רשימת אתרי חדשות קריפטו לא מוטים ובלוגים לעקוב

אם יש לך ידע כלשהו על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, אתה מודע היטב עד כמה הנכסים הללו יכולים להיות תנודיים. אפילו הכמות הקטנה ביותר של חדשות יכולה לגרום לערך שלהם להתפוגג או לרקיע שחקים תוך מספר שעות. כתוצאה מכך, חשוב שתישאר בראש כל החדשות הקשורות לקריפטוגרפיה.

מעקב אחר החדשות הוא הכרחי עוד יותר אם אתה מתעסק במסחר או בהטלת מטבעות. אז לאן אתה יכול לפנות כדי למצוא מידע חסר פניות על כל מה שקורה בעולם הקריפטו? אנו שמחים ששאלת. לפניכם קומץ אתרים ובלוגים המציעים חדשות אובייקטיביות וחסרות פניות מעולם הקריפטו.

CoinTelegraph

אחד מאתרי הקריפטוגרפים הוותיקים והאמינים יותר שתמצאו הוא CoinTelegraph. CoinTelegraph, שהוקם בשנת 2013, מספק מקום למצוא חדשות עצמאיות המכסות טכנולוגיות בלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים ויישומים מבוזרים. בנוסף, תוכלו למצוא את העדכונים ביותר בנושא ניתוח שוק, פריצות דרך טכניות ומחירי מטבעות קריפטוגרפיים.

CoinTelegraph שומר את אצבעותיו על הדופק של עולם הקריפטו בכך שהוא מציע גם פרשנויות ותובנות דעה תובנות. ככל שעולם המטבעות הדיגיטליים מתפתח וגדל, CoinTelegraph הוא מקור אמין ואמין למידע יקר.

בנוסף לדיווחים המצוינים שלה על כל הקריפטו, CoinTelegraph גם החלה את ועידת אמריקה של BlockShow בשנת 2018. כבר הופעה באירופה, BlockShow הוא אירוע בן יומיים המפגיש אנשים מענפים שונים. המשתתפים יכולים להתחבר לרשת, לדון בפרויקטים פוטנציאליים של בלוקצ’יין ולהאזין למומחים ידועים בעולם.

השתמש בביטקוין

לא הצלחנו לסיים את הרשימה מבלי להזכיר את עצמנו כאן ב- UseTheBitcoin. עם ניתוח קבוע וחיזוי מחירים כולל DASH ו- Cardano, חדשות ומדריכי מטבעות קריפטו – ראה 5 פלטפורמות המסחר הטובות ביותר של Altcoin בשנת 2018 – זהו מקור לידע שלא אמור להישאר מעיני הקהילה. אנו עובדים קשה כדי לשמור על דיווחים אובייקטיביים ולחשוף את כל היחסים שיש לנו עם תוכן בתשלום או פרויקטים של בלוקצ’יין שאיתם אנו קשורים. אנו פועלים לדחוף את האיכות של עיתונות הצפנה לשיאים חדשים.

מגזין הביטקוין

מגזין הביטקוין, שנוסד בשנת 2012, הוא אחד ממקורות החדשות הידועים והמבוססים ביותר בעולם הקריפטו. מגזין הביטקוין מציע מידע על טכנולוגיות בלוקצ’יין, מטבעות דיגיטליים וביטקוין. עם חינוך, מחקר וניתוח איכותיים, מגזין הביטקוין מוביל בתעשיית הפינ-טק.

אחת התכונות הטובות ביותר במגזין הביטקוין היא נכונותו להיות כנים לגבי מצב המטבעות הקריפטוגרפיים. בין אם הם חווים תעשייה גבוהה או נמוכה, הקוראים יקבלו סיפורים המספקים תוכן מדויק ובעל ערך.

מגזין הביטקוין מבקש לספק תוכן רלוונטי ומדויק בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים, הבלוקצ’יין וביטקוין. ניכר שהאתר מתרגש מהאפשרויות שמספקים הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים. טירונים ומומחים כאחד בטוח ימצאו משהו בעל ערך בעת ביקור במגזין הביטקוין.

NewsBTC

תמיד קורה משהו חדש בתעשיית הקריפטו. מזה חמש שנים NewsBTC מספקת פלטפורמת חדשות מובילה לאלו הזקוקים לה. תוכלו למצוא ניתוחים ראשונים, ביקורות ותכנים בכל הקשור לקהילת המטבעות.

NewsBTC מבינה שהחדשות שלה צריכות להיות זמינות ולעיכול עבור קבוצות רבות של אנשים. סוחרים, סטודנטים, חוקרים ומצטרפים חדשים זקוקים למקום לתוכן אמין שיעזור להם להבין כיצד מטבע ההשקעות משפיע על העולם סביבם. ברור כי NewsBTC מאמינה במטבעות דיגיטליים על בסיס מידע שימושי שהיא מספקת לכל מי שמעוניין להיות חלק מקהילת הקריפטו.


CoinDesk

CoinDesk הוקמה במאי 2013, וכיום יש לה בסיס מנויים של למעלה מ -150,000 משתמשים. תקבל את אירועי המטבע הדיגיטלי האחרונים, המידע והעדכונים באתר CoinDesk. בנוסף, האתר רוצה לעזור בחינוך, יידוע וחיבור קהילת הקריפטוגרפים זה לזה.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על בלוקצ’יין, CoinDesk מציע גם את “מדינת הבלוקצ’יין,”שהוא ניתוח נהדר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין וכיצד היא ממשיכה לצמוח ולהתפתח.

בנוסף לאספקת תוכן איכותי, CoinDesk מארח גם את פסגת הקונצנזוס השנתית. פסגת הקונצנזוס, המתקיימת מדי שנה בעיר ניו יורק, היא מפגש הבלוקצ’יין הגדול בעולם. CoinDesk מושקעת בבירור בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים ושואפת לספק תוכן ומדיה המשקפים את אמונם.

קוינדו

Coindoo הוא משאב נהדר לחדשות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין. עליו תמצאו חדשות חמות וניתוחים, כמו גם מדריכים מועילים שמועילים לכולם ממתחילים בקריפטו ועד למשקיעים יומיומיים.

Coindoo הוא מקור עקבי למידע אמין ובעל ערך. יש לו תפריט קל לשימוש בחלקו העליון של הקוראים כדי למצוא את מה שהם כוללים אירועים וביקורות.

חדשות CryptoCoins

חדשות CryptoCoins הוא אחד האתרים החדשים המובילים של מטבעות קריפטוגרפיים, המציע חדשות ומידע בזמן אמת בתחום המטבע הדיגיטלי. תוכלו למצוא שפע של תוכן סביב ICOs ומידע על השוק. עם זאת, הצד החזק של האתר טמון בסיקור החדשות שלו.

חדשות CryptoCoins מספקות מאמרי מערכת ודעות נהדרים, יחד עם מידע רב אודות Altcoins. האתר מוקדש לספק תוכן מדויק ואמין לקוראיו, כמו גם מידע יקר ערך כמו מיזוגים, היצע מוצרים חדשים ושינויי מחירים בולטים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map