כיצד למכור אתטרום שלב אחר שלב

בין אם הרווחתם את’ר מכרייה או קניתם מחליפין, ייתכן שיגיע הזמן שתצטרכו למכור חלק או את כל האחזקות שלכם. נכון לעכשיו, Ethereum (ETH) הוא המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, עם שווי שוק של כמעט 43 מיליארד דולר, ונסחר סביב 378.00 $ / ETH. אתה יכול למכור Ethereum עבור מטבע פיאט, למשל, דולר אמריקאי (USD), או להשתמש בו כדי לקנות מטבע דיגיטלי אחר. 

השיטה הקלה והזולה ביותר למכור את’רום היא באמצעות החלפה עם זוג ETH / USD. במדריך זה נעבור את תהליך מכירת את’ריום בבורסה למטבע פיאט ולמטבע דיגיטלי.

למכור אתריום למטבע פיאט 

מכירת ETH עבור מטבע פיאט היא בדרך כלל מהירה ונוחה יותר, במיוחד אם אתה סוחר חדש. עם זאת, בואו נעבור תהליך שלב אחר שלב למכירת אסימונים של Ethereum עבור מטבע פיאט.

שלב 1: הירשם בבורסה המפרטת ETH / USD

כמה בורסות שרשמו את אתריום לצד USD כוללות את קרקן, בינאנס, קוינטרי ו- Coinbase.

לאחר בחירת מרכזיה מתאימה, הירשם לחשבון בבורסה וספק את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. חלק מההחלפות מבקשות את פרטיך האישיים המלאים והוכחת תעודת הזהות שלך בכדי לעמוד בתקנות KYC ו- AML.

בנוסף, הפעל את האימות הדו-גורמי בחשבונך החדש לפני שתעבור לשלב הבא.

שלב 2: הפקדת ETH בחשבונך החדש

הדבר הבא הוא העברת אחזקות ה- ETH שלך לארנק החליפין שלך. ראשית, היכנס לחשבונך. מצא את כתובת ה- ETH שלך והשתמש בכתובת להעברת אסימונים מהארנק החיצוני שלך.

לדוגמה, אם פתחת חשבון Coinbase, לחץ על ה- ארנקים בכרטיסייה בראש הבורסה ובחר ארנק Ethereum. נְקִישָׁה צור כתובת הפקדה, לאחר מכן תקבל כתובת שתוכל להעביר ETH.

שלב 3: למכור Eמזה

לאחר קבלת ETH לחשבונך, נווט לדף המסחר של הבורסה ובחר את צמד המטבעות הרצוי. הזן את סכום ה- ETH שאתה מתכוון למכור והזמן.

לדוגמה, בחשבון Coinbase שלך ​​לחץ מכירה ובחר את הארנק ממנו תרצה להעביר ETH. נְקִישָׁה למכור ETH והזן את סכום ה- ETH שאתה מתכוון למכור במקום הניתן. מכאן בחר את המטבע שעבורו תרצה למכור את ה- ETH שלך.


בכל חילופי הדברים האלה, ודא שאתה מאשר את פרטי העסקה לפני שתשלים פעולה זו.

שלב 4: משיכת דולר ארה”ב

השלב האחרון הוא משיכת הסכום שקיבלתם והפקדתם לחשבון הבנק שלכם. זהו תהליך קל, אך וודא שאתה יודע מה הפיס שתחויב לפני שתשלים פעולה זו.

מכירת אתריום למטבעות קריפטוגרפיים 

שלב 1: הירשם לבורסה המפרטת ETH

אם בכוונתך למכור ETH באותה בורסה בה קנית אותה, דלג לשלב השני.

אם ברצונך למכור בבורסה חדשה, עליך לשקול גורמים מסוימים לפני שתתייצב בבורסה המתאימה לצרכיך. החדשות הטובות הן כי Ethereum הוא המטבע השני בגודלו, ולכן נסחר כמעט בכל הבורסות.

לאחר בחירת מרכזית מתאימה, רשום חשבון על ידי מסירת כתובת הדוא”ל שלך ויצירת סיסמה. כאמור לעיל, חלק מההחלפות ידרשו את פרטיך והוכחת תעודת הזהות בהתאם לתקנות KYC / AML.

שוב, ודא שאתה מפעיל את התכונות 2-FA לצורך אבטחה נוספת.

שלב 1: הפקדת ETH בחשבון

העבר את סכום ה- ETH שברצונך למכור מהארנק החיצוני שלך לחשבונך. השתמש בכתובת ETH של הארנק שלך ולאחר מכן העבר את ה- ETH למרכזיה באמצעות הכתובת.

למשל, אם ברצונך למכור את אתריום בינאנס, בחר לְהַפְקִיד מ ה כְּסָפִים תפריט נפתח. לאחר מכן בחר ETH כמטבע ההפקדה שלך וסרוק את קוד ה- QR. 

שלב 2: למכור אתריום

לאחר קבלת האסימונים בחשבון הבורסה שלך, לחץ על סעיף המסחר בבורסה שלך. בחר את הצמד שאתה רוצה לסחור בו, כגון ETH / BTC והזן את סכום ה- ETH שברצונך למכור.

למשל, לחץ לְהַחלִיף ב- Binance, ובחר באחד מהם בסיסי אוֹ מִתקַדֵם תצוגת מסחר. חפש את הצמד שברצונך לסחור בתיבה המסופקת בצד ימין של המסך ובחר את ההזמנה. נְקִישָׁה למכור ETH.

למכור אתריום

שוב, וודא שאתה מאשר את כל הפרטים לפני שתמשיך קדימה.

שלב 3: העבר את המטבע החדש שלך לארנק מאובטח

לאחר רכישת מטבע חדש, עליכם לזכור כי לא מומלץ לאחסן את הקריפטו שלכם בבורסה זמן רב מדי. ליתר ביטחון, העבר את המטבעות שלך לארנק פרטי המאפשר לך לשמור על המפתח הפרטי שלך.

לדוגמה, ב- Binance תוכלו להעביר את המטבע הדיגיטלי לארנק מאובטח על ידי לחיצה על משיכות קישור מה כְּסָפִים תפריט נפתח. בחר את המטבע הדיגיטלי שברצונך להעביר מהמרכזיה והזן את סכום המשיכה ואת הכתובת.

למכור אתריום

מה לקחת בחשבון לפני מכירת ה- ETH שלך

לפני שאתה מוכר את אתריום בפעם הראשונה, זכור שיש כמה סיכונים. בנוסף, מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים. ככזה, ערוך בדיקת נאותות לפני שתקבל החלטה זו. 

הגורמים שעליכם לקחת בחשבון כוללים את דמי המסחר בבורסה, עמלות ושיטות המשיכה, מגבלות העסקה, סוג הפלטפורמה לשימוש, אימות תעודת זהות נדרש ותמיכת לקוחות בבורסה..

אלה גורמים חיוניים מכיוון שהם קובעים את הקלות בה אתה מוכר את ה- ETH שלך. בדוק את מספר העמלות שגובה הבורסה בה אתה מתכוון למכור את אתריום. חלק מהבורסות יקרות למדי, ואילו אחרות זולות. בנוסף, אחרים הם ידידותיים למשתמש ויש להם שירות טוב של תמיכת לקוחות, בעוד שקשה לניווט אחרים, במיוחד למתחילים, ויש להם תמיכת לקוחות גרועה.. 

יתר על כן, קחו בחשבון את הפרטים האישיים שאתם מוכנים למסור לפני שתבחרו בורסה מתאימה לצרכים שלכם. חלק מההחלפות מבקשות את פרטיך ואת תעודת הזהות שלך, בעוד שחלקן אינן דורשות שום זיהוי אישי, המתאים למי שמתכוון לשמור על פרטיותם..

כמו כן, אחרים עשויים לקחת זמן לאמת את פרטיך, ובהתחשב בתנודתיות המטבעות הקריפטוגרפיים, יתכן וזה לא מתאים לסוחר המעוניין למכור את מטבעו בהקדם האפשרי..

לכן, חשוב לקחת בחשבון גורמים אלה לפני בחירת מרכזיה מתאימה.

סיכום

מכירת ה- ETH שלך היא תהליך קל לסוחרים מנוסים וחדשים כאחד. כל מה שאתה צריך זה להירשם לבורסה מתאימה ולבצע הזמנה. אתה יכול לבחור למכור את ה- ETH שלך במטבע פיאט או מטבע מטבע אחר, בחירה זו תלויה בצרכים שלך. עם זאת, לפני שבוחרים בורסה מתאימה למכירת ה- ETH שלך, שקול גורמים כגון דמי מסחר, שיטת משיכה, תמיכת לקוחות, אימות תעודת זהות ומגבלות עסקאות. גורמים אלה קובעים עד כמה תהליך מכירת Ethereum יהיה חלק עבורך. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map