מה זה Shapeshift וכיצד להשתמש בו

ShapeShift הוא מרכזיה מיידית, במקום לאחסן את אחזקות הקריפטו שלך, מחבר אותך ישירות לחומרה או לארנק התוכנה שלך. בורסת הקריפטו מספקת לך את הגמישות להחליף מטבע קריפטו אחד למשנהו, אפילו מבלי להוציא אותם מהארנק תחילה. הבורסה גובה מהמשקיעים סכום קטן מיידי של המשקיעים בגין השימוש בשירותי המרה, והיא אינה גובה מהם שום דבר מחוץ לשכר הכורה. ShapeShift מציעה ככל הנראה את הדרך המהירה ביותר להחליף מטבעות קריפטוגרפיים ונכסי בלוקצ’יין.

אין צורך בחשבון או בנתונים אישיים רגישים

מרכזיות מרכזיות דורשות בדרך כלל מהמשתמשים לספק מידע אישי עליהם, כמו רישיון נהיגה או פרטי דרכון בכדי לעמוד בתקנות הלקוחות שלך (KYC) ותקנות הלבנת הון (AML). בדרך זו, ShapeShift מציע מידה רבה יותר של פרטיות, בטיחות ונוחות למשקיעי הקריפטו ומפחית במידה ניכרת את הסיכון של כספים גנובים מכיוון שהוא אינו דורש שום חשבון או נתונים אישיים לשימוש. זה באמת עניין גדול עבור משקיעי הקריפטו.

בעוד שבורסות מסוימות מספקות לך את האפשרות לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים, ההצעה הייחודית של ShapeShift היא שהיא מאפשרת למשקיעים לשנות או לשנות מטבעות קריפטוגרפיים מצורה אחת לאחרת בקלות רבה ביותר. בפלטפורמה זו תוכלו להמיר ביטקוין לאלטקוין (כמו BTC ל- ETH), אלטקוין לביטקוין (כמו LTC ל- BTC) ולאלטקוין לאלטקוין (כמו LTC ל- DGB) מבלי שתצטרכו לקנות או למכור דבר.

הרשמה

ShapeShift אינו מצריך הרשמה כלשהי. ניתן לבצע עסקאות באופן אנונימי לחלוטין מכיוון שהפלטפורמה אינה שומרת על נתוני המשתמש. אתה אפילו לא צריך ליצור חשבון ולאמת אותו! אתה רק צריך לספק את כתובת הארנק שלך והבורסה תספק את הכתובת שאליה תשלח את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

להלן המדריך שלב אחר שלב לשימוש ב- ShapeShift

שלב 1

בקר: https://shapeshift.io/#/coins

שלב 2

בחר את האלטקוין שברצונך להחליף

שלב 3

בחר בין “מהיר” או “מדויק”

אם תבחר ב- Quick, יהיה עליך להזין את הכתובת המקבלת בזמן שכתובת ההפקדה תסופק על ידי ShapeShift. לא תידרש לציין את כמות האלטקוינים שאתה רוצה, מכיוון שאתה יכול להפקיד כל מה שתרצה. עם זאת, אם תבחר באפשרות “מדויק”, תוכל לקבל את המספר המדויק של האלטקוינים שצוינו על ידך.

שלב 4


לחץ על “המשך”

שלב 5

במקרה שבחרת “מהיר”, הזן את כתובת היעד שלך, החזר את כתובתך והסכים לתנאים וההגבלות, אחרת עבור לשלב הבא מספר 6.

שלב 6

אם בחרת באפשרות “מדויק”, הזן את כמות המטבעות שברצונך לשלוח או לקבל, את כתובת היעד ואת כתובת ההחזר.

דוגמא:

נניח שיש לך ביטקוין ואתה רוצה להמיר אותם לאלטקוין אחר, אומר מונרו. בצע את ההליך שלהלן בכדי לבצע עסקת קריפטוקוין זו בהצלחה:

יהיה עליך לספק את כתובת ה- Monero שלך (XMR) ל- ShapeShift, שתשמש ככתובת היעד שלך על ידי ShapeShift. יהיה עליך גם לספק את כתובת הביטקוין שלך (BTC) לבורסה אשר תשמש אותה למעשה ככתובת להחזר כדי להחזיר לך את האלטקוינטים הרצויים שלך לאחר השלמת העסקה המוצלחת. מסכים לתנאים ולהגבלות שלהם לפני שעוברים לשלב הבא.

בשלב זה של תהליך העסקה תיווצר עבורך כתובת הפקדה של ביטקוין על ידי ShapeShift אליה תידרש להפקיד את ביטקוין שלך. יש הגבלה על הפקדה מינימלית ומקסימלית שמותר לך לבצע.

עֵצָה:

ארנקים מסוימים עשויים לגבות ממך דמי העברה, כך שבמקרה זה הסכום שגובה הארנק יתווסף לדמי העסקה של ShapeShift, וסכום העסקה הכולל שלך יחושב בהתאם .. כדי להימנע מחיובים נוספים אלה, השתמש בארנק הצפנה. שלא גובה עמלה כזו ממשקיעי הקריפטו שעושים עסקאות ב- ShapeShift.

שלב 7                                                                                                                                                לחץ על “התחל עסקה”

שלב 8

המונרו שלך יישלח אליך על ידי ShapeShift תוך שניות!

וואלה, סיימת!

כמות קטנה, שהיא למעשה ה שכר הכורה ינוכה משער החליפין המוצג לך. דמי החליפין מחושבים על סמך מספר פרמטרים בשוק והוא תמיד נשאר זהה, ללא קשר לנפח הנסחר. אין דמי שירות ככאלה ואתה יכול להחליף מטבעות קריפטוגרפיים תוך שניות ספורות.

הזמינות הקלה של למעלה מ -50 מטבעות קריפטוגרפיים כולל Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Zcash ו- ICO הופכת את ShapeShift לפלטפורמה האידיאלית להמרת מטבעות קריפטוגרפיים ל- altcoins. לפלטפורמה יש תמיכה במזלגות קשיחים, כך שאפשר גם להחליף Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ECH) ו- Bitcoin Gold (BCG) ב- ShapeShift.

פתק: ShapeShift מציע לך הטבה נוספת על ידי אי חיוב “Slippage”, במקום זאת תצטרך להשתמש בשער החליפין שלהם. החלקה היא כאשר מילוי הזמנה במחיר שונה מהמחיר המבוקש ועלול לגרום לסוחר להיכנס או לצאת מעסקאות במחיר שהוא נמוך או גבוה יותר ממה שציפו. זה קורה בדרך כלל בתקופות של תנודתיות גבוהה יותר.

הנה הפירוק של כמה עמלות מסתכלות על ShapeShift:

 • עמלת כורים בביטקוין BTC: 0.0025 BTC
 • עמלת כורה של Ether ETH: 0.001 ETH
 • עמלת כריית מזומנים בביטקוין BCH: 0.0002 BCH
 • עמלת כורים ליטקוין LTC: 0.001 LTC

זה לא מאפשר החלפה עם מטבעות פיאט, ולכן כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי אינם מועילים. אפילו פייפאל הוא חסר תועלת כיוון שצריך ארנק קריפטוגרפי קיים כדי לקנות כל דבר ב- ShapeShift.

היתרונות שמציעה ShapeShift למשתמשים כוללים:

 • החלפה מיידית של מטבעות קריפטוגרפיים
 • אפליקציה ניידת ייעודית לאנדרואיד ו- iOS
 • ממשק קל וידידותי למתחילים
 • תמיכה באנונימיות
 • המרה מהירה וללא טרחה
 • רוב המטבעות הקריפטוגרפיים מאוחסנים בארנקים קרים (במצב לא מקוון) כדי להגן מפני פריצה.
 • מקום נהדר לגוון את תיק הקריפטו שלך

עדשת ShapeShift

תכונה זו של החליפין המיידית מאפשרת לך לקנות כל דבר שבדרך כלל תקנה באמצעות ביטקוין.

אם אתה מצפה להשתתף ב- ICO הקרוב שעבורו אתה זקוק ל altcoin, כמו Ether (ETH) ולא Bitcoin, ShapeShift היא הפלטפורמה שאתה צריך להגיע אליה. יש לו הרבה ICO ואסימונים, הזמינים גם למסחר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map