כיצד למשוך מטבעות מטבעות ל- PayPal

הפיכת תשלומי מטבע קריפטוגרפי לנוחה יותר לא הייתה משימה קלה עבור חברות רבות. הצרכנים מתמודדים לעיתים קרובות עם אתגרים כאשר הם מנסים למצוא פלטפורמות המקבלות תשלומים בצורה של מטבעות דיגיטליים. בעלי חנויות עדיין לא רואים את היתרון של תשלומים כאלה. עם זאת, Coinbase פיתחה פתרון מבריק לבעיה זו. להלן השיטה למשוך מטבעות קריפטוגרפיים ל- PayPal.

התחיל עם Coinbase

Coinbase—פלטפורמת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמריקאית צמחה בפופולריות הודות לשירותיה השונים. באשר לנפח המסחר היומי, בורסה זו נותרה בין פלטפורמות הבורסה המובילות, עם 160 מיליון דולר בממוצע.

Coinbase הושק על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסמן לפני כ- 7 שנים ומתגאה בממשק משתמש ידידותי. מתחילים בתעשיית הקריפטו יכולים להחליף מטבעות שונים בנחת בפלטפורמה. יתר על כן, משתמשים נהנים מבטחון בטיחות לצד חיובי מסחר מינימליים.

בנוסף, הפלטפורמה תמיד ניסתה להבדיל את עצמה מבורסות אחרות על ידי הפיכת עסקאות קריפטו לקלה ביותר. משתמשי Coinbase יכולים למשוך כספים מהפלטפורמה בקלות ולהעביר אותם לחשבונות הבנק שלהם תוך מספר ימים. ועכשיו, Coinbase הוסיף תכונות נוספות כדי לקצר את תקופת ההמתנה הזו מימים לדקות.

פלטפורמת חילופי המטבעות הפופולרית מאפשרת לך למשוך מזומנים ישירות אל שלך חשבון PayPal. הודות לכך, משתמשים יכולים להשתמש בתכונת העברה מיידית באמצעות כרטיסי החיוב שלהם כדי לקבל את כספם באופן מיידי תמורת סכום זעום של 0.25 דולר, וזה הרבה יותר טוב ונוח בהשוואה למשיכת מזומנים מארנק Coinbase לחשבון הבנק שלך..

רק כדי לאשר, תכונה זו אינה מאפשרת לך לרכוש מטבעות מטבע כלשהו מחשבון PayPal שלך. אני מקווה שזה יהיה זמין בקרוב, אך נכון לעכשיו, אתה יכול למשוך כספים רק ל- PayPal שלך, וזה עדיין נהדר!

לפני שנעבור למשיכה לחשבון ה- PayPal שלך, בוא נבין תחילה כיצד להוסיף את חשבון ה- PayPal שלך ל- Coinbase.

הוספת חשבון PayPal שלך ל- Coinbase

לפני הוספת חשבון PayPal שלך ל- Coinbase, אתה צריך להתחבר. אתה יכול להשתמש בדפדפן בסמארטפון או במחשב שלך. ואתה יכול לבצע את העסקה הזו רק מארנק Coinbase שלך.

לאחר הגישה לארנק Coinbase שלך ​​דרך הדפדפן שלך, היכנס לארנק שלך. לאחר שהתחברת, עבור אל “הגדרות”, זה נמצא בחלק העליון של החלון.

משוך מטבעות מטבעות ל- PayPal

בעוד בהגדרות, לחץ על “חשבונות מקושרים”, תוכל למצוא זאת בכרטיסייה העליונה, ואז לחץ על “קישור חשבון חדש” כדי להתקדם.

משוך מטבעות מטבעות ל- PayPal


משם תראה רשימה של אפשרויות חשבון שיופיעו, לחץ על “PayPal”. לאחר שלב זה, תועבר לדף הכניסה של PayPal. התחבר באמצעות הדוא”ל והסיסמה שלך.

ברגע שאתה נמצא בחשבון PayPal שלך, תועבר לדף אישור שבו PayPal יבקש ממך לאפשר גישה ל- Coinbase להעברות כספים – לחץ על “הסכמה” כדי לקשר את שני החשבונות.

לאחר קישור ההצלחה של PayPal לחשבון Coinbase שלך, חזור לחשבון Coinbase שלך.

כעת אתה יכול למשוך כספים מ- Coinbase ל- PayPal בקלות רבה.

כיצד למשוך מטבעות מטבעות ל- PayPal

כדי למשוך כספים מ- Coinbase לפייפאל, בחר באפשרות “קנה / מכר” בסרגל הכלים של Coinbase (בצד ימין של לוח המחוונים), ובחר “למכור”. בקטע “למכור מ-” בחר את הארנק ממנו תרצה להעביר את הכספים ובחר את ארנק ה- PayPal שלך בסעיף “הפקדה ל”.

השלב הבא הוא אימות פרטי העסקה. בנוסף, אם ברצונך לראות את פרטי התשלום בהמשך, לחץ על הקטע “חשבון” מסרגל הכלים. ‘מכאן, אתה יכול לראות את סכום הכסף הכולל שעשה. לאחר מכן תלחץ על האפשרות “אשר מכירה”.

אם כל המערכות תקינות, הכספים ישתקפו בחשבון PayPal שלך באופן מיידי או לאחר מספר שניות.

מכאן, למקרה שתרצו להעביר את כספי ה- PayPal לחשבון הבנק שלכם, פשוט עקבו אחר ההוראות שסופקו על ידי PayPal.

תכונת ההעברה המיידית המסופקת על ידי PayPal זמינה למשתמשים מבוססי ארה”ב ומבטיחה כי הכספים יועברו לחשבון הבנק שלו בתוך דקות, עם עמלה של 0.25 דולר עבור כל עסקה..

כיצד להסיר את חשבון ה- PayPal שלך מ- Coinbase

ביטול הקישור של חשבון PayPal מחשבון Coinbase שלך ​​הוא הרבה יותר קל בהשוואה לקישור שני החשבונות. ניתן לעשות זאת באמצעות חשבון Coinbase שלך.

לשם כך, פשוט היכנס לחשבון Coinbase שלך, עבור אל “הגדרות” בתחתית החלון ואז לחץ על “חשבונות מקושרים”.

מכאן, פשוט לחץ על כפתור “הסר” שממוקם לצד חשבון ה- PayPal שלך, ואז לחץ על “הסר” בתיבת האישור שתופיע.

דאגות עיקריות

פייפאל הייתה במקום להקפיא את חשבונות המשתמשים בגחמתו ולא עוקבת אחר התקנות שקבעו הבנקים. זה ראה שהחברה מקבלת תלונות רבות ממשתמשיה.

בנוסף, לפלטפורמת התשלומים יש דמי מטבע חוץ מהגבוהים בתחום. לדוגמה, הפלטפורמה גובה 5% בגין המרת מטבעות. זה אומר שזה יעלה לך 50 דולר עצומים להמיר 1000 דולר!

כעת אנו מבינים כיצד הרוויחה החברה 13 מיליארד דולר בשנת 2017.

מלבד עמלות מטבע חוץ גבוהות, המשתמשים נאלצים להמתין עד שבוע כדי למשוך כספים מפייפאל לחשבונות הבנק שלהם. בנוסף, החברה ממשיכה להגדיל את העמלות שלה, שלעתים קרובות גבוהות יותר בהשוואה לעמלות העסקה שגובים רוב בנקי הרחוב. ככאלה, משתמשי PayPal עשויים בסופו של דבר לעבור להעברות מטבעות קריפטו, כאשר העסקה היא כמעט מיידית וזולה.

באופן דומה נראה כי Coinbase הצטרף לפייפאל בגביית עמלות גבוהות מאוד, כמו גם בבקרות חשבוניות קנאיות. כתוצאה מכך, משתמשים רבים התלוננו על הפלטפורמה.

בורסה זו היא בין הבורסות הפופולריות ביותר, הודות לתמיכתה במספר מטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם לנפח המסחר היומי שלה.

השילוב עם PayPal כדי לאפשר למשתמשים למשוך כספים הוא צעד מרכזי עבור שתי הפלטפורמות, והוא מוכיח ש- PayPal מתחממת סוף סוף למטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, ישנם שיפורים רבים שיש לבצע כדי להבטיח שהתהליך יהיה מושלם.

למשל, על הפלטפורמה לאפשר למשתמשים להפקיד כספים כדי למשוך יותר משתמשים.

סיכום

יש דרכים לפני שמשלבים את מטבע הקריפטוגרפיה במערכות תשלומים מרכזיות ברחבי העולם. עם זאת, ישנן דרכים עבור משתמשי הצפנה להעביר כספים באמצעות PayPal כמפורט לעיל. ככל שאימוץ נוסף יתקיים, ככל הנראה מוסדות ושירותים פיננסיים אחרים יאפשרו זאת גם כן.

אנו מקווים שהמדריך בנושא משיכת מטבעות מטבעות ל- PayPal עזר לך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map