מה זה איירדרופ – חמש האווירדרופים המובילים בכל הזמנים

רוב קהילת הקריפטו מכירה או לפחות שמעה על המונח “איירדרופ”. ירידת אוויר היא כאשר היוצרים של פרויקט בלוקצ’יין נותנים למטבעות מטבעות קריפטוגרפיים בחינם או אסימוני פלטפורמה אם הם עומדים בדרישות האוויר-דרופ שלהם..

כדי לקבל מטבעות בחינם, לעיתים קרובות נדרש שבבעלותך סכום מסוים של האסימונים או האסימונים בפועל של הפלטפורמה ושהם מאוחסנים בארנק המיועד להם. רוב פלטפורמות ה- airdrop דורשות ממך להירשם, לפרסם או לשתף משהו אודותן בפלטפורמות מדיה חברתית, אך זה משתנה מפרויקט לפרויקט..

מתנות Airdrop בדרך כלל מתרחשות כך: בתאריך מדויק שיוכרז, הפרויקט יצלם תמונת מצב של הבלוקצ’יין, שתציג את החשבונות ואת היתרות שלהם באותו הרגע. לאחר מכן תינתן למחזיקי האסימונים כמות מסוימת של מטבעות / אסימונים כמפורסמים. טיפות אוויר אלה מופצות בכמה רשתות חסימות, אך לאת’ריום יש את רוב פרויקטי הקריפטו הקיימים המבוססים על הבלוקצ’יין שלה, והם ידועים בארגון טיפות אוויר..

הידרו איירדרופ

מימן אווירדרופ

הידרו הוא פרויקט שפותח על ידי מֵימָן חברה, פלטפורמה טכנולוגית עבור מפתחים ועסקים בשירות הפיננסי, שנוצרה כדי לאפשר למערכות פרטיות לתקשר עם בלוקצ’יין ציבורי.

הכלאה זו בין המודל הפרטי לציבורי מאפשרת לפלטפורמות שירותים פיננסיים לשלוט בדינמיקה של ספר חשבונות מבוזר, שקוף ובלתי מעורער. הפרויקט שם דגש על תחומים מסוימים בהם יש צורך בשיפור, כגון אימות, ניהול זהות, אבטחת מסמכים, עסקאות ובינה מלאכותית.

הידרו השלימה את ירידת האוויר שלה ב- 16 בפברואר, והפיצה בסך הכל 2,632,330,741.57. 25,000 המפתחים הראשונים שהשתתפו בתקופת ההשקה היו זכאים לקבל מינימום 222,222 אסימונים של HYDRO. שלא כמו ברוב הפרויקטים, אף אחד מסימני ה- HYDRO הקיימים לא ניתן לרכוש במבצע. חלוקת האסימונים הזו היא סופית, מכיוון שהצוות הצהיר כי הם לא יחזיקו טיפות אוויר נוספות.

היום הוא היום! ההרשמות מסתיימות הלילה בשעה 23:59 EST, לאחר מכן תחל בהפצת האסימון # איירדרופ. # blockchain #fintech #מפתחים https://t.co/i5NSLyFFun pic.twitter.com/wusMT8DeZj

– מימן (@HydrogenAPI) 16 בפברואר 2018

פולימאת

פולימאת היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שמטרתה לשמש ממשק בין ניירות ערך פיננסיים מסורתיים לטכנולוגיית בלוקצ’יין. המטבע והפלטפורמה נועדו לפשט את התהליך המשפטי של יצירת ומכירת אסימוני אבטחה. תקן האסימונים החדש שתואם ממשלה חדשה, ST20, יכול להיות בבעלותו ורשימת משקיעים מורשים בלבד.

ב- 31 בינואר, פולימאת חילקה בהצלחה סך של 9,556,000 אסימונים של POLY ל -38, 224 ארנקים..

ה- POLY Airdrop הושלם רשמית!


חילקנו בהצלחה 9,556,000 POLY ל -38,224 כתובות.

תודה ענקית לקהילה שלנו על ההשתתפות ושיתפת אותנו בכל המסרים הנפלאים שלהם. זאת רק ההתחלה…

תן לדריסה להתחיל. pic.twitter.com/hCLWnFxTQ8

– Polymath (@PolymathNetwork) 1 בפברואר 2018

בגלל העניין חסר התקדים שמשתמשים הציגו עבור Polymath Airdrop (40,000+ יישומים מכל רחבי העולם), הם הגדילו מאוד את כמות האסימונים שתכננו בתחילה למסור.

כדי להבטיח שדרשת אוויר זו תפעל בצורה הוגנת, הם דרשו מכל משתתף לבצע תהליך ידע שלך-לקוח והלבנת הון (KYC / AML). בדרך זו, הם אישרו שרק משתמשים אמיתיים בפלטפורמת Polymath מקבלים את האסימונים שלהם (במקום בוטים), אשר בתורם אפשרו להם להפיץ סכום גדול יותר למשקיעים שלהם..

תהליך הרישום של Airdrop הסתיים ב -10 בינואר, שם אושרו המאמצים המוקדמים לקבל אסימונים של POLY. כמות האסימונים שקיבלה המאמצת המוקדמת במהלך נפילת האוויר הייתה 250 אסימונים של POLY.

הוכרז

Decred (DCR) היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין המבקשת לתעדף ממשל מבוזר וליצור מטבע קריפטוגרפי הפועל באופן אוטונומי..

תחילת האוויר התחילה עם ההכרזה הפומבית של Decred ב -15 בדצמבר 2015 והקמפיין הסתיים ב -18 בינואר 2016. בסך הכל, 3,244 מועמדים השלימו בהצלחה את תהליך האישור של airdrop על ידי הגשת כתובת בוטלה.

ההרשמה ל- Airdrop הייתה זמינה במשך 34 יום ומשתתפים מ- 99 מדינות שונות היו מעורבים בתהליך. כל משתתף מצליח קיבל כ- 258.93958076 Decred כאשר הכניס את הזרע שיצרו (ושמרו) בארנק.

הודעות דוא”ל להזמנות מתחילות ב -8 בינואר 2016. ההרשמה ל- Airdrop תישאר פתוחה עד ה- 18 בינואר. היישומים מעובדים עד להשקת הרשת! # הוחלף

– Decred (@decredproject) 7 בינואר 2016

כמו כן אוכפו אימות כדי לחקור דמיון בכתובות IP וכתובות דואר אלקטרוני בערכים – תהליך זה נעשה גם באופן ידני. אמנם אין מערכת הערכה מושלמת, אך הם עשו מאמצים ניכרים לשלם לכל מועמד זמן רב ככל האפשר.

עם זאת, כדי לפייס את דאגת הקהילה, החליט הפרויקט לבצע טאטא נוסף (ואחרון) של המאגר בכדי לאמת את תקינותו ולחסל מועמדים בעייתיים שהוכרו כמרמאים. התוצאה של בדיקה זו הראתה שכל משתתף מצליח קיבל מעט יותר מטבעות מהמפורט – אך לא פחות מהסכום המיועד של 258.93958076.

eBTC

eBTC היא גרסה תואמת ERC20 של ביטקוין אשר נוצרה בבלוקצ’יין את’ריום. המטבע נוצר כדי לשלב את התכונות הטובות ביותר של שני המטבעות המובילים, כשהוא מוגבל ל -21 מיליון תואמים לחוזים חכמים וזמני עסקה מהירים יותר.

ההרשמה ל airdrop נסגרה ב- 29 בספטמבר בשעה 15:00 אחר הצהריים. EST, והאסימונים הופצו ב- 30 בספטמבר. הם מסרו 95% (19,950,000) מ- eBTC שלהם בקמפיין האוויר-דרופ שלהם, שהופץ באופן שווה בין הכתובות שהוגשו להשתתפות. המטבע נסחר בסביבות 0.03 דולר ארה”ב עם סיום האוויר.

תקופת ההרשמה ל EBTC $ airdrop הסתיים! תודה לכל מי שנרשם, האסימונים יחולקו מחר. #eBTC # את

– eBTC (@ebtctoken) 29 בספטמבר 2017

אונטולוגיה איירדרופ

אונטולוגיה (ONT) היא רשת פנקסי בלוקצ’יין ומבוזרת המיועדת לארח dApps ופלטפורמות חוזיות חכמות.

ב- 7 במרץ 2018, אונטולוגיה סיימה את דרופ האוויר הראשון שלהם לאלה שנרשמו לניוזלטר שלהם והשתתפו ב- NEO DevCon. אנשים שנרשמו לקבלת העלון לאונטולוגיה בינואר 2018 הושלכו ל -1,000 אסימונים של אונטולוגיה (ONT), ומשתתפי NEC DevCon קיבלו 500 אסימונים של ONT. ONT היה שווה בערך 10 $ באותה תקופה, על פי Coinmarketcap.

אונטולוגיה מסיימת הפצת ONT למנוי הניוזלטר ו- NEO DevCon Airdrops! https://t.co/ypu43oCJle $ ONT

– אונטולוגיה (@OntologyNetwork) 7 במרץ 2018

תמונת המצב של הבלוקצ’יין NEO צולמה בגובה הבלוק 1,974,823, שהתרחשה בשעה 09:15:33 בבוקר (UTC +8) ב- 28 בפברואר 2018.

על כל NEO שנערך הוטל על כל ארנק NEO אסימון 0.2 ONT. 0.1 ONT הועמד לרשותו באופן מיידי וה- 0.1 ONT האחר הופץ כאשר אונטולוגיה השיקה את רשת החוב. ניתן לרכוש אונטולוגיה מ חילופי בינאנס.

קרא עוד:

  • EOS Airdrops וכיצד לתבוע את האסימונים בחינם שלך
  • EOS Airdrop: אסימוני eosDAC בחינם
  • ETC Callisto Airdrop (CLO) – כל מה שאתה צריך לדעת

סיכום

על ידי הפצת האסימונים לקהילה, ה- ICO והפרויקטים מאפשרים לקריפטו שלהם להיכנס לשלב הפיתוח הבא. הפיכת נגישות אלטקוינים ליותר אנשים הייתה מאז ומעולם אתגר, אך נראה כי קמפיינים של טיפות אוויר הופכים את התהליך להרבה יותר קל.

אם המחזיקים הללו ישמרו על אסימונים אלה ובין אם לא, משום שהם באמת מאמינים בפוטנציאל הטמון בה או מחליפים אותם מיד בפלטפורמות המסחר, נותר לראות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map