כיצד לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי על בינאנס

בינאנס היא אחת מפלטפורמות ההחלפה הפופולריות ביותר בשוק הקריפטו. עם זאת, תמיד הייתה לה חולשה אחת – לא לתמוך במסחר במטבעות פיאט. כעת, הפלטפורמה מבצעת שינויים שיאפשרו ללקוחותיה לרכוש קריפטו במטבע פיאט. לאחרונה שותפה הבורסה עם סימפלקס, מעבד תשלומים המספק רכישות קריפטו בכרטיס אשראי. 

השימוש בכרטיס אשראי בקריפטו שנוי במחלוקת, מכיוון שהבורסות המובילות הלכו הלוך ושוב בנושא זה. לדוגמא, Coinbase הפסיקה לאפשר רכישות בכרטיסי אשראי בשנת 2018, אך כאשר הייתה מאפשרת זאת בעבר, הלקוחות יחויבו בתשלומים נוספים. 

עם זאת, Binance החליטה לבצע את הצעד הנועז הזה, אך באמצעות כרטיסי האשראי ניתן לרכוש רק קבוצה מוגבלת של אסימונים, כלומר ביטקוין, ליטקוין, את’ריום ו- XRP.. 

לדברי מנכ”ל בינאנס, צ’אנגפנג ג’או, “תעשיית הקריפטו עדיין בשלבים המוקדמים שלה, ורוב הכסף בעולם עדיין נמצא בפיאט … בניית שערים של פיאט מה שאנחנו צריכים עכשיו כדי להגדיל את המערכת האקולוגית, להגדיל את האימוץ ולהכניס קריפטו למשתמשים נוספים.”

עם זאת, יש כמה מגבלות. ראשית, אמצעי התשלום אינם נתמכים במדינות מסוימות, ואפילו בארצות הברית היא אינה מכסה כמה מדינות, כמו וושינגטון די.סי, ניו מקסיקו, ניו יורק וג’ורג’יה. כמו כן, התמיכה בבנקים אינה אוניברסלית, ואלה שיכולים להשתמש בשירות יחויבו בתשלום בשיעור של 3.5% ויצטרכו להמתין 10-30 דקות לאסימונים שלהם.. 

על רקע זה, בואו נראה איך תוכלו לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי בינאנס.

שלב 1: הירשם ל- Binance 

קנו ביטקוין עם כרטיס אשראי על בינאנס

מלא את החסר בפרטיך והשתמש בו כדי להיכנס לחשבון. 

שלב 2: גישה לדף כרטיס האשראי Binance 

עבור אל כְּסָפִים בסרגל הכלים Binance ובחר את קנה בכרטיס אשראי אוֹפְּצִיָה. 

בחר ביטקוין כקריפטוגרף שתרצה לרכוש והזן את סכום ההזמנה שלך. הסרגל השני יציג את הסכום הכולל שתחויב, כולל העמלות של 3.5% כלולות. 

קנו ביטקוין עם כרטיס אשראי על בינאנס

לאחר מכן תתבקש לאשר את הזמנתך. קרא את כתב הוויתור הקצר כדי להבין את תהליך הרכישה. לאחר קריאה והבנת כתב ויתור לחץ על קראתי והסכמתי על הצהרה, לאחר מכן עבור לתשלום

קנו ביטקוין עם כרטיס אשראי על בינאנס

תכונה זו עודכנה בפברואר 2019. בלוגים מיושנים מסוימים יגידו לך שעליך להפקיד צורה כלשהי של אלטקוין בכדי לרכוש ביטקוין. לא מדובר בקניית ביטקוין, אלא בסחר או בהחלפת מטבע אחד למשנהו. 

עם זאת, Binance מציעה תמיכה ב- fiat-to-crypto. 

טיפ 1: לרכישה הראשונה שלך, אנו ממליצים לך להתחיל בכמות קטנה רק כדי להיות בטוח. ברגע שהסכום הקטן נמצא בחשבון Binance שלך, תוכל להמשיך לרכוש בתדירות גבוהה יותר ואף ללא צורך לדאוג אם המטבעות שלך יזוכו בחשבונך.. 

טיפ 2: להפקדת מטבעות ממרכזיה אחת לבינאנס עשויות להיות מגבלות מסוימות, ומוכות בדמי משיכה. אנו ממליצים לך להשתמש בתכונה החדשה וליהנות מנוחותה מכיוון שאתה יכול להפקיד ישירות בארנק שלך. 

שלב 3: ספק את פרטיך 

תועבר לאתר סימפלקס. מלא את החסר בפרטים הנדרשים, ודא את מספר הטלפון והדואר האלקטרוני שמסרת בעת פתיחת חשבון Binance. 

תקבל קוד אימות בטלפון שלך. הזן את הקוד בן 4 הספרות בטלפון שלך. 

בנוסף, תקבל קישור אימות באמצעות הדוא”ל שמסרת. לאחר שלב זה, לחץ על המשך. 

השלב הבא מחייב אותך למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך. ודא שהפרטים תואמים לכתובת החיוב. עם זאת, הכרטיס שלך עדיין לא יחויב – לחץ על שלם עכשיו כדי להביא אותך לאימות תעודת זהות. 

קנו ביטקוין עם כרטיס אשראי על בינאנס

שלב 4: אימות 

בשלב זה, תידרש לאמת את זהותך על ידי צילום תמונה שלך מחזיק בכרטיס האשראי ששימשת לתשלום. 

כאשר תתבקש לספק את הסלפי, ספק:

השם שלך וארבע הספרות הראשונות והאחרונות של מספר הכרטיס שלך חייבים להיות גלויים; מותר לכסות את הספרות האמצעיות באצבעות. 

כמו כן, תוכלו להעלות תעודה מזהה תקפה, דרכון ורישיון נהיגה. הקפד להעלות כל צד של המסמך לפי הסדר. 

אם עקבת אחר הצעדים האלה באדיקות, יש לזכות את הביטקוין שלך בחשבון Binance שלך ​​בתוך 20 דקות או פחות. עם זאת, בהתאם לגורמים מסוימים, כגון עומס ברשת, זה עלול לארוך עד שעה. 

מזל טוב! בדיוק ביצעת את רכישת הביטקוין הראשונה שלך באמצעות כרטיס האשראי שלך. 

יש שפע של בורסות בהן אתה יכול לרכוש ביטקוין, אך בינאנס הוא ללא ספק הבורסה המוכרת ביותר והנזילה ביותר. 

אם עדיין לא פתחת חשבון Binance, זה הזמן שלך. בשעות השיא, הבורסה עשויה להפסיק לקבל מועמדים חדשים בשל מספר רב של מועמדים, דבר שהיה עד לחודש דצמבר 2017. 

אז כדי להיות בטוח, רשום חשבון Binance ברגע זה, וערום כמה ביטקוין. כמו שאמר צ’אנגפנג ג’או, “אם אתה ואני מאמינים בעתיד של ביטקוין, אז עדיף להחזיק כמה שיותר כשאף אחד לא אכפת לו.” סבלנות היא כל מה שאתה צריך. 

בצע את הצעדים הבאים כדי לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי ב- Binance. 

נסה את Binance היום

במשך למעלה משנתיים, UseTheBitcoin ביצע את המחקר, סקר את החדשות ועזר לקוראים למצוא את פרויקטי הבלוקצ’יין הטובים ביותר. הדבר היחיד שאנחנו חוזרים אליו כל הזמן הוא Binance.

Binance מייחדת את עצמה כפלטפורמת המסחר הטובה ביותר לסוחרים מתחילים ומנוסים, ומעניקה לך מאות מטבעות להשקעה. התחל לסחור עוד היום ב בינאנס!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner