מה זה SiaCoin (SC) – כל מה שאתה צריך לדעת

מה זה SIACOIN?

מטבעות קריפטו הופכים פופולריים במהירות מדי יום. הסיבה לצמיחה העצומה אינה מופרכת ובמידה רבה צפויה, גם כאשר הטכנולוגיה החדשה מתפתחת ללא הרף. כַּיוֹם, יש מעל 1500 מטבעות קריפטוגרפיים בשוק, והמספר ממשיך לגדול. בינתיים, לא כל המטבעות הקריפטוגרפיים שווים השקעה מכיוון שרובם אינם עומדים במבחן הזמן. זה יכול להיות מסיבה זו או אחרת מכיוון שכמה גורמים משפיעים כביכול על הישרדות מטבע. לאור זאת, לאחר שעשינו צורך, אנו מציגים בפניכם, SiaCoin, SC שכדאי להשקיע ובעיקר מורגש בגלל ההצעות שלה.

SiaCoin היא פלטפורמת אחסון מבוזרת בענן, המשחררת שטח אחסון שאינו בשימוש. הוא מתחרה במתחרים מורשים מרכזיים כגון דרופבוקס, אֲמָזוֹנָה, תפוח עץ, ו מיקרוסופט. זוהי פלטפורמת אחסון מבוזרת המאובטחת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. פלטפורמת האחסון משתמשת בקיבולת של כונן קשיח שאינו מנוצל ברחבי העולם כדי ליצור שוק לאחסון נתונים אמין יותר ובעלות נמוכה יותר מספקי האחסון המסורתיים הזמינים. הרעיון של SiaCoin מאפשר לכל אחד ברחבי העולם להשכיר את שטח האחסון שלו ובתמורה, לתגמל אותו על תרומתם. בנוסף, שירותי האחסון הקרה מבוזרים כיום, והנתונים נשמרים בשרת צד שלישי. SiaCoin מאפשר לבזבז את האחסון מכיוון שכל המשתמשים תורמים את כל המשאבים. השימוש ב- SiaCoin הופך את הקבצים שלך לפרטיים לחלוטין מכיוון ש- Sia מצפין ומפיץ את הקבצים על פני מערכת מבוזרת. למעשה, כל המשתמשים יכולים לשלוט במפתחות ההצפנה הפרטיים שלהם, והם מחזיקים בנתונים שלהם.

איך SIA עובדת

כפי שכבר צוין, Sia היא פלטפורמת אחסון בענן כמו Google Drive, Dropbox ו- Amazon Cloud. מה שמבדיל את Sia מספקי אחסון ענן מסורתיים אחרים הוא שמדובר במערכת אחסון ענן מבוססת קוד פתוח, המבוססת על בלוקצ’יין. Sia מציעה למשתמשים מערכת אקולוגית של עמית לעמית המאפשרת לכל אדם ברחבי העולם להשכיר או ליהנות ממרחב הכונן הקשיח הפנוי. סיה מתגמלת כל אחד ברשת עם SiaCoin, וזה לפחות משהו לחייך עליו. כל העסקאות ברשת מאובטחות באמצעות הגשת חוזים והוכחות אחסון. כמו כן, סיה אינה מקבלת תשלומים מלקוחות אלא מאפשרת לבצע את התשלום בפלטפורמה שלה. זה יכול להיות תחילתו של אירוח העתיד בו הוא אינו מבוסס רק על שרתים מרכזיים יותר.

האקוסיסטם לאחסון

המערכת האקולוגית מאפשרת אפשרויות אחסון גמישות. לקוחות וספקים מבצעים עסקאות במערכת. הספקים ידועים גם כמארחים המספקים שטח אחסון ללקוחות והם מקבלים תשלום בסיה. הספקים יכולים לקבוע את המחיר, הפרסומת והסטנדרטים של הקנסות. ללקוחות יש גם אפשרות לקבוע את הסטנדרטים שלהם, והם יכולים לבחור לתת תמריצים לספקים על סמך איכות השירות המוצע..

חוזי קבצים

כאשר מתבצעת עסקה עסקית בין לקוח לספק, חוזה שהוגש נכתב על ידי שני הצדדים, וזה נשמר בבלוקצ’יין של סיה. זה מאפשר עונש אם מישהו מהצדדים כברירת מחדל. חוזים קבצים לא רק מבטיחים רמת אבטחה ברשת. כאשר נוצר חוזה שהוגש על ידי לקוח, הוא מפקיד יתרת SiaCoin בחוזה המשמש במועד מאוחר יותר עם ביצוע העסקה. חוזי קבצים אלה בבלוקצ’יין Sia מבטיחים ששני המארחים והמשתמשים יהיו מרוצים.

הוכחת אחסון

פעולות הונאה מונעות במערכת האקולוגית מכיוון שיש לספק הוכחת אחסון חובה על ידי הספק. הוכחת אחסון חייבת לספק על ידי הספק לפני קבלת התשלום, ופירוש הדבר, אם הספק לא מספק הוכחת אחסון לאורך תקופה, החוזה יופסק..

יתרונות SIA

בהשוואה למערכת האחסון המסורתית, ל- SiaCoin יתרון עם היתרונות הבאים:


פרטיות: כל הנתונים המעובדים ברשת Sia מאובטחים, והספק אינו יכול לגשת אליהם. מפתח פרטי ידוע רק למשתמש יהיה צורך לגשת לאחסון. זה הרבה יותר טוב מהמודל המסורתי מכיוון שלחברות אחסון הענן המארחות יש גישה לקבצים.

אבטחה: סיה מגנה על נתוני הלקוח מנקודת כשל אחת, וניתן להשיג זאת באמצעות מערכת מבוזרת המאפשרת גם לפצל מסמכים שהועלו בין ספקים שונים..

משתלמות: התמחור בסיה הוא גמיש ומונע בשוק. למרות שהמחיר יכול להיות נמוך מאוד בהשוואה לדגמים המסורתיים, לקוחות מציעים על שטח האחסון שמוביל למחיר הנמוך ביותר האפשרי, והם משלמים באמצעות SiaCoin שניתן לכרות או לסחור..

היסטוריה מסחרית

Sia הושקה לחלל Cryptocurrency ב- 7 ביוני 2015 והיא החלה להיסחר במחיר של 0.000046 דולר לכל SiaCoin. עם זאת, Siacoin חווה פיצוץ בין נובמבר לדצמבר 2017 במחיר של כ- $ 0.09. כיום היא נסחרת ב -0.017 דולר והיא מדורגת במקום ה -37 Coinmarketcap.

היכן ניתן לרכוש ולאחסן SIACOIN

SiaCoin ניתן לקנות ב ביטרקס, Upbit אוֹ פולוניקס עם שניהם ביטקוין אוֹ את’ריום. ביטרקס ו Upbit יש אחוזים גבוהים יותר של SC בהשוואה ל- פולוניקס. Upbit ו- Bittrex לוקחים את ביטקוין ואת אתריום ואילו פולוניקס לוקח רק ביטקוין. כדי לקנות SiaCoin, עליכם להחזיק ביטקוין או אתריום, ולאחר מכן תוכלו להחליף את הביטקוין או את’ריום ל- Siacoin בכל אחת מהבורסות. השלב הבא הוא לאחסן את SiaCoin בארנק Sia. Sia תומכת בארנקים שולחניים רק בפלטפורמות Linux, Mac ו- Windows.

מפת דרכים ומה עתיד לבוא

השירותים ב- Sia משתפרים ללא הרף. הם מתכננים ליישם סטרימינג בווידיאו, להגדיל את השירות כדי לתמוך בקבצים הגדולים מ- 10 TB בכל פעם, לאפשר למשתמשים לשתף קבצים עם פלטפורמות מחוץ ל- Sia, ולהטמיע תמיכה קלה בלקוחות ובניידים, להתחרות בפלטפורמות אחסון בענן כמו Dropbox, Google. כונן ו- OneDrive. בעתיד ייושם פד דו כיווני לחיבור פיננסי של רשתות ה- Bitcoin ו- SiaCoin.

במרחב הבלוקצ’יין, המתחרות הישירות של סיה הן Storj ו- MaidSafe, אך סיה טוענת שהיא טובה יותר עם הצפנה וביזור. הצורך באבטחת נתונים, בפרטיות ובביזור גבוה מאוד ברגע הנוכחי, וניתן לומר כי סיה הגיעה בזמן המתאים ביותר. העתיד אכן מבטיח עבור SiaCoin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map