מדריך למתחילים ל- VeChain Thor (VET)

VeChain Thor היא פלטפורמת בלוקצ’יין המנצלת את כוחם של חוזים חכמים לפתרון בעיות בשרשרת האספקה. הפלטפורמה היא ציבורית ומתמחה באפשרות לעסקים לעקוב אחר המוצרים שלהם מייצור לשימוש. זה מקטין את הסיכויים לזיוף. מדריך זה ל- Vechain Thor (VET) יסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על איך הצוות ישיג מטרה זו.

כדי להקל על התהליך, VeChain מאפשרת לחברות להשתמש בתוויות אלקטרוניות על המוצרים שלהן. לדוגמה, התגים עשויים להיות מופעלים באמצעות RFID או NFC.

פתרון זיוף מוצרים באמצעות חוזים חכמים

הפלטפורמה הביאה מודל כלכלי חדש המסוגל לחזות את התנאים במעגלים העסקיים ומכין פתרונות יציבות לחברות המשתמשות בפלטפורמת הבלוקצ’יין.

המערכת הכלכלית מאפשרת לשני אסימונים מקוריים, VET ו- VTHO, לפעול על אותה פלטפורמה אך עם שימוש מובהק.

צוות הפיתוח של VeChain Thor הציג את המערכת בכדי לסייע בשמירה על עמלות העסקה מפני תנודות מחירים.

הפלטפורמה משתמשת בשבבים חכמים שפותחו בבית המשתמשים בקודי QR, RFID וטכנולוגיית NFC כדי לעקוב אחר מוצרים ממקור ליעד. מלבד הגנה על סחורות מפני זיופים, פלטפורמת VeChain Thor יכולה להכיל מוצרים המיועדים להיבט הלוגיסטי של שרשרת האספקה..

היסטוריה קצרה של וטרינרית

פלטפורמת ה- VET החלה את דרכה כ- VEN בשנת 2015 כאסימון ERC-20 על בלוקצ’יין את’ריום והשיקה הצעת מטבע ראשונית בסוף הרבעון השני של 2017. ICO גייסה כ -20 מיליון דולר ששימשו להעברת VEN לבלוקצ’יין משלה ועבר מלהיות VEN (VeChain) ל- VET (VeChain Thor).

מפתחים בפלטפורמת ה- VET פזורים ברחבי העולם אך בראשם עומדים סאני לו, ה- VeChain מנכ”ל הקרן.

בלוקצ’יין VET מעסיק את הוכחת סמכות אלגוריתם קונצנזוס. אלגוריתם זה משמש בעיקר בפרויקטים של בלוקצ’יין שאינם מבוזרים לחלוטין בתפקודם.

לכן, עם הבלוקצ’יין של VeChain Thor, 101 צמתים קבועים מראש משמשים לאימות עסקאות. כמו כן, לפלטפורמה יש צמתים נוספים לשמירת הבלוקצ’יין.

כל הצמתים ברשת מתוגמלים באמצעות אסימוני VTHO. עם זאת, אסימונים אלה מופצים על פי ימי הבגרות שלהם ומספר אסימוני ה- VET בארנק שלהם.

בהתאם להנחיות אלה, לפלטפורמת ה- VET יש 4 קטגוריות של צמתים, כלומר חוזק (10 יום בגרות ומטבעות 1M VET), רעם (20 יום בגרות ומטבעות 5M VET), Mjolner Masternodes (בגרות 30 יום ו- 15M VET), ו- Thrudheim Masternodes (הבגרות החלה ב -21 בדצמבר 2017 וצריכה להכיל מינימום 25 מיליון מטבעות וטרינריות).

שלושת הסוגים הראשונים הם צמתים כלכליים ומתוגמלים על ידי קרן VeChain. הקטגוריה הרביעית של הצמתים זוכה לאותם תגמולים כמו הצמתים האחרים, אך גם לוקחת 30 אחוז מכלל ה- VTHO המשמש בעסקאות בפלטפורמת VET.


ההבדל בין אסימונים VET ו- VTHO

ההבדל בין שני האסימונים הוא בשימוש שלהם ברשת. אסימוני ה- VET משמשים לעלויות עסקה. ככל שמשתמשים מחזיקים יותר אסימונים ב- VET, כך המשתמש מקבל עדיפות גבוהה יותר במערכת.

אסימוני VTHO משמשים כהרשאה להפעלת יישומים מבוזרים ב- VeChain Thor Blockchain. אסימוני VTHO נוצרים מאסימון ה- VET בקצב של 0.000432 VTHO ל- VET ליום.

מטרות העתיד של VET

ה- blockchain של VET כבר אושרה על ידי ממשלת סין, במיוחד ממשלת גויאן, שתנהל את יוזמת העיר החכמה שלה. ממשלת גויאן תשתמש בפלטפורמת ה- VET לפיתוח פתרונות איתור לתעשיות האנרגיה והיין.

VeChain Thor מבקשת ליצור מערכת מעקב חיסונים מקיפה שתסייע לסין לבלום חיסונים תת תקניים להיכנס לשוק. הפרויקט יעזור גם לעקור יצרני חיסונים לעקור שמסמנים כוזבים חיסונים.

לסיכום, ניתן לאחסן מטבעות VET חומרה שאינה תואמת (ספר חשבונות ננו ס, Trezor) וארנקים מבוססי אינטרנט (MetaMask).

למד עוד

לקריאה נוספת על פרויקט Vechain Thor, עיין במאמר החיזוי הרשמי של VET, ובדוק שוב אם קיימים עדכונים שוטפים. אתה יכול לקרוא את ההודעה הנוספת שלנו על שלוש סיבות מדוע VET יכול להתאושש בקרוב, כמו גם ניתוח טכני על צמדי מסחר VET.

מעוניין לקנות VET? אתה יכול ללמוד כיצד לעשות זאת באמצעות המדריך לרכישת וטרינרים ב- Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map