רשימת שותפויות VeChain

VeChain היא פלטפורמה שנוצרה כדי לשפר את ניהול תהליכי שרשרת האספקה. זה מאפשר לקמעונאים ולצרכנים לקבוע אם המוצרים שהם קונים הם איכותיים ואותנטיים. השירות הקים שותפויות עם מספר מרשים של ארגונים ועסקים המשתמשים בפתרון הבלוקצ’יין שלו. להלן נסקור שותפויות של Vechain ומידע חשוב על כל חברה.

רשימת שותפויות VeChain

קוהנה & נגל

ענף: שרשרת אספקה ​​ולוגיסטיקה

הכנסות: 22.4 מיליארד דולר

שותף מאז: ספטמבר 2016

קוהנה & נגל הוא המשלוח העולמי הגדול ביותר, האחראי לכמעט 15% מעסקי ההובלה האווירית והים בעולם מבחינת הכנסות. ל- K + H 1336 משרדים המופצים על פני 109 חברות והיא מעסיקה למעלה מ- 75,000 עובדים.

קוהנה & נגל סין יישמה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין של VeChain לחכמת חבילות ונכסים, ולאפשר ללקוחות לעקוב אחר החבילות שלהם בצורה שקופה.

מוצרים מיובאים ישירים (D.I.G)

ענף: יבואן יין

שותף מאז: 07-05-2017

לַחפּוֹר הוא יבואן יין המנהל מעל 30% מייבוא ​​היין של סין. לַחפּוֹר. הינה חברה בת ממשלתית של פיתוח אזור הסחר החופשי בשנחאי Waigaoqiao.

VeChain ישמש לאימות ומעקב אחר נתוני יקבים מהיצרנים, באמצעות שרשרת האספקה ​​באמצעות שבבי NFC חכמים בבקבוקי היין, כדי לסיים את שוק הזיוף הזה..

PriceWaterhouseCoopers (PwC)

ענף: ביקורת וייעוץ

הכנסות: 37.7 מיליארד דולר


שותף מאז: 15-05-2017

PriceWaterhouseCoopers הוא אחד מארבעת המבקרים המובילים בעולם. רשימת הלקוחות של החברה כוללת את יבמ, פורד, דל, סיסקו ו- 3M וכן יותר מ -400 חברות Fortune 500.

PwC תיישם את פתרונות הבלוקצ’יין של VeChain לבסיס הלקוחות הגדול שלה, שיאפשר ללקוחותיה לאמת ולאתר מאיפה המוצרים שלהם הגיעו. זה יעזור גם לספק אמינות עבור גורמים אינטרסטרים עתידיים בשותפויות Vechain.

המרכז הלאומי לייעוץ מחקר (NRCC)

ענף: ייעוץ

שותף מאז: 15-05-2017

NRCC הינה חברה המציעה ניהול, ייעוץ סטנדרטי ו- IT שמשרדיה הראשיים בסין. NRCC מתמחה בסיוע בפיתוח חברות מקומיות להשגת מעמד מקצועי או ארגונים המחפשים סטנדרטים ואישורים בינלאומיים.

ל- NRCC למעלה מ -1,000 לקוחות ארוכי טווח, שרבים מהם נכללים ב- Fortune Global 1000. NRCC משתמש ב- VeChain כדי לפתח ולהטמיע טכנולוגיה נגד זיוף עבור תאגיד הטבק הלאומי של סין..

גרופ רנו

תעשיה: רכב

הכנסות: 67 מיליארד דולר

שותף מאז: 25-07-2017

גרופ רנו הינה יצרנית רכב רב לאומית הממוקמת בצרפת, שהפכה ליצרנית הרכב התשיעית בעולם לפי נפח ייצור, בשנת 2016. גרופ רנו מחזיקה בחברות בנות רבות, כולל AvtoVAZ, Dacia, Alpine ו- Samsung Motors ו- Batilly..

בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט ו- Viseo, VeChain פיתחה ספר תחזוקת רכב דיגיטלי שהוא חסין טמפר. זה מאפשר לבעל הרכב לשתף נתונים אודות המכונית שהיא חסינת טמפ ‘, כגון קילומטראז’ כאשר הוא רוצה למכור אותה..

רנו

מקור: VeChainInsider.com

BitOcean

ענף: שירותים פיננסיים

שותף מאז: 27-12-2017

BitOcean היא יצרנית כספומט המאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. BitOcean היא אחת מחילופי המטבעות הראשונים שקיבלו קריפטו שקיבלו רישוי מלא מרשות השירותים הפיננסיים ביפן (FSA).

השותפות שלה עם VeChain תאפשר למשתמשים לקנות ולמכור אסימוני VET באמצעות כספומטים פיזיים המותקנים ביפן ובסין.

BitOcean

מקור: medium.com

פאנגוואנג

ענף: שירותים פיננסיים

נכסים: 3.3 מיליארד דולר

שותף מאז: 18-01-2018

פאנגוואנג מציע הלוואות מגובות בטחונות (הלוואות משכנתא לרכוש) למפעלים קטנים ובינוניים בסין. Fanghuwang מעסיקה טכנולוגיות כגון מחשוב ענן וניתוח נתונים גדולים על מנת להבטיח שירותי בקרת סיכונים איכותיים ויעילים.

בשותפות זו עם VeChain, Fanghuwang תיצור פתרונות לשיפור האופן בו הנתונים נאספים, נשמרים ומשותפים. לשם כך הם פיתחו דאפ נוסף בשם VeVid, המציע כלי זיהוי דיגיטלי וכלי KYC לחברות בבלוקצ’יין VeChain.

DNV GL

ענף: הסמכה

הכנסות: 2.4 מיליארד דולר

שותף מאז: 24-01-2018

DNV GL הינה חברה גלובלית המספקת שירותי ניהול סיכונים ואישורים המאשרים כי ארגון עומד בקריטריונים מסוימים. DNV GL מספקת חברות מהנפט הימי, אנרגיה מתחדשת & גז, אוכל & תעשיות משקאות ובריאות עם ביקורת ושירותי ייעוץ, פתרונות תוכנה ואישורים. DNV GL הוא גם המאשר הגדול ביותר של ספינות ומבנים ימיים.

במרץ 2018 הם יישמו את ה- Dapp My Story הראשון של VeChain, פיתרון להבטחת דיגיטליות המכוון לתעשיית המזון והמשקאות בהתבסס על ביקורות ואיסוף נתונים..

DNVgl

מקור: dnvgl.com

יידה אחזקות בסין בע”מ

ענף: נדל”ן

שותף מאז: 19-02-2018

אחד ממפתחי הנדל”ן הגדולים בסין, יידה, מתמחה בבניית פארקים תעשייתיים וערים חכמות, ליד רובעי מגורים וחנויות קניות.

יידה מיישמת את טכנולוגיית הבלוקצ’יין של הפלטפורמה בתיק הטכנולוגיה הנוכחי שלה.

NTT דוקומו

ענף: טלקומוניקציה

נכסים: 42 מיליארד דולר (2018)

שותף מאז: 05-08-2018

NTT דוקומו היא אחת מחברות הטלקומוניקציה הגדולות ביפן והחברה הציבורית הרביעית בגודלה במדינה, עם מעל 53 מיליון לקוחות (יותר ממחצית שוק הסלולר ביפן).

רישום ספציפי זה ברשימת השותפויות Vechain הוא חלק מתוכנית השותפים הפתוחים של Docomo 5G. בתוכנית יופיעו שתי החברות יחד לפיתוח טכנולוגיית 5G שתגיע לשווקים בשנת 2020.

ENN אחזקות אנרגיה מוגבלת

ענף: אנרגיה נקייה

נכסים: 10 מיליארד דולר

שותף מאז: 01-11-2018

אחד ממפיצי האנרגיה הנקייה הגדולים בסין, ENN, הוקמה בשנת 1992, וכיום היא מחזיקה ביותר מ -400 חברות וסניפים הפועלים. היא מספקת את שירותיה ליותר מ -16 מיליון לקוחות ב -17 מתוך 34 המחוזות הסיניים.

ENN תעבוד לצד Shanghai Gas Group ו- VeChain ליצור פיתרון לניהול LNG המשתמש בטכנולוגיית Blockchain ו- IoT לניהול תהליך אבטחת האיכות לסוגים שונים של גז טבעי..

רפובליקת קפריסין; שותפות Vechain ברמה הלאומית

שותף מאז: 02-11-2018

השקיעו את קפריסין, השותף המסור של הממשלה לעבודה עם השקעות זרות, יעבוד לצד קרן VeChain ו- CREAM ייסד ישות משותפת בקפריסין. זה יסייע בפיתוח ויישום של פתרונות בלוקצ’יין.

שתי המפלגות יציעו הצעות להשקעה בקפריסין, כגון רפורמות מדיניות המאפשרות שימוש בבלוקצ’יין כתשתית בסיסית לפעילותה ושירותיה הפיננסיים של ממשלת קפריסין..

להשקיע קפריסין

מקור: twitter.com

וולמארט סין ו- VeChain עובדים יחד על פלטפורמת עקיבות

VeChain שיתפה פעולה עם Walmart China במטרה ליצור את פלטפורמת העקיבה של Walmart China Blockchain שנבנית על גבי BlockChain של VeChainThor. ה הַכרָזָה לגבי פלטפורמה זו ושיתוף הפעולה בין וולמארט סין ל- VeChain נעשה ב 25 ביוני. 

הודעה זו הקשורה לפלטפורמת העקיבה של Walmart China Blockchain באה עם הצגת 23 קווי המוצרים הראשונים שנבדקו והושקו בפלטפורמה זו. המטרה היא להגיע ל -100 קווי מוצרים עד סוף השנה הנוכחית. זה יהיה חיובי מאוד לאימוץ VeChain והרשת שלה. 

בעתיד, קטגוריות מוצרים רבות ושונות צפויות להיכלל בפלטפורמת העקיבה החדשה של Walmart China. חלק מהמוצרים הכלולים בפרויקט זה הם בשר טרי, אורז, פטריות, שמן בישול ועוד. מערכת העקיבה החדשה צפויה לייצג 50% מסך המכירות של בשר טרי ארוז, 40% מכל מכירת הירקות הארוזים, ו -12.5% ​​מסך המכירות של פירות ים עד סוף 2020.. 

זה צפוי להיות אחד ממוצרי האיתור המשגשגים ביותר בשוק בקנה מידה גדול המשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. באמצעות מערכת זו, אנשים יוכלו לדעת יותר על כל מוצר, כולל מקור המזון, וכל התהליך הלוגיסטי, כולל דוח בדיקה ונקודות נתונים רבות אחרות.. 

קווין פנג, מנהל התפעול הראשי של VeChain, התייחס לשיתוף הפעולה עם וולמארט סין: 

“כפלטפורמת הבלוקצ’יין הציבורית המובילה בעולם, VeChain שואפת להעצים ארגונים בתהליך הדיגיטציה בקנה מידה גדול על ידי מתן פתרונות פריסת בלוקצ’יין בטוחים ובוגרים ולקדם יישום רחב של טכנולוגיית הבלוקצ’יין.”

במקביל, הוא הסביר כי שותפות זו חשובה מאוד לא רק עבור טכנולוגיית הבלוקצ’יין כולה אלא גם עבור VeChain ורשתה. זה גם יעניק חוויית צריכה שקופה ומרגיעה יותר. למרות שהיו פרויקטים רבים הקשורים לפלטפורמות איתור באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, זהו אחד הניסויים החשובים ביותר עד כה..  

PwC הייתה מעורבת גם בהסכם זה. מטרתם היא לבנות אמון ולפתור בעיות חשובות, שתיים מהסדרי העדיפויות העיקריים של PwC. לדברי אלטון יונג, מנהיג אסטרטגיה וחדשנות, PwC יבשת סין והונג קונג, מערכת העקיבה של Walmart Blockchain היא דוגמה מצוינת לטכנולוגיית blockchain המיושמת בתעשייה הקמעונאית.. 

יישומים חדשים אלה מסייעים גם לשיפור בטיחות המזון וניהול האיכות. הם גם מספקים אחריות חזקה לבניית אמון צרכנים מכיוון שהם מאפשרים לאנשים להבין טוב יותר כיצד מטפלים ומנוהלים עם מוצרים עד שהם מגיעים לביתו של הקונה.. 

זו אחת המטרות העיקריות של וולמארט, שעבדה במטרה לשפר את בטיחות המזון וניהול האיכות. טכנולוגיית הבלוקצ’יין של VeChain צפויה גם לשפר את יכולת העקיבה ולאפשר לחברה להיות מובילה בניהול עקיבות.. 

באמצעות רשת VeChainThor Blockchain, הם נותנים עדיפות למוצרים בעלי “חששות גבוהים ובעלי סיכון גבוה”. PwC ו- VeChain מספקים תמיכה טכנית ל- Walmart China על מנת שהיא תוכל ליישם בצורה חלקה את מערכות האיתור החדשות מבוססות בלוקצ’יין.. 

VeChain כבר פעלה עם חברות אחרות במדינות כמו סינגפור או לוקסמבורג או ערים כמו פריז, הונג קונג ושנגחאי. 

קרא עוד מעבר לשותפויות Vechain

לקריאה נוספת על פרויקט Vechain Thor, עיין במאמר החיזוי הרשמי של VET, ובדוק שוב אם קיימים עדכונים שוטפים. אתה יכול לקרוא את ההודעה הנוספת שלנו על שלוש סיבות מדוע VET יכול להתאושש בקרוב, כמו גם ניתוח טכני על צמדי מסחר VET.

מעוניין לקנות VET? אתה יכול ללמוד כיצד לעשות זאת באמצעות המדריך לרכישת וטרינרים ב- Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map