מה זה מאיץ עסקאות ביטקוין?

עסקאות ביטקוין (BTC) יכולות להיות איטיות מאוד אם הרשת עמוסה. זו הסיבה שמאיץ עסקאות ביטקוין יכול לעזור בבעיה זו. במדריך זה, אנו נשתף אתכם בכל המידע שעליכם להיות אודות אופן פעולתו של מאיץ עסקאות ביטקוין.

גודש ברשת הביטקוין

רשת הביטקוין מאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל עסקאות. אתה יכול לשלוח BTC, לשלם אגרה קטנה לכורים ולקבל את הכספים שלך לאדם אחר. למרות שזה צריך לקחת רק כמה דקות ולעלות פחות מ -2 דולר, לא תמיד זה ככה.

בתקופות בהן השוק עולה או בהן מעובדות הרבה עסקאות, הרשת הופכת עמוסה. כשזה קורה, בעלי ביטקוין מעדיפים להשתמש ברשתות אחרות כמו Litecoin (LTC) או Ethereum (ETH). בשתי הרשתות הללו עסקאות מהירות יותר וגם זולות יותר, מה שיכול להוות יתרון.

זו הסיבה שאנשים משתמשים במאיץ עסקאות ביטקוין. כדי להקל על שליחת העברת BTC. עם זאת, זה לא הדבר הטוב היחיד של שירותי מאיץ עסקאות ביטקוין בחינם. בסעיפים הבאים תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש בנושא.

מה זה מאיץ עסקאות ביטקוין?

מאיץ עסקאות ביטקוין מאפשר לך להבין מהו המחיר האופטימלי בו תעבור העסקה שלך בפרק הזמן הקצר ביותר. כאשר אנו שולחים העברת BTC, אנו יכולים לבחור את העמלה שאנו משלמים. ככל שהעמלה גבוהה יותר, כך יהיה קל יותר לכלול את העסקה שלנו בחסימה הבאה.

כפי שהסברנו במדריך שלנו של Bitcoin Mempool, הכורים בוחרים את ההעברות עם העמלות הגבוהות ביותר. זה מאפשר להם לעבד את העסקאות שיספקו להם את הרווחים הגדולים ביותר. עם זאת, לא ניתן לדעת בוודאות מה גובה העמלות שמשתמש צריך לשלם על מנת שההעברה תעבור ביעילות..

באמצעות מאיץ עסקות ביטקוין בחינם, תוכלו לשלוח את העסקה שלכם ולהיות בטוחים שהיא תעבור בהקדם האפשרי. קח בחשבון כי כורים עשויים שלא להיות מעובדים כלל על ידי עסקאות עם עמלות נמוכות מאוד. במקרים מסוימים, עם זאת, ייתכן שייקח כמה ימים לאיסוף על ידי הכורים.

על מנת שמאיץ עסקאות ביטקוין יעבוד, המשתמשים צריכים לשלם דמי עיבוד קטנים. אם השירות בחינם, תוכל פשוט להימנע מתשלום העמלות. תוכלו לקבל העברות מהיר יותר.

במקרים רבים שירותי מאיץ העסקות של ביטקוין ניתנים על ידי הכורים עצמם. זה מאפשר להם לעבד את ההעברות ולקבל תשלום נוסף עבורם גם עבור שירות זה. כרגע קיימים בשוק כמה מאיצים של עסקאות ביטקוין. חלקם יהיו בחינם, ואחרים יכללו תשלום קטן.

BitAccelerate

BitAccelerate היא אחת האפשרויות הטובות ביותר מבחינת זמני העיבוד. מאיץ עסקות ביטקוין זה יאפשר לך לעבד את העברת ה- BTC שלך בתוך דקות ספורות. משתמשים יצטרכו לשתף את תעודת הזהות והמידע הבסיסי שלהם על מנת לעבד את ההעברה.

מרבית השירותים המוכרים ידרשו ממך לשתף את המידע הפרטי שלך. זו הסיבה שזה לא יכול להיות פיתרון נהדר עבור משתמשים שמעריכים את פרטיותם. למרות שזה רק אחד ממאיצי העסקאות שמשתמשים ביטקוין נהנים מהם, זה יכול להיות כלי נהדר אם אתה צריך לשלוח העברת BTC מהירה..


BTC.com

BTC.com הוא מאיץ העסקאות הבא של ביטקוין ללא תשלום. פתרון זה יגדיל את אפשרויות ההעברה שלך להוסיף לחסימה הבאה ל 75%. זה די גבוה. חסימות ביטקוין מעובדות כל עשר דקות על ידי רשת הביטקוין.

מאיץ עסקאות ביטקוין של BTC.com

לפיכך, תוכל לקבל 75% אפשרויות להעביר את הכספים שלך בתוך עשר הדקות הבאות. עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שחלפות או ארנקים מסוימים לא יקבלו עסקה עם אישור אחד בלבד. באופן כללי, זמן ההמתנה מגיע ל -3 חסימות לפני עיבוד העסקה.

הפלטפורמה טוענת שתוך 4 שעות אפשרויות ההעברה שלך לחסימה גדלות ל 98%. אלה חדשות נהדרות אם אתה רוצה שהכספים שלך יגיעו לארנק אחר בפרק זמן קצר.

ViaBTC

ViaBTC הוא אולי שירות מאיץ העסקות הביטקוין הפופולרי ביותר בשוק. הם עובדים כבר כמה שנים. ואכן, הם שיחררו את השירותים הללו לשוק בשנת 2017. באותה תקופה דמי העסקה של ביטקוין היו גבוהים מאוד. בחלק מהמקרים הם עלו על 50 דולר להעברה. זה בהחלט לא היה מקובל על משתמשים קטנים.

זה עובד באותה צורה כמו בשירותים שהוזכרו לעיל. משתמשים פשוט יצטרכו להירשם בפלטפורמה ולספק את תעודת הזהות שלהם. זה בהחלט הכרחי מכיוון שממשלות מגבירות את הלחץ שלהן על פלטפורמות ההצפנה לעמוד במדיניות KYC ו- AML.

ראוי להזכיר כי כעת הם מציעים למשתמשים אפשרות לשלוח עד 100 תאוצות בשעה. לפיכך, זו בחירה מצוינת אם אתם מחפשים מאיץ עסקאות ביטקוין בחינם.

היה זהיר

חשוב תמיד לבדוק כמה מהדיווחים שפרסמה קהילת הביטקוין בנוגע לשירותים אלה. ייתכן שחלק מחברות אלה ומאיצי העסקאות של ביטקוין לא יפעלו כפי שהם טוענים שהם פועלים.

יתר על כן, במקרים מסוימים היית שולח את העסקה לחברה והכספים שלך לא יכלו להגיע. זכור כי עסקאות ביטקוין אינן ניתנות להחזר. אינך יכול להתלונן אם כספיך נשלחים לארנק הלא נכון.

לאחר שתלחץ על “שלח” הכספים שלך ייעלמו לנצח. אם שלחתם אותם לארנק הנכון, עליכם לצפות שהכספים שלכם יגיעו אליו. אם שלחת אותו לארנק אנונימי, לעולם לא תשחזר את ה- BTC.

יתרונות וחסרונות של מאיץ עסקאות ביטקוין

ישנם מספר יתרונות וחסרונות של שירותי הצפנה הללו. זה דומה למה שקורה עם פלטפורמות אחרות. בעת שימוש בשירותים אלה עלינו תמיד לנתח מהם ההיבטים החיוביים והשליליים.

דברים חיוביים לגבי מאיץ עסקאות ביטקוין:

  • הם יכולים לעזור מאוד לעבד עסקאות מהר יותר
  • בחלקם ניתן להשתמש בחינם
  • זה יכול להיות מאוד שימושי בזמנים שיש עומס ברשת הביטקוין
  • שירותים אלה יכולים לעזור לנו להשתמש ב- BTC ולא במטבעות דיגיטליים אחרים
  • אנו יכולים להיות בטוחים שהכספים יישלחו בפרק זמן קצר

דברים שליליים על מאיץ עסקאות ביטקוין:

  • בחלק מהאתרים נדרש לספק תעודת זהות
  • הם עשויים שלא להיות טובים מטעמי פרטיות
  • משתמשים בדרך כלל מתלוננים על השירותים שמציעים אתרים אלה
  • ייתכן שהשירותים המוצעים אינם כפי שהם טוענים
  • אתה יכול למצוא כמה מאיצי עסקאות ביטקוין שבהם תצטרך לשלם

כמובן, תצטרך גם להבין מהם היתרונות והחסרונות שלך. לכל אדם ובעל ביטקוין יש צורך אחר. זו הסיבה שעליך לבצע ניתוח משלך ולהבין מהם ההיבטים החיוביים והשליליים העיקריים של מאיץ עסקאות ביטקוין.

זמני עיבוד ביטקוין

הביטקוין הוא רשת הבלוקצ’יין הגדולה ביותר בשוק. זו עובדה. אנו יכולים לראות את זה משתקף על זה קצב חשיש. אין רשת מבוזרת כל כך מאובטחת כמו ביטקוין. כורים מעבדים עסקאות, הם מתוגמלים בתגמולים חסומים ובעמלות העברה, ומשתמשים יכולים להרגיש בטוחים בשליחה והעברת הכספים שלהם.

עם זאת, הרשת עובדת עם מנגנון של בלוקים שניתן למצוא כל כ -10 דקות. כל אחד מהבלוקים הללו כולל את המידע על עסקאות. עם זאת, קיימת מגבלה של 1MB על חסימות אלה. כלומר, לרשת תהיה מגבלה על מספר ההעברות שניתן לעבד.

רשת הביטקוין מסוגלת לעבד בין 3 ל -7 עסקאות בשנייה (TPS). למרות שזה נראה מספר נמוך בהשוואה ל- VISA, PayPal או אפילו רשתות בלוקצ’יין אחרות, עלינו לזכור כי הביטקוין הוא רשת הבלוקצ’יין המבוזרת הבטוחה ביותר בעולם..

כאשר הבלוקים מתמלאים כשהגודש גדל, העמלות גם עולות. זו הסיבה ששימוש בעסקת עמלה רגילה או נמוכה בתקופות של עומס גבוה לא יכול להיות הרעיון הטוב ביותר. ההעברה שלך עלולה להיתקע בממפול מספר שעות, ימים או אפילו שבועות אם אינך משלם תשלום גבוה יותר.

זו הסיבה ששירותי האצת עסקאות ביטקוין עוזרים למשתמשים. במקום למכור את ה- BTC שלהם עבור מטבעות מהירים יותר כגון Litecoin (LTC), אפשר להאיץ את ההעברות שלנו. כפי שראינו בסעיפים הקודמים, אנשים יכולים פשוט להשתמש במאיץ עסקאות ביטקוין.

מתחרים מאיצים לביצוע פעולות ביטקוין

כפי שאתה שם לב, שירותי מאיץ עסקאות ביטקוין אלה עובדים עם עסקאות ברשת. הכל מעובד באמצעות רשת הביטקוין הראשית. בשנים האחרונות חלו התפתחויות חדשות המאפשרות לביטקוין להתייעל בהרבה.

רשת הברקים

אחד הפתרונות הללו נקרא רשת הברק (LN). רשת הברקים היא אחת המתחרות העיקריות למאיצי העסקה של ביטקוין. זהו פתרון מחוץ לרשת והשכבה השנייה המאפשר לעבד העברות BTC כמעט באופן מיידי (שניות) וכמעט ללא תשלום (קרוב ל -1 סאטושי להעברה).

למרות שברק ברק נמצא כעת בשלב בטא, יש כמה פלטפורמות שכבר אימצו אותה. עם זאת, לא כל משתמש BTC בודד מרגיש בנוח להשתמש בפתרונות מחוץ לרשת לביצוע העברות ה- BTC שלהם.

אחד ממקרי השימוש הרבים של ה- LN הוא לאפשר העברות קטנות מהירות וזולות. כיום תצטרך לשלם יותר עבור משלוח BTC בשווי $ 1 מהערך שאתה מעביר. עם ה- LN הבעיה נפתרת.

עם זאת, רשת BTC תוכל להמשיך לעבוד כשרשרת הראשית לעיבוד העברות גדולות ברשת. ההעברות הקטנות יעובדו באמצעות ה- LN. העברות גדולות עדיין עשויות להשתמש במאיצי עסקאות של ביטקוין.

העברות מהירות וזולות יותר ברשת

אם הביטקוין יהפוך לחנות ערך, רק עסקאות גדולות צפויות להתבצע ברשת. בינתיים, מטבעות קטנים יותר שפועלים מהר יותר יכולים לשמש כשיטה יומיומית למשלוח וקבלת העברות.

אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שיכולים להיות מאומצים על ידי קהילת הביטקוין הם Litecoin (LTC). זה יכול להיות חדשות רעות עבור מאיצי עסקאות ביטקוין בחינם. מטבע הצפנה של ליטקוין הוא אחד הקרובים לביטקוין. זה נכון מבחינת האופן שבו הוא נבנה וגם עבור הקהילות של שני המטבעות הווירטואליים הללו.

ניתן לטפל בהעברות ביטקוין באמצעות רשת LTC לתשלומים קטנים יותר. רשת LTC עובדת מהר יותר מאשר אתריום (ETH) והיא תואמת לביטקוין. פירוש הדבר שיש הרבה דרכים נזילות שונות למכור LTC ולקבל BTC ולהיפך.

בעתיד, החלפות אטומיות יכולות לעזור למשתמשים להחליף BTC עבור LTC, לבצע העברה ולקבל BTC חזרה לרשת עם החלפה נוספת. זה יכול להיות רוצח מאיץ עסקאות ביטקוין.

עם זאת, מאיץ עסקאות שמשתמשים בביטקוין ירצו להשתמש בהם הוא זה שיציע את השירותים המהירים ביותר תמורת העמלות הנמוכות ביותר. בעתיד, מאיצי עסקאות ביטקוין יוכלו לשנות את אופן עבודתם. במקום להאיץ עסקת BTC ברשת, הם יוכלו לאמץ החלפות LTC ו אטומים כדי לשלוח BTC למשתמשים אחרים תוך שניות ספורות..

ראוי לציין כי פיתרון זה טרם פותח וזו רק ספקולציה כיצד מאיצי עסקאות ביטקוין יוכלו להתנהג בעתיד..

שיקולים אחרונים על מאיצי עסקאות ביטקוין

מאיצי עסקאות ביטקוין יכולים להיות דרך נהדרת עבור משתמשים לשלוח BTC ולדעת שהכספים יגיעו תוך מספר שעות בלבד. ישנן מספר פלטפורמות המציעות שירותים אלה כרגע, אך חלקן אולי לא מציעות שיפורים גדולים מבחינת מהירות.

בעתיד, ניתן ליצור דרכים חדשות לשליחה ולקבלת ביטקוין. זו הסיבה שמאיצי עסקאות של ביטקוין צריכים לחשוב דרך להציע שירותים טובים יותר ולהסתגל לשינויים בשוק אלה. רשת ברק, למשל, היא אחד האתגרים הללו או מתחרה בפתרונות אלה.

בינתיים, ניתן להשתמש גם ב החלפות אטומיות ובמטבעות וירטואליים אחרים כגון Litecoin כדי לבצע עסקאות ביטקוין מהר יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map