כיצד לקנות ביטקוין מזומן

קניית ביטקוין הופכת נפוצה יותר ונגישה יותר בכל יום ויום. עכשיו שאתה כאן, החלטת לקנות ביטקוין מזומן. במדריך זה אנו נבצע את השלבים הדרושים לרכישת ארנק BCH וכיצד לרכוש ביטקוין מזומן. ישנן מספר אפשרויות העומדות בפניך, אך ראשית, תזדקק לארנק התומך ב- BCH. 

סוגים שונים של מזומן ביטקוין ארנקים

ארנקי חומרה 

ארנקים אלה מספקים פתרון אחסון לא מקוון, מה שהופך את אחת מאפשרויות האחסון המאובטחות ביותר הזמינות. ארנקי חומרה מאפשרים למשתמשים לשלוט על המפתחות הפרטיים שלהם ולספק תמיכה באימות דו-גורמי, ואימות העסקאות נעשה במסכי התצוגה..

ארנקי החומרה התומכים בביטקוין קאש כוללים את Ledger Nano S, KeepKay ו- Trezor.

מזומנים אלקטרוניים

זוהי גרסה מזויפת של ארנק Electrum. Electron Cash זמין בגרסאות ניידות ושולחניות עבור מערכות לינוקס, OX X ו- Windows. 

קל מאוד להשתמש באלקטרון מזומן ומאפשר למשתמשים לשלוט על המפתחות שלהם, וגיבוי לארנק שלהם עם ביטוי זרע מנמוני.

BTC.com

זה בין הניידים הפופולריים ביותר ארנקי רשת מגובה על ידי Bitmain Technologies. הארנק מאובטח ונוח לשימוש.

BTC.com הוא ארנק דטרמיניסטי היררכי המאפשר למשתמשים להשתמש ב”זרע “ראשי כדי לגבות את אחזקותיהם. הארנק תומך במספר עסקאות חתימה ובאימות דו-גורמי.

Coinomi

זה ארנק פופולרי התומך במספר מטבעות דיגיטליים. הארנק ידידותי למשתמש ומכיל ממשק משתמש נוח, מה שהופך אותו לאחד הארנקים הטובים ביותר עבור BCH.

CashAddress

זה ארנק נייר אשר זמין לכל מי שמוצא פתרון זה כאפשרות הטובה ביותר לאחסון ביטקוין מזומן. הוא מדורג בין ארנקי Bitcoin Cash הטובים ביותר לאחסוןו במשך זמן רב. עם זאת, אם תשכח היכן הסתרת את המפתחות שלך, תאבד את המפתח הפרטי.

מטבע תשלומים


זה מבוסס אינטרנט דיגיטלי ארנק מטבע וירטואלי הדורש אגרת עיסקה אפסית אך גובה עמלה קטנה עבור עסקאות. אחת התכונות הטובות ביותר בארנק זה היא שהוא תומך במספר מטבעות דיגיטליים ובנראות שלו.

הארנק השתלב לאחרונה ב- BitGo, מה שהפך אותו לאחד הארנקים המאובטחים ביותר. נוספה תכונת קמרון כדי להגן על המטבעות הקריפטוגרפיים מפני האקרים.

כיצד לקנות מזומן ביטקוין (BCH)

ראשית, קבל ארנק BCH. שיטות הקנייה של BCH ישתנו בהתאם לסוג הארנק בו אתה משתמש.

למשל, אם יש לך ארנק מלא של צומת (ארנק שדורש ממשתמשים להוריד את כל הבלוקצ’יין), גבה את הארנק ליצירת קובץ wallet.dat, אותו תוכל לייבא לארנק BCH של הצומת המלא, לשם יהיו האסימונים הועיל לך.

עם זאת, אם אתה משתמש בארנק אימות תשלום פשוט, שאינו דורש הורדה של כל הבלוקצ’יין, אתה עדיין יכול לתבוע את אסימוני ה- BCH שלך..

לאחר שיהיה ברשותך ארנק ה- BCH שלך, תזדקק לכתובת ה- BCH שלך. מכיוון שחלק מהמשתמשים עשויים להיות מבולבלים ועשויים להתחיל לשלוח BTC לארנקי BCH, ולהיפך, פורמט חדש הומצא עבור BCH. הפורמט החדש מכיל 42 תווים, ומתחיל עם “p” או “q”.

הערה: כתובות מזומנים הן רק ייצוג של האסימונים המקוריים. ככזו, ניתן לייצג את אותה כתובת בשתי דרכים שונות.

שנית, למרות ש- BCH הוא בין המטבעות הדיגיטליים הגדולים ביותר, הוא אינו נתמך על ידי כל בורסה גדולה.

למרות שבורסות נוספות ממשיכות לרשום יותר מטבעות, רק כמה בורסות רשמו את Bitcoin Cash. הם eToro, Coinmama, CEX.io ו- Coinbase.

eToro מאפשרת לכם לרכוש ביטקוין מזומנים מרחבי העולם בשיטות תשלום שונות. ההחלפה אינה מעניקה לך גישה בפועל למטבעות שלך, כך שלא תוכל לשלוח את BCH מהבורסה למשתמשים אחרים. הדבר היחיד שהבורסה הזו מאפשרת לך הוא לסחור ב- BCH במטבע פיאט. 

אם אתה משתמש ב- eToro, אינך זקוק לארנק מכיוון שלא תיכנס למטבעות שלך.

Coinmama היא בין הבורסות הוותיקות ביותר. הבורסה מאפשרת לקנות ביטקוין מזומן באמצעות כרטיס חיוב וכרטיס אשראי. הבורסה מקבלת משתמשים כמעט מכל המדינות. 

CEX.IO היא גם בורסה ישנה נוספת, כפי שהיא קיימת מאז 2013. הבורסה היא שירות תיווך, ולכן ידידותי למשתמש אך יקר יותר. הבורסה מקבלת העברה בנקאית, אשראי וכרטיסי חיוב.

Coinbase היא אחת הבורסות הגדולות ביותר כרגע ומספקת תמיכה במסחר BCH. הבורסה מאפשרת לך לקבל תעריפים תחרותיים אם אתה גר במדינה בה היא פועלת.

ישנן מרכזיות אחרות כמו Bitfoliex שלא דורשות הרבה ממשתמשים חדשים לקנות ביטקוין מזומן. הפלטפורמה שואפת לשמור על פרטיות לקוחותיה, ומשתמשים חדשים זקוקים רק לכתובת דוא”ל כדי להתחיל עם קנייה ומכירה של קריפטו בבורסה..

עם זאת, אם אתה מתחיל, כדאי לך לשקול להשתמש בשירות תיווך, שהוא קצת יותר יקר. עם זאת, אם אתה משתמש מתקדם, אתה יכול להשתמש ב- Coinbase Pro כדי לקנות ביטקוין במזומן בעמלות נמוכות יותר. 

זכור שרוב הבורסות ידרשו ממך לאמת את זהותך לפני שיאפשרו לך להתחיל לסחור. בנוסף, יהיה עליך לקשר את חשבון ההחלפה שלך לחשבון הבנק שלך. צעדים אלה נמשכים לרוב מספר ימי עסקים.

יתר על כן, זמני העסקאות משתנים גם בהתאם לבורסה. עם זאת, מרבית פעולות הביטקוין מזומנים כמעט מיידיות.

קנה ביטקוין מזומן על ביננס

ישנן שתי דרכים לרכוש BCH ב- Binance; דרך קריפטו או פיאט. (בביטקוין קאש יש את העניין של BCHABC בבורסה)

אפשרות הפיאט הוצגה לאחרונה לאחר הוספת רכישות כרטיסי אשראי בפלטפורמה. בכל הנוגע לפיאט, הפלטפורמה מאפשרת רכישות BCH בדולרים וביורו עם קנייה מינימלית / מקסימאלית היא 50 ו -20,000 דולר..

קנו את BCHABC ב- Binance עוד היום!

שלבי קניית BCH באמצעות כרטיס אשראי על בינאנס

1. צור חשבון ב- Binance אם אין לך חשבון על ידי ביקור באתר הרשמי (binance.com). לחץ על הירשם ומלא את הפרטים הדרושים. אם כבר יש לך חשבון לחץ על התחבר.

קנה ביטקוין מזומן על בינאנס

2. עבור אל חלק הקרנות בראש העמוד ובחר באפשרות “קנה בכרטיס אשראי”.

Binance ביטקוין קונה מזומנים

3. בחר BCH והזן את סכום ההזמנה שלך. בסרגל השני תראה את הסכום הכולל שתחויב, כולל העמלות, שלרוב עומדות על 3.5%.

קנה ביטקוין מזומן בכרטיס אשראי על בינאנס

4. אשר את הזמנתך על ידי סימון בסעיף “קראתי והסכמתי את כתב הוויתור” אותו עליך לקרוא כדי להבטיח שתבין טוב יותר את תהליך הרכישה. לאחר מכן לחץ על מעבר לתשלום.

ביטקוין מזומן על בינאנס

5. הרכישה עוברת באמצעות סימפלקס ותצטרך למסור את פרטיך האישיים אם ההזמנה תצא לפועל. לאחר שתסיים למלא את הפרטים, סמן את התיבה “תנאים והגבלות” ולחץ על “המשך”.

Simplex יבקש ממך לאמת את מספר הטלפון שלך באמצעות קוד ארבע ספרות וכתובת דוא”ל באמצעות קישור אימות שנשלח לדוא”ל שלך..

פרטי חיוב בחשבון Binance

6. כשתסיים עם האימות, תתבקש למסור פרטים על פרטי הוויזה או המאסטרקארד שלך להשלמת הרכישה.

תשלום בינאנס

בדרך כלל לוקח בין 10 ל -30 דקות לפני שמטבעות הקריפטו מופיעים בחשבון Binance שלך.

שלבי קניית מזומנים בביטקוין בינאנס באמצעות Crypto

קנו את BCHABC ב- Binance עוד היום!

1. צור חשבון ואם יש לך המשך להתחבר.

2. הפקדו קריפטו בחשבונכם. Bitcoin (BTC) ו- Ethereum (ETH) הם שניים מהקריפטוסים הנוחים ביותר להפקדה שכן לשניהם זוגות מסחר רבים עם רוב מוחלט של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הרשומים ב- Binance. לביצוע ההפקדה, עבור אל קרנות ולחץ על פיקדונות.

3. בחר במטבע להפקיד באמצעות חיפוש בסרגל החיפוש שמופיע. הפלטפורמה תספק לך כתובת הפקדה עבור מטבע הצפנה שבחרת. העתיקו את הכתובת והדביקו אותה על הארנק. לאחר מכן שלח את הסכום שתרצה להפקיד לכתובת שהעתקת זה עתה. הכספים יכולים לקחת עד 30 דקות לפני שהם מופיעים בחשבון Binance שלך. פיקדונות אתריום מהירים יותר. כמו כן, מומלץ להתחיל בסכומים קטנים בהפקדה הראשונה שלך. ניסיון להפקיד ממרכזיה אחת לאחרת יכול להיות מוגבל על ידי הגבלות ומומלץ להפקיד ישירות מהארנק שלך.

קנו ביטקוין מזומן

4. עבור לסרגל הניווט ובדוק את היתרה שלך.

5. בסרגל הניווט, עבור למקטע Exchange ובחר בסיסי. בפינה השמאלית העליונה, בחר BTC וחפש BCH שם יופיע צמד המסחר BCH / BTC.

בינאנס

טבלת מחירים תופיע כשתלחץ על צמד המסחר. כדי לקנות BCH במחיר ספציפי, השתמש בהזמנת ההגבלה. הזן את המחיר הרצוי ב- BTC ואת כמות ה- BCH שברצונך לרכוש ואז לחץ על כפתור Buy BCH.

BHCABC / BTC קנה ביטקוין מזומן BCHABC

6. לרכישת BCH במחיר הנוכחי לחץ על לשונית Market והזן את סכום ה- BCH שאתה מתכוון לרכוש. ההזמנה תבוצע מיד, וה- BCH יופיע במאזן שלך.

קנו את BCHABC ב- Binance עוד היום!

מסחר בין עמיתים

לחלופין, תוכלו להשתמש באפשרות זו לרכישת ביטקוין מזומן. דוגמה אחת לפלטפורמת מסחר בין עמיתים היא LocalBitcoinCash. פלטפורמה זו מאפשרת למשתמשים לסחור ב- BCH במטבע פיאט ישירות זה עם זה. 

משתמשים יכולים להציע הצעה ולהמתין שתגיב סוחר מעוניין, והוא מספק שירות נאמנות. עם זאת, אנשים רבים הביעו חששות האם ניתן לסמוך על פלטפורמה זו.

כדי להיות בטוחים, זכור כי אתה מתמודד עם אנשים פרטיים, בניגוד לבורסות בהן אתה מתמודד עם חברות מכובדות. זה מגדיל באופן אוטומטי את הסיכון להתנהגות מרמה.

בנוסף, בעת מסחר עמית לעמית, ודא שתמיד תאשר את הסכומים, שער החליפין הנוכחי וכתובתך, כמו גם את המקבל. לבסוף, לעולם אל תתן לאיש את המפתח הפרטי שלך.

כמו כן, תוכלו לקבוע פגישות פנים אל פנים ולסחור עם האדם. עם זאת, אפשרות זו מסוכנת מאוד, מכיוון שהאדם עלול להיות גנב ולשדוד ממך את ה- BCH שלך או אפילו לפגוע בך. אשר את זהותו של אדם לפני שתסכים להיפגש עימם להחלפה. אתה יכול להביא חבר ולהיפגש במקום ציבורי כדי לשמור על בטיחותך.

סיכום

BCH לא התקבלה במלואה על ידי קהילת הקריפטו, בהשוואה לאחיה הבכור BTC.

עם זאת, המטבע התקבל בכמה מרכזיות מרכזיות והוא נגיש למדי למשתמש הממוצע.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map