר התקנת אפליקציית ארנק הקריפטו הנייד, המערכת תבקש ממך ליצור ארנק חדש או לייבא מפתח פרטי מארנק קיים כבר. אחת התכונות הטובות ביותר בארנק זה היא שהוא מאפשר לך להתחבר לאפליקציות נהדרות אחרות מבלי לשתף את המידע הרגיש שלך, כגון מפתח פרטי עם צדדים שלישיים..

לבסוף, היכולת שלה להתחבר לפלטפורמת המסחר של Switcheo מאפשרת לך לסחור ישירות מהארנק. חוץ מזה, זה מאפשר לך לרכוש באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים גדולים – ראשונה בבלוקצ’יין ONT. הפלטפורמה מתכננת להציג רכישות באמצעות כרטיסי אשראי.

מחשבות אחרונות

ה- blockchain של ONT צומח ומושך יותר משתמשים. ככל שהעולם עובר לעידן אימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים, הגיע הזמן לאמץ מספיק אמצעי אחסון קריפטו. בעזרת הארנקים המוזכרים במאמר זה, תוכל לשלוח, לקבל ולאחסן את כספי ה- ONT שלך.

https://usethebitcoin.com/a-beginners-guide-to-ontology-ont/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map