מדריך: כיצד לקנות טרון (TRX) ב- Binance

טרון הוא פרוטוקול מבוזר בבלוקצ’יין המאפשר תוכן חינמי ברחבי העולם בטכנולוגיית אחסון מבוזרת. הפרוטוקול יאפשר למשתמשים לפרסם, לאחסן ולהחזיק נתונים בצורה עצמאית. היא מאפשרת ליוצרי תוכן לשחרר, להפיץ, להפיץ ולהתמודד עם נכסים דיגיטליים, ויוצרים מערכת אקולוגית של בידור תוכן מבוזר..

קנו את Tron on Binance עוד היום!

ג’סטין סאן, שהוא המנכ”ל נוטה לתפקיד טרון כלכלה מבוזרת חדשה בבידור דיגיטלי הכוללת סטרימינג של סרטונים, הימורים מקוונים לרשתות חברתיות בהן המשתמשים שולטים בכלכלה. מטבע הקריפטוגרפיה שפועלת בבלוקצ’יין TRON נקראת TRONIX (TRX).

טרון מדורגת כיום את המיקום ה -13 בטבלאות הקריפטו עם שווי שוק של קצת יותר מ -1.3 מיליארד וצומחת באופן יציב מאז תחילת דצמבר.

מחוץ לבורסות בהן נסחר Cryptocurrency TRONIX, ניתן לאחסן את TRX בארנקים המפורטים כאן, המציעים למשתמשים שליטה מלאה על מטבעותיהם..

כדי לקנות TRON, משתמשים יכולים לבקר בבורסת הצפנה המאפשרת רכישות TRX של קריפטו. לחלופין, הם יכולים לבקר בבורסה המאפשרת הצפנה לבורסות הצפנה ולסחור בהצפנה אחרת במטבע בדרך כלל BTC או ETH.

קנה Tron באמצעות Crypto

מעוניין להחליף מטבעות קריפטוגרפיים של ביטקוין או אית’ר ב- TRONIX? בורסת Binance תהיה הבורסה שעולה בראשך.

בצע את הצעד הבא לרכישה בינאנס.

שלב 1:

קנה טרון

ליצור בינאנס חשבון אם אינך רשום כרגע בפלטפורמה. טופס מהיר מנחה אותך בתהליך ההרשמה. כל מה שנדרש הוא כתובת דוא”ל תקפה וסיסמה מאובטחת. לאחר ההרשמה יהיה עליכם לאשר את הרשמתכם על ידי לחיצה על קישור שנשלח לדוא”ל שרשמתם. זה משלים את ההרשמה שלך ומעניק לך גישה לשימוש בפלטפורמה.

שלב 2:

לממן את בינאנס חֶשְׁבּוֹן. בשלב זה, עליך לשלוח כמה ביטקוין או אתרים לפלטפורמה. הערך של TRX שאתה מוכן לקבל אומר לך בדיוק כמה BTC תשלח בפלטפורמה.

לשם כך, לחץ על קישור “קרן” ואז על אפשרות “פיקדונות” ואז חפש Bitcoin / Ether ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים המוצגים.

קנה טרון

חפש BTC ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שמציע Binance וכתובת ייחודית תיווצר לשימושך. עליך להעתיק את הכתובת שנוצרה ולשלוח אליה כמה ביטקוינים מהארנק החיצוני שלך או להחליף במקום שהפקדת הקריפטו שלך. המתן כמה דקות והמטבעות שלך אמורים להשתקף בארנק ששלחת אליו.

שלב 3:

החלף את ה- Bitcoin שלך או אלטקוינים אחרים ב- TRON. לשם כך עליך ללחוץ על הקישור “החלפה” לצד לוגו Binance. בדף, אתה אמור למצוא את TRX / BTC אם מימנת באמצעות Bitcoins או את TRX / ETH אם מימנת באמצעות אתר. זה אמור לטעון את התרשים של הזוג עליו לחצת.

קנה טרון

בקטע Buy TRX מתחת לתרשים, תיבת המחיר מראה לך בדיוק את חלק הביטקוין שאתה משלם עבור כל TRX שאתה רוצה לקנות. השתמש בשדה הסכום כדי להזין את הכמות שאתה מוכן לרכוש. לחצני האחוזים מסייעים במילוי תיבת הסכום בכמה מהקריפטוגרפיה הממומנת שלך שהופקדה בפלטפורמה שבה תרצה להשתמש לרכישת ביטקוין. השתמש בכפתור 100% אם אתה משתמש בכל הכספים שלך. לחץ על כפתור BUY TRX והמתן למטבע ה- TRONIX שזוכה בארנקו ב- בינאנס לְהַחלִיף.

קנה טרון

שימו לב שעמלות גבוהות ברשת הביטקוין גרמו לכם להרבה כסף ברכישת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. עלה הרבה להעביר את הכספים אליהם בינאנס וגם עמלות העסקה בבורסה לביטקוין הן בשמיים. גישה טובה יותר תהיה שימוש באיתר הוא רכישת מטבע ה- TRONIX שלך בבורסת Binance.

משוך את TRX לארנק שלך

מסיבות ברורות; פריצות ואפילו סגירה, לא מומלץ לאחסן את המטבעות שזה עתה נרכשו בבורסות קריפטו. שלא לדבר על נושאים קטנים יותר כמו תחזוקה מתוזמנת, שלעתים יכולה להיות מטרידה. לכן, הקפידו למשוך את ה- TRX שלכם לארנק בטוח ומאובטח המאפשר לכם שליטה על המטבעות שלכם.

האם טרון היא השקעה טובה?

במהלך השנה האחרונה, טרון הצליחה לעבור לבלוקצ’יין משלה ורכשה גם את BitTorrent כשהיא פועלת לשליטה בתעשיית הבידור. זאת, יחד עם התפתחויות חיוביות אחרות שהתרחשו בצורת שותפויות, מבטיחים לדחוף את מחיר טרון עוד יותר..

קנו את Tron on Binance עוד היום!

למרות שבימים האחרונים נראה מחיר TRX באזור האדום, המטבע עדיין הצליח להחזיר את ההחזר על ההשקעה מכובד מתחילת השנה. מגמה זו צפויה להימשך ככל שאנו מתקדמים לקראת הרבעון האחרון של השנה מכיוון שמומחים צופים כי שוק הקריפטו עשוי להתגייס..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner