ארק לעומת ליסק – קרב מטבעות מטבע ההוכחה

ארק לעומת ליסק – קרב מטבעות מטבע ההוכחה

כאשר הוכחת ההימור (POS) הופכת לפופולארית יותר במרחב הקריפטו, אנו מבצעים פירוט של האפשרויות הטובות ביותר. זה המבט שלנו ארון ו ליסק.

ארון

ארק מספקת טכנולוגיית בלוקצ’יין חדשנית עבור משתמשים, מפתחים וסטארטאפים. מטרתו ליצור בלוקצ’יין שמתחבר לחסימות אחרות כדי להגביר את האימוץ. ארק מציעה מספר רב של מקרי שימוש, ובכך הופכת אותו להתאמה, גמישה וניתנת להרחבה. תכונות הליבה הללו מקלות על אנשים רגילים להשתמש בבלוקצ’יין.

כפי שאתה יכול לראות, ארק שואף להיות יותר מ- cryptocurrency. זו פלטפורמה מאובטחת המיועדת לקהל הרחב ומספקת את השירותים, הצרכנים והמפתחים הנדרשים. זה משמש גם כגשר של תקשורת בין רשתות חסימות.

ארק מכנה את טכנולוגיית SmartBridge הזו. SmartBridge היא נקודת המכירה העיקרית של Ark. כדי להפוך את SmartBridge לתואם, צריך רק להטמיע חלק קטן מהקוד מבלוקצ’יין אחר לליבת Ark. ה- dApp החדש משלב בצורה חלקה את השינוי הזה. לאחר הטמעת הקוד, הבלוקצ’יין יכול לתקשר עם ארק או לקיים אינטראקציה עם כל בלוקצ’יין אחר המאפשר “גישור חכם

כָּחוֹל

מָקוֹר: https://ark.io/

תכונות של Ark

מָהִיר

רשת הבלוקצ’יין של ארק מתגאה בזמן חסימות של 8 שניות והיא אחת הרשתות המהירות ביותר בתעשייה.

מופץ

ARK משתמש במנגנון קונצנזוס שונה של DPoS (Delegated-Proof-of-Stake). אלגוריתם של קונצנזוס של DPoS מחייב את בעלי המטבעות להצביע ל”צירים “, שאחראים אז לאמת עסקאות ולתחזק את הבלוקצ’יין. זה הוצג לראשונה על ידי BitShares, שאומץ מאוחר יותר על ידי ליסק, Crypti ו- Ark. המשימה של צומת ARK היא להפעיל את רשת הבלוקצ’יין ARK ולהרוויח נקודות תגמול, ממש כמו הכורים של ביטקוין..

מדרגיות

המטרה העיקרית של ARK היא לטפל בבעיה מרכזית עבור מרבית פרויקטי הבלוקצ’יין – מדרגיות. מטרתו לשמור על בלוקצ’יין מדרגי במיוחד. על ידי שימוש בתכונה המותאמת אישית של SmartBridge, משתמשים יכולים לפרוק תכונות לא חיוניות למספר רשתות צד. זה מאפשר מדרגיות תוך שמירה על הדיוק והמהירות של בלוקצ’יין הראשי של ARK.


קוד פתוח

המערכת האקולוגית של ARK היא פרויקט בלוקצ’יין בעל קוד פתוח לחלוטין המסייע למשתמשים לבנות SmartBridges משלהם ויישומים מבוזרים אחרים. הכל מתארח ב GitHub לנוחיות המשתמש.

ארנק שולחן עבודה

הארנק השולחני של ארק מיועד לכל מערכות ההפעלה השולחניות הגדולות. ארנק ה- ARK עומד בתקני האבטחה המובילים בתעשייה ותואם את ה- ספר חשבונות ננו ס. ארנק ה- Ark מסנכרן עם עמיתים אחרים ברשת מבלי להוריד את נתוני הבלוקצ’יין המלאים.

עם השימוש בארנק Ark, אין צורך בסנכרון, ועם 8 שניות של זמן אישור לחסימה, המשתמשים יכולים לראות את העסקה מתרחשת בזמן אמת כמעט! המשתמש צריך לבדוק רק אם העסקה אושרה לאחר 30 דקות.

הקישוריות של ארק עם חסימות אחרות נותנות לו פוטנציאל גדול. הצוות גילה נחישות רבה ליצור פרויקט עם צמיחה יציבה וחזקה. ארק עשוי להיות אחת הרכישות הטובות ביותר השנה.

ליסק

ליסק נולד בשנת 2016 והוא מזלג של Crypti. שני המייסדים, מקס ואוליבר, עבדו בעבר בקריפטיי. הם לא הסכימו עם כיוון הפיתוח העתידי של Crypti והשאירו את צוות המייסדים שלה לפתח את Lisk

ליסק 2

מָקוֹר: https://lisk.io

תכונות של ליסק

ליסק היא מטבע החילופי המטבע הראשון המודולרי באמת שרשראות צד. היתרון העיקרי של רשתות הצד הוא בכך שהן מגנות על הרשת מפני האטה, כמו בתרחיש שבו שולחי דואר זבל מבצעים עסקאות הונאה.

הרשת מופעלת על מנת לשמור על הגמישות והיעילות של “השרשרת הראשית” ולפתור את בעיית העומס ברשת בהיקפי עסקאות גבוהים. רשתות צד מחוברות לרשת הבלוקצ’יין הראשית. ניתן להציב את כל העסקאות בהיקף גבוה בצד השני, ובכך לא להפריע לבלוקצ’יין הראשי.

הסכם קונצנזוס: הוכחת יתרה מוסמכת (אלגוריתם DPoS)

LISK הוא מנגנון קונצנזוס המבוסס על DPoS. הקונצנזוס לגישה זו נוצר על ידי ביטשארס קְבוּצָה. אם אינך יודע מהי DPoS, מדובר בתעודת אחזקת מניות. במילים פשוטות, כמו של סטמיט עֵד מערכת, כל אדם המחזיק באסימון מצביע לנציג ומחליט כיצד ליצור אסימון חדש. ניתן להתייחס אליו גם כ- supernode שיש לו בדיוק את אותן הזכויות. זה דומה ל- מערכת פרלמנטרית או הקונגרס. אם אינך יכול למלא את תפקידיך, לא תיבחר שוב.

האסימונים של ליסק מושלכים על ידי 101 הנאמנים שנבחרו, ורק האסימונים יכולים לשמש לקבלת דיבידנד מהנאמן..

באופן כללי, Lisk מיועד לפיתוח dApp. לכן, אחת המטרות של ליסק היא להפוך את דה-פקטו ליישומים ולשירותי בלוקצ’יין. מתחרותיה כוללות את’ריום, טזוס, EOS, ו גלים.

חשוב גם לציין כי ליסק הייתה מטבע הקריפטוגרפיה מבוסס JavaScript הראשון בעולם. מפתחי Lisk בחרו בשפת תכנות זו כדי להפוך את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לקלה להבנה – במיוחד למתחילים.

דף מוצר ליסק

מָקוֹר: https://lisk.io

סיכום

גם לארק וגם ליסק יש יסודות איתנים מאוד שמקנים להם כדאיות לטווח הארוך. הבחירה שלך עשויה להיות תלויה בגורמים שונים, כולל מקרה השימוש והעדפותיך. בסך הכל כדאי לזכור שהמערכות והפרוטוקולים שמאחורי כל פרויקט בלוקצ’יין נמצאים בפיתוח מתמיד. תכונה שחסרה לה תכונה חיונית כרגע עשויה להפיץ שיפורים בעוד כמה חודשים. בסך הכל, גם לארק וגם ליסק יש פוטנציאל עצום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map