כיצד לקנות אתריום בכרטיס אשראי?

ישנן דרכים רבות לקנות אתריום בכרטיס אשראי. אולם האתגר העיקרי הוא למצוא את הפלטפורמה הנכונה לעשות זאת. זו הסיבה שיצרנו את הפוסט הזה. אנו אגיד לך כיצד לקנות את’ריום בכרטיס אשראי. יתר על כן, תוכלו לדעת היכן לקנות את’רום בכרטיס אשראי. 

זה יעזור לך לקבל מושג ברור כיצד להשיג חשיפה לקריפטוגרפיה השנייה בגודלה בעולם. בנוסף אליו תדעו גם מהן הפלטפורמות הטובות ביותר המציעות גישה למטבעות וירטואליים באמצעות כרטיסי אשראי.

מה זה את’ריום?

Ethereum הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם. כיום ניתן להשתמש בקריפטוגרפי ETH בפלטפורמת את’ריום למגוון רחב של דברים. משתמשים יכולים להשתמש בו גם בשוק מימון מבוזר (DeFi). זו אחת הרשתות הראשונות המיישמות חוזים חכמים.

ETH הפכה לקריפטוגרפיה השנייה בגודלה בעולם והיא נותרה במקום השני במשך שנים רבות. כיום, שווי השוק של ETH הוא מעל 100 מיליארד דולר. מקרי השימוש והפתרונות השונים שמספקת Ethereum הגדילו את הביקוש למטבע הווירטואלי ETH.

מסיבות אלה, ישנם מספר משקיעים המעוניינים לקבל חשיפה למערכת האקולוגית של Ethereum. למרות שניתן לקבל גישה וחשיפה לאת’רום באמצעות מגוון רחב של אמצעי תשלום, כרטיסי אשראי הם בין הפתרונות הקלים ביותר שיש.

מטבעות וירטואליים אחרים עדיין לא תיגר על אתריום. המטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו הוא מטבע מטבע שיש לו שווי שוק של כמעט 100 מיליארד דולר יותר מאשר אתריום. יתר על כן, רשתות בלוקצ’יין אחרות כמו EOS או Tron (TRX) לא הצליחו להגיע ל -3 המקומות הראשונים בשנים האחרונות.

כיצד לקנות אתריום באמצעות כרטיס אשראי

על מנת לקנות את’ריום בכרטיס אשראי, יהיה עליכם למצוא את הפלטפורמה הנכונה לשם כך. הפלטפורמה שבה אתה משתמש תהיה תלויה במגוון רחב של דברים. לדוגמא, יהיה עליכם לבדוק האם קיימות באזורכם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המקבלים כרטיסי אשראי.

היכן ניתן לרכוש אתריום באמצעות כרטיס אשראי

כדי לקנות את’ריום בכרטיס אשראי, עליך לבחור בורסת מטבעות חליפין. פלטפורמות אלה מאפשרות למשתמשים לקנות אתריום וגם מטבעות וירטואליים אחרים כמו ביטקוין או ליטקוין.

עם זאת, כל אחת מהבורסות הללו תציע פתרונות שונים. זו הסיבה שבוודאי חשוב לדעת מהן הפלטפורמות המציעות תמיכה בכרטיסי אשראי. יתר על כן, ייתכן שחלק מההחלפות הללו אינן זמינות באזורך. כתוצאה מכך יהיה עליכם לבצע מחקר משלכם בפלטפורמות בהן תוכלו להשתמש.

יתר על כן, ייתכן שיש סיכוי קטן למצוא אדם שיכול לקבל כרטיסי אשראי. בפלטפורמות P2P זו יכולה להיות אפשרות טובה אם אינך רוצה להשתמש בבורסות. עם זאת, זה יכול להיות קשה למצוא באזור שלך.

קנה את’ריום עם Coinbase

Coinbase היא, כפי שאתה אולי כבר יודע, אחת מפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר בשוק. משתמשים חדשים ומנוסים נסחרים איתו. הדבר הטוב בכך הוא שאתה יכול לקנות Ethereum בקלות באמצעות כרטיס אשראי.


הפלטפורמה מקלה מאוד על המשתמשים לעשות זאת. Coinbase ינחה אותך לאורך כל התהליך. ואכן, אם אתה לא חדש בשוק הקריפטו, זו תהיה הפלטפורמה הנכונה לשימוש.

Coinbase יאפשר לכם לא רק לקנות אתריום אלא גם מטבעות וירטואליים אחרים. יתר על כן, תהיה לך אפשרות להשתתף במגוון רחב של רשתות בלוקצ’יין עם שירותיהם.

לוגו מטבע בסיס עם רקע כחול. בבורסה זו תוכלו לקנות את'ריום בכרטיס אשראי

פלטפורמת הקריפטו Cex.io

CEX.io היא בין פלטפורמות המסחר היעילות ביותר בתעשיית הקריפטו. משתמשים יכולים לקבל גישה למגוון רחב של מטבעות וירטואליים, כולל ETH, תוך שניות ספורות. בנוסף לכך, הפלטפורמה נבנתה על מנת שמשתמשים יזכו לחוויה חלקה.

משתמשים יכולים לקנות Ethereum באמצעות כרטיס אשראי VISA או Mastercard באמצעות פלטפורמת CEX.io. ניתן לשלם במטבעות שונים, כולל USD, EUR ו- GBP. זה יהיה תלוי במדינה בה אתה נמצא או במטבע הרשמי של הכרטיס שלך.

התהליך הולך להיות פשוט מאוד. יהיה עליך להזין את פרטי הכרטיס שלך ולהשלים את הרכישה. חלק מהמידע שתצטרכו לספק כולל בין השאר שם, מספר כרטיס, תאריך תפוגה וקוד CVV.

לוגו שקוף של cex.io

Binance תמיכה ברכישות ETH באמצעות כרטיס אשראי

בינאנס היא פלטפורמה נוספת שמציעה למשתמשים את האפשרות לקבל גישה ל- ETH ולנכסים דיגיטליים אחרים. זו בהחלט יכולה להיות הדרך הטובה ביותר לקנות אתריום בכרטיס אשראי. זה יהיה תלוי בזמינות של פלטפורמה זו באזורכם. יתר על כן, אם אתה רוצה לקנות Ethereum עם כרטיס אשראי ללא אימות, זו לא תהיה האופציה הנכונה. 

משתמשים בפלטפורמה זו יצטרכו להירשם על מנת לקנות ETH. כמו כן, תעביר אימות תעודת זהות שתואם את כל תקנות KYC ו- AML שהחליפין עוקבות אחריהן. לאחר שתבצע את כל השלבים, תוכל לקבל גישה למטבע הווירטואלי הזה באמצעות כרטיס אשראי.

ראוי לציין כי Binance מציעה גם שיטות אחרות למשתמשים לקבל גישה ל- ETH. זו הסיבה שאם שיטת כרטיסי האשראי אינה זמינה באזורכם, תוכלו בהחלט לנסות כמה מהפתרונות האחרים שמציעה הבורסה הזו..

לוגו ומוטו של Binance

Poloniex: החלפה חלופית לרכישת אתריום בכרטיס אשראי

פולוניקס היא אחת מהבורסות הוותיקות בשוק. בשנים האחרונות היא איבדה את מעמדה לפלטפורמות אחרות כמו Binance או Coinbase. עם זאת, Poloniex היא בין הפלטפורמות המאפשרות למשתמשים לקנות את אתריום בכרטיס אשראי.

כפי שאתה אולי כבר יודע, עליך ליצור חשבון בבורסה. לאחר שתעשה זאת, תוכל לקבל גישה לאופציה שתאפשר לך לקנות את’ריום בכרטיס אשראי.

בכל מקום לקנות אתריום עם כרטיס אשראי, כולל Poloniex, Binance או Coinbase, ידרוש ממך לשתף את המידע האישי שלך. כפי שהזכרנו לעיל, הדבר נובע מכך שעתה נדרשות תקנות KYC להחלפות קריפטו.

לפיכך, אם אתם מחפשים פרטיות, יתכן שזו אינה הדרך הטובה ביותר לקנות את’ריום בכרטיס אשראי.

לוגו של poloniex

ארנק אמון: השתמש בארנק שלך כדי לקנות ETH באמצעות כרטיס אשראי

ארנק אמון היא שיטה אחרת שבה ניתן לקנות את’ריום בכרטיס אשראי. פלטפורמה זו עובדת בצורה אחרת. ההבדל העיקרי עם פלטפורמות אחרות קשור בכך שארנק Trust הוא רק ארנק מטבעות קריפטוגרפי. Coinbase, Poloniex ו- Binance הן חילופי דברים.

עם זאת, ארנק Trust מאפשר לך לרכוש נכסים דיגיטליים. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לקנות אתריום באמצעות כרטיס אשראי שמשתמשי Reddit מדברים עליהם כרגע אם אינך מעוניין להשתמש בבורסה..

יהיה עליך רק להוריד את Trust Wallet לאנדרואיד או iOS, להקיש על כפתור ה”קנה “שהציבו באפליקציה ולשתף את נתוני כרטיס האשראי כדי לעבד את התשלום. זה יכול לקחת רק כמה שניות וכל התהליך מאוד פשוט ומהיר.

לאחר מכן תוכל לאחסן בבטחה את ה- ETH שלך בארנק Trust. זה יקל עליכם לקנות ולהחזיק ETH במקום לקנות ולדאוג היכן לאחסן את הנכס הדיגיטלי הזה. כאשר מחירו ממשיך לגדול, זו עשויה להיות דרך טובה לאחסן את ה- ETH שלך מחוץ לבורסה.

קחו בחשבון שיש הרבה חילופי דברים אחרים ברחבי העולם. פלטפורמות אלה יאפשרו לכם לקנות אתריום בכרטיס אשראי. המטרה היא למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר שתתאים לצרכים שלך על מנת לעשות זאת.

היתרונות של רכישת אתריום בכרטיס אשראי

אחד הדברים החיוביים ברכישת Ethereum בכרטיס אשראי הוא שאתה שוכח מטיפול במזומן או העברות בנקאיות. אתה פשוט מכניס את כמות ה- ETH שאתה רוצה, את פרטי כרטיס האשראי שלך וזה הכל. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לקנות מטבעות וירטואליים.

יתר על כן, התהליך כולו יהיה מהיר למדי מאשר איטי. תשלומי כרטיסי אשראי עוברים עיבוד תוך כמה שניות בלבד. פירוש הדבר שפלטפורמות ההצפנה עשויות להוסיף את הכספים לחשבונך תוך שעות ספורות ואפילו דקות.

דבר חיובי נוסף בקניית Ethereum בכרטיס אשראי הוא שלא תצטרך להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אחת הדרכים לרכוש אתריום היא על ידי פעולה זו עם BTC. לצמד המסחר BTC / ETH יש נזילות גדולה. עם זאת, ייתכן שלא יהיה נוח עבור המשתמשים לקנות תחילה BTC ואז לרכוש ETH.

בורסות ופלטפורמות קריפטו בדרך כלל מקלות מאוד על המשתמשים לקבל גישה למטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, כאשר אתה משתמש בכרטיס האשראי שלך אינך צריך לדאוג להחליף את המטבע שלך. המערכת תעבד את התשלום שלך במטבע חוץ (או במטבע המקומי שלך) מבלי שתבחין בכך אפילו.

משתמשים אינם זקוקים לשום ידע או כישורים ספציפיים בכדי לקנות את’ריום בכרטיס אשראי. ואכן, רכישה זו תיראה כמו כל רכישה מקוונת אחרת שדורשת מהמשתמשים לשתף פרטי כרטיס אשראי.

חסרונות של רכישת אתריום בכרטיס אשראי

יש גם כמה נקודות שליליות של קניית את’ריום בכרטיס אשראי. לדוגמה, יהיה עליך לשתף את פרטי כרטיס האשראי שלך עם חילופי המטבעות. זה משהו שיכול להיות שלילי מאוד לפרטיות שלך.

אם פלטפורמת הקריפטוגרפיה בה החלטתם לקנות את’ריום בכרטיס אשראי תיפרץ, המידע שלכם עלול להיות דולף. זה יכול להיות הרסני כלכלית. חילופים רבים בעבר חוו פריצות והפרות נתונים.

יתר על כן, העברות בכרטיס אשראי עשויות לכלול עמלות גבוהות יותר מהעברות בנקאיות. עליכם לחשוב האם אתם מעדיפים מהירות על פני עמלות. העברה בנקאית עשויה להיות איטית יותר אך היא יכולה להיות זולה יותר. עם זאת, זה משהו שמשתנה בהתאם לפלטפורמה בה תשתמשו לרכישת Ethereum בכרטיס אשראי.

כיצד לקנות אתריום באמצעות כרטיס אשראי ללא אימות?

אם אתה רוצה לקנות את’ריום בכרטיס אשראי ללא אימות, הדברים יהיו מסובכים יותר. ואכן, איכשהו יהיה זה בלתי אפשרי לעשות זאת. חילופי דברים מחייבים אותך לאשר את זהותך. זאת בשל התקנות KYC ו- AML ההולכות וגוברות המיושמות על ידי ממשלות מכל רחבי העולם.

אחת הדרכים לרכוש Ethereum בכרטיס אשראי ללא אימות היא באמצעות פתרונות אישיים. פירוש הדבר שתצטרך להיפגש עם אדם שמוכן לקבל תשלומים בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב.

זה לא יכול להיות כל כך קל לעשות זאת. קח בחשבון שיש כמה פלטפורמות מקוונות שמציעות למשתמשים אפשרות לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ללא אימות מזהה. למרות זאת, רובם הונאות. זו הסיבה שאתה צריך להתרחק מחברות שמבטיחות לך את זה.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להישאר תמיד בקרבת פלטפורמות המסחר הקריפטו הגדולות ביותר בשוק. באופן זה תוכלו להיות בטוחים כי כספיכם מוגנים. שיתוף פרטי כרטיס האשראי או שליחת הכספים לפלטפורמה מקוונת ללא מוניטין עלול להיות מסוכן.

אם אתה רוצה לקנות Ethereum עם כרטיס אשראי ללא אימות, ייתכן שתצטרך לחשוב פעמיים לפני שתשתמש בפלטפורמות מוצלות.

מילים אחרונות בקניית אתריום בכרטיס אשראי

אם רציתם לדעת היכן לקנות את’רום בכרטיס אשראי, פוסט זה שיתף אתכם בתשובה. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם הדרך הטובה ביותר לקנות אתריום בכרטיס אשראי. עם זאת, ישנן פלטפורמות אחרות המאפשרות גם לך לעשות זאת. אחת הפלטפורמות הללו היא ארנק קריפטוגרפי שנקרא Trust Wallet.

אם אתה רוצה לקנות Ethereum עם כרטיס אשראי ללא אימות מזהה, זה יכול להיות איכשהו מסובך. זו הסיבה שעליך להיזהר בפלטפורמות בהן אתה משתמש. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש בפלטפורמות הפופולריות והמוכרות ביותר בשוק הקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map