מיטב ארנקי המטבע בינאנס שאתה צריך לשקול

מטבע בינאנס (BNB) הוא מטבע קריפטוגרפי מבוסס ERC20 שמזין את כל הפעולות בבורסת בינאנס. BNB מציעה לבעליה מגוון אפשרויות במערכת האקולוגית של Binance, כמו הצעות מחיר, החלפה, רישום, השקעה ב- ICO וניכוי מעמלות העסקה. ישנן שיטות שונות בהן ניתן לאחסן את BNB. במאמר זה נציג את ארנקי Binance Coin הטובים ביותר שתוכלו לבחור מהם.

ארנקים של מטבע בינאנס

מקור: TokenClub.co

ספר חשבונות ננו ס

אתר ארנק Ledger Nano S: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s 

ספר ארנק Ledger Nano S:  רב מטבעות, ארנק חומרה

קלות להשתמש: קשה – דורש תצורה מורכבת

בטוח: מאובטח מאוד

עֲלוּת: שולם

Ledger Nano S הוא ארנק חומרה שתוכנן להציע אבטחה מלאה לקרנות הצפנה. זה נראה כמו כונן USB שניתן לחבר למחשב הנייד או למחשב דרך יציאת ה- USB. ספר החשבונות כולל שני כפתורי צד לאישור עסקאות ומסך OLED. זה גם יישם הליך הצפנה המאמת את תקינות המכשיר בעת הפעלתו.

כאשר אתה מגדיר את Ledger בפעם הראשונה, יהיה עליך לבחור קוד PIN על מנת לאבטח את הארנק שלך. לאחר מכן, ייווצר ביטוי התאוששות בן 24 מילים, בו תוכלו להשתמש כדי לשחזר את כספיכם במקרה והארנק אבד.  

Ledger הוא בין ארנקי Binance Coin הבטוחים ביותר בתעשייה שכן הוא מיישם מגוון פרוטוקולי אבטחה ונהלים הצפנתיים, וכל המטבעות שלך מאוחסנים במצב לא מקוון. השירות תומך במגוון גדול של מטבעות ואסימונים, כולל ביטקוין, אתריום, אתריום קלאסי, סטראטיס, דאש, זקש, דוגקוין, ליטקוין, ריפל, מונרו וכמובן מטבע בינאנס..

תמונה 4 2

מקור: toshitimes.com

טרזור


אתר ארנק טרזור: https://trezor.io/ 

סוג ארנק Trezor:  רב מטבעות, חומרה, תואם OS X (גרסה 10.8 ומעלה), Windows (גרסה 7 ומעלה), מכשירי לינוקס ואנדרואיד.

קלות שימוש: קשה

בטוח: לבטח

עֲלוּת: שולם

טרזור ​​היה ארנק החומרה הביטקוין הראשון שנוצר אי פעם, והוא ידוע בתכונות האבטחה המובילות שלו המגנות על מטבעות ה- BNB שלך מפני גניבה וירטואלית ופיזית. אין ספק שזה אחד הארנקים הטובים ביותר של מטבעות Binance אם אתה מעוניין לקבל את האבטחה הגדולה ביותר שיש.

Trezor הוא מכשיר קטן עם כפתורים ומסך OLED הניתן לחיבור למחשב באמצעות יציאת USB. תוכל גם לגשת ולנהל את הכספים שלך באמצעות גוגל כרום וגשר טרזור.

בעת חיבור ההתקן בפעם הראשונה, הוא כולל קוד PIN שעשוי מתשע ספרות על גבי מסך ה- OLED שלו, ותידרש להזין את אותו קוד PIN על ידי לחיצה על מסך המחשב שאליו אתה מחובר. קוד זה נוצר באופן אקראי בכל פעם שנגישה לטרזור ​​והוא מבטיח שגם אם המחשב שלך נגוע בתוכנה זדונית, הכספים שלך עדיין מאובטחים.

לאחר הזנת ה- PIN ייווצר זרע לשחזור בן 24 מילים, שישמש לשיקום הארנק. ניתן להוסיף ביטוי סיסמה לזרע בן 24 מילים להגנה נוספת. תקני האבטחה הגבוהים שלו הופכים אותו לאחד מארנקי המטבע הטובים ביותר של Binance.

טרזור ​​תומכת גם במספר מרשים של מטבעות קריפטוגרפיים בנוסף למטבע בינאנס, כולל ביטקוין, ביטקוין מזומנים, את’ריום, את’ריום קלאסי, מונרו, זקש ורבים אחרים.

הארנק יכול לשמש גם יחד עם אפליקציות כמו Multibit HD, Mycelium ו- TREZOR Wallet..

ארנקים של מטבע בינאנס

מקור: bitcoinexchangeguide.com

ארנק גארדה

אתר ארנק גארדה: https://guarda.com

סוג ארנק Guarda:  מטבע רב, נייד, ארנק שולחני

קלות שימוש: קַל

בטוח: בטוח

עֲלוּת: חינם

ארנק Guarda תוכנן במטרה להציע שירותי אחסון קריפטו נוחים לשימוש מבלי לוותר על האבטחה. Guarda הוא ארנק שאינו משמורן ורב נכסים המציע שירותים למספר רב של משתמשים בנכסים דיגיטליים שונים. 

ארנק זה יהיה שימושי מאוד לבעלי Binance Coin (BNB) שרוצים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלהם בצורה מאובטחת. זה לא רק יאפשר לך לטפל בקלות במטבעות BNB שלך, אלא גם יעזור לך לקבל, לשלוח ולהחליף מטבעות אלה. בנוסף לכך, צוות Guarda פועל 24/7 לפתרון בעיות המשתמשים באמצעות תמיכת הלקוחות שלהם. 

מכיוון ש- Guarda הוא ארנק רב-מטבעי, המשתמשים יוכלו לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כולל XRP, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), Bitcoin Gold (BTG) ו- Ethereum (ETH), בין היתר. חלק מהנכסים הדיגיטליים של ERC-20 נתמכים גם על ידי ארנק הצפנה הזה. 

על פי Trustpilot, כ -85% ממשתמשי Guarda נִתבָּע כדי לחוות חוויה נהדרת או מצוינת בזמן השימוש באפליקציה, רק 9 אחוז מהמשתמשים אמרו שהם חוו חוויה גרועה. 

משתמשי Binance Coin יכולים לבחור מגוון רחב של שירותים ופתרונות שיתאימו לכל הצרכים שיש להם. יתר על כן, בשירותים מבוססי האינטרנט של Guarda, אנשים יוכלו לנהל את הנכסים הדיגיטליים שלהם בכל מכשיר שהם רוצים. 

אם יש לך ספק בנוגע לגוארדה, אתה תמיד יכול לפנות אליהם בכתובת [מוגן בדוא”ל]

ארנק אמון | ארנקי מטבעות בינאנס

אתר ארנק אמון: https://trustwallet.com/ 

סוג ארנק אמון:  נייד, תואם ל- Android ו- iOS

קלות שימוש: בינוני

בטוח: מתון

עֲלוּת: חינם

ארנק Trust הוא אפליקציית ארנק סלולרית ידידותית לשימוש אשר באמצעותה ניתן לאחסן ולנהל את כל האסימונים המונפקים על ידי בלוקצ’יין את’ריום. הארנק זמין להורדה בחינם בחנות הפליי של גוגל ובחנות האפליקציות של אפל.

באמצעות ארנק Trust ניתן לאחסן כמעט את כל אסימוני ERC-20 ו- ERC-223, כגון Ether (ETH), Binance Coin (BNB), Ethereum Classic (ETC), OmiseGO (OMG), Qtum (QTUM), Maker (MKR) ), Augur (REP), VeChain (VEN), ICON (ICX), Aeternity (AE), 0x (ZRX), ועוד הרבה יותר.

לגבי אבטחתו, לארנק Trust אין גישה לנתוני משתמשים או ארנקים ואינו שומר את המפתחות הפרטיים בשרתיו. המקשים לעולם לא עוזבים את המכשיר שבו אתה משתמש. אין צורך בהליך KYC או ברישום על מנת להשתמש בארנק Trust. ארנק קריפטו זה של Binance יכול לשמש גם כדפדפן אינטרנט 3.0 נייד שיכול לאפשר לך גישה לכל ה- dApps המבוססים על Ethereum..

מי שרוצה אבטחה נוספת יכול להפעיל מספר תכונות אבטחה, כגון מערכות אימות סמן ביומטרי המשתמשות בסריקת PIN וטביעת אצבע..

תמונה 5 4

מקור: medium.com

ארנק אטומי | ארנקי מטבעות בינאנס

אתר ארנק האטומי: https://atomicwallet.io/ 

סוג ארנק אטומי: תואם למערכות הפעלה Windows, macOS, Ubuntu, Debian, Fedora, Android ו- iOS.

קלות שימוש: ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש

בטוח: מתון

עֲלוּת: חינם

ארנק Atomic הוא אפליקציית ארנקים מבוזרת התומכת בהחלפת מטבעות חוצה שרשרת ושקופה ואינה שולטת באף אחד מהמפתחות הפרטיים. הארנק בולט בתכונת ההחלפה האטומית שלו המאפשרת למשתמשים להסתיר קריפטוסים מבלי לעזוב את הארנק. באמצעות שילובם של תוספי ShapeShift ו- Changelly, משתמשים יכולים גם לבצע עסקאות באופן מסורתי יותר..

Atomic תומכת ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים (כולל Zcash) ותואמת למערכות ההפעלה Windows, macOS, Ubuntu, Debian ו- Fedora. למשתמשים ניידים יש גם גרסאות אנדרואיד ו- iOS. Atomic הוא אחד הארנקים הטובים ביותר של BNB אם אתם מחפשים גם לסחור ולאחסן מספר קריפטו.

תמונה 3 3

מקור: finder.com

ארנק Coinomi

אתר ארנק Coinomi: https://www.coinomi.com/en/ 

סוג ארנק Coinomi:  רב-מטבעות, אנדרואיד, iOS ושולחן העבודה.

קלות שימוש: ידידותי למשתמש

בטוח: לְמַתֵן

עֲלוּת: חינם

Coinomi הוא ארנק קריפטו נייד פופולרי שתומך גם באחסון BNB. זה מאפשר אחסון של 500 קריפטוסים אחרים, כולל Zcash, Bitcoin ו- Ethereum.

הארנק נוצר בשנת 2014 על ידי צוות מומחים שיש לו “רקורד מוכח בתחום פינטק, מטבעות קריפטוגרפיים ויזמות.” בתחילה היה זה ארנק סלולרי עבור iOS ו- Android, אך בסוף 2018, הצוות הוציא גם גרסת שולחן עבודה.

Coinomi כולל בורסה מובנית המאפשרת לך לסחור ב- BNB עם נכסים דיגיטליים אחרים שבבעלותך. השירות הוא גם ייחודי, מכיוון שהוא מגיע עם תהליך תשלום בשרשרת צולבת בלחיצה אחת. מנקודת מבט ביטחונית, היא מיישמת מגוון של אמצעי אבטחה, כגון ביטוי סיסמה מתקדם לפרטיות ושחזור.

אין צורך בתהליך KYC או שיוך IP בכדי לגשת לארנק. השרתים של Coinomi מסווים את כתובת ה- IP שלך על מנת לאנונימי את כל הבקשות. כל המפתחות הפרטיים מאוחסנים באופן מקומי במכשיר שלך, כלומר יש לך שליטה מלאה בכספים שלך.

זהו ארנק מטבע Binance נהדר מכיוון שהוא לא רק שילוב ShapeShift / Changelly, אלא הוא גם מאפשר לך לקנות קריפטוסים עם פיאט.

לסיכום

כשאתה מחפש אחר ארנקי Binance Coin הטובים ביותר, עליך לקחת בחשבון כמה תכונות, כגון אבטחה, שליטה במפתחות פרטיים, המשך פיתוח, תמיכת לקוחות ושימושיות. בהתאם לצרכים והשימוש שלך, ישנן אפשרויות אחסון שונות שיכולות להתאים לדרישות שלך עבור ארנק Binance Coin הרצוי.

https://usethebitcoin.com/a-beginners-guide-to-binance-coin-bnb/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map