אלה החברות המשקיעות במטבעות מטבע מאזניים בפייסבוק

פייסבוק, רשת המדיה החברתית הגדולה בעולם, עובדת על פרויקט ה- cryptocurrency * והבלוקצ’יין שלה שנקרא מאזניים. המטרה העיקרית היא להציע שירות קריפטו למשתמשים שיוכלו לשלוח ולקבל כספים באמצעות מטבע וירטואלי שייקרא מאזניים.

TheLibra Blockchain יעבוד עם אלגוריתם קונצנזוס הנשען על מאמתים. מאמתים אלה אחראים על תחזוקת רשת הבלוקצ’יין של מאזניים ושליטה עליהם. בתחילה, מאזניים העניקו קולות לחברים מייסדים, גופים העומדים במערך קריטריונים ובעלי אסימונים להשקעה מאזניים לאחר שהשקיעו 10 מיליון דולר בפרויקט.. 

פייסבוק סבורה שקריטריוני הזכאות עומדים להגן על הרשת מפני פעילויות זדוניות. במקביל, חברות אלה ינסו גם להגן על מאמתן מפני התקפות שונות. אסימון ההשקעה מאזניים מייצג ציפייה לתשואות מהריבית על העתודה שיש לחברה. זה יעודד את המאמת להישאר פעיל.

על פי איגוד מאזניים, החברים המייסדים בו כוללים את החברות הבאות:

מאסטרקארד, MercadoPago, PayPal, PayU, Stripe, Visa, Holdings Booking, eBay, Facebook, FarFetch, Lyft, Spotify, Uber, Iliad, Vodafone, Anchorage, BisonTrails, Coinbase, Xapo, Andreessen Horowitz, יוזמות פורצות דרך, Ribbit Capital, Thrive Capital , USV, Creative Destruction Lab, Kiva, Mercy Corps ובנקאות עולמית לנשים. 

לרבים מהם תפקידים שונים בשוק ויש להם גישות שונות לנכסים דיגיטליים. עם זאת, הם רואים אפשרות של צמיחה במאזניים ואת הסיכוי לחולל את ההבדל בענף התשלומים. 

מאסטרקארד

מאסטרקארד הינה חברה רב לאומית שמשרדיה הראשיים נמצאים בארצות הברית. המשרד פועל למעלה מחמישים שנה בענף התשלומים המציע כרטיסי אשראי ליחידים מכל רחבי העולם. 

חברות כרטיסי אשראי וחיוב פועלות ברחבי העולם כבר תקופה ארוכה. הם מציעים את האפשרות לאנשים פרטיים לשלם תשלומים באמצעות פוזנטים המותקנים במקומות סוחרים במקומות שונים בעולם.

מטבעות וירטואליים שימשו סוחרים פעמים רבות להפחתת העמלות שלוקחות חברות הכרטיסים. לפיכך, ניתן להפיק תועלת ממסטרקארד על ידי יישום ושילוב מאזניים בפעילותה בכדי להעביר כספים ברחבי העולם, לעזור לסוחרים לקבל תשלומים ולהפחית את העמלות שהם לוקחים בסופו של דבר. 

חברות מסוימות השיקו את כרטיסי ה- MasterCard ששולמו מראש המקושרים לחשבונות ביטקוין. מאזניים יכולים להתמקד עם MasterCard ולאפשר ללקוחות להשתמש בכרטיסים המגובים בכספי מאזניים שלהם. 

MercadoPago

MercadoPago היא חברה הממוקמת בארגנטינה הקשורה ל- MercadoLibre, אחד השווקים הגדולים באמריקה הלטינית. המשרד השקיע במאזניים אך הוא לא הודיע ​​על ציפיותיהם לגבי הפרויקט. 

המשרד מפשט את התשלומים עבור משתמשים שרוצים לבצע רכישות בחנויות ובאינטרנט. אפשר לשלם באמצעות טלפון סלולרי, קודי QR, לשלוח כסף דרך צ’אט או אפילו רשתות חברתיות. יתר על כן, לקוחות יכולים לקבל כספים כדי להתחיל את הפרויקטים שלהם ולממן את הרעיונות שלהם. 

מאזניים יכולה לסייע לחברה לחדירה גדולה עוד יותר לשוק, להפחית את העלויות הכוללות ולשפר את השירותים שהם מציעים למשתמשים. עד כה, לחברה לא היה קשר עם שוק הקריפטו או הביטקוין. 


פייפאל 

זו אולי אחת החברות הפופולריות ביותר לעיבוד תשלומים בארצות הברית ובמדינות מפותחות אחרות. המשרד מציע שירותים לסוחרים ואנשים פרטיים מכל רחבי העולם במשך תקופה ארוכה. 

קהילת הקריפטוגרפים הגיבה מספר פעמים על העמלות הגבוהות שיש צורך לשלם עבור השימוש בשירותיהן. עסקאות נוטות לשלם עמלות גבוהות ואין להן שערי חליפין אטרקטיביים במיוחד עבור המשתמשים. זה מקשה על אנשים רבים שאין להם מספיק משאבים. 

יתר על כן, היו כמה תלונות בנוגע לאופן שבו החברה מתמודדת עם הכספים שמשתמשים מחזיקים בחשבונות שלהם. במקרים רבים הכספים נשארים קפואים למשך מספר חודשים עד שהמשרד מחליט לפתוח אותם. 

עם מאזניים, PayPal יכולה לשפר את הנוכחות שיש לה בשוק ולהתחיל להציע שירותים טובים יותר למשתמשים. למרות שאין מידע על התוכניות שהם מנסים לעקוב אחריה, ההחלטה להשקיע בפרויקט מאזניים של פייסבוק עשויה להיות קשורה קשר הדוק לתוכניות שלה לחברה.. 

eBay

eBay משקיעה גם בפרויקט הקריפטו של פייסבוק. פלטפורמת המסחר האלקטרוני הרב-לאומי מאפשרת מכירות בין צרכנים לצרכן באמצעות אתר האינטרנט שלה. כרגע המשרד פועל בלמעלה מעשרים מדינות ברחבי העולם.

זו לא הפעם הראשונה בה eBay משקיעה בחברות תשלומים. עוד בשנת 2002 הפכה PayPal לחברת בת בבעלות מלאה של eBay, דבר שהסתיים בשנת 2015. ל- eBay יש אינטרס אמיתי בשיפור מערכת התשלומים שלה.. 

עם ההשקעה החדשה הזו על חברות כמו פייסבוק ופרויקט ההצפנה מאזניים, מערכת התשלומים של eBay עשויה להשתנות. יכולנו לראות חברה שתשתלב באופן מלא במערכת האקולוגית של מאזניים ותאפשר לאנשים לשלם ישירות מחשבון קליברה שלהם באמצעות הנכס הדיגיטלי של מאזניים.. 

אובר

אובר, החברה הפופולרית המציעה שירותים שונים כגון שיתוף רכיבה ואספקת מזון משקיעה כעת בפרויקט הבלוקצ’יין והקריפטו של פייסבוק. בעבר היו יוזמות רבות הקשורות ל- Uber לקבל תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, אף אחד מהם לא הצליח להצליח ולהשתחרר. 

כמה משתמשים ירצו לבצע תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים בעת שימוש ביישומי Uber. החיבור של Uber לארנק מטבעות קריפטו הוא דבר שרבים יראו כבעלי ובוודאי שישתמשו בו. 

להיות מושקע במאזניים זה איתות מבטיח מאוד שמראה לאיזה כיוון אובר מנסה להתקדם. למרות שהם עשויים שלא להוסיף תמיכה של קליברה, הם עשויים להבין כיצד להציע שירותים טובים יותר למשתמשים המעוניינים להשתמש במטבעות וירטואליים. 

Coinbase

Coinbase היא אחת מחילופי המטבעות הגדולים והפופולריים בשוק. החברה ממוקמת בסן פרנסיסקו, והחליטה להשקיע בפרויקט הבלוקצ’יין של פייסבוק. זו רק אחת החברות הבודדות שקשורות לקריפטו שמשקיעות בפרויקט, לאורך Xapo, BisonTrails ו- Anchorage.. 

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אלה יכולים להיות מהראשונים שהוסיפו תמיכה למאזניים. עם זאת, חילופי הקריפטו אינם מוכרים בהיותם האסימונים הראשונים. פלטפורמות אחרות הוסיפו תמיכה לאלטקוינים רבים לפני כן מאשר Coinbase. 

היותו המוביל הראשון בענף הוא דבר שיכול להועיל ל- Coinbase, ומאפשר לו להישאר לפני המתחרים האחרים במרחב. יתר על כן, Coinbase מאפשר לסוחרים לקבל תשלומי הצפנה. על ידי הוספת תמיכה למאזניים, משתמשים וסוחרים רבים יוכלו לקבל תשלומים מאזניים. 

אנדריסן הורוביץ

חברת ההון סיכון אנדריסן הורוביץ (a16z) השקיעה גם במאזניים של פייסבוק. המשרד משקיע בחברות סטארט-אפ בשלב מוקדם ובחברות אחרות. 

נכון לעכשיו, Coinbase פועלת בכ -32 מדינות ומציעה עסקאות ואחסון ביטקוין ב -190 מדינות ברחבי העולם. המשרד הושקע בחברות שונות הקשורות למטבעות וירטואליים באמצעות קרן קריפטוגרפיה ייעודית ל -300 מיליון דולר. 

להיות חלק מהמשקיעים הראשונים במאזניים של פייסבוק יאפשר לחברה להבין כיצד חברות אחרות עוברות בתעשיית הקריפטו ואילו המגמות החשובות ביותר במערכת האקולוגית. 

סיכום

כפי שהזכרנו קודם, חברות רבות אחרות משקיעות בפרויקט הצפנה של פייסבוק. החברה מתמודדת כעת עם רגולטורים וסוגיות רגולטוריות בתחומי שיפוט שונים כדי להיות מסוגלת לפעול בשוק. הרגולטורים מודאגים מההשפעה של המטבע הדיגיטלי על המדיניות המוניטרית של מדינות רבות ועל הכלכלה הכללית. 

ראוי לציין כי אין בנקים או חברות פיננסיות מסורתיות המשקיעות בפרויקט מאזניים. למרות שאין מידע האם פייסבוק לא קיבלה השקעות מחברות אלה, חברות אלה נמצאות כרגע במצב של פגיעות אם הן לא עוברות באותו כיוון אליו שוק הקריפטו עוקב.. 

אין ספק, מאזניים מדאיגים כיום חברות פיננסיות מסורתיות. פייסבוק רוצה להציע למשתמשים את האפשרות לשלוח ולקבל תשלומים מהירים מיישומי ה- Messenger, WhatsApp או Calibra שלהם. מיליארדי משתמשים מחוברים כיום באמצעות שירותים אלה, זו הסיבה שגופי הרגולציה מנסים להבין את המטרות והמוטיבציות של פייסבוק. 

לכל החברות שתיארנו יש אינטרסים וסיבות להשקיע במאזניים. עם זאת, רובם מצפים להרוויח במקרה שהמטבע הדיגיטלי שיצרה פייסבוק ישוחרר לשוק בשנה הבאה כפי שתוכנן.. 

* למרות שיש מומחים רבים הרואים כי לא ניתן לתייג את מאזניים כ”קריפטוגרפיה “מסיבות שונות, אנו משתמשים במונח זה כמילה נרדפת לנכס דיגיטלי, ומטבע וירטואלי כדי לשמור על פשוט. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map