מה זה מטבעות נפוצים (PPT) – כל מה שאתה צריך לדעת על קריפטו פופולרי

ישנן עדויות רבות המצביעות על כך שבלוקצ’יין ישנה את האינטרנט כפי שאנו מכירים אותו, ואת רוב השירותים הנלווים אליו. כשמדובר במימון חשבוניות, Populous כבר עושה את ההצהרה.

מְאוּכלָס בִּצְפִיפוּת (PPT) היא פלטפורמת עמית לעמית (P2P) הבנויה על טכנולוגיית בלוקצ’יין המספקת לחברות קטנות עד בינוניות דרך נוחה לקחת חלק במימון חשבוניות. הוא ממוקד מאוד בשקיפות, אבטחה ומהירות כוללת, והוא משתמש בחוזים חכמים קנייניים כדי לזווג בין מוכרים למלווים במטרה לעזור להם לבצע עסקאות ללא צורך במתווכים או צד שלישי אחר..

איך פועל פופולרי

Populous עושה שימוש בטכנולוגיית blockchain בשילוב עם נתוני XBRL, חוזים חכמים ואסימונים שונים, תוך התחשבות בציוני Altman Z. האחרון הוא כלי פיננסי המשמש לקביעת גורמי סיכון שונים לעסקים. לדוגמא, הוא קובע את סיכויי העסק להתמודד עם פשיטת רגל בשנתיים שלאחר מכן, את ההסתברות שהוא לא יעמוד בהתחייבויותיו החוזיות, והוא מספק מדידה מדויקת למצוקה כלכלית..

על ידי שילוב התוצאות הציבוריות מציון Altman Z ונתוני XBRL, Populous יצרה מערכת דירוג אשראי אמינה. מערכת זו מסייעת לחברות פופולריות למקד שזקוקות לתזרים מזומנים ולהתעלם מאלה שאינן בחירה טובה עבור הפלטפורמה.

מטרתה העיקרית של הפלטפורמה היא להרחיב את מימון החשבוניות בקנה מידה עולמי וכן לספק אפשרויות אשראי פיננסיות חזקות למפעלים קטנים ובינוניים שרוצים למכור חשבוניות הרבה יותר מהר מאי פעם. עד כה, Populous היא עדיין הפלטפורמה היחידה (והראשונה) למימון חשבוניות ומימון סחר את’ריום בלוקצ’יין.

נתונים

מערכת אקולוגית פופולרית

מלבד המנהל, ישנן שתי צדדים עיקריים נוספים הקשורים למערכת האקולוגית הפופולרית: לווה ומשקיע. שלושתם, המנהל, הלווה והמשקיע מקיימים אינטראקציה עם שלוש טכנולוגיות ליבה: בנק, מכירה פומבית ואסימונים חיצוניים.

כיצד להשתמש ב- Populous

כמעט כל אחד יכול למכור ולקנות חשבוניות באמצעות מכירות פומביות ב- Populous. משתמשים נדרשים תחילה לרשום את חברותיהם. השלב השני דורש אישור ממנהל Populous. אם וכאשר המנהל יאשר מוכר, ניתן להגיש חשבוניות עם קביעת יעד מכירות מינימלי.

באופן כללי, בין אם המנהל מאשר או דוחה בירור מכירת חשבוניות, הוא בהתאם ישירות לציון האשראי של פורמולת אלטמן. אם תאושר חשבונית, המכירה הפומבית תתחיל והיא תישאר פעילה למשך 24 שעות.

המכירה הפומבית מסתיימת כאשר הצעה תואמת את יעד המכירה בתוך תקופת 24 השעות המיועדת, כאשר התקופה המדוברת עוברת ושום הצעה אינה עומדת ביעד המכירה, או כאשר משתמשים בוחרים לסיים אותה מוקדם. במקרה של שתי האפשרויות האחרונות, המשתמשים יכולים לקבל את ההצעה הטובה ביותר שיש או לבטל את המכירה הפומבית לחלוטין. בנוסף, האפשרות השנייה גם מספקת למשתמשים אפשרות להפעיל מחדש את המכירה הפומבית.

ראוי לציין כי כל הקונים שהפסידו את המכרז יוחזרו להם את כספם. כך גם במקרה של מכירות פומביות מבוטלות. עם זאת, אם המכרז הנדון מוצלח, המוכר מקבל את הכספים מהקונה בצורה של פוקנים.

עֲבוֹדָה

Pokens ו- PPT (אסימון פלטפורמה פופולרי)

הפלטפורמה של Populous מבוססת על הפצת הפוקנים הללו. כאמור, המוכר מקבל את הכספים מהקונה בצורה של פוקנים, שאותם ניתן להמיר אחר כך למטבע פיאט..

פוקנים נחשבים למטבע הפנימי של הפלטפורמה; הם נחוצים לרכישת חשבוניות. כל פוקן הוא שווה ערך למטבע הפיאט שלו. לדוגמה, 1GBP Poken שווה ל- GPB 1. עם זאת, Populous אינו מסתמך רק על פוקנים. לפלטפורמה שני אסימונים: פוקנים ו- PPT, קיצור של אסימון פלטפורמה פופולרי.

מְאוּכלָס בִּצְפִיפוּת

אסימוני PPT משמשים בעיקר ככלי השקעה. אסימונים אלה יכולים לשמש את כולם על מנת להשקיע בחשבוניות. אסימונים של PPT הופצו במהלך ה- ICO של הפלטפורמה כבר ביולי 2017, ורק 53 מיליון PPT יהיו אי פעם במחזור.

צוות פופולרי

פופולרי הוא א פרויקט לונדוני שמנוהל על ידי סטיבן וויליאמס. למרות שהוא לא שם גדול בתעשיית הקריפטו, וויליאמס הוא המייסד המקורי של אולימפוס ריסרץ ‘, חברה המתמחה בנתונים מסחריים ובניתוחים ברמה ארגונית..

קְבוּצָה

כיצד לקנות PPT

PPT אינו האסימון הפופולרי ביותר שם, ולכן לא ניתן לרכוש אותו ממקורות רבים כמו מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים עם שווי שוק. אחד המקורות העיקריים בהם נסחר האסימון הוא EtherDelta. עם זאת, מאוחר, ניתן אפילו לקנות PPT מהבורסות הפופולריות ביותר כמו למשל בינאנס, OKEx, קוקין, לאטוקן, מרקטוקס, HitBTC, ורבים אחרים. רשימה מלאה של חילופי דברים זמינה באתר CoinMarketCap.

היכן לאחסן PPT

מכיוון שגם הפוקנים וגם ה- PPT הם בעצם אסימוני ERC-20, ניתן להעבירם לאחסון בארנק אתריום חיצוני ומקוון. משתמשים המכוונים לפרטיות המחפשים אבטחה רבה יותר יכולים לבחור בארנק חומרה במקום.

מסקנות

Populous הוא פרויקט שאפתני מאוד, שכיום אין כמעט מתחרים בקריפטוספירה. הפלטפורמה מכוונת לעסקים הדורשים דרך מהירה יותר עבור לקוחותיהם לשלם חשבוניות. הצוות הצליח להרוויח כמעט 10 מיליון דולר במהלך ה- ICO, כסף שבטוח יעבור להפוך את Populous לפלטפורמה מקיפה עוד יותר מכפי שכבר הייתה..

האתגר הגדול ביותר עבור Populous הוא לשכנע לקוחות פוטנציאליים לעבור משירותי מימון חשבוניות מסורתיים. הפלטפורמה מציעה דרך פחות יקרה ומהירה יותר למסחר חשבוניות.

אם ניקח בחשבון עד כמה מכירת חשבוניות פופולרית הפכה מאוחר, התפתחות הפלטפורמה וקבלת החלטות ניהול טובות ( אזרח עולמי לוקסור שותפות היא דוגמה טובה), זה לא יהיה הפתעה אם Populous יהפוך לאחד הגדולים בכל הזמנים של הנישה המסוימת הזו.

אנשי קשר פופולריים ומידע נוסף:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner