מדריך למתחילים לערימת נבליו

מספר פרויקטי הבלוקצ’יין המיישמים מנגנונים שונים להרווחת הכנסה פסיבית נמצא כעת בעלייה. ביניהם, אנו מוצאים נביליו (NEBL), פרויקטים של בלוקצ’יין המתמקדים במתן פתרונות ארגוניים. המטרה העיקרית של נבליו היא להוביל את הדרך לאימוץ המוני של בלוקצ’יין בעסקים ברחבי העולם.

נביליו הוא גם אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין ששיעור ההימור שלו גבוה. למעשה, כאשר נבליו יצא במהלך ה- ICO שלה, לחברה כבר היה ארנק עובד עם שיעור ההימורים של 10% לשנה. עם זאת, לפני שמבינים כיצד לערום את Neblio, ראשית יש להבין את PoS.

נבליו 2

הוכחת יתד

Proof-of-Stake, או בקיצור PoS, הוא אלגוריתם קונצנזוס גאוני. הוא משמש את נביליו כדי להבטיח שכל חברי הרשת שלה יהיו אמינים ויתנהגו בכנות. הפופולריות הגוברת של אלגוריתמי PoS נובעת מכך שהם חסכוניים יותר באנרגיה מאשר עמיתיהם, האלגוריתמים של הוכחת העבודה..

העיקרון הבסיסי שלה הוא די פשוט: הוא מחייב את חברי הרשת להחזיק ולהחזיק את אחזקות המטבעות שלהם במטרה לאמת עסקאות. ככל שמשתמש יקבל יותר מטבעות, כך גדל הסיכוי שהארנק שלו נבחר לפתור חסם ספציפי.

מאפיינים

מה ההימור?

האלגוריתם ההסכמי של נביליו עובד באותה צורה, עם כמה שינויים קטנים מאוד. האלגוריתם מייעד חלוץ מהימן בהפרש של כ -2 דקות זה מזה. הארנק של המשתמש מאמת את העסקה שהוגשה, והמשתמש זכאי לקבל אסימוני NEBL שנוצרו לאחרונה. עם זאת, כדי לקבל את תגמולי ההימור, הארנק המדובר צריך להיות מקוון.

בקיצור, הימור הוא התהליך שבו משתמשים בארנק ייעודי לאימות עסקאות ואיסוף המטבעות שהוענקו. כאשר ארנק מתחזק, זה בודק עסקאות כדי לוודא שכל מי ששולח מטבעות אכן הבעלים של המטבעות. לשמירה על אבטחת הרשת, כל שתי דקות נבחר ארנק מקוון אחד לקבל תגמול של יתד. הארנק עם הכי הרבה “כרטיסי הגרלה” זוכה.

גיל מטבעות, משקל רשת, משקל משתמש וזמן צפוי

כדי להבין יותר כיצד ההימור עובד, עלינו לכסות את המושג “עידן המטבעות”. טכנולוגיה זו יושמה על ידי נביליו כדי לקבוע למשך כמה זמן יש מטבעות ספציפיים בארנק.

זה חשוב על מנת לקבוע את “משקלו” של המשתמש. משקל זה הוא המספר שהוגש לבריכת ההימור, והוא מייצג את מספר המטבעות הכולל שיש למשתמש בנוסף לבונוס עבור עידן המטבעות..

משקל זה עולה לאחר שמטבע היה בטל בארנק במשך 24 שעות. הוא ממשיך לעלות עד 7 ימים, שלאחריו המשקל עומד כל עוד כמות המטבעות לא משתנה.

“משקל הרשת” הוא מספר הכרטיסים הזמינים להגרלה. בקיצור, משקל הרשת הוא סכום “עידן המטבעות המשוקלל” של כל המטבעות שנמצאים כרגע ברשת.


המונח “זמן צפוי” מתייחס לזמן עד לתגמול הבא. מכיוון שמשתמשים מחזיקים בכמויות שונות של כרטיסים, ככל שיש להם יותר כרטיסים, כך גדלים סיכויי הזכייה.

כיצד להמר על NEBL (מדריך)

על מנת להמר על NEBL, תחילה עליך להוסיף מטבעות נבליו לארנק שלך. כמובן שכדי לעשות זאת תזדקק לארנק שניתן להוריד ממנו האתר הרשמי של נבליו. אתה יכול לנסות את אחד מארנקי הליבה המרובים של שולחן העבודה המציעים מגוון רחב של תכונות, המאפשרים לך לשלוח, לקבל ולהפקיד את NEBL בצורה מאובטחת בתוך ממשק נגיש לטירונות. ארנקי הליבה זמינים עבור כל מערכות ההפעלה הגדולות שיש כמו Windows, MacOS ו- Linux.

אפשרות תקפה נוספת תהיה בחירת ה- Neblio Orion, אחד הארנקים החדשים של החברה. זה מגיע עם תמיכה בכל הדפדפנים המודרניים, כמו גם בפלטפורמות שולחניות וניידות (אנדרואיד ו- iOS)..

כדי להתחיל בהימור, תצטרך לוודא שהארנק שלך פתוח, נעול ומקוון. לאחר שקיבלתם את המטבעות שלכם, וארנק ה- Neblio שלכם מוכן, תצטרכו לסנכרן את הארנק עם ה- blockchain. משך התהליך הוא בהתאם ישירות לעוצמת העיבוד של המכשיר ולחיבור לאינטרנט. לידיעתך, אין צורך בכמות מינימלית של NEBL להימור.

שלב נוסף וחשוב מאוד בתהליך הוא הצפנת הארנק. כדי להצפין את הארנק, עבור אל “הגדרות”, ואבטח אותו בעזרת סיסמה.

כל שנותר לעשות עכשיו זה לפתוח את הארנק, לחכות ולהרוויח. מועיל מאוד להנחות ניתן למצוא ב- Subreddit Neblio. אנו ממליצים לעקוב אחר מדריך זה אם ברצונך שהארנק שלך יישאר מקוון כל הזמן, מכיוון שמדריך זה מיועד להגדרת Raspberry Pi3 כמכשיר הימור..

כדאי לזכור כי יידרשו לפחות 24 שעות עד שהמטבעות שלך ייכללו בתהליך ההימור. ראויה לציון גם העובדה שהמטבעות שלך יגיעו למשקלם המרבי ולפוטנציאל ההחזר המקסימלי שלהם רק לאחר שחלפו שבעה ימים.

כאמור, התשואה המשוערת על ההשקעה היא 10% לשנה, ערך טוב מאוד במיוחד כאשר משווים אותה למתחרים האחרים של PoS של נבליו כמו NavCoin (NAV), NEO (NEO), ליסק (LSK), ARK (ARK), רדקוין (RDD), PIVX (PIVX), שעועית מזומן (שעועית), ו סטראטיס (STRAT), Okcash (OK), הוכרז (DCR), רק כדי שם כמה.

אנו מקווים שמצאת מאמר זה מעניין וכרגיל אנו ממליצים בחום לבצע מחקר משלך לפני שתתחיל להעביר כספים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map