כיצד לקנות מקף בינאנס

קיצור של “מזומנים דיגיטליים”, דש הוא אחד המטבעות הארוכים ביותר של שווי השוק הבינוני בימינו. מהיותו אחד האלטקוינים הגדולים ביותר לפני מספר שנים, כעת הוא שומר על מקום ממש מחוץ לעשרת המטבעות החשובים ביותר. עם זאת, יש הרבה מה להתרגש בקשר לדאש, והתפתחותו המתמשכת.

מדריך זה יראה לך כיצד תוכל להשיג את מטבעות ה- Dash הראשונים שלך באמצעות הפופולרי חילופי בינאנס.

מה זה דאש?

דאש הוא מטבע מטבע עסקי, שתופס מיקום חזק בשני שווקים שונים. יחד עם מונרו ו- ZCash, דש ממוצב כאחד המטבעות החזקים ביותר בפרטיות, באמצעות התכונה “PrivateSend” של הרשת. זה מאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל את Dash מבלי שאחרים יוכלו להתחקות אחר העסקה (ובהרחבה, ארנקי המשתמשים).

עם זאת, המשמעותית יותר היא ההתקדמות שאש עשתה באימוץ הצפנה בעולם האמיתי. קלות השימוש בו לעסקאות הובילה לכך שדאש הפכה לחלופה מובילה למטבעות לאומיים נאבקים במדינות כמו ונצואלה וקולומביה. על רקע המשאבים שהקדיש צוות הפיתוח להגדלת טווח ההגעה בדרום אמריקה, ישנם כיום מעל 3000 סוחרים המקבלים דש כתשלום במדינה, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים ביותר בעולם האמיתי..

נוסף על שתי נקודות המכירה הללו, Dash מציג גם מקרה מזמין למשקיעים, עם יכולת להרוויח הכנסה פסיבית על ידי ניהול Dash Masternode..

מעוניין? כך תוכל לקנות אסימונים של Dash.

שלב 1: הירשם לחשבון ב- Binance

האפשרות הטובה ביותר לרכוש אסימונים של Dash בשלב זה היא על ידי החלפת ביטקוין או Ethereum בבורסה גדולה כמו Binance. כרגע מעט שערים או חילופי פיאט גדולים מציעים את האפשרות לקנות את Dash עם אפשרויות כגון כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, או העברה בנקאית.

השלב הראשון, אם עדיין לא עשית זאת, הוא להירשם לחשבון ב- Binance.

רישום בינאנס 2

שלב 2: אמת את חשבונך

לאחר פתיחת חשבונך, יהיה עליך להגיש מספר מסמכי אימות לפני שתוכל להתחיל לסחור.

בנוסף, קח את הזמן הזה כדי להגדיר אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך.

שלב 3: שלח BTC או ETH לחשבון Binance שלך


לאחר שהחשבון שלך הוגדר ואומת, תצטרך להחזיק קצת ביטקוין או את’ריום בארנק Binance כדי לסחור איתו.

אם אתה עדיין לא מחזיק באף אחד מהמטבעות האלה, או שאתה רוצה לקנות יותר, אתה יכול לרכוש באמצעות כרטיס אשראי או חיוב באתר כגון Coinmama ו בצ’אנגלי, או דרך חילופי פיאט כמו Coinbase.

כדי לשלוח מטבעות לחשבון Binance שלך, עבור לתפריט שבראש הדף ובחר “כספים”, ואז “משיכות”.

בחר את המטבע שאתה הולך לשלוח מהתפריט הנפתח.

משקל פיקדונות 1

תוצג לך כתובת ארנק שאליה תשלח את המטבעות שלך. ודא שאתה שולח רק את המטבע שצוין לכתובת זו (כלומר BTC לארנק BTC, או ETH לארנק ETH). כל מטבע אחר שנשלח לכאן עלול ללכת לאיבוד.

שלב 4: המתן לאישור

המתן עד ש- Binance יאשר את העסקה. לעתים קרובות זה מסתיים כמעט באופן מיידי, אם כי יכול להימשך מספר שעות תלוי בעומס הרשת.

שלב 5: מצא ובחר את הזוג BTC או ETH

כאשר העסקה שלך הושלמה בהצלחה, עבור לחלק ההחלפה באתר. להגיע לכאן על ידי בחירה באפשרות “Exchange” ואז “Basic”.

עבור לתיבת החיפוש שבצד ימין של הדף. בחר את המטבע שאיתו אתה סוחר, וחפש “דאש”. לחץ על הזוג שעולה (DASH / BTC או DASH / ETH).

בינאנס מקף 21

אופציונלי: השתמש בכלים המתקדמים של Binance כדי לקנות בזמן הנכון

Binance מציעה נתונים, כמו תרשימים אנליטיים בזמן אמת, נפח מסחר והיסטוריית הזמנות שיעזרו לך לבצע את הצעדים הנכונים בזמן הנכון..

הם גם נותנים לך את היכולת להגדיר הזמנות הגבלה. המשמעות היא שאתה מזין את המחיר שעבורו ברצונך לקנות או למכור את Dash, והבורסה תבצע אוטומטית את המסחר שלך לאחר שהמחיר יגיע לנקודה זו..

שלב 6: בחר את כמות Dash לקנות

בתיבה שמתחת לתרשימי המסחר, בחר את כמות ה- Dash שאתה רוצה לקנות ואת המחיר שאתה רוצה לקנות בו. לחלופין עבור לכרטיסייה “שווקים”, שם תוכל לקנות את Dash במחיר השוק הנוכחי (זה מומלץ לסוחרים מתחילים או מתחילים).

בינאנס מקף 2

שלב 7: קנו דאש!

לחץ על הלחצן הירוק “Buy DASH” וסיימת!

שלב 8: העבר את המטבעות שלך לארנק מאובטח של Dash

הנוהג הטוב ביותר בקריפטו הוא לשמור את המטבעות בארנק מאובטח, מחוץ לבורסה, כאשר לא נסחרים. בדרך זו, יש לך שליטה מוחלטת על אבטחת הכספים שלך, במקום לשים אמון באמצעי האבטחה של הבורסה.

לשם כך תזדקק לארנק התומך ב- Dash. לרמת האבטחה הגבוהה ביותר תוכלו להשקיע בארנק חומרה כמו ה- ספר חשבונות ננו ס או טרזור ​​דגם T. החלופות כוללות את ארנק Dash Core למחשבים שולחניים או ניידים וארנקים מרובי מטבעות כגון סֵפֶר שֵׁמוֹת (לשולחן העבודה) או Coinomi (לנייד).

ברגע שארנק ה- Dash שלך מוכן, יהיה עליך למשוך את המטבעות שלך מביננס. כדי לבצע משיכה, עבור אל “כספים” ואז “משיכות”.

במסך הבא, בחר מקף מהתפריט הנפתח.

בינאנס מקף 3

כעת הזן את הכתובת מארנק ה- Dash שלך. בדוק שוב שהכתובת נכונה, ואז לחץ על שלח.

שוב, המתן מספר רגעים עד שביננס יאשר שהעסקה שלך הושלמה. כאשר הוא מתבהר, המטבעות צריכים להופיע בארנק ה- Dash שלך.

למד עוד

קרא עוד על DASH ב- UseTheBitcoin! תוכלו לקרוא על אופן פעולתה של מערכת ה- masternode החדשנית של Dash, או לחילופין כיצד לכרות את המטבע הפופולרי.

למשקיעים, אתה יכול לקרוא על עבודות הכלכלה של הוכחת המימוש של דש, או לעבור ישירות למאמר DASH לחיזוי מחירים וניתוח טכני המתעדכן באופן קבוע.  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map