מהו המטבע הקלועי ביותר שלי?

זו לא משימה קלה למצוא את המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר שלי. אם ברצונך לכרות ביטקוין (BTC) או את’ריום (ETH), תצטרך להשתמש בחומרת כרייה מיוחדת. חומרה זו נוטה להיות יקרה מאוד והיא תדרוש ממך לקנות כמה אסדות כרייה.

עם זאת, ההבנה שהיא המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר לכרייה תעזור לנו לקבל גישה לתעשיית הכרייה מבלי להשקיע סכומי כסף גדולים באסדות הכרייה. לקריפטוגרפי הקל ביותר לשלי יהיה יתרון אחד: תוכל לכרות אותו באמצעות מעבד או GPU. זו בדרך כלל הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

מהו כריית מטבעות קריפטוגרפיים?

כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא משימה שנוכל לבצע על מנת לקבל תגמול במטבע וירטואלי. משימה זו קשורה לספק כוח חישובי לרשת המטבע הווירטואלי שתרצו לכרות. על מנת לעשות זאת עבור ביטקוין, למשל, תצטרך כמה כורי ASIC, שהם בדרך כלל יקרים מאוד. 

אולם כאשר נוצר ביטקוין, מעבד היה הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים לעשות זאת ישירות מהמחשבים שלהם. כאשר התרחבה רשת הביטקוין, נעשה קשה יותר ויותר לכרות את ה- BTC.

על הכוח שהם מספקים לרשת, המשתמשים מתוגמלים במטבעות קריפטוגרפיים. כורה בביטקוין שמוצא חסימה, מקבל 6.25 BTC ואת העמלות שמשלמים המשתמשים ששולחים עסקאות. הכורים אחראים לעיבוד עסקאות אלה ולאישור תוקפם.

עם זאת, לכל מטבע וירטואלי מערכת כרייה שונה. התגמולים בכל אחת מרשתות הצפנה יהיו שונים. לדוגמא, כורי Litecoin (LTC) מקבלים 12.5 LTC לחסימה (כל 2.5 דקות). זה שונה מ 10 דקות חסימות ברשת הביטקוין. בסעיפים הבאים תדעו גם מהי המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר שלי.

כרייה מאפשרת ביזור

עם רשת של כורים מבוזרים, ייתכן שמטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין וליטקוין יהיו מבוזרים לחלוטין. משתמשים יכולים לעבד העברות מבלי להסתמך על צד שלישי מהימן.

כורים מאשרים את העסקאות ברשתות הבלוקצ’יין. על שיתוף כוחם החישובי הם מתוגמלים בעמלות וחוסמים תגמולים. חברות פיננסיות וחברות מרכזיות שולטות בכספי המשתמשים ומחליטות אם כספים מועברים או לא. כורים הופכים, אם כן, לחלק חשוב מאוד ברשתות הבלוקצ’יין בכל רחבי העולם.

בפסקאות הבאות תדעו גם מהי הוכחת עבודה (PoW) ולמה זה חשוב לדעת איזו מטבע קריפטוגרפי הכי קל לכרות.

מהו המטבע הקל ביותר שלי?

אם אתה תוהה, “איזה מטבע קריפטוגרפי הכי קל לכרות?” אז יש לך נקודה. לכל מטבע קריפטוגרפי יש רמת קושי שונה שיש לכרות. אין תשובה ברורה ל”מה הקריפטוגרפיה הכי קלה שלי? “.

עם זאת, ישנם מספר מטבעות שקל יותר לכרותם מאחרים. למרות שמעט מטבעות קריפטוגרפיים יקרים זמינים כעת לכרייה עם מעבדים, ישנם כמה נכסים דיגיטליים שניתן לכרות באמצעות GPUs. מחשבי GPU אינם יקרים כמו כורי ASIC והם זמינים באופן נרחב בשוק.

מונרו (XMR)


מונרו (XMR) הוא אחד מטבעות המטבע הקלים ביותר שלי. מטבע קריפטוגרפי זה מציע למשתמשים אפשרות לשלוח ולקבל עסקאות פרטיות. במהלך השנים האחרונות הוא הפך לאחד הגדולים בעולם.

XMR היה בחדשות בגלל האופן בו הוא ממוקש. ואכן, האקרים התקינו תוכנות זדוניות באתרים שונים וכרייו XMR בכוח המעבד של המבקרים. יתר על כן, גורמים זדוניים אחרים התקינו וירוסים נסתרים על מחשבי המשתמשים וכרייו את ה- XMR בכוח המעבד שלהם. האקרים השתמשו בו מכיוון שהוא המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר למכרה באמצעות מעבד.

מטבע monero phisycal (אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר לשלי)

למרות שניתן לכרות את מונרו באמצעות מעבד, הרעיון הטוב ביותר הוא להשקיע קצת כסף בחומרת GPU. זה יאפשר לך להיות יעיל יותר ולמרות כמויות גדולות יותר של XMR. יוניצף אוסטרליה התירה גם למשתמשים לכרות XMR ולתרום את הכספים שנאספו. כפי שאתה יכול לראות, זה יכול להיות אחד הקלים ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC) הוא גם אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם. ומה יכול להיות טוב יותר מאשר לכרות אותו בבית? Ethereum Classic עובד עם האלגוריתם של Ethash. זה אומר שניתן לכרות אותו באמצעות GPUs.

אם יש לך קצת כסף להשקיע, רכישה של כמה GPUs למכרה Ethereum Classic יכולה להיות דבר טוב. עם זאת, איננו יועצים פיננסיים. כדי למצוא את אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר לשלי, עליכם לדעת מהם המטבעות הווירטואליים המובילים. ואת’ריום קלאסיק הוא אחד השחקנים הוותיקים ביותר.

לוגו וכו '(זה יכול להיחשב לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר לשלי)

משתמשים שמשתמשים ברשת ETC ימצאו את זה דומה מאוד לאת’ריום (ETH). עם זאת, בהתחשב בכך שברשת את’ריום ישנם יותר כורים, קשה יותר לזכות בפרסים. יתר על כן, אתה יכול להגביר את תגמולי הכרייה שלך Ethereum קלאסי אם אתה מצטרף לבריכת כרייה.

בריכות כרייה מאפשרות למשתמשים להצטרף למאמצים ולכרות יחד מטבעות וירטואליים. זה יאפשר להם למצוא מספר גדול יותר של חסימות ולהגדיל את התגמולים הפוטנציאליים שלהם.

אלקטרונים (ETN)

מטבע קריפטוגרפי פופולרי נוסף שניתן לכרות בבית הוא Electroneum (ETN). זה יכול להיחשב גם לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר בעולם. מלבד היותו אחד הנכסים הדיגיטליים הראשונים התואמים ל- KYC, הוא נוצר כדי לעזור למשתמשים לכרות את הנכס הדיגיטלי.

כיום, אתה יכול לכרות את Electroneum באמצעות המחשב שלך או עם חומרת GPU ייעודית. זה יקל עליך הרבה יותר ויש לו יתרון על פני משתמשים אחרים. הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים היא בכך שיש תמיד אסדת כרייה ייעודית. אם אתה קונה כמה GPUs או שיש לך GPUs ישנים יותר, אתה יכול למחזר אותם ולהתחיל לכרות את Electroneum.

כפי שהזכרנו קודם, הצטרפות לבריכת כרייה עשויה להגדיל את התגמולים שלך. מרבית המטבעות בשוק ממוקשים כעת בבריכות כרייה. כריית יחיד יכולה להיעשות אם יש לך כוח כרייה גדול באופן מסיבי או שזה יכול להיעשות גם בעבר.

הוריזן (ZEN)

מטבע מטבע נוסף שמשתמשים יכולים להתחיל בכרייתו הוא הוריזן. מטבע וירטואלי זה עובד עם אלגוריתם של Equihash. המשמעות היא שהמטבע הווירטואלי יהיה עמיד ב- 100% ב- ASIC. לפיכך, זה יכול להיות מאוד שימושי עבור אותם משתמשים שרוצים להתחיל לכרות באמצעות GPUs או CPUs.

משתמשים יכולים להוריד בקלות את הלקוח הרשמי בשולחנות העבודה שלהם ולהתחיל לכרות עם GPU. זה יקל עליכם להתחיל להרוויח את הוריזן. זכור שככל שמחיר המטבע הווירטואלי גדול יותר, כך תגמולך גדול יותר אם הקושי נשאר זהה.

כשאתה מכרה מטבעות וירטואליים, עליך תמיד לשים לב היטב לקושי ברשת. לפעמים זה יכול להיות לא רווחי לכרות נכסים דיגיטליים.

Vertcoin (VTC)

לבסוף, Vertcoin הוא אחד הקריפטוגרפים הקלים ביותר שלי. ואכן, סיון זה עובד עם הוכחת אלגוריתם לעבודה בשם Lyra2RE. בעזרת אלגוריתם זה, משתמשים יכולים לכרות רק VTC באמצעות מעבדים ו- GPU. זו הסיבה שזו יכולה להיות אחת המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר שלי.

לוגו ירוק של vertcoin

כורים שרוצים להגיע לחשיפה לשוק הקריפטו יוכלו לעשות זאת עם Vertcoin. עם זאת, נפח המסחר והמחיר של Vertcoin ירדו בשנים האחרונות. כיום זו לא אחת הרשתות הרווחיות ביותר שלי. בעתיד, אם הפרויקט יתחדש, הוא יכול להפוך לפיתרון טוב לשימוש.

אם אתה רוצה לכרות מטבעות קריפטוגרפיים, אלה רק דוגמה כלשהי. ישנם מטבעות רבים אחרים שניתן לכרות. כדאי לחפש אותם ולנסות לבדוק אם הם רווחיים או לא. ורטקוין הוא, במילים פשוטות, אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר שלי.

שזו הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות מטבעות?

הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים היא באמצעות המעבד שלך. זה אומר שאתה יכול להשתמש במחשב שלך כדי לכרות נכסים דיגיטליים. למרות זאת, קשה מאוד לעשות זאת. זה קרה בגלל שיש אלפי כורים ברוב הרשתות.

כורים מתחרים על התגמולים, שלרוב קבועים. זו הסיבה שכורי קריפטו עוברים ל- GPUs. הם הופכים ליעילים הרבה יותר בעיבוד חידות קשות אלה כדי לאשר עסקאות.

כריית GPU עם כסף כדי להראות רווחיות

המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר לשלי יהיה זה שיאפשר לך לכרות עם מעבדים ו- GPU ולהישאר רווחי. באופן כללי, מטבעות קטנים מאפשרים לך לכרות עם מעבדים ו- GPU, אך התגמולים הם ממש אגורות.

זה המקום שבו השקעה בכריית ASIC גדולה הגיונית עבור כורי BTC. עם זאת, עבור משקיעים קטנים וקמעונאיים, מעבדים ו- GPU בנכסים דיגיטליים מוכרים יכולים להיות אחת הדרכים להגדלת הרווחים.

כרייה מיזוג

למרות שכרייה מאוחדת עשויה להיות לא הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים, זה יכול לעזור למשתמשים להיות הרבה יותר רווחיים. כורי ביטקוין, למשל, הופכים את פעילות הכרייה שלהם ליעילה הרבה יותר.

ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע כרייה ממוזגת. זה משהו שעוזר למשתמשים להגדיל את הרווחים שלהם על ידי כרייה במקביל בשתי רשתות שונות. אחת הרשתות שמאפשרות כעת לכורי ביטקוין לבצע כרייה ממוזגת היא RSK.

RSK היא כעת רשת הכרייה הממוזגת הגדולה בעולם. בעוד שמשתמשים מאשרים חסימות RSK, הם גם מרוויחים תגמולי BTC. בעתיד, כרייה ממוזגת עשויה להפוך לדבר שכיח עבור רוב הכורים. RIF הוא גם אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הקלים ביותר שלי. RIF הוא המטבע הקריפטוגרפי שפועל על גבי ה- blockchain של RSK.

כריית דפי

משתמשים יכולים גם לכרות מטבעות וירטואליים על ידי מתן נזילות לבריכות כרייה. שוק הפיננסים המבוזר גדל בשנים האחרונות. כיום, משתמשים יכולים לספק נזילות לבריכות כרייה ולקבל תגמולים בנכסים דיגיטליים חדשים.

למרות שזה לא יחייב אותך לחלוק את כוח הכרייה עם הרשת, אתה תסכן את הכספים שלך על ידי נעילתם בבריכת כרייה. התגמולים מחולקים בין המשתמשים המספקים נזילות.

למרות שקוראים לה כרייה, זו לא דרך מסורתית לכרות נכסים דיגיטליים. יתר על כן, לא תצטרך שום ציוד מיוחד לשם כך. עם זאת, אין זה מייצג חוויה דומה לכריית מטבעות כגון LTC, ETC או BTC, בין היתר.

אילו מטבעות קריפטוגרפיים אוכל לקבל?

ישנם מטבעות קריפטוגרפיים שונים שתוכלו לכרות. שיתפנו אתכם רשימה של המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר שלי. יתר על כן, אמרנו לך גם איזו הדרך הקלה ביותר לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

Monero (XMR), Electroneum (ETN), Ethereum Classic (ETN) ו- Horizen (ZEN) הם חלק מהמטבעות הקריפטוגרפיים שתוכלו לכרות. אבל יש הרבה אחרים בשוק. ראוי לציין שלא ניתן לכרות את כל המטבעות הקריפטוגרפיים. אתה יכול לכרות את כל המטבעות הווירטואליים האלה. עם זאת, ההתקנה שלך תגדיר איזו המטבע הקריפטו הכי קל שלי.

ואכן, רק נכסים דיגיטליים של הוכחת עבודה (PoW) ניתנים לכרייה באופן המסורתי. לא ניתן לכרות מטבעות וירטואליים של הוכחת הימור (PoS). זו הסיבה שחשוב לעשות הבחנה זו.

הוכחת עבודה (PoW)

כדי להבין איזה מטבע קריפטוגרפי הכי קל לכרות, עלינו לדעת מהן רשתות הוכחת עבודה. PoW הן כל רשתות הצפנה המאפשרות למשתמשים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לכרות נכסים דיגיטליים של PoW, לא משנה אם עם מעבדים, GPU או חומרת ASIC.

במקום זאת, לא ניתן לכרות מטבעות הוכחת יתד. הם ממוקמים. זהו הבדל חשוב מאוד בשוק הקריפטו. כאשר אנו מדברים על רשתות PoS אנו חושבים על מטבעות שאינם דורשים מהמשתמשים לספק כוח חישובי לעיבוד עסקאות.

עם רשתות הוכחת עבודה כורים באמת עובדים על מנת לאשר את העסקאות. חוות הכרייה הגדולות ביותר ממוקמות בסין. הם מכילים מספר גדול של כורי ASIC העובדים על בסיס 24/7. דרושים עובדים כדי לשמור על הפעלת המערכות. יתר על כן, צריכת האנרגיה היא גם גבוהה מאוד. לפיכך, הדבר אינו הופך את הביטקוין למטבע הקריפטו הכי קל לשלי.

עם הוכחות של רשתות ההימור, המשתמשים צריכים רק להשתתף ברשתות הבלוקצ’יין בהתאם להחזקות הקריפטו שלהם. זה לא צורך כמויות גדולות של אנרגיה, וגם לא מספק את האבטחה שרשת כמו ביטקוין יכולה לספק.

למשל, לא ניתן לכרות XRP, גם כאשר אינו מטבע מטבע PoS. כמה רשתות PoS כוללות Teos או NEO. רשתות PoW כוללות ביטקוין, Ethereum (אך הוא נע לכיוון רשת PoS), Litecoin, Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ואחרים. Ethereum Classic, Horizen, Monero ו- Electroneum הם גם חוסמי PoW. אלה הם רק חלק מהקריפטוגרפים הקלים ביותר שלי.

מילות אחרונות על המטבע הקל ביותר שלי

בחירת המטבע הקריפטו הכי קל לשלי אינה דבר קל לעשות. עלינו לקחת בחשבון מגוון רחב של דברים. עם זאת, אנו יכולים לצפות לחוויה קלה יותר בכריית מטבעות וירטואליים קטנים יותר מאשר בשימוש ברשתות גדולות.

ניתן לכרות רק מטבעות וירטואליים של הוכחת עבודה. PoS או אלגוריתמים אחרים של קונצנזוס לא יאפשרו לך לכרות מטבעות וירטואליים. בשוק DeFi, בריכות כרייה מתייחסות לקבלת תגמולים בגין מתן נזילות לבריכות המסחר.

המטבע הקריפטוגרפי הקל ביותר שלי ישתנה עם הזמן. ואכן, במקרים מסוימים, זה יכול להיות כזה, אך ברגע שמשתמשים עוברים לרשת, זה יכול להפוך למצב אחר. זו הסיבה שכדאי לשים לב היטב לתנועות בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map